• Неодамнешно
Sim Картичка Конектор Слот Штекер Носителот на Читателот Flex Кабел За ASUS Zenfone 2 ZE550ML 5 A500CG A501CG A500KL 6 A600CG A450CG Зум

Sim Картичка Конектор Слот Штекер Носителот на Читателот Flex Кабел За ASUS Zenfone 2 ZE550ML 5 A500CG A501CG A500KL 6 A600CG A450CG Зум

DEN 90.72
Достапно

Количина на стоки


.
Sim Картичка Конектор Слот Штекер Носителот на Читателот Flex Кабел За ASUS Zenfone 2 ZE550 ML 5 A500 CG A501 CG A500 KL 6 A600 CG A450 CG Зум
Опис :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет 100% Работи Приклучете го Полначот Полнење Flex Кабел За Asus Zen Fone Замена дел За Asus Zen Fone, се користи за да се поправи го замени вашиот ред, оштетената, испукана, notrecognised flex кабел. Голема количина на залиха,Доаѓа со безбедно пакување. Испорака во 3 работни дена после потврда на плаќањето Тестирани пред превозот и 100% работи добро Одлично по-продажба на услуги. Компатибилен со : За Asus Zen Fone 2 ZE550 ML ZE551 ML 5.5"/ 2 ZE500 CL 5.0" / A450 CG 4.5" / 5 A500 CG A501 CG A500 KL / 5 Лајт A502 CG / 6 A600 CG /Зум ZX551 ML ZX550 ML
Answer : ___________________________ Note : (1) : препорачуваме професионална инсталација . (2) : препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на собранието знаење пред да купите.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
E-KINLIN
Број На Модел На:
За ASUS Zenfone ZE550ML ZE551ML ZE500CL A500CG A501CG A450CG A600CG
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
За ASUS ZenFone
квалитет:
100% Нов Висок Квалитет / Одделение А+++++
Тип:
Слотот За Sim Картичката Штекер Носителот На Читателот
Материјал:
Sim Конектор Слот Flex Кабел
Компатибилен 1:
За ASUS Zenfone 2 ZE550ML ZE551ML ZE500CL
Компатибилен 2:
За Asus ZenFone 5 A500CG A500KL A501CG
Компатибилен 3:
За ASUS ZenFone 6 A600CG
Компатибилен 4:
За Asus Zenfone Зум ZX551ML ZX550ML
QC:
Тест еден по еден пред превозот
Пакет:
без пакет

Слични понуди

5PCS/Многу За Infinix X551 Топла ЗАБЕЛЕШКА X551 Dock Приклучок за USB Полнач за Полнење Порта Flex Кабел Со Вибратор
 • Неодамнешно

5PCS/Многу За Infinix X551 Топла ЗАБЕЛЕШКА X551 Dock Приклучок за USB Полнач за Полнење Порта Flex Кабел Со Вибратор

DEN 702.00 739.20

5 PCS / Многу За Infinix X551 Топла ЗАБЕЛЕШКА X551 Dock Приклучок за USB Полнач за Полнење Порта Flex Кабел Со ВибраторПотсетување : 1...

Задната камера Оптика стаклена леќа за Prestigio MultiPhone 5507 ДУО PSP 5530 7511 5550 3504 ДУО задното стакло на камерата леќи на камерата Замена
 • Неодамнешно

Задната камера Оптика стаклена леќа за Prestigio MultiPhone 5507 ДУО PSP 5530 7511 5550 3504 ДУО задното стакло на камерата леќи на камерата Замена

DEN 126.00 143.52

QCC ВО ТАИ WANЗадната камера Оптика стаклена леќа за Prestigio Multi Phone 5507 ДУО задното стакло на камерата леќи на камерата за Prestigio 5507 ДУО задните леќи на камератаПродажба На Поени : Направи на најдобар qualty СтаклоЈасни бои заАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Внимание (Читање внимателно пред да нарачате)Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Posti Финска Економија ,На следење на број може да се следи во Кина и Финска .но, не може да се следи надвор од Кина и Финска за мали цел( цел ценатоа ќе се зголеми вашето купување цена во текот на 7ние ќе го испрати на следење на број на кина пост или руски воздух или Финска пост со следење на бројможете да го провериш во секое време ,можете да го најдете вашиот пакет каде е сега?Се надевам дека ќе можат да го разберат.

