• Неодамнешно
Трубач Модел Комплет - 1915 година HMS Dreadnought Брод - 1:700 Скала - 06705 - Нови

Трубач Модел Комплет - 1915 година HMS Dreadnought Брод - 1:700 Скала - 06705 - Нови

DEN 1264.80
Достапно

Количина на стоки

Трубач Модел Комплет - 1915 година HMS Dreadnought Брод - 1 : 700 Скала - 06705 - Нови
Драг Пријател,
Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу. Ве молиме да го прочитате пред да се купи :
1. За испорака на Бразил, ние вети датумот на породување во рок од 90 дена од кина пост воздух mail или Специјални-линија YW, ако ваша цел не се доставени во рок од 90 дена, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање.
2. За испорака на руски и Белорусија , ние ви препорачуваме да изберете Posti Финска со поевтини превозот цена и брза испорака, ние вети, во рок од 40 дена од датумот на породување со Posti Финска, ако не го примите вашата нарачка во рок од 40 дена од страна на posti финска, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање.
3. За кина пост воздух пошта испорака на други земји (освен Бразил), ветивме во рок од 60 дена од датумот на породување, ако ваша цел не се доставени во рок од 60 дена, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање.
4. За бесплатен превозот објект на руски, Белорусија, ние ќе ја испрати од posti финска. Бесплатен превозот во Бразил, ние ќе ја испрати преку Посебни-линија YW, бесплатен превозот во Америка, ние ќе брод од страна на E-пакет, за други земји, ќе испрати од кина пост воздух mail.
5. Ако примите објект во лоша состојба, ве молиме контактирајте со нас на прво место, ние ќе ви даде најдоброто решение што може.
6. Ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање, ако треба, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ве известиме нашите paypal сметка, тогаш.

Карактеристики на понудата

Возило:
Чамци
Предупредување:
14+
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
RealTS
Возраст Опсег:
> 14 години
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Скала:
1
Број На Модел На:
06705
Тип:
брод
Тема:
Возило

Слични понуди

RealTS Tamiya модел 35287 1/35 Б1 бис Тенкови (германската Армија Вер.) пластични модел комплет
 • Неодамнешно

RealTS Tamiya модел 35287 1/35 Б1 бис Тенкови (германската Армија Вер.) пластични модел комплет

DEN 2784.00

Real TS Tamiya модел 35287 1 / 35 Б1 бис Тенкови (германската Армија Вер.) пластични модел комплетДраг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

Собранието Unpainted Скала 1/24 75mm Модерна Оператор жена војник 75mm Историски играчка Смола Минијатурен Модел Комплет
 • Неодамнешно

Собранието Unpainted Скала 1/24 75mm Модерна Оператор жена војник 75mm Историски играчка Смола Минијатурен Модел Комплет

DEN 835.00 959.52

Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ референца треба да се соберат смола дел заедно и бојата со вашиот алатки Моето име е џек , ова е мојата нова продавница...

Ѕвезда Terran Уништувач - Тор Тор 3D хартија модел DIY рачно изработени Играчки Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Ѕвезда Terran Уништувач - Тор Тор 3D хартија модел DIY рачно изработени Играчки Бесплатен превозот

DEN 1343.52

Забелешка : она што ќе добиете е Списание, тоа не е готов производ, тоа треба да се намали, паста и се соберат.Име На Производ : Уништувач Тор ТорМодел дизајниран : КинаЦртежи Страници : 30 (А4 големина висока прецизност боја )

RealTS Војаџер PEA398 1/35 втората светска војна германски Цар Тигар Schurzen (За MENG)
 • Неодамнешно

RealTS Војаџер PEA398 1/35 втората светска војна германски Цар Тигар Schurzen (За MENG)

DEN 719.52

Real TS Војаџер PEA398 1 / 35 втората светска војна германски Цар Тигар Schurzen (За MENG)Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

Скала Модели 1/ 10 руската Cossack втората светска војна биста 1/10 втората светска војна Смола Модел Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Скала Модели 1/ 10 руската Cossack втората светска војна биста 1/10 втората светска војна Смола Модел Бесплатен Превозот

DEN 1083.00 1244.64

Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ референца треба да се соберат смола дел заедно и бојата со вашиот алатки Моето име е џек , ова е мојата нова продавница...

2017 Играчка 100PCS 1:87 Градење на Изгледот на Моделот Луѓе ХО Скала Насликана Слика Патникот HC6U Пад на превозот
 • Неодамнешно

2017 Играчка 100PCS 1:87 Градење на Изгледот на Моделот Луѓе ХО Скала Насликана Слика Патникот HC6U Пад на превозот

DEN 144.00 191.52

Материјал : ABS Пластика Боја : Како на сликата покаже Тип : Насликани Модел Луѓе Скала : 1 : 87 Претставуваат : Разни Карактеристики : Овие насликани модел се обучуваат луѓе се на различни пози од машки и женски ликови.Сигурно ќе можат и да го подобрите изгледот на вашата пејзаж и додадете контакт на реализам.Пакет на 100pcs машки и женски модел патнички воз личности со различни пози.Го насликал и е подготвен да се стави во позиција.Совршен за изгледот и пејзаж модели...

