• Неодамнешно
алатки ferronickel накит рамен нос крајот-сечење plier, 12.7x5x1.0cm, Продава од ** накит алатки клешти додатоци за сечење клешти

алатки ferronickel накит рамен нос крајот-сечење plier, 12.7x5x1.0cm, Продава од ** накит алатки клешти додатоци за сечење клешти

DEN 100.00
DEN 105.12
-5 %
Достапно

Количина на стоки


5813117976071021 Особено се препорачува US $ 1.56
/пакет US $ 0.90
/парче US $ 0.35
/парче US $ 1.16
/пакет US $ 1.08
/пакет US $ 1.26
/парче US $ 0.57
/парче US $ 0.70
/парче US $ 0.50
/парче US $ 1.98
/парче US $ 1.48
/пакет US $ 1.00
/парче
Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница
Материјал :
Имајте на ум.
Имајте на ум.
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Имајте на ум.
Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат,било инциденти ќе бидат решени.
Пакување Детали

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Клешти
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
12.7cm

Слични понуди

Накит Алатки и машини Злато Позлата Пенкало Машина , Накит electroplating алатки
 • Неодамнешно

Накит Алатки и машини Злато Позлата Пенкало Машина , Накит electroplating алатки

DEN 7152.00

Објектот спецификите Предмет Тип : Накит Алатки & Опрема Накит Алатки & Опрема Тип : Ротари Алатки & Додатоци Бренд Име : BOKING Карактеристики на Производот : Позлата пен Број на Модел : Б.К.0058 Напон : 220 V Фрекфенција : 50 / 60hz Max Моќност : 25 A max излезен напон : 1.22 V Вклучуваат : еден пенкало , еден клип, една тегла Опис на ПроизводотАко може да се't најдете вашиот contry во системот , pls контактирајте со нас директно или ни остави messagНакит Алатки и машини Злато Позлата Пенкало Машина , Накит electroplating алаткиДетали : Напон : 220240v / 50 / 60 Hz...

5PCS Топла Случаен Боја Flannelette Сребро ткаенина за чистење сребро полирање крпа Накит
 • Неодамнешно

5PCS Топла Случаен Боја Flannelette Сребро ткаенина за чистење сребро полирање крпа Накит

DEN 83.00 98.40

Материјал : Ткаенина ТкаенинаГолемина : 11*7 CMБоја : СлучајниПакет се Вклучени : 5pcs Полирање Крпа(по Случаен избор Боја)Плаќање : Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Да научат како да се плати со кредитна картичка .Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .Да научат како да се плати со други начини.Shippment : Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(2035days.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС / DHL / ТНТ / Fedex, итн...

До 2015 топла продажба електрични ножици за ткаенина,машина за сечење
 • Неодамнешно

До 2015 топла продажба електрични ножици за ткаенина,машина за сечење

DEN 2767.20

сечење нож машина1.Круг Нож Машина За Сечење2.Погоден за сите видови Ткаенини3.Постојаното Движење4.Компактна Структура5.Макс Сечење Дебелина : 24 MM6.Сечилото Дијаметар : 70 MM7.Номинална Напон(Една Фаза) : 220 V110 V8.Номинална Моќност : 170 W9.10.N.W...

220v/110v напон Медиум Накит опрема Vibrating Гимнастик Превртување Полирање машина Топла Продажба на Накит Полирач,Накит алатка
 • Неодамнешно

220v/110v напон Медиум Накит опрема Vibrating Гимнастик Превртување Полирање машина Топла Продажба на Накит Полирач,Накит алатка

DEN 8489.00 11472.00

Накит опремаМагнетни Гимнастикнакит Превртувањеполирање машинаВисок квалитет на евтини ценагаранција : 1yearSiz e(mm) : 355*355*400,Тежина : 8kg.Забелешка : ве Молиме наведете напон 110 v или 220 v.Плаќање : • Ние го прифаќаме alipay тука.• Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Гаранција и Гаранција : • 12 месеци Гаранција...

Graver Помошник Колега Гравирање Машина, Накит Гравирање Опрема, Engraver Алатка Single Ended
 • Неодамнешно

Graver Помошник Колега Гравирање Машина, Накит Гравирање Опрема, Engraver Алатка Single Ended

DEN 9398.00 10560.00

#HHE03 Graver Колега Опис Напон : 220 V, 50 / 60 HzGraver Другар ти дава неколку можности за помалку пари Додека и двете машини нудат истите насадни инструменти и нога контрола, постојат две разлики...

Силиконски Калап Мувла Епоксидна Смола Накит Џемпер Синџир Pendant Алатка За Правење Дупка
 • Неодамнешно

Силиконски Калап Мувла Епоксидна Смола Накит Џемпер Синџир Pendant Алатка За Правење Дупка

DEN 127.00 158.88

Силиконски Калап Мувла Епоксидна Смола Накит Џемпер Синџир Pendant Алатка за Правење Дупка 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Лесен за употреба и чистење за силиконски материјал...

