• Неодамнешно
5.5 инчен Мобилен Телефон со Екран на Допир Панел екран на допир За Umi Рим X екран на Допир Панел Digitizer Пред Стакло Сензор Со Алатка

5.5 инчен Мобилен Телефон со Екран на Допир Панел екран на допир За Umi Рим X екран на Допир Панел Digitizer Пред Стакло Сензор Со Алатка

DEN 395.04
Достапно

Количина на стоки

5.5 инчен Мобилен Телефон со Екран на Допир Панел екран на допир За Umi Рим X екран на Допир Панел Digitizer Пред Стакло Сензор Со Алатки
Карактеристики на производот : тип на Производ : 5.5"Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Umi Рим X 1 PCSX Екран на Допир Digitizer 1 PCSX Алатки
Се истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Сите Точка доаѓа со Логото ,Не грижете се за тоа! Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање,Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас . Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Answer : ___________________________ Note : Почитувани Секој Купувачот,кога ќе ја напуштат повратни информации ве молиме љубезно donn не сподели фотографија на нашиот објект во повратни информации.ве молам ве молам ве молам.Ви благодарам многу. Руски Пријател , ве Молиме бидете сигурни дека вашето име лево на ред е вашиот F ull Име .
Слики покажуваат :

Карактеристики на понудата

боја:
црна, златна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За UMI Рим X
Компатибилен Бренд:
Umi
Бренд Име:
RTBESTOYZ
Екранот:
≥5
боја:
црна/злато
Главниот Екран Со Големина:
5.5 инчи
Функција:
Стакло на Сензор на допир+Лого
квалитет:
100% тестирано
Транспорт:
Бесплатна Испорака

Слични понуди

5inch екран на допир панел за KEYENCE VT3-Q5T VT3-Q5S VT3-Q5M Индустриска примена опрема за контрола екран осетлив на допир digitizer панел стакло
 • Неодамнешно

5inch екран на допир панел за KEYENCE VT3-Q5T VT3-Q5S VT3-Q5M Индустриска примена опрема за контрола екран осетлив на допир digitizer панел стакло

DEN 3369.60

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

10PCS/еез За Нов Samsung Galaxy Note3 Забелешка 3 Нео N750 N7505 Пред Стакло 5.5 Екран на Допир за Надворешниот Панел Поправка Дел
 • Неодамнешно

10PCS/еез За Нов Samsung Galaxy Note3 Забелешка 3 Нео N750 N7505 Пред Стакло 5.5 Екран на Допир за Надворешниот Панел Поправка Дел

DEN 704.64

10 PCS Нови За Samsung Галакси Note3 Забелешка 3 Нео N750 N7505 Пред Стакло 5.5" Екран на Допир за Надворешниот Панел Поправка ДелКарактеристики на производот : тип на Производ : 5.5"Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Samsung Note3 Забелешка 3 Нео N750 N7505 Пакет : 10 X Екран на Допир DigitizСе истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање...

10Pcs/многу 4.0 За Explay ОНИКС Екран на Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет
 • Неодамнешно

10Pcs/многу 4.0 За Explay ОНИКС Екран на Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

DEN 1416.00 1489.92

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

Нови 5.1 инчи Екран на Допир Digitizer Стакло За Samsung Галакси S6 работ G925 G925F Поправка делови бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Нови 5.1 инчи Екран на Допир Digitizer Стакло За Samsung Галакси S6 работ G925 G925F Поправка делови бесплатен превозот

DEN 1246.08

Нови 5.1 инчи Екран на Допир Digitizer Стакло За Samsung Галакси S6 работ G925 G925 F Поправка делови бесплатен превозотКарактеристики на производот : тип на Производ : 5.1"Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Samsung Галакси S6 Работ G925 g925f СМG925 Пакет : 1 PCSX Екран на Допир Digitizer 1 PCSX АлаткиСе истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање...

За Huawei Mediapad Т1 8.0 3G S8-701u / Чест Подлога Т1 S8-701 Екран на Допир Digitizer Допир Панел Стакло Пред Објективот Сензор Лепило
 • Неодамнешно

За Huawei Mediapad Т1 8.0 3G S8-701u / Чест Подлога Т1 S8-701 Екран на Допир Digitizer Допир Панел Стакло Пред Објективот Сензор Лепило

DEN 616.00 821.76

Hello WZXD За Huawei Mediapad Т1 8.0 3 G S8701u / Чест Подлога Т1 S8701 Екран на Допир Digitizer Допир Панел Стакло Пред Објективот Сензор ЛепилоОпис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна...

