• Неодамнешно
Прекинувач on/off контрола на моќта flex кабел За ASUS MeMO Pad 7 K013 ME176C Нагоре/низок волумен flex кабел страна за заклучување на екранот копчето дел

Прекинувач on/off контрола на моќта flex кабел За ASUS MeMO Pad 7 K013 ME176C Нагоре/низок волумен flex кабел страна за заклучување на екранот копчето дел

DEN 295.00
DEN 335.52
-12 %
Достапно

Количина на стоки


Прекинувач on/off контрола на моќта flex кабел За ASUS Me MO Pad 7 K013 ME176 C Нагоре/низок волумен flex кабел страна за заклучување на екранот копчето дел
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
Deliever време на Russion
Ние ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .
Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.
Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.
Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,
ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,
ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!
Ви благодарам многу!
Нашата компанија е основана во 2000 година, e-commerce има 14 години искуство,
деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.
Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.
Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.
1.ние прифаќаме : Виза-картичка. Mastercard. Зачувам()
ако не сте ЗАЧУВАМ СМЕТКА.Ве молиме одете на веб-сајтот, а потоа се најде сметка ,Тоа е толку лесно.
ЗАЧУВАМ СМЕТКА ПРИФАТИ КРЕДИТНА КАРТИЧКА И WEBMONEY И QIWI ПАРИЧНИК.
2.ние прифаќаме : westernunion
3.ние прифаќаме : банка на банка
Внимание :
кога се направи исплата користење Зачувам .парите се депонирани сигурно во вашата сметка.Пари е објавен за нас откако ќе
потврдете deliever. Плаќањето мора да се изврши во рок од три дена од денот на нарачката.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција во близина.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
weeten
Број На Модел На:
За ASUS MeMO Pad 7 ME176C K013
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
За ASUS MeMO Pad 7 ME176C K013
мини цел:
1Piece
Место на Потекло:
Кина (Копно)
квалитет:
најдобар квалитет
користат за:
ASUS MeMO Pad 7 ME176C K013

Слични понуди

Вистински нови Мали се Соочуваат со Камера за iPhone 7 7 Плус Предна Камера со Близината Сензор за Светло & Микрофон Flex Кабел Замена
 • Неодамнешно

Вистински нови Мали се Соочуваат со Камера за iPhone 7 7 Плус Предна Камера со Близината Сензор за Светло & Микрофон Flex Кабел Замена

DEN 592.00 623.52

QCC ВО ТАИ WANВистински нови Мали се Соочуваат со Камера за i Phone 7 7 Плус Предна Камера со Близината Сензор за Светло & Микрофон Flex Кабел ЗаменаПродажба На Поени : 1 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.ПРОЧИТАЈТЕ ПРЕД ЦЕЛ : 1...

За Nokia N95 N78 N96 N82 N97 N85 C6 5230 5800 N86 Мемориска SD ТФ-Картичка Слот Фах Носителот Штекер Читателот Модул Поправка Дел
 • Неодамнешно

За Nokia N95 N78 N96 N82 N97 N85 C6 5230 5800 N86 Мемориска SD ТФ-Картичка Слот Фах Носителот Штекер Читателот Модул Поправка Дел

DEN 42.72

Опис : A100% висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Делови.C препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.Д САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.E Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Fпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Картичка Фах / 1 PC

Usb Полнење одбор за Huawei Чест Игра 5A CAM AL00 UL00 TL00H 5X KIW AL10 AL20 UL00 TL00 5C NEM AL10 UL10 TL00H 5 ЧУН AL00 TL00
 • Неодамнешно

Usb Полнење одбор за Huawei Чест Игра 5A CAM AL00 UL00 TL00H 5X KIW AL10 AL20 UL00 TL00 5C NEM AL10 UL10 TL00H 5 ЧУН AL00 TL00

DEN 142.00 142.08

Опис : Висок Квалитет Замена дел Поправка на вашиот стар, скршени, испукана, оштетени дел Тестирани еден по еден пред превозот, 100% работи парична казна Во совршена состојба Голема количина на залиха и се достапни Пакет Содржина : 1 x Usb Полнење одборПЛАЌАЊА Плаќањата се прифатени преку aliexpressl само...