RealTS АКАДЕМИЈА на Да Винчи Машини Летечки Нишалото Часовник 18157
 • Неодамнешно

RealTS АКАДЕМИЈА на Да Винчи Машини Летечки Нишалото Часовник 18157

DEN 912.00

Real TS АКАДЕМИЈА на Да Винчи Машини Летечки Нишалото Часовник #18157Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

RealTS Meng 1/35 НИ Cougar 6x6 MRAP Тркала Сет (Смола) СПС-024
 • Неодамнешно

RealTS Meng 1/35 НИ Cougar 6x6 MRAP Тркала Сет (Смола) СПС-024

DEN 1056.00

Real TS Meng 1 / 35 НИ Cougar 6x6 MRAP Тркала Сет (Смола) # СПС024Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

RealTS S-model модел PS720133 1/72 втората светска војна, Британскиот M3A3 Светлината Резервоар (велика БРИТАНИЈА Армија) (2 колекции во 1 кутија)
 • Неодамнешно

RealTS S-model модел PS720133 1/72 втората светска војна, Британскиот M3A3 Светлината Резервоар (велика БРИТАНИЈА Армија) (2 колекции во 1 кутија)

DEN 504.00

Real TS Smodel модел PS720133 1 / 72 втората светска војна, Британскиот M3 A3 Светлината Резервоар (велика БРИТАНИЈА Армија) (2 колекции во 1 кутија)Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

Кина Забрането Град Палата Музеј DIY ласерско сечење Сложувалка 3D модел Нано Загатка Архитектура Играчки за возрасни Подарок
 • Неодамнешно

Кина Забрането Град Палата Музеј DIY ласерско сечење Сложувалка 3D модел Нано Загатка Архитектура Играчки за возрасни Подарок

DEN 768.00 1180.80

Ве молиме Забелешка : Овој модел има 2 листови,5 ѕвезди нивото на тежина,не одговараат за почетник...

Скала Воз Изгледот на Собата архитектонски Модел Скала жица Дрвја 43/16 за скала модел дрвја
 • Неодамнешно

Скала Воз Изгледот на Собата архитектонски Модел Скала жица Дрвја 43/16 за скала модел дрвја

DEN 1020.00 1200.00

Скала Воз Изгледот на Собата архитектонски Модел Скала жица Дрвја 43 / 16 за скала модел дрвјаИме на производ : модел жица дрвоБоја : зеленаТип : Модел Градежни МатеријалиВисина : 4.3 cmШирина : 1.6 смМатеријал : ЖицаПакет : 200pcs / многуВраќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадГаранција : Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

Новата 3D Модел на Светски Познатиот Згради Кинески кинескиот Ѕид Загатка Модел играчки За Деца, Образовните играчка
 • Неодамнешно

Новата 3D Модел на Светски Познатиот Згради Кинески кинескиот Ѕид Загатка Модел играчки За Деца, Образовните играчка

DEN 1032.00 1199.52

Новата 3 D Модел на Светски Познатиот Згради Кинески кинескиот Ѕид Загатка Модел играчки За Деца, Образовните играчка Функција : 1 : 100% Сосема нов и висок квалитет.2 : играчка е премногу мал, треба да се деца над 6 години за да се игра.Пакетот Вклучува : 1*Поставете (со 6pieces)Напомена : Ве молиме да се грижи за вашите деца.Бидејќи играчки содржат мали додатоци.Не дозволувајте играчка во детската уста.Со цел да се избегне несреќа!>>За нас 1...

Светски познатиот Градење на Древните Кинески Архитектурата на Храмот на Небото 3D Градење на Загатка DIY Креативни Блокови За Деца Подарок
 • Неодамнешно

Светски познатиот Градење на Древните Кинески Архитектурата на Храмот на Небото 3D Градење на Загатка DIY Креативни Блокови За Деца Подарок

DEN 1114.00 1295.52

Светски познатиот Градење на Древните Кинески Архитектурата на Храмот на Небото 3 D Градење на Загатка DIY Креативни Блокови За Деца ПодарокФункција : 1 : 100% Сосема нов и висок квалитет.2 : играчка е премногу мал, треба да се деца над 3 години за да се игра.Пакетот Вклучува : 1*Поставете (со 111pcs)Напомена : Ве молиме да се грижи за вашите деца.Бидејќи играчки содржат мали додатоци.Не дозволувајте играчка во детската уста.Со цел да се избегне несреќа!>>За нас 1...

2 парчиња H:18cm Скала Модел Жица Средината Зелено Дрво За Воз Изгледот Постави Модел Скала Дрвја за Z Скала
 • Неодамнешно

2 парчиња H:18cm Скала Модел Жица Средината Зелено Дрво За Воз Изгледот Постави Модел Скала Дрвја за Z Скала

DEN 1098.24

Опис на производот Објект Количество 2 парчиња Точка Бр H18 Објект Материјали Жица Главната Боја Средината Зелена Точка Околу Големина LW H големина за Висок е 18cm Објект Форма Модел Дрво за architectrual модел патот декорација Објект UseageОдговара architectrual модел декорација, или Други рачно изработени Занаетчиски DIY.СликаНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

Игри Минијатури основи маса игри основи Многу-на-40 50mm Плоштадот пластична база
 • Неодамнешно

Игри Минијатури основи маса игри основи Многу-на-40 50mm Плоштадот пластична база

DEN 235.20

Тие се направени во пластика.Овој пакет inclund 40pcs 50mm Плоштадот базаОснови може да се користи за wargames и Игри МинијатуриТолку повеќе ќе ви купи повеќе ќе ја зачувате во такси превозот.