• Неодамнешно
Heyman Flex Кабел за Sony E6553 Xperia Z3+ Xperia Z4 Плоча(LCD со компоненти)рамна кабел Замена на делови бесплатен превозот

Heyman Flex Кабел за Sony E6553 Xperia Z3+ Xperia Z4 Плоча(LCD со компоненти)рамна кабел Замена на делови бесплатен превозот

DEN 253.00
DEN 278.40
-9 %
Достапно

Количина на стоки


Heyman Рамен Кабел за Sony E6553 Xperia Z3+, Xperia Z4 мобилни Телефони, (LCD, со компоненти)

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
Heyman
Број На Модел На:
E6553
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson

Слични понуди

3PCS Микрофон Внатрешна МИКРОФОН Замена Дел За Nokia C3-02 1280 2710 Класичен 2220 Слајд Висок Квалитет
 • Неодамнешно

3PCS Микрофон Внатрешна МИКРОФОН Замена Дел За Nokia C3-02 1280 2710 Класичен 2220 Слајд Висок Квалитет

DEN 28.32

Опис : A100% висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани МИКРОФОН.Д препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : МИКРОФОН / 3pcs

2 ПАРЧИЊА За Nokia Lumia 520 620 630 USB полнење Полнење Порта Dock Приклучок Конектор Џек Замена Дел Висок Квалитет
 • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА За Nokia Lumia 520 620 630 USB полнење Полнење Порта Dock Приклучок Конектор Џек Замена Дел Висок Квалитет

DEN 42.72

Опис : A100% висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Полнење Порта.Д препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Полнење Port / 2pcs

Целосен Сет делови За Apple iPhone 7 7 плус LCD дисплеј Метални Рамки /Предната камера /звучници/ home копчето flex кабел / Завртка/ Заградата
 • Неодамнешно

Целосен Сет делови За Apple iPhone 7 7 плус LCD дисплеј Метални Рамки /Предната камера /звучници/ home копчето flex кабел / Завртка/ Заградата

DEN 1048.00 1103.52

QCC ВО ТАИ WANЦелосен Сет делови За Apple i Phone 7 7 плус LCD дисплеј Метални Рамки / Предната камера / звучници / home копчето flex кабел / Завртка / ЗаградатаПродажба На Поени : Направи на најдобар qualty1 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Карактеристики : 1...

5PCS/Многу За Infinix X551 Топла ЗАБЕЛЕШКА X551 Dock Приклучок за USB Полнач за Полнење Порта Flex Кабел Со Вибратор
 • Неодамнешно

5PCS/Многу За Infinix X551 Топла ЗАБЕЛЕШКА X551 Dock Приклучок за USB Полнач за Полнење Порта Flex Кабел Со Вибратор

DEN 702.00 739.20

5 PCS / Многу За Infinix X551 Топла ЗАБЕЛЕШКА X551 Dock Приклучок за USB Полнач за Полнење Порта Flex Кабел Со ВибраторПотсетување : 1...

Задната камера Оптика стаклена леќа за Prestigio MultiPhone 5507 ДУО PSP 5530 7511 5550 3504 ДУО задното стакло на камерата леќи на камерата Замена
 • Неодамнешно

Задната камера Оптика стаклена леќа за Prestigio MultiPhone 5507 ДУО PSP 5530 7511 5550 3504 ДУО задното стакло на камерата леќи на камерата Замена

DEN 126.00 143.52

QCC ВО ТАИ WANЗадната камера Оптика стаклена леќа за Prestigio Multi Phone 5507 ДУО задното стакло на камерата леќи на камерата за Prestigio 5507 ДУО задните леќи на камератаПродажба На Поени : Направи на најдобар qualty СтаклоЈасни бои заАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Внимание (Читање внимателно пред да нарачате)Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Posti Финска Економија ,На следење на број може да се следи во Кина и Финска .но, не може да се следи надвор од Кина и Финска за мали цел( цел ценатоа ќе се зголеми вашето купување цена во текот на 7ние ќе го испрати на следење на број на кина пост или руски воздух или Финска пост со следење на бројможете да го провериш во секое време ,можете да го најдете вашиот пакет каде е сега?Се надевам дека ќе можат да го разберат.

Микрофон Внатрешна МИКРОФОН Замена Дел За Nokia X2-01 X2 X2-00 5250 Висок Квалитет
 • Неодамнешно

Микрофон Внатрешна МИКРОФОН Замена Дел За Nokia X2-01 X2 X2-00 5250 Висок Квалитет

DEN 13.92

Опис : A100% висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани МИКРОФОН.Д препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : МИКРОФОН / 1pc

Топла Продажба За Oneplus 3 Три Страна НА Моќ ИСКЛУЧИТЕ Звукот Копче за Камера Копче за Префрлање Flex Кабел Лента Замена Поправка Делови
 • Неодамнешно

Топла Продажба За Oneplus 3 Три Страна НА Моќ ИСКЛУЧИТЕ Звукот Копче за Камера Копче за Префрлање Flex Кабел Лента Замена Поправка Делови

DEN 143.04

.Топла Продажба За OneplТри Страна НА Моќ ИСКЛУЧИТЕ Звукот Копче за Камера Копче за Префрлање Flex Кабел Лента Замена Поправка Делови1...