Топла Продажба За Oneplus 3 Три Страна НА Моќ ИСКЛУЧИТЕ Звукот Копче за Камера Копче за Префрлање Flex Кабел Лента Замена Поправка Делови
 • Неодамнешно

Топла Продажба За Oneplus 3 Три Страна НА Моќ ИСКЛУЧИТЕ Звукот Копче за Камера Копче за Префрлање Flex Кабел Лента Замена Поправка Делови

DEN 143.04

.Топла Продажба За OneplТри Страна НА Моќ ИСКЛУЧИТЕ Звукот Копче за Камера Копче за Префрлање Flex Кабел Лента Замена Поправка Делови1...

3pcs/многу XGE FPC FFC Port Конектор Приклучок за Допирање/LCD дисплеј шоу на Плоча за HTC One E9+ E9 замена
 • Неодамнешно

3pcs/многу XGE FPC FFC Port Конектор Приклучок за Допирање/LCD дисплеј шоу на Плоча за HTC One E9+ E9 замена

DEN 228.00

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за производот : 1 Тестирани пред превозот.2 Доаѓа со заштитна пластична кеса.3 Големи во парк / support големо.За превозот : 1 Ќе брод наредби од 3 работни дена превозот методи ќе се избере(ќе се забавува за време на големите празници во Кина).2 Ако не можете да го добиете вашиот парцела во 45 дена, pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена.3 Ако не ја прими пратката по 60 дена ,Ние и ветуваме на наплата или повторно да ја прати.(ве молиме, не се применуваат за спор во 60 дена ,ова е несакана, Африка / Јужна Америка / Русија во рок од 90 дена)4 Pls бидете сигурни дека вашиот приемник информации се точни пред да ја купите...

3PCS Микрофон Внатрешна МИКРОФОН Замена Дел За Nokia 2610 1200 1110 Висок Квалитет
 • Неодамнешно

3PCS Микрофон Внатрешна МИКРОФОН Замена Дел За Nokia 2610 1200 1110 Висок Квалитет

DEN 47.04

Опис : A100% висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани МИКРОФОН.Д препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : МИКРОФОН / 3pcs

За Nokia Lumia 535 двојна 540 430 Слотот за Sim Картичката Фах Носителот Штекер Читателот Модул Поправка Дел
 • Неодамнешно

За Nokia Lumia 535 двојна 540 430 Слотот за Sim Картичката Фах Носителот Штекер Читателот Модул Поправка Дел

DEN 25.44

Опис : A100% висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Делови.C препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.Д САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.E Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Fпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Картичка Фах / 1 PC

2 ПАРЧИЊА Гласно Говорник Ѕвончето Измамник Поправка на Дел за Nokia Lumia 530 Ц1-02 Ц1-00 1280 Asha 105 108 107 1616
 • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Гласно Говорник Ѕвончето Измамник Поправка на Дел за Nokia Lumia 530 Ц1-02 Ц1-00 1280 Asha 105 108 107 1616

DEN 61.92

A100% висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани дел.C препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите...

Задната камера Оптика стаклена леќа за Prestigio MultiPhone 5507 ДУО PSP 5530 7511 5550 3504 ДУО задното стакло на камерата леќи на камерата Замена
 • Неодамнешно

Задната камера Оптика стаклена леќа за Prestigio MultiPhone 5507 ДУО PSP 5530 7511 5550 3504 ДУО задното стакло на камерата леќи на камерата Замена

DEN 126.00 143.52

QCC ВО ТАИ WANЗадната камера Оптика стаклена леќа за Prestigio Multi Phone 5507 ДУО задното стакло на камерата леќи на камерата за Prestigio 5507 ДУО задните леќи на камератаПродажба На Поени : Направи на најдобар qualty СтаклоЈасни бои заАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Внимание (Читање внимателно пред да нарачате)Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Posti Финска Економија ,На следење на број може да се следи во Кина и Финска .но, не може да се следи надвор од Кина и Финска за мали цел( цел ценатоа ќе се зголеми вашето купување цена во текот на 7ние ќе го испрати на следење на број на кина пост или руски воздух или Финска пост со следење на бројможете да го провериш во секое време ,можете да го најдете вашиот пакет каде е сега?Се надевам дека ќе можат да го разберат.

