• Неодамнешно
50pcs мешани бои, прстени, обетки кутии Macaron Мини Козметички Накит Кутија за Накит Кутија Пилула Случај Роденденски Подарок се Прикаже поле

50pcs мешани бои, прстени, обетки кутии Macaron Мини Козметички Накит Кутија за Накит Кутија Пилула Случај Роденденски Подарок се Прикаже поле

DEN 1254.00
DEN 1320.00
-5 %
Достапно

Количина на стоки


Бесплатен Превозот
1. Генерално, ако цел , може да се користи еден од Кина Пост ; Холандија Пост ; Sweden Post ; e Packet да се испрати. Која можеме да одбереме да го користите зависи од добивањето на земјава и последните логистичка компанија политика.
2.Генерално, доколку наредбата > 2 KG , ние може да се користи на DHL за да ја испратите. Но, некои земји како Русија и Бразил и така натаму се несоодветноста, ние може да избере уште еден .
Услови за користење на услугите
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест (освен за бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царинските такси.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Објектот Дијаметар:
4cm
Објектот Должина:
2cm
Објектот Тежина:
4g
Објектот Ширина:
4cm
Производ Карактеристики:
Кутија
Објектот Висина:
4cm
Број На Модел На:
DIY

Слични понуди

Трговија на големо 40Pcs Пластични Супермаркет Екранот Кука За Pegboard Екранот Кука РГ-9-95
 • Неодамнешно

Трговија на големо 40Pcs Пластични Супермаркет Екранот Кука За Pegboard Екранот Кука РГ-9-95

DEN 568.00 617.76

Трговија на големо 40 Pcs Пластични Супермаркет Екранот Кука За Pegboard Екранот Кука РГ995Големина на : Кука должина : 9 (cm)Материјал : ПластикаИспорака : Ние ќе ефект пратката во рок од 24 дена по уплатата е потврдено.За Испорака Метод : *Кина Пост Воздух Mail : Испорака во 1550 дена*EMS : Испорака во 715 ДенаВремето за испорака е приближно од датумот на испорака.Вие сте многу ценети дека доцнењето предизвикано од страна на Царинските или транспорт е добро разбрана.Политика За Наплата : Реконструкција и размена на објектите се availabe во рок од 7 дена по купувањето.Ние ќе ја ќе предмети по добиеме производот во оригиналната состојба, вклучувајќи пакување и додатоци.Превозот, манипулативните и осигурување полнење не се враќа.Се врати превозот е за купувачот на сметка.Ве молиме да ни помогне да се потврди испорака и оставете повратни информации за aliexpress откако ќе ја прими пратката.Зошто да изберете Тони Накит*Aliexpress продавница 'Тони Накит' припаѓа на Tonvic Накит Display & Пакет и Tonvic Трговија Co., Ltd...

13*18cm 1000pcs Мулти боја подарок кеси за накит/свадбена/божиќ/роденден Предиво торба со рачки Пакување подароци Organza кеси
 • Неодамнешно

13*18cm 1000pcs Мулти боја подарок кеси за накит/свадбена/божиќ/роденден Предиво торба со рачки Пакување подароци Organza кеси

DEN 3307.00 5087.52

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.51cm поради различните методи за тестирање.Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

TONVIC промет на Големо со Пластични Соларни Ротирачки Накит Екранот на Телефонот Стојат Носителот 360 Turnable Плоча Ротари База Бело/Црна
 • Неодамнешно

TONVIC промет на Големо со Пластични Соларни Ротирачки Накит Екранот на Телефонот Стојат Носителот 360 Turnable Плоча Ротари База Бело/Црна