Нови 6.0 Пред Стаклена Леќа Панел на Допир за Digitizer Замена За Huawei Колега 7 Црно бели и Златни бои
 • Неодамнешно

Нови 6.0 Пред Стаклена Леќа Панел на Допир за Digitizer Замена За Huawei Колега 7 Црно бели и Златни бои

DEN 247.00 247.20

Нови 6.0" Пред Стаклена Леќа Панел на Допир за Digitizer Замена За huawei Колега 7Карактеристики на производот : тип на Производ : 6.0"Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Huawei Mate7 Пакет : 1 PCSX Екран на Допир Digitizer 1 PCSXToolsСе истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање...

Домување за Samsung Галакси S3 GT I9300 i9308 Надворешниот Пред Стаклена Леќа екран+ средината рамка + пред рамка + задниот поклопец со алатки
 • Неодамнешно

Домување за Samsung Галакси S3 GT I9300 i9308 Надворешниот Пред Стаклена Леќа екран+ средината рамка + пред рамка + задниот поклопец со алатки

DEN 662.40

Домување за Samsung Галакси S3 GT I9300 i9308 Надворешниот Пред Стаклена Леќа екран+ средината рамка + пред рамка + задниот поклопец со алатки 1 ...

Екран на допир за Digitizer За Алкател Еден Допир Поп 2 OT7044 7044 7044Y 7044A 7044X 7044K OT-7044 Допир екран Сензор
 • Неодамнешно

Екран на допир за Digitizer За Алкател Еден Допир Поп 2 OT7044 7044 7044Y 7044A 7044X 7044K OT-7044 Допир екран Сензор

DEN 378.00 378.24

Екран на допир за Digitizer За Алкател Еден Допир Поп 2 OT7044 7044 7044 Y 7044 A 7044 X 7044 K OT7044 Допир екран СензорКарактеристики на производот : тип на Производ : Екран на Допир (Само екран на допир, Не inculded LCD) Suitabl e модел : За Алкател Еден Допир Поп 2 OT7044 7044 7044 Y 7044 A 7044 X 7044 K OT704 Пакет : 1 PCSX Екран на Допир за Дигитализација на 1 PCSXToolsСе истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање...

5.7 инчен екран на допир TP-3428S1 за Индустриска примена опрема за контрола на екранот на допир, digitizer панел стакло бесплатен превозот
 • Неодамнешно

5.7 инчен екран на допир TP-3428S1 за Индустриска примена опрема за контрола на екранот на допир, digitizer панел стакло бесплатен превозот

DEN 5136.00

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

допрете стакло XBTGT6330 Индустриска примена опрема за контрола на екранот на допир, digitizer панел стакло бесплатен превозот
 • Неодамнешно

допрете стакло XBTGT6330 Индустриска примена опрема за контрола на екранот на допир, digitizer панел стакло бесплатен превозот

DEN 4176.00

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

12.1 инчен допир за TOYO N010-0554-X225/01 Индустриска примена опрема за контрола на екранот на допир, digitizer панел стакло
 • Неодамнешно

12.1 инчен допир за TOYO N010-0554-X225/01 Индустриска примена опрема за контрола на екранот на допир, digitizer панел стакло

DEN 7104.00

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

Преден Панел Стакло За Samsung Галакси J5 2015 J500 J500F Екран на Допир LCD Дисплеј Digitizer Надворешното Стакло Поклопец на Леќите на Замена
 • Неодамнешно

Преден Панел Стакло За Samsung Галакси J5 2015 J500 J500F Екран на Допир LCD Дисплеј Digitizer Надворешното Стакло Поклопец на Леќите на Замена

DEN 231.84

Ова е Ниту LCD ниту Digitizer, Само Пред Екранот Стаклена леќа .Карактеристики>> 1 Ова пред стакло екран леќа замена може да се реши што е проблемот...