2 парчиња/многу XGE Нови слушалка слушалка за Уво во приемникот Замена за Huawei C199S P8 max Honor5X чест 5X врвен квалитет
 • Неодамнешно

2 парчиња/многу XGE Нови слушалка слушалка за Уво во приемникот Замена за Huawei C199S P8 max Honor5X чест 5X врвен квалитет

DEN 168.00

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за производот : 1 Тестирани пред превозот.2 Доаѓа со заштитна пластична кеса.3 Големи во парк / support големо.За превозот : 1 Ќе брод наредби од 3 работни дена превозот методи ќе се избере(ќе се забавува за време на големите празници во Кина).2 Ако не можете да го добиете вашиот парцела во 45 дена, pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена.3 Ако не ја прими пратката по 60 дена ,Ние и ветуваме на наплата или повторно да ја прати.(ве молиме, не се применуваат за спор во 60 дена ,ова е несакана, Африка / Јужна Америка / Русија во рок од 90 дена)4 Pls бидете сигурни дека вашиот приемник информации се точни пред да ја купите...

За Samsung Галакси A3 A300F СМ-A300F A3000 Полначот Dock Конектор за Микро USB Порт за Полнење Flex Кабел
 • Неодамнешно

За Samsung Галакси A3 A300F СМ-A300F A3000 Полначот Dock Конектор за Микро USB Порт за Полнење Flex Кабел

DEN 315.00 331.20

За Samsung Галакси A3 A300 F СМA300 F A3000 Полначот Dock Конектор за Микро USB Порт за Полнење Flex КабелПотсетување : 1 Информации за производот од Интернет, но нашата слика е вистински, а нашата цел е иста како и нашата слика, затоа ве молиме проверете на сликата за купување, бидејќи неточни купување на враќање поштенски надоместок паѓа на товар на купувачот...

Водоотпорен Лепак Лепило Налепница За Sony Xperia Z5 Премиум E6853 E6883 Микрофон+Lanyard Налепница Рог Ѕвончето Селотејп
 • Неодамнешно

Водоотпорен Лепак Лепило Налепница За Sony Xperia Z5 Премиум E6853 E6883 Микрофон+Lanyard Налепница Рог Ѕвончето Селотејп

DEN 119.00 143.52

QCC ВО ТАИ WANНови Водоотпорен Лепак Лепило Налепница За Sony Xperia Z5 Премиум E6853 E6883 Микрофон+Lanyard Налепница Рог Ѕвончето СелотејпПродажба На Поени : Аргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Attentio n : 1)...

Микрофон Внатрешна МИКРОФОН Замена Дел За Nokia X2-01 X2 X2-00 5250 Висок Квалитет
 • Неодамнешно

Микрофон Внатрешна МИКРОФОН Замена Дел За Nokia X2-01 X2 X2-00 5250 Висок Квалитет

DEN 13.92

Опис : A100% висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани МИКРОФОН.Д препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : МИКРОФОН / 1pc

2 ПАРЧИЊА Гласно Говорник Ѕвончето Измамник Поправка на Дел за Nokia Lumia 530 Ц1-02 Ц1-00 1280 Asha 105 108 107 1616
 • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Гласно Говорник Ѕвончето Измамник Поправка на Дел за Nokia Lumia 530 Ц1-02 Ц1-00 1280 Asha 105 108 107 1616

DEN 61.92

A100% висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани дел.C препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите...