3PCS Микрофон Внатрешна МИКРОФОН Замена Дел За Nokia N95 N95 8G N96 8800 Sirocco Висок Квалитет
 • Неодамнешно

3PCS Микрофон Внатрешна МИКРОФОН Замена Дел За Nokia N95 N95 8G N96 8800 Sirocco Висок Квалитет

DEN 66.72

Опис : A100% висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани МИКРОФОН.Д препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : МИКРОФОН / 3pcs

4.7 инчен HOMTOM ZOJI Z6 FPC Flex Кабел Оригинални Моќ+Јачина на звук Копче FPC Жица Flex Кабел поправка додатоци за ZOJI Z6
 • Неодамнешно

4.7 инчен HOMTOM ZOJI Z6 FPC Flex Кабел Оригинални Моќ+Јачина на звук Копче FPC Жица Flex Кабел поправка додатоци за ZOJI Z6

DEN 474.24

HOMTOM ZOJI Z6 Страна Копчето Flex Кабел 100% Оригинални Нови Моќ + Јачина на глас нагоре / надолу Копчето FPC Жица Flex Кабел поправка додатоци за HOMTOM ZOJI Z61...

Џинг Ченг Da Нов Целосна Завртки Сет со botton Завртка За iphone 6G 6S Плус 4.7 5.5 4 4S 5 5S 5C Замена на делови
 • Неодамнешно

Џинг Ченг Da Нов Целосна Завртки Сет со botton Завртка За iphone 6G 6S Плус 4.7 5.5 4 4S 5 5S 5C Замена на делови

DEN 11.00 11.52

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

5.7 inch HOMTOM S8 гласно говорник Нови Оригинални Внатрешна Ѕвончето Измамник Замена Дел Додатоци за S8 Мобилен Телефон
 • Неодамнешно

5.7 inch HOMTOM S8 гласно говорник Нови Оригинални Внатрешна Ѕвончето Измамник Замена Дел Додатоци за S8 Мобилен Телефон

DEN 474.24

HOMTOM S8 гласно говорник 100% Нови Оригинални Внатрешна Ѕвончето Измамник Замена Дел Додатоци за HOMTOM S81 100% Оригинални и Нови...

2 ПАРЧИЊА НОВИ Оригинални Микро мини USB Полнач за Џек Приклучок Конектор женски Полнење ЗА LETV 1s ProX800 X900 X500 X600 X522 X620
 • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА НОВИ Оригинални Микро мини USB Полнач за Џек Приклучок Конектор женски Полнење ЗА LETV 1s ProX800 X900 X500 X600 X522 X620

DEN 274.00 288.00

2 ПАРЧИЊА НОВИ Оригинални Микро мини USB Полнач за Џек Приклучок Конектор женски Полнење ЗА LETV 1s Pro X800 X900 X500 X600 X522 X620

5pcs/многу За iPhone 7 Предната Камера Flex со Сензор Службен Оригинални Нови
 • Неодамнешно