DEN 468.00 508.32

Ние само го продаде екранот стојат, но othe предмети кои не се вклучени.Промет На Големо Со Пластични Соларни Ротирачки Накит Екранот На Телефонот Стојат Носителот 360 Turnable Плоча Ротари База White / Black / Gold / СребренаГолемина на : Диск : Кол 9 (cm)База : 10 L * 10 W (cm)Висина : 5 (cm)Тежина да се прифати : помалку од 500gМатеријал : ПластикаКарактеристики : Соларни ротирачки накит екранот стојат.Повеќе функции.Испорака : Ние ќе ефект пратката во рок од 24 дена по уплатата е потврдено.За Испорака Метод : *Кина Пост Воздух Mail : Испорака во 1550 дена*EMS : Испорака во 715 ДенаВремето за испорака е приближно од датумот на испорака.Вие сте многу ценети дека доцнењето предизвикано од страна на Царинските или транспорт е добро разбрана.Политика За Наплата : Реконструкција и размена на објектите се availabe во рок од 7 дена по купувањето.Ние ќе ја ќе предмети по добиеме производот во оригиналната состојба, вклучувајќи пакување и додатоци.Превозот, манипулативните и осигурување полнење не се враќа.Се врати превозот е за купувачот на сметка.Ве молиме да ни помогне да се потврди испорака и оставете повратни информации за aliexpress откако ќе ја прими пратката.Зошто да изберете Тони Накит*Aliexpress продавница 'Тони Накит' припаѓа на Tonvic Накит Display & Пакет и Tonvic Трговија Co., Ltd...

Трговија на големо 100pcs/многу Дрвја Дизајн Сива Памучна Кеси 10x14cm Мали Свадба Лен Подарок Торба Симпатична Шарм Накит Пакување Кеси Торбичка
 • Неодамнешно

Трговија на големо 100pcs/многу Дрвја Дизајн Сива Памучна Кеси 10x14cm Мали Свадба Лен Подарок Торба Симпатична Шарм Накит Пакување Кеси Торбичка

DEN 1478.00 1680.00

ОписОбјектот Количина100 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Памук Торба 067Објектот МатеријалиПамукГлавната БојаШарени ДезениОбјектот Appox Големина10x14 cmОбјектот ФормаПравоаголна ФормаМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит Шарм Хривнија Подарок ПакувањеДобредојдовте Во Мојата ПродавницаПамук, Лен Мали Муслин Памук Подарок Drawstring Кеси 10x14cm Ѓердан Нараквици Алка Накит Свадба Партија Корист на Носителите на

Топла Продаде Фабрика Продажба на Високо-одделение Сомот Накит, Кутии, Прстен Кутии,Губење Продажба скапоцен камен Случај За Подарок 2017 Нов Стил Свадба Подарок
 • Неодамнешно

Топла Продаде Фабрика Продажба на Високо-одделение Сомот Накит, Кутии, Прстен Кутии,Губење Продажба скапоцен камен Случај За Подарок 2017 Нов Стил Свадба Подарок

DEN 878.00 1596.00

Je welry се Прикаже Случај Организаторот Украс Организатор Боја : розова, роза, виолетова, црвена, црвено вино...

500pcs 17x23cm фолија рамен ziplock кеси јасно пластични кеси јп zip заклучување торба за текстил/храна/подароци/Накит Пакување Екранот торба
 • Неодамнешно

500pcs 17x23cm фолија рамен ziplock кеси јасно пластични кеси јп zip заклучување торба за текстил/храна/подароци/Накит Пакување Екранот торба

DEN 2192.00 4214.40

ziplock кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , предиво кеси, вреќи500pcs 17x23cm фолија рамен ziplock кеси јасно пластични кеси јп zip заклучување торба за текстил / храна / подароци / Накит Пакување Екранот торбаТип : фолија ziplock кеси пластична Кеса за накит Пакување Екранот перници за Складирање торба Материјал : пластични Боја : Како на сликата покажа (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

1000pcs/многу 3x3+2cm Јасно Пластична Кеса Resealable Cellophane Поли Кеси Мини Opp Вреќа Само Лепило Печат Накит Пакување Торба
 • Неодамнешно