20PCS За Nokia 5610 E90 7310 8800A 8800 арте X3-00 C5 C6 7100 Слушалка Звучници Приемник Слушалка слушалка за Уво
 • Неодамнешно

20PCS За Nokia 5610 E90 7310 8800A 8800 арте X3-00 C5 C6 7100 Слушалка Звучници Приемник Слушалка слушалка за Уво

DEN 479.52

Опис : A100% Оригинални висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.C препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.Д САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.E Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Fпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Слушалка Звучници 2 0 PCS

4.7 инчен HOMTOM ZOJI Z6 FPC Flex Кабел Оригинални Моќ+Јачина на звук Копче FPC Жица Flex Кабел поправка додатоци за ZOJI Z6
 • Неодамнешно

4.7 инчен HOMTOM ZOJI Z6 FPC Flex Кабел Оригинални Моќ+Јачина на звук Копче FPC Жица Flex Кабел поправка додатоци за ZOJI Z6

DEN 474.24

HOMTOM ZOJI Z6 Страна Копчето Flex Кабел 100% Оригинални Нови Моќ + Јачина на глас нагоре / надолу Копчето FPC Жица Flex Кабел поправка додатоци за HOMTOM ZOJI Z61...

Usb Полнење одбор за Huawei Чест Игра 5A CAM AL00 UL00 TL00H 5X KIW AL10 AL20 UL00 TL00 5C NEM AL10 UL10 TL00H 5 ЧУН AL00 TL00
 • Неодамнешно

Usb Полнење одбор за Huawei Чест Игра 5A CAM AL00 UL00 TL00H 5X KIW AL10 AL20 UL00 TL00 5C NEM AL10 UL10 TL00H 5 ЧУН AL00 TL00

DEN 142.00 142.08

Опис : Висок Квалитет Замена дел Поправка на вашиот стар, скршени, испукана, оштетени дел Тестирани еден по еден пред превозот, 100% работи парична казна Во совршена состојба Голема количина на залиха и се достапни Пакет Содржина : 1 x Usb Полнење одборПЛАЌАЊА Плаќањата се прифатени преку aliexpressl само...

5pcs/многу За iPhone 7 Предната Камера Flex со Сензор Службен Оригинални Нови
 • Неодамнешно

5pcs/многу За iPhone 7 Предната Камера Flex со Сензор Службен Оригинални Нови

DEN 2880.00

Опис На Производот : Она што ние го продаде за Пред Камера за i Phone 7 е службен оригиналот , ние може да вети ние продаваме се 100% Оригинални и Квалитет , ако имате прашања, само контактирајте ме, ви благодарам.100% одберете добар изглед и++.Доверба "BS", ќе биде Голем Снабдувач.Детали За Производот : Име на производ : Пред камера за i Phone 7Квалитетот Тип : Оригинални НовиКонтрола на квалитет : 100% Тестирани од страна на КК персоналот пред бродКомпоненти : Пред камераГаранција : 4 МесециОлово време : 12 работни дена (по плаќањето се потврди)Пакување начин : Антистатички торбаЕдна работа треба да се потврди за подобра услуга : Она што цената што треба да ја напишете во фактура за Декларираната Вредност за Царината, ние ќе направиме како на вашите барања (ако не кажете ни ја вредноста што сакате , ние ќе го напишете вредност како нашето искуство), но ние не сме одговорни за било какви проблеми поради погрешно декларираната Вредност.Враќање & Гаранција1...

2 ПАРЧИЊА НОВИ Оригинални Микро мини USB Полнач за Џек Приклучок Конектор женски Полнење ЗА LETV 1s ProX800 X900 X500 X600 X522 X620
 • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА НОВИ Оригинални Микро мини USB Полнач за Џек Приклучок Конектор женски Полнење ЗА LETV 1s ProX800 X900 X500 X600 X522 X620

DEN 274.00 288.00

2 ПАРЧИЊА НОВИ Оригинални Микро мини USB Полнач за Џек Приклучок Конектор женски Полнење ЗА LETV 1s Pro X800 X900 X500 X600 X522 X620

Топла Продажба За Oneplus 3 Три Страна НА Моќ ИСКЛУЧИТЕ Звукот Копче за Камера Копче за Префрлање Flex Кабел Лента Замена Поправка Делови
 • Неодамнешно

Топла Продажба За Oneplus 3 Три Страна НА Моќ ИСКЛУЧИТЕ Звукот Копче за Камера Копче за Префрлање Flex Кабел Лента Замена Поправка Делови

DEN 143.04

.Топла Продажба За OneplТри Страна НА Моќ ИСКЛУЧИТЕ Звукот Копче за Камера Копче за Префрлање Flex Кабел Лента Замена Поправка Делови1...