екран на допир панел 6AV6 644-0AA01-2AX0 mp377 Индустриска примена опрема за контрола на екранот на допир, digitizer панел стакло бесплатен превозот
 • Неодамнешно

екран на допир панел 6AV6 644-0AA01-2AX0 mp377 Индустриска примена опрема за контрола на екранот на допир, digitizer панел стакло бесплатен превозот

DEN 4296.00

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

5.7 inch touch GT1555-VTBD/ GT1555-QSBD Индустриска примена опрема за контрола на екранот на допир, digitizer панел стакло бесплатен превозот
 • Неодамнешно

5.7 inch touch GT1555-VTBD/ GT1555-QSBD Индустриска примена опрема за контрола на екранот на допир, digitizer панел стакло бесплатен превозот

DEN 9024.00

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

50pcs Црно Бела Замена Поправка за iphone 7 7G 4.7' Врвот Премиум квалитет LCD Предниот Екран на Допир за Стакло Надворешниот Леќа
 • Неодамнешно

50pcs Црно Бела Замена Поправка за iphone 7 7G 4.7' Врвот Премиум квалитет LCD Предниот Екран на Допир за Стакло Надворешниот Леќа

DEN 3700.80

Четири Нивоа на Квалитет за i Phone 7 Стаклена Леќа : Премиум Б : копирање на еден Ист со Премиум А, но малкумина можат да имаат мали нула Премија На : копирате, нема нула Премиум ААА : копија еден, имаат шарени круг како оригиналот...

Heyman 9 инчен Отпор екран AT090TN10 AT090TN12 211*126 ракописниот оригинал автомобил DVD навигација GPS екран на допир панел
 • Неодамнешно

Heyman 9 инчен Отпор екран AT090TN10 AT090TN12 211*126 ракописниот оригинал автомобил DVD навигација GPS екран на допир панел

DEN 365.00 384.00

Heyman 9 инчен Отпор екран AT090 TN10 AT090 TN12 211*126 ракописниот оригинал автомобил DVD навигација GPS екран на допир панелНајчесто се користи Resistive touch screen size : 4.35.0 инчен102mm*62mm 105mm*65mm 113mm*68mm 114mm*72mm 117mm*70mm 117mm*73mm 120mm*73mm 119mm*74mm 105mm*65mm 105mm*64mm 103mm*63mm 126mm*99mm 105mm*133mm 105mm*132mm 109mm*136mm6.06.5 инчи141mm*83mm 144mm*84mm 141mm*87mm 145mm*87mm 150mm*90mm 155mm*88mm 155mm*90mm 152mm*92mm 154mm*87mm 147mm*85mm 152mm*85mm7.0инчен 8.0161mm*97mm 163mm*97mm 165mm*100mm 164mm*103mm 192mm*116mm 172mm*132mm 193mm*115mm 182mm*141mm 192mm*116mm 171mm*131mm 179mm*146mm9.0инчен 10.4210mm*125mm 234mm*178mm 225mm*173mm 249mm*186mm 225mm*176mm 235mm*145mm12.022 inch260mm*200mm 276mm*178mm 322mm*247mm 355mm*288mm 426mm*276mm 396mm*323mm 490mm*285mm 488mm*310mmКупувачот Напомена : Пред да го купат овој екран на допир панел ве Молиме да се измери големината на екранот и кабел за локација , Ако големината е исто тоа значи побрзо, ако не се најде големина што ви треба, ве Молиме контактирајте со нас ние ќе ви помогнат да ги најдете тоа ,Благодарение, уживајте во вашата шопинг време во мојата продавница.

Vannego Бесплатна Испорака 5.2 инчи екран на Допир Панел Екран За Huawei Чест 8 екран осетлив на допир Замена Пред Надворешното Стакло Без LCD Леќа
 • Неодамнешно

Vannego Бесплатна Испорака 5.2 инчи екран на Допир Панел Екран За Huawei Чест 8 екран осетлив на допир Замена Пред Надворешното Стакло Без LCD Леќа

DEN 199.20

Vannego Бесплатна Испорака 5.2 инчи екран на Допир Панел Екран За Huawei Чест 8 екран осетлив на допир Замена Пред Надворешното Стакло Без LCD ЛеќаКарактеристики На Производот : Тип на производ : Екран на Допир(Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Huawei Чест 8 Пакет : 1 Pcs X Екран на Допир DigitizerСлики покажуваат : Нашата Продавница Вистински Фото : Ако ние се најде на продавачот кој ги копираат нашите производи слика, ние ќе се жалат веднаш!За ПревозотВремето за испорака е за 1545 работни дена...