Користи USB Полнење Одбор на матичната Плоча FPC За THL W100 MTK6589 Quad Core 4.5 Инчен QHD 960*540 Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Користи USB Полнење Одбор на матичната Плоча FPC За THL W100 MTK6589 Quad Core 4.5 Инчен QHD 960*540 Бесплатен Превозот

DEN 393.00 431.52

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

2 ПАРЧИЊА НОВИ Оригинални Микро мини USB Полнач за Џек Приклучок Конектор женски Полнење ЗА LETV 1s ProX800 X900 X500 X600 X522 X620
 • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА НОВИ Оригинални Микро мини USB Полнач за Џек Приклучок Конектор женски Полнење ЗА LETV 1s ProX800 X900 X500 X600 X522 X620

DEN 274.00 288.00

2 ПАРЧИЊА НОВИ Оригинални Микро мини USB Полнач за Џек Приклучок Конектор женски Полнење ЗА LETV 1s Pro X800 X900 X500 X600 X522 X620

2 ПАРЧИЊА За Nokia Asha 535 505 105 301 207 515 230 130 Слушалка Звучници Приемник Слушалка слушалка за Уво Поправка Дел
 • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА За Nokia Asha 535 505 105 301 207 515 230 130 Слушалка Звучници Приемник Слушалка слушалка за Уво Поправка Дел

DEN 95.52

Опис : A100% Оригинални висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.C препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.Д САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.E Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Fпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Слушалка Звучници / 2 PCS

Џинг Ченг Da 1pcs Слушалка звучници за Xiaomi За Redmi 1s 4i 4c 4s 5s/забелешка/note2 note3 мобилен телефон замена на делови
 • Неодамнешно

Џинг Ченг Da 1pcs Слушалка звучници за Xiaomi За Redmi 1s 4i 4c 4s 5s/забелешка/note2 note3 мобилен телефон замена на делови

DEN 12.00 12.48

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

Вистински чисто стакло објектив за Samsung галакси Забелешка 3 Забелешка 4 Напомена 5 задна камера заштита поклопец назад камерата стаклена леќа +3M налепница
 • Неодамнешно

Вистински чисто стакло објектив за Samsung галакси Забелешка 3 Забелешка 4 Напомена 5 задна камера заштита поклопец назад камерата стаклена леќа +3M налепница

DEN 99.00 106.08

QCC ВО ТАИ WANВистински чисто стакло објектив за Samsung Забелешка 3 Забелешка 4 Напомена 5 задна камера заштита поклопец назад камерата стаклена леќа модул+3 M налепницаПродажба На Поени : Направи на најдобар qualty СтаклоЈасни бои заАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Внимание (Читање внимателно пред да нарачате)Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Posti Финска Економија ,На следење на број може да се следи во Кина и Финска .но, не може да се следи надвор од Кина и Финска за мали цел( цел ценатоа ќе се зголеми вашето купување цена во текот на 7ние ќе го испрати на следење на број на кина пост или руски воздух или Финска пост со следење на бројможете да го провериш во секое време ,можете да го најдете вашиот пакет каде е сега?Се надевам дека ќе можат да го разберат.

Користи USB Полнење Одбор на матичната Плоча FPC За Cubot H2 MTK6735A Quad Core 5.5 HD 1280x720 Бесплатен Превозот+следење на број
 • Неодамнешно

Користи USB Полнење Одбор на матичната Плоча FPC За Cubot H2 MTK6735A Quad Core 5.5 HD 1280x720 Бесплатен Превозот+следење на број

DEN 349.00 383.52

Користи Оригинални USB Полнење Одбор на матичната Плоча FPC За Cubot H2 MTK6735 A Quad Core 5.5" HD 1280x720 Бесплатен Превозот+следење на бројЗа Драги КупувачотСите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

4.7 инчен HOMTOM ZOJI Z6 FPC Flex Кабел Оригинални Моќ+Јачина на звук Копче FPC Жица Flex Кабел поправка додатоци за ZOJI Z6
 • Неодамнешно

4.7 инчен HOMTOM ZOJI Z6 FPC Flex Кабел Оригинални Моќ+Јачина на звук Копче FPC Жица Flex Кабел поправка додатоци за ZOJI Z6

DEN 474.24

HOMTOM ZOJI Z6 Страна Копчето Flex Кабел 100% Оригинални Нови Моќ + Јачина на глас нагоре / надолу Копчето FPC Жица Flex Кабел поправка додатоци за HOMTOM ZOJI Z61...