50PCS За Nokia C5-03 Lumia 510 603 710 630 520 830 550 525 929 927 930 Слушалка Звучници Приемник Слушалка слушалка за Уво
 • Неодамнешно

50PCS За Nokia C5-03 Lumia 510 603 710 630 520 830 550 525 929 927 930 Слушалка Звучници Приемник Слушалка слушалка за Уво

DEN 431.52

Опис : A100% Оригинални висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.C препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.Д САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.E Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Fпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Слушалка Звучници / 50 PCS

Нови Оригинални Антена сигнал flex кабел За JIAYU G3 G3s RF кабел жица лента антена јарболот сигнал антена линија замена на делови
 • Неодамнешно

Нови Оригинални Антена сигнал flex кабел За JIAYU G3 G3s RF кабел жица лента антена јарболот сигнал антена линија замена на делови

DEN 123.00 140.16

Нови Оригинални Антена сигнал flex кабел За JIAYU G3 G3s RF кабел жица лента антена јарболот сигнал антена линија замена на деловиРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Џинг Ченг Da Нов Целосна Завртки Сет со botton Завртка За iphone 6G 6S Плус 4.7 5.5 4 4S 5 5S 5C Замена на делови
 • Неодамнешно

Џинг Ченг Da Нов Целосна Завртки Сет со botton Завртка За iphone 6G 6S Плус 4.7 5.5 4 4S 5 5S 5C Замена на делови

DEN 11.00 11.52

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

Wyieno A6020 го Вклучите/исклучите Звукот Лента За Леново Атмосфера K5 A6020 Копчето Flex Кабел Замена на Делови + следење
 • Неодамнешно

Wyieno A6020 го Вклучите/исклучите Звукот Лента За Леново Атмосфера K5 A6020 Копчето Flex Кабел Замена на Делови + следење

DEN 431.52

A6020 го Вклучите / исклучите Звукот Лента За Леново Атмосфера K5 A6020 Копчето Flex Кабел Замена на Делови + следењеСпецификации : Име на производ моќ flex кабел Модел За леново a6020 a6020a46 Боја Главен Материјал Тежина 10g Пакет Содржина 1 Компјутер моќ flex кабелОпис : Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена; Повеќе Детали Фото Покажува

3PCS Микрофон Внатрешна МИКРОФОН Замена Дел За Nokia 2610 1200 1110 Висок Квалитет
 • Неодамнешно

3PCS Микрофон Внатрешна МИКРОФОН Замена Дел За Nokia 2610 1200 1110 Висок Квалитет

DEN 47.04

Опис : A100% висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани МИКРОФОН.Д препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : МИКРОФОН / 3pcs

ChengHaoRan За Meilan 3S 5 Метал забелешка note5 E MX3 MX4 MX5 MX6 PRO5 PRO6 Назад Камерата Леќи од Стакло се Покриваат со Налепница Замена
 • Неодамнешно

ChengHaoRan За Meilan 3S 5 Метал забелешка note5 E MX3 MX4 MX5 MX6 PRO5 PRO6 Назад Камерата Леќи од Стакло се Покриваат со Налепница Замена

DEN 11.00 12.48

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

Вистински чисто стакло објектив за Samsung галакси Забелешка 3 Забелешка 4 Напомена 5 задна камера заштита поклопец назад камерата стаклена леќа +3M налепница
 • Неодамнешно

Вистински чисто стакло објектив за Samsung галакси Забелешка 3 Забелешка 4 Напомена 5 задна камера заштита поклопец назад камерата стаклена леќа +3M налепница

DEN 99.00 106.08

QCC ВО ТАИ WANВистински чисто стакло објектив за Samsung Забелешка 3 Забелешка 4 Напомена 5 задна камера заштита поклопец назад камерата стаклена леќа модул+3 M налепницаПродажба На Поени : Направи на најдобар qualty СтаклоЈасни бои заАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Внимание (Читање внимателно пред да нарачате)Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Posti Финска Економија ,На следење на број може да се следи во Кина и Финска .но, не може да се следи надвор од Кина и Финска за мали цел( цел ценатоа ќе се зголеми вашето купување цена во текот на 7ние ќе го испрати на следење на број на кина пост или руски воздух или Финска пост со следење на бројможете да го провериш во секое време ,можете да го најдете вашиот пакет каде е сега?Се надевам дека ќе можат да го разберат.