1000pcs/многу 3x3+2cm Јасно Пластична Кеса Resealable Cellophane Поли Кеси Мини Opp Вреќа Само Лепило Печат Накит Пакување Торба

DEN 315.00 331.20

1000pcs Јасно Пластична Кеса 3x3+2cm Resealable Cellophane / BOPP / Поли Кеси Мини Opp Вреќа Само Лепило Печат Пакување ТорбаВашето задоволство е наша извршувањеНие се претпостави за оваа огласОпис На ПроизводотОбјектот Количество 1000 Pcs / многуТочка Бр.Пластични OPP Вреќа 003Објектот МатеријалиПластичниГлавната БојаЈасноОбјектот Околу Големина3x5c mОбјектот ФормаПравоаголна ФормаМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит Монистра Шарм Обетки Ореви Монети Подарок Пакување ЕкранотНие се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!За Кориснички1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас ...

100pcs мода природни подароци од јута вреќа Памук конец Drawstring кеси накит Пакување Екранот за Свадба/Партија/Роденден торбичка
 • Неодамнешно

100pcs мода природни подароци од јута вреќа Памук конец Drawstring кеси накит Пакување Екранот за Свадба/Партија/Роденден торбичка

DEN 1618.00 3110.40

Јута кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , , , ,Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.51cm поради различните методи за тестирање.Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.100pcs мода природни подароци од јута вреќа Памук конец Drawstring кеси накит Пакување Екранот за Свадба / Партија / Роденден торбичкаТип : Подарок од Јута вреќа Накит Пакување Торба за накит Пакување Екранот перници за Складирање торба Материјал : Јута Боја : Како на сликата покажа (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Пластични Подарок Перница Бела Тантела и Цвеќиња 50pcs/многу 25x40cm Шопинг Бутик за Облека, Пакување, Пластична Подарок Торба Со Рачка H0455
 • Неодамнешно

Пластични Подарок Перница Бела Тантела и Цвеќиња 50pcs/многу 25x40cm Шопинг Бутик за Облека, Пакување, Пластична Подарок Торба Со Рачка H0455

DEN 1214.40

Пластични Подарок Перница Бела Тантела и Цвеќиња 50pcs / многу 25x40cm Шопинг Бутик за Облека, Пакување, Пластична Подарок Торба Со Рачка H0455Материјал : Пластични Боја : Јасно Количина : 50pcs / многу, бидејќи на кеси се пакување на машина,така количеството можеби ќе имаш мала грешка( 12 парчиња помалку или повеќе е нормално .),ве молиме за разбирање...

SUNYIK Овална Selenite Дланка Камен Духовна Медитација Природни Грижите Камен Реики Исцелување Кристал 2.5-2.8
 • Неодамнешно

SUNYIK Овална Selenite Дланка Камен Духовна Медитација Природни Грижите Камен Реики Исцелување Кристал 2.5-2.8

DEN 556.00 604.32

Фабриката За Продажба Директно! Прифати Големо Цел,Ние ќе ви даде задоволителен попуст Ви благодариме!Овална Selenite Дланка Камен Духовна Медитација Природни Грижите Камен Реики Исцелување КристалноОпис·Големина Детали(Приближно) : 65x45x23mm72x53x28mm (2.5"2.8") ·Количина : 1 Компјутер ·Тежина(Приближно) : 78115 Грам / Pc ·Материјал : Selenite ·Состојба : Нова ·Секое парче е природен и единствен,вистински големини и форми се малку различни едни од други...

