• Неодамнешно
Etmakit Добра Продажба 1PC на Екранот на Допир, Перо Replacment Делови За Samsung Галакси Забелешка 4/ S-Pen

Etmakit Добра Продажба 1PC на Екранот на Допир, Перо Replacment Делови За Samsung Галакси Забелешка 4/ S-Pen

DEN 52.32
Достапно

Количина на стоки

Мултифункционален :
На врвот на ова Пенкало работи како прст на допир, допрете или допрете без да остават било отпечатоци од прсти зад себе, која го штити вашиот екран.
Тоа може да се користи за да се направи брз белешки, да подготви измени или заедно со други типични touch-screen команди.
Користењето на пенкало е мултифункционален копчето со кратенка гестови дури и за побрз влез.
Точни и лесно да се контролира со :
Лесен дизајн го прави лесно да се контролира и неверојатно прецизна.
Тоа е доволно мала за да ги собере во за Галакси Забелешка 4 handset.
Забелешка : копчето за pen може да се користи за префрлување, screeenshotting и други touch screen команди без допирање на екранот со совет.
Спецификации :
Материјал : Поликарбонат
Compatibilty : за Samsung Галакси Забелешка 4
Боја : Црна,Бела,Кафе,Розова
Пакетот вклучува
1 x Допрете Пенкалото за Samsung Галакси Забелешка 4 (на мобилен телефон не е вклучен)

Карактеристики на понудата

боја:
Кафе, Бела, Црна, Розова
Бренд Име:
Etmakit
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
PJ1566-01

Слични понуди

2 во 1 Допир Перо+Ballpoint Пенкало За iPhone за паметен Телефон, Таблет
  • Неодамнешно

2 во 1 Допир Перо+Ballpoint Пенкало За iPhone за паметен Телефон, Таблет

DEN 118.00 175.68

2 во 1 Допир Перо+Ballpoint Пенкало За i Phone за паметен Телефон, ТаблетОпис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Хибридни 2во1 : А Капацитивни Перо Styli Екран на Допир за да го Заклучите и исто така ballpoint пенкало Мазна, пенкалокако потпора, допрете го и пишување искуство на вашиот таблет уред мала тежина дизајн, лесно да се носат...

Активно Пенкало Капацитивни Екран на Допир За Huawei Колега 7 8 9 10 Ујп Стр 6 P10 Плус P8 P9 P7 mate9 mate8 Перо Мобилен телефон пенкало Случај
  • Неодамнешно

Активно Пенкало Капацитивни Екран на Допир За Huawei Колега 7 8 9 10 Ујп Стр 6 P10 Плус P8 P9 P7 mate9 mate8 Перо Мобилен телефон пенкало Случај

DEN 1229.00 1294.08

Карактеристики на овој производ:Метал пенкало (топката круг), не треба да се промени, трајни, парична казна 1.35 мм, ултра долг живот, интелигентни се разбудам dormancy, штедење енергија, нема потреба да се инсталира било каков софтвер, може да се користи директно! Висока прецизност 1.35 mm Активни Наплаќа Осетлив на Допир Пенкало за i OS Android Microsoft Таблети ПОДЛОГА екран на допир уреди Опис на Производот : * КОМПАТИБИЛНА СО ПОВЕЌЕТО ПОПУЛАРНИ УРЕДИ : iphone / Андроид / Microsoft уред, i Pad, i Pad Воздухот, i Pad Mini, i Phone, Huawei,Леново ,Asus,Samsung Галакси, NexSony, LG G Подлога, HTC и другите екран на допир уреди * Ниска ПРИЛАГОДЛИВИ СОВЕТ Карактеристики : Тоа е новата функција за корисникот за да искуство допир уред со широк спектар на компатибилност...

2in1 Капацитивни Екран на Допир Перо & Топката Точка Пенкало за iPad 2 3 за iPhone 4 и 4S црна Пад на Превозот
  • Неодамнешно

2in1 Капацитивни Екран на Допир Перо & Топката Точка Пенкало за iPad 2 3 за iPhone 4 и 4S црна Пад на Превозот

DEN 38.00 45.12

Карактеристики : 2in1 Капацитивни Екран на Допир Пенкало со Топката Точка Пенкало за i Pad и i Phone, i PodСосема нов и висок квалитет.Нерѓосувачки челик тело.Работи како нормален црно мастило топкаточка пенкало.Вграденво врвот на главата работи со било кој уред со допир капацитивни екран, како i Phone, i Pad итн.Вграденво клипот за лесно носење.Спецификација : Боја : црна ,бела ,сребро,виолетова,црвена,сина,зелена,розоваОригиналната кутија : НикојОбјектот големина : 134*10ммНето тежина : 10gПакет тежина : 19gПакување Содржина : 1 x Специјалното Пенкало со Топкаточка Пен