За Nokia N95 N78 N96 N82 N97 N85 C6 5230 5800 N86 Мемориска SD ТФ-Картичка Слот Фах Носителот Штекер Читателот Модул Поправка Дел
 • Неодамнешно

За Nokia N95 N78 N96 N82 N97 N85 C6 5230 5800 N86 Мемориска SD ТФ-Картичка Слот Фах Носителот Штекер Читателот Модул Поправка Дел

DEN 42.72

Опис : A100% висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Делови.C препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.Д САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.E Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Fпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Картичка Фах / 1 PC

2 x Добар Квалитет Џек за Слушалки Аудио Replacment за полнење За Motorola МОТО X XT1053 XT1055 XT1056 XT1058 XT1060 Ново Во Акции +Следење
 • Неодамнешно

2 x Добар Квалитет Џек за Слушалки Аудио Replacment за полнење За Motorola МОТО X XT1053 XT1055 XT1056 XT1058 XT1060 Ново Во Акции +Следење

DEN 191.52

Опис 100% Сосема Нов Оригиналните ОЕМ и Висок Квалитет.Квалитетот ќе бидат проверени пред превозот.Препорачуваме

3pcs/многу XGE FPC FFC Port Конектор Приклучок за Допирање/LCD дисплеј шоу на Плоча за HTC One E9+ E9 замена
 • Неодамнешно

3pcs/многу XGE FPC FFC Port Конектор Приклучок за Допирање/LCD дисплеј шоу на Плоча за HTC One E9+ E9 замена

DEN 228.00

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за производот : 1 Тестирани пред превозот.2 Доаѓа со заштитна пластична кеса.3 Големи во парк / support големо.За превозот : 1 Ќе брод наредби од 3 работни дена превозот методи ќе се избере(ќе се забавува за време на големите празници во Кина).2 Ако не можете да го добиете вашиот парцела во 45 дена, pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена.3 Ако не ја прими пратката по 60 дена ,Ние и ветуваме на наплата или повторно да ја прати.(ве молиме, не се применуваат за спор во 60 дена ,ова е несакана, Африка / Јужна Америка / Русија во рок од 90 дена)4 Pls бидете сигурни дека вашиот приемник информации се точни пред да ја купите...

Задната камера за заштита на леќите за Xiaomi Max Јасно Задна камера стаклена леќа за Xiaomi Забелешка Заштита покрие стаклена леќа+3M налепница
 • Неодамнешно

Задната камера за заштита на леќите за Xiaomi Max Јасно Задна камера стаклена леќа за Xiaomi Забелешка Заштита покрие стаклена леќа+3M налепница

DEN 99.00 106.08

QCC ВО ТАИ WANЗадната камера за заштита на леќите за Xiaomi Max Јасно Задна камера стаклена леќа за Xiaomi Забелешка Заштита покрие стаклена леќа+3 M налепницаПродажба На Поени : Направи на најдобар qualty СтаклоЈасни бои заАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Внимание (Читање внимателно пред да нарачате)Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Posti Финска Економија ,На следење на број може да се следи во Кина и Финска .но, не може да се следи надвор од Кина и Финска за мали цел( цел ценатоа ќе се зголеми вашето купување цена во текот на 7ние ќе го испрати на следење на број на кина пост или руски воздух или Финска пост со следење на бројможете да го провериш во секое време ,можете да го најдете вашиот пакет каде е сега?Се надевам дека ќе можат да го разберат.

За Nokia Lumia 535 двојна 540 430 Слотот за Sim Картичката Фах Носителот Штекер Читателот Модул Поправка Дел
 • Неодамнешно

За Nokia Lumia 535 двојна 540 430 Слотот за Sim Картичката Фах Носителот Штекер Читателот Модул Поправка Дел

DEN 25.44

Опис : A100% висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Делови.C препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.Д САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.E Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Fпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Картичка Фах / 1 PC