1000pcs 20x30cm Браун kraft хартиена кеса со круг прозорец застане Патент/zip заклучување Накит пакување торба хартиени кеси за подароци/чај
 • Неодамнешно

1000pcs 20x30cm Браун kraft хартиена кеса со круг прозорец застане Патент/zip заклучување Накит пакување торба хартиени кеси за подароци/чај

DEN 8906.00 17126.40

1000pcs / многу 20x30+5 Браун kraft хартиена кеса со круг прозорец застане Патент / zip заклучување Накит пакување торба хартиени кеси за подароци / чајТип : Браун kraft хартиена кеса Подарок Накит Пакување Торба за накит Пакување Екранот перници за Складирање торба Материјал : kraft хартиена кеса Боја : Како на сликата покажа (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Надградена верзија Со огледало Дрво Накит Кутија за Складирање Подарок Екранот Кутија за Накит Lagre Подароци Кутија за Пакување casket подарок кутија
 • Неодамнешно

Надградена верзија Со огледало Дрво Накит Кутија за Складирање Подарок Екранот Кутија за Накит Lagre Подароци Кутија за Пакување casket подарок кутија

DEN 2937.00 4895.52

Надградена верзија Со огледало Дрво Накит Кутија за Складирање Подарок Екранот Кутија за Накит Lagre Подароци Кутија за Пакување casket подарок кутија( Метална рачка)*** Бидејќи овој производ се мери со рака, големината е дозволено околу 2 cm разлика...

Бесплатен Превозот 1000pcs јасно OPP Вреќа за нараквица & ѓердан во големина 6*32cm со себе лепило печат Пластика/ЈП Пакување Кеси
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 1000pcs јасно OPP Вреќа за нараквица & ѓердан во големина 6*32cm со себе лепило печат Пластика/ЈП Пакување Кеси

DEN 1493.28

Детали на објектот : Материјал Пластични Големина 6*32cm Боја Јасен Стил Само Лепило Useage Може да се користи за нараквица, ѓердан и слично.'пакувањеБоја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следиНачин На Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, T / T итн...

Промотивни Класични Кожни Накит за Подарок Кутии Печатени Мода Слика Едноставен Дизајн Лејди и Прекрасна Девојка е скапоцен камен Casket
 • Неодамнешно

Промотивни Класични Кожни Накит за Подарок Кутии Печатени Мода Слика Едноставен Дизајн Лејди и Прекрасна Девојка е скапоцен камен Casket

DEN 749.00 902.88

Добредојдовте во мојата продавница, сите производи може да се обезбеди квалитет, секој гостин ќе добиете мал подарок.ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Голема Големина 25x40cm Цветни Печатење на Пластични Кеси 50pcs Бутик за Облека Пакување, Пластична Кеса Корист Подарок Торба Со Рачка
 • Неодамнешно

Голема Големина 25x40cm Цветни Печатење на Пластични Кеси 50pcs Бутик за Облека Пакување, Пластична Кеса Корист Подарок Торба Со Рачка

DEN 1320.00

Голема Големина 25x40cm Цветни Печатење на Пластични Кеси 50pcs Бутик за Облека Пакување, Пластична Кеса Корист Подарок Торба Со РачкаМатеријал : Пластични Боја : Како на Сликата Количина : 50pcs / многу, бидејќи на кеси се пакување на машина,така количеството можеби ќе имаш мала грешка( 12 парчиња помалку или повеќе е нормално .),ве молиме за разбирање...

200PCSMulti стил ви благодариме налепница labels златна фолија рачно изработени подароци labels ознака само лепило злато пвц јасно подарок налепница labels
 • Неодамнешно

200PCSMulti стил ви благодариме налепница labels златна фолија рачно изработени подароци labels ознака само лепило злато пвц јасно подарок налепница labels

DEN 186.00 232.80

име на етикетата 200 PCSMulti стил ви благодариме налепница labels златна фолија рачно изработени подароци lables ознака само лепило злато пвц јасно подарок налепница lables етикета големина 2.2*2,2 см квадратни.ве молиме проверете подолу слик шоу ...