Бесплатен Превозот Накит Гравирање Алатки Penumatic Handpiece Graver Носителот Гравирање Ножеви Рака врежан Микро сечилото
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Накит Гравирање Алатки Penumatic Handpiece Graver Носителот Гравирање Ножеви Рака врежан Микро сечилото

DEN 213.00 288.00

Производ слики : ПОДОЛУ HANDPIECE МОРА да РАБОТАТ СО GRAVING МАШИНАНасадни инструменти за Graver машина.Апликација за : Answer : ___________________________ Note : gravers се продава одделно...

алатки 0.45 мм*80mm DIY Накит Алатки Beading Игли Накит 30pcs **
 • Неодамнешно

алатки 0.45 мм*80mm DIY Накит Алатки Beading Игли Накит 30pcs **

DEN 90.00 95.04

5813117976071021 Особено се препорачува пакет парче парче пакет пакет парче парче парче парче парче пакет парчеДраги пријатели, добредојдовте на нашата продавницаМатеријал : Имајте на ум.Имајте на ум.Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Имајте на ум.Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор...

Vaccum Кастинг Машина за накит алатки
 • Неодамнешно

Vaccum Кастинг Машина за накит алатки

DEN 21264.00

Спецификација : 1.Напон : 220 V2 Машина големина : 60*40*50cmПроизвод слика:Компанијата информацииНие сме професионални производител на различен асортиман на производи и да се специјализираат во накитизработка на алатки & опрема, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирањеалатка, вага, и дијамант тестери...

Топла продажба Накит Магнетни полирач, мини магнетни гимнастик,накит полирач foredm накит алатки и equopment
 • Неодамнешно

Топла продажба Накит Магнетни полирач, мини магнетни гимнастик,накит полирач foredm накит алатки и equopment

DEN 9072.00

Основни Детали Бренд Име : goldsmith Место на Потекло : Fujian, Кина (Копно) Број на Моделот : wx21 Накит Алатки & Опрема Тип : Гравирање Алатки тежина : 7.2 kg големина : 20*20*30cm кофа големина : 11* 10см напон : 110 / 220 моќ : 0.5 kw пакување големина : 24*24*34cm капацитет : 0.6 kg гаранција : 1 годинаспецификација напон 110 / 220 / 240v кофа големина 11* 10см тежина 7kg големина 20*20*30cm пакување големина 24*24*34cm капацитет за 0,6 kg енергија за 0,5 kwспецијално дизајнирани за фиксно време гимнастика (060minutes)...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 6mm Нерѓосувачки Челик Ротари гимнастик Круг Полирање Монистра, Полирање Медиумите за Vibratory гимнастик Накит алатки
 • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 6mm Нерѓосувачки Челик Ротари гимнастик Круг Полирање Монистра, Полирање Медиумите за Vibratory гимнастик Накит алатки

DEN 1278.00 1727.52

Ако не можете да ја пронајдете вашата земја во системот , pls контактирајте го нашиот персонал директно или ни остави порака6mm Полирање Монистра Тркалезна форма за накит Полирање Машина Ротари Гимнастик, Накит Polising Медиуми БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ1kg / пакетДеталиГолемина : 6mm...

Накит /бисер Вежба Алатка,Скапоцен Камен Монистра Бормашина машина
 • Неодамнешно

Накит /бисер Вежба Алатка,Скапоцен Камен Монистра Бормашина машина

DEN 5837.00 7888.32

Опис На ПроизводотБисер вежба машина 's конфигурација : Бисер holing машини : 1 постави;Се справи со : 1 парче ;Помошни handl : 1 парче;Holing се соберат клуч : 1 парче;Мелење игла глава : 1 парче ;2mm хексагонална клуч;Посебен бисер holing челик делови и игли (0.6 mm 1.2 mm) : 7 парчиња;Бисер соберат : 9 парови ;Префрлете се на возилото : 1 парче;Кориснички прирачник за дупчење : 1 примерок.Пакување кутија големина : 305 X197 X215cm;Тежина : 5.5 килограми.Карактеристики на Бисер машина за дупчење1...

Бесплатен Превозот Прстен Sizer Стап 4-Прстен Големина Мерење се Држиме за накит изработка на алатки за Рачни алатки,прстен mandrel
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Прстен Sizer Стап 4-Прстен Големина Мерење се Држиме за накит изработка на алатки за Рачни алатки,прстен mandrel

DEN 690.00 932.64

Прстен Sizer Стап4Прстен Големина За Мерење На Стапнакит одлуки алаткиРака алатки100% Се Промовира Брза ИспоракаБесплатен ПревозотНајдете точниот прстен големина со овие Пластични Прстен Големина Мерни Прачки,САД : НЕМА.1 до 15,Европа : НЕМА.4176,Janpan : НЕМА.134,ХОНГ КОНГ : НЕМА.134.Ние сме професионални производител на различен асортиман на производи и да се специјализираат во накит одлуки алатки & опрема, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање удар, вага, и дијамант тестери...

