• Неодамнешно
2 парчиња/многу 83mm мелница за месо делови мелница за месо брзини geepas, Kenwood, Zelmer, Moulinex одговара BEKO

2 парчиња/многу 83mm мелница за месо делови мелница за месо брзини geepas, Kenwood, Zelmer, Moulinex одговара BEKO

DEN 527.52
Достапно

Количина на стоки

Moedor de carne peças де plástico engrenagens MS-4775533 caber MOULINEX HV3
1. Nós somos profissionais fabricantes де peças де moedor de carne
2. материјал : Пом
3. CE engrenagem moedor de carne
Максимален дијаметар на кругот : 83 мм Дебелина : 72 mm Железо бунари со дијаметар : 12 mm заби : 46mm

Карактеристики на понудата

Тип:
Мелница За Месо Делови

Слични понуди

Бесплатен превозот/1M-60T намалување размер:1:60 бакар црв опрема/ дупка:8mm род дупка:5(6)mm/Мелница за Месо Делови итн.
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот/1M-60T намалување размер:1:60 бакар црв опрема/ дупка:8mm род дупка:5(6)mm/Мелница за Месо Делови итн.

DEN 1824.00

Производ големина и материјал спецификации види цртање!Производи вклучуваат црв, и црвот опрема.Собранието центар растојание : 38mm.

мелница за месо нож делови за месо брусилки ножеви за минсер 12 тип 3CR13 нерѓосувачки челик сечилото мелница за месо
  • Неодамнешно

мелница за месо нож делови за месо брусилки ножеви за минсер 12 тип 3CR13 нерѓосувачки челик сечилото мелница за месо

DEN 452.00 565.44

мелница за месо нож делови за месо брусилки ножеви за минсер 12 тип 3 CR13 нерѓосувачки челик сечилото мелница за месо

Бесплатен превозот/1M-40T намалување размер:1:40 бакар(Челични) црв 8мм род дупка:5(6)mm/Мелница за Месо Делови итн.
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот/1M-40T намалување размер:1:40 бакар(Челични) црв 8мм род дупка:5(6)mm/Мелница за Месо Делови итн.

DEN 1324.80

Производ големина и материјал спецификации види цртање!Производи вклучуваат црв, и црвот опрема.Собранието центар растојание : 28mm.

0.5 m/40 забот /дупка 2,4,5,6/метал прецизност модел на микро моторни / рек / место бакар/Мелница за Месо Делови итн.
  • Неодамнешно

0.5 m/40 забот /дупка 2,4,5,6/метал прецизност модел на микро моторни / рек / место бакар/Мелница за Месо Делови итн.

DEN 3215.52

Купување на големо пратката ќе биде 30 дена.Материјал : БакарТолеранција оценка : 6Забот цврстина : производот има четири видови : купите ве молиме наведете A,B,C или D.

1 set/1M 20T намалување размер:1:20 бакар црв опрема дупка:10мм 8мм 6mm 5mm/род дупка:8mm 6mm 5mm/Мелница за Месо Делови итн.
  • Неодамнешно

1 set/1M 20T намалување размер:1:20 бакар црв опрема дупка:10мм 8мм 6mm 5mm/род дупка:8mm 6mm 5mm/Мелница за Месо Делови итн.

DEN 652.80

Производ големина и материјал спецификации види цртање!Производи вклучуваат црв, и црвот опрема.Собранието центар растојание : 18mm.Ако ви треба голем број на нестандард, високо ниво на тежина, специјални материјали, опрема, ние може да произведе! Нашата органска преработка, ЧАСОТ, МИМ три процес...

0.5 m/35 заб /дупка 5, 6/метал прецизност модел на микро моторни /рек/ место Јаглероден челик/Мелница за Месо Делови итн.
  • Неодамнешно

0.5 m/35 заб /дупка 5, 6/метал прецизност модел на микро моторни /рек/ место Јаглероден челик/Мелница за Месо Делови итн.

DEN 367.20

Купување на големо пратката ќе биде 30 дена.Материјал : 45 челикТолеранција оценка : 6Забот цврстина : производот има два вида : купите ве молиме наведете Еден или Б.

0.5 m/16 заб / дупка 3/ метал прецизност модел на микро моторни/ рек / место бакар/Мелница за Месо Делови итн.
  • Неодамнешно

0.5 m/16 заб / дупка 3/ метал прецизност модел на микро моторни/ рек / место бакар/Мелница за Месо Делови итн.

DEN 1056.00

Купување на големо пратката ќе биде 30 дена.Материјал : БакарТолеранција оценка : 6Забот цврстина : производот има два вида : купите ве молиме наведете Еден или Б.