Бесплатен Превозот 2000pcs јасно OPP Вреќа за нараквица & ѓердан во големина 6*34cm со себе лепило печат и со бесење заглавие
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 2000pcs јасно OPP Вреќа за нараквица & ѓердан во големина 6*34cm со себе лепило печат и со бесење заглавие

DEN 2703.36

Детали на објектот : Материјал Пластични Големина 6*34cm Боја Јасен Стил Само Лепило Useage Може да се користи за нараквица, ѓердан и слично.'пакувањеБоја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следиНачин На Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, T / T итн...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 1000pcs PP Пакет Јасно Само Лепило Печат Пластика/ЈП Пакување Кеси 5*7cm
 • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 1000pcs PP Пакет Јасно Само Лепило Печат Пластика/ЈП Пакување Кеси 5*7cm

DEN 886.08

Детали на објектот : Материјал Пластични Големина 5*7cm Боја Јасен Стил Само Лепило Useage Може да се користи за jewerly, монистра и др.'пакувањеБоја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следиНачин На Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, T / T итн...

100pc 78x13mm/55x15mm Пластични Мушка Мала Кутија Контејнери Малку Микро Помине Семе Мониста Шише Јасно
 • Неодамнешно

100pc 78x13mm/55x15mm Пластични Мушка Мала Кутија Контејнери Малку Микро Помине Семе Мониста Шише Јасно

DEN 718.00 1025.28

Пластични Мушка Контејнери, Шише, Јасно 55мм Големина : за 55мм долго, 15mm широк 78mm Големина : за 78mm долго, 13mm широк.Овие зрнца Контејнери се направени од пластика...

35cm 1000pcs Мулти круг подарок кеси за накит/свадбена/божиќ/роденден Предиво торба со рачки diy Пакување подароци Organza кеси
 • Неодамнешно

35cm 1000pcs Мулти круг подарок кеси за накит/свадбена/божиќ/роденден Предиво торба со рачки diy Пакување подароци Organza кеси

DEN 3729.00 5327.52

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.51cm поради различните методи за тестирање.Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Висок Квалитет на Модата Собираат Розова Накит, кутии за Ѓердани кутии Подарок Кутија
 • Неодамнешно

Висок Квалитет на Модата Собираат Розова Накит, кутии за Ѓердани кутии Подарок Кутија

DEN 192.00 240.00

Кога ќе се купи кутија ,со цел да се избере соодветна кутија за производот ,pls мерка производот и кутија големина внимателно.Или,можете да побарате од нас за тоа .Материјал : Висок Квалитет Parper & F заклучување Боја : Како на фотографии со Димензии : 8cm*6cm*3cm Употреба : Ѓердан Тежина : 15g.

Бесплатен Превозот 500pcs јасно OPP Вреќа за нараквица & ѓердан во големина 6*34cm со себе лепило печат и со бесење заглавие
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 500pcs јасно OPP Вреќа за нараквица & ѓердан во големина 6*34cm со себе лепило печат и со бесење заглавие

DEN 877.44

Детали на објектот : Материјал Пластични Големина 6*34cm Боја Јасен Стил Само Лепило Useage Може да се користи за нараквица, ѓердан и слично.'пакувањеБоја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следиНачин На Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, T / T итн...

Drawstring Торба 9*12cm Organza Торбичка Кеси Злато Сребрен Накит Организатор Пакување Сатен Божиќ Свадба Подарок Торба 100Pcs
 • Неодамнешно

Drawstring Торба 9*12cm Organza Торбичка Кеси Злато Сребрен Накит Организатор Пакување Сатен Божиќ Свадба Подарок Торба 100Pcs

DEN 794.88

Прифатлива цена, во добар квалитет во добра заштита на состојбаИмаме стотици Накит Пакување & Display стилОвде е линкот за повеќе прилично стил : https : / / www.aliexpress.com / store / 819427Материјал : ТкаенинаБоја : Злато,Сребро.Големина : 9 cmx12cm (околу 3,5"x4.75" )Бесплатен превозот * Сите предмети ќе биде предаден на купувачот адреса во рок од 3 дневна приемот на плаќање...