• Неодамнешно
7 .0 Инчен 40pins 1024*600 Малина Пи Следат HD Дигитални LCD Дисплеј HDMI VGA 2 AV 2AV Банана Пи

7 .0 Инчен 40pins 1024*600 Малина Пи Следат HD Дигитални LCD Дисплеј HDMI VGA 2 AV 2AV Банана Пи

DEN 1507.00
DEN 1674.72
-10 %
Достапно

Количина на стоки


Оригиналниот .0 7 Инчен 40pins 1024*600 Малина Пи Следат HD Дигитални LCD Дисплеј HDMI VGA 2 AV 2 AV Банана Пи 100% Тестирани Бесплатен Превозот
Опис :
1 : Само за Малина Пи Следат HD Дигитален VGA 2 AV 2 AV Банана Пи
2 : Замена погрешни, скршени или оштетени екранот
3 : 100% се проверуваат пред превозот
4 : Проверете ги вашите режим внимателно во случај купи погрешен точка

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
Wisecoco
Големина На Екранот:
7.0 инчен
Точка Резолуција:
1024(RGB)*600(WVGA)
Преглед Димензија:
165.75*105.39 mm
Иглички:
40 Иглички
квалитет:
оригиналниот
Осветленоста:
250

Слични понуди

2560*1440 6 инчен 2к lcd монитор 1440p со mipi да hdmi возачот одбор за 3D Принтер / видео проектор
 • Неодамнешно

2560*1440 6 инчен 2к lcd монитор 1440p со mipi да hdmi возачот одбор за 3D Принтер / видео проектор

DEN 2149.00 2865.12

2560*1440 6 инчен 2к lcd монитор 1440p со mipi да hdmi возачот одбор за 3 D Принтер / видео проекторОпис : 1 : ВО ПАРК СЕГА !2 : светлото Во позадина може да се отстрани лесно да се изгради за 3 D печатач или за видео проектор и DIY проекторот ! (ОСТАВЕТЕ БЕЛЕШКА)3...

W/G/Б 5.5 LCD Екран За Coolpad Модена E501 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието+Рамка Замена
 • Неодамнешно

W/G/Б 5.5 LCD Екран За Coolpad Модена E501 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието+Рамка Замена

DEN 935.00 984.00

Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви послужи верно Sparkleet производи еден по друг ажурирање Ако постои било каква помош, само нас контакт и ние ќе се среќни да ви помогнат.ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ ве Молиме да не се инсталира директно откако ќе ја прими стоката...

Поправка користите само 1,5 инчен VGG1610A1-7FWNND РЕВ 1 lcd дисплеј За Garmin Forerunner 305 GPS Спорт Види LCD екран Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Поправка користите само 1,5 инчен VGG1610A1-7FWNND РЕВ 1 lcd дисплеј За Garmin Forerunner 305 GPS Спорт Види LCD екран Бесплатен превозот

DEN 1670.40

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

Оригиналниот Новиот 4,3-инчен LCD Екран за Garmin Nuvi 1390 1350T GPS LCD екран панел со екран на Допир digitizer замена
 • Неодамнешно

Оригиналниот Новиот 4,3-инчен LCD Екран за Garmin Nuvi 1390 1350T GPS LCD екран панел со екран на Допир digitizer замена

DEN 748.80

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

Бесплатен превозот Оригинални 3.5 за M3 Мобилен дисплеј lcd екран + допир digitizer LTP350QV-E06 LTP350QV-E09 тестирано
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот Оригинални 3.5 за M3 Мобилен дисплеј lcd екран + допир digitizer LTP350QV-E06 LTP350QV-E09 тестирано

DEN 15552.00 17280.00

Бесплатен превозот Оригинални 3.5" за M3 Мобилен дисплеј lcd екран + допир digitizer LTP350 QVE09 100% тестираноВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

20PCS За iphone 6S LCD Дисплеј ААА Со Екран на Допир Digitizer 4.7 Инчен LCD екран За iphone Екран Собранието Црно-Бела Замена
 • Неодамнешно

20PCS За iphone 6S LCD Дисплеј ААА Со Екран на Допир Digitizer 4.7 Инчен LCD екран За iphone Екран Собранието Црно-Бела Замена

DEN 17588.00 18513.60

Зошто место цел сега? 1.Тестот три пати пред пратката 2.Нов пакет ,посилна заштита 3.Истиот ден испорака 4.Висок квалитет, ниска цена 5.Бесплатни подароци како што покажува подолу се надеваме дека СИТЕ Стоки + Подароци може да достигне u во време ...