мини накит табела полирач,мини накит клупата струг,стоматолошки Полирање мотор со Прашина Колектор, накит полирање машина
 • Неодамнешно

мини накит табела полирач,мини накит клупата струг,стоматолошки Полирање мотор со Прашина Колектор, накит полирање машина

DEN 5648.00 7632.00

Полирање мотор со Прашина Колекторзлатен накит полирање на клупата стругмелење мотор со прашина колектормини табелата полирач

Пулсот Искра Место Заварувач 200W Накит Заварување Машина за Злато Сребро Platinum
 • Неодамнешно

Пулсот Искра Место Заварувач 200W Накит Заварување Машина за Злато Сребро Platinum

DEN 4227.00 5712.00

Пулсот Искра Место Заварувач 200 W Накит Заварување Машина за Ѓердан од Злато Сребро Platinum Оваа Искра Заварчик може да се користи за заварување : Легури на предмети од скапоцени метали постоење на злато, сребро, платина и паладиум, титан и високо квалитетен челик Со ограничување на алуминиум, калај и повеќето од месинг легури Легури со различни атрибути Моќност : 200 W Заварчик големина : 300мм x 180mm x 140mm Напон : 220 V, 50 / 60 HZ & 110 V (Тоа обично трае 3 5 дена да имаат 110 volts машина направени по уплата.) Внимание • Менгеме на работното парче, работното парче не може да го допре заварување иглата директно, растојанието меѓу нив е подобро 0.5 mm...

Loupe Висок Квалитет 3 LED Светло 45X Рачни Читање лупа Кул Леќа Зголемувачот Читање 1 Парче Накит
 • Неодамнешно

Loupe Висок Квалитет 3 LED Светло 45X Рачни Читање лупа Кул Леќа Зголемувачот Читање 1 Парче Накит

DEN 263.04

1 Парче со Висок Квалитет 3 LED Светло 45 X Рачни Читање лупа Кул Леќа Зголемувачот Накит Loupe Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Пластика, СтаклоНезависна осветлување дизајн, 2 Led диоди за на голема леќа и 1 ПРЕДВОДЕНА за малиот, да се обезбеди подобро осветлување ефект.Удобно ергономски рачкаSwitch за да го вклучите светлото вклучено и исклученоКомпактен и стилски дизајн, преносни мала тежинаОдлично за читање, кола, накит оценување, и дрЛесно да се одржиМоќност : 3 x AAA батерии (не се вклучени во пакетот)Леќа димензии : дијаметар 75mmx22mm / 2.9"x0.5"Се справи со должина : околу...

10pcs Спирала врз Основа Прстен Големина Прилагодувач Shellhard Guard Tightener Редуктор промена на големината на Алатки Накит Делови За Wamen Вен
 • Неодамнешно

10pcs Спирала врз Основа Прстен Големина Прилагодувач Shellhard Guard Tightener Редуктор промена на големината на Алатки Накит Делови За Wamen Вен

DEN 65.00 112.32

Карактеристики : Спиралабазиран дизајн обезбедува сит се вклопуваат и лесен за користење, може да се користи да се заврши вашиот прстен бенд цврсто со неколку чекори, и исто така лесно да се отстрани, Тоа е чиста транспарентно, така што никогаш не треба да се грижите за тоа што ќе се намали убавината на вашиот накит Спецификација : Материјал : ПВЦ Должина : стан.9.7 cm / 3.82" Боја : Јасно,Како на сликата покажува Количеството : 10 Компјутери Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење...

Foredom резба Накит Мотор, foredom CC30 Serices, foredom Flex вратило мотор,накит полирање машина стоматолошки виси мотор
 • Неодамнешно

Foredom резба Накит Мотор, foredom CC30 Serices, foredom Flex вратило мотор,накит полирање машина стоматолошки виси мотор

DEN 2207.52

тежина од 3,5 kgмоќност 200wнапон 110 / 220 / 240vфрекфенција 50 / 60 HZвртежи во минута 50020,000 r / минпакување големина 38*24.5*13 cmгаранција 1 годинадолари за стоматолошки / накит / watch полирањекомплет доаѓа со "1 виси мотор,1 електронски нога контрола,1 чак копче,1 handpiece,1 прирачник,1 флексибилни окноодлична машина за дупчење,полирање,burring,мелничката,slotting,пила,исто така, одлично за дрво и коските резбаAnswer : ___________________________ Note : пакет ќе биде прогласен со пониска вредност за да ви помогне да заштедите на царина...

20V 5Amp,Позлата rectifier, злато позлата машина 1505 добар квалитет, ниска цена, брз време на испорака, најдобар сервис
 • Неодамнешно

20V 5Amp,Позлата rectifier, злато позлата машина 1505 добар квалитет, ниска цена, брз време на испорака, најдобар сервис

DEN 2096.00 2832.00

злато позлата машина Единица Тип : парче Пакет Тежина : 4.500 kg (9.92 lb.) Пакет Големина : 22cm x 18cm x 14cm (8.66 во x 7.09 во x 5.51 во)