5pcs/многу За iPhone 7 Предната Камера Flex со Сензор Службен Оригинални Нови

DEN 2880.00

Опис На Производот : Она што ние го продаде за Пред Камера за i Phone 7 е службен оригиналот , ние може да вети ние продаваме се 100% Оригинални и Квалитет , ако имате прашања, само контактирајте ме, ви благодарам.100% одберете добар изглед и++.Доверба "BS", ќе биде Голем Снабдувач.Детали За Производот : Име на производ : Пред камера за i Phone 7Квалитетот Тип : Оригинални НовиКонтрола на квалитет : 100% Тестирани од страна на КК персоналот пред бродКомпоненти : Пред камераГаранција : 4 МесециОлово време : 12 работни дена (по плаќањето се потврди)Пакување начин : Антистатички торбаЕдна работа треба да се потврди за подобра услуга : Она што цената што треба да ја напишете во фактура за Декларираната Вредност за Царината, ние ќе направиме како на вашите барања (ако не кажете ни ја вредноста што сакате , ние ќе го напишете вредност како нашето искуство), но ние не сме одговорни за било какви проблеми поради погрешно декларираната Вредност.Враќање & Гаранција1...

Оригинални Нови Dock Конектор за Полнење Порта Flex Кабел За Xiaomi Redmi 4А-5.0 инчен Полнење преку USB Порт Flex Кабел Поправка Делови
 • Неодамнешно

Оригинални Нови Dock Конектор за Полнење Порта Flex Кабел За Xiaomi Redmi 4А-5.0 инчен Полнење преку USB Порт Flex Кабел Поправка Делови

DEN 141.60

Оригинални Нови Dock Конектор за Полнење Порта Flex Кабел За Xiaomi Redmi 4А5.0 инчен Полнење преку USB Порт Flex Кабел Поправка ДеловиПроизвод Детали : 1.USB Flex Кабел 2.100% Оригинални 3.Тест еден по Еден ,Совршено се Вклопуваат ...

50PCS За Nokia C5-03 Lumia 510 603 710 630 520 830 550 525 929 927 930 Слушалка Звучници Приемник Слушалка слушалка за Уво
 • Неодамнешно

50PCS За Nokia C5-03 Lumia 510 603 710 630 520 830 550 525 929 927 930 Слушалка Звучници Приемник Слушалка слушалка за Уво

DEN 431.52

Опис : A100% Оригинални висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.C препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.Д САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.E Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Fпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Слушалка Звучници / 50 PCS

Liujiang Полнење Port Конектор Флекс Кабел За Samsung Забелешка 5 N9200 N920A N920T N920C N920V Полнење USB Конектор Флекс страна
 • Неодамнешно

Liujiang Полнење Port Конектор Флекс Кабел За Samsung Забелешка 5 N9200 N920A N920T N920C N920V Полнење USB Конектор Флекс страна

DEN 323.00 379.20

Објаснување : 1 100% Оригинални замена на делови за Забелешка 5 N9200 N920 A N920 T N920 C N920 V2 Заменете го вашиот телефон стариот,скршени или неупотребливи Полнење Порта3...

Вистински чисто стакло објектив за Samsung галакси Забелешка 3 Забелешка 4 Напомена 5 задна камера заштита поклопец назад камерата стаклена леќа +3M налепница
 • Неодамнешно

Вистински чисто стакло објектив за Samsung галакси Забелешка 3 Забелешка 4 Напомена 5 задна камера заштита поклопец назад камерата стаклена леќа +3M налепница

DEN 99.00 106.08

QCC ВО ТАИ WANВистински чисто стакло објектив за Samsung Забелешка 3 Забелешка 4 Напомена 5 задна камера заштита поклопец назад камерата стаклена леќа модул+3 M налепницаПродажба На Поени : Направи на најдобар qualty СтаклоЈасни бои заАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Внимание (Читање внимателно пред да нарачате)Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Posti Финска Економија ,На следење на број може да се следи во Кина и Финска .но, не може да се следи надвор од Кина и Финска за мали цел( цел ценатоа ќе се зголеми вашето купување цена во текот на 7ние ќе го испрати на следење на број на кина пост или руски воздух или Финска пост со следење на бројможете да го провериш во секое време ,можете да го најдете вашиот пакет каде е сега?Се надевам дека ќе можат да го разберат.