Висок Квалитет За ZTE Сечилото A310 LCD Дисплеј на Допир Екран на Мобилен Телефон Делови Со Бесплатни Алатки
 • Неодамнешно

Висок Квалитет За ZTE Сечилото A310 LCD Дисплеј на Допир Екран на Мобилен Телефон Делови Со Бесплатни Алатки

DEN 905.00 962.88

За ZTE Сечилото A310 LCD Дисплеј на Допир Екран на Мобилен Телефон Делови За ZTE Сечилото A310 Екран LCD Дисплеј Слободни Алатки 1.LCD Екран на Допир за Digitizer Собрание2.Поправка / Замена на стари, скршени, испукана, оштетени LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собрание3.Со Оригинални Digitizer Стакло, Нема Мртви Пиксели, Голем Квалитет во Парк.4...

Оригиналниот 7.0 за AUO C070VW02 V. 1 LCD панел дисплеј lcd екран тестирани Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Оригиналниот 7.0 за AUO C070VW02 V. 1 LCD панел дисплеј lcd екран тестирани Бесплатен превозот

DEN 3120.00

Оригиналниот 7.0" за AUO C070 VW02 V 1 LCD панел дисплеј lcd екран 100% тестирани Бесплатен превозотВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Се Користи само За 3.5 Навистина верзија Ashtech MobileMapper 20 екран на допир digitizer MM20 екран на допир панел
 • Неодамнешно

Се Користи само За 3.5 Навистина верзија Ashtech MobileMapper 20 екран на допир digitizer MM20 екран на допир панел

DEN 1310.00 1440.00

Се Користи само За 3.5" Навистина верзија Ashtech Mobile Mapper 20 екран на допир digitizer MM20 екран на допир панелКарактеристики : 100% Висок Квалитет.1...

тест добра работа ОЕМ 5pcs Нема Мртви Пиксели на LCD екран За iPhone 7 LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието замена
 • Неодамнешно

тест добра работа ОЕМ 5pcs Нема Мртви Пиксели на LCD екран За iPhone 7 LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието замена

DEN 14957.00 15744.00

зошто место нов поредок сега?1.Тестот три пати пред пратката2.Нов пакет,посилна заштита3.Нарачка и испорака во ист ден4.висок квалитет,ниска цена5.бесплатни подароци како што покажува подолу

оригиналната за 7 TFD70W24 TFD070W24 LCD екранот се прикаже панелот за навигација со автомобил систем бесплатен превозот
 • Неодамнешно

оригиналната за 7 TFD70W24 TFD070W24 LCD екранот се прикаже панелот за навигација со автомобил систем бесплатен превозот

DEN 7426.00 8160.00

оригиналната за 7" TFD70 W24 TFD070 W24 LCD екранот се прикаже панелот за навигација со автомобил систем бесплатен превозот

Оригиналниот 2.6 инчен TFT LCD екран за Garmin GPSMAP 96C Рачни GPS LCD екран панел Поправка замена Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Оригиналниот 2.6 инчен TFT LCD екран за Garmin GPSMAP 96C Рачни GPS LCD екран панел Поправка замена Бесплатен превозот

DEN 5011.20

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

Оригиналниот 2.6 инчен TFT LCD екран за GARMIN Дакота 10 Рачни GPS LCD екран панел Поправка замена Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Оригиналниот 2.6 инчен TFT LCD екран за GARMIN Дакота 10 Рачни GPS LCD екран панел Поправка замена Бесплатен превозот

DEN 1247.04

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

5.0 Целосна LCD Дисплеј За ZTE Сечилото Х5 / Сечилото Д3 T630 Екран на Допир Digitizer Собранието Замена Тестирано
 • Неодамнешно

5.0 Целосна LCD Дисплеј За ZTE Сечилото Х5 / Сечилото Д3 T630 Екран на Допир Digitizer Собранието Замена Тестирано

DEN 902.00 959.52

1.Почитувани руски Пријатели ве Молиме да ни Остават што се Име и презиме, Поради руската Политика и лесно да се царинење ...

Bluehfixr ААА Висока ОЕМ Замена lcd за iphone 8 8P LCD 3D Дисплеј на Допир Собранието Замена Нема мртви пиксели
 • Неодамнешно

Bluehfixr ААА Висока ОЕМ Замена lcd за iphone 8 8P LCD 3D Дисплеј на Допир Собранието Замена Нема мртви пиксели

DEN 1435.00 1435.20

Bluehfixr ААА Висока ОЕМ Замена lcd за iphone 8 8 P LCD 3d Дисплеј на Допир Собранието Замена Нема мртви пикселиНие и Ветуваме дека : 1, 100% наплата или да испраќате нови замени ако сте примиле проблем производи; 2, Сите прашање одговор во рок од 24 часа,Најновите информации ќе бидат ажурирани за вас; 3, 100% ние ќе ги провери сите производи пред пратката 4, бесплатен дар е екран заштитници,Одржување алатки,Телефон случај Купување забелешка : 1...