• Неодамнешно
60Sheets Помине Уметност Цвет Вода Tranfer Налепница Нокти Убавина Обвива Фолија полски Decals Привремени Тетоважи Жиг XF1001-1060

60Sheets Помине Уметност Цвет Вода Tranfer Налепница Нокти Убавина Обвива Фолија полски Decals Привремени Тетоважи Жиг XF1001-1060

DEN 117.00
DEN 201.60
-42 %
Достапно

Количина на стоки


Внимание : ова превозот начин е без следење на број. 1.Не можете да ги пратите на детали превозот. Превозот трае околу 30-60business дена. Ве молиме да биде трпеливо да се чека за вашата нарачка. .Не Праша "каде е мојата цел!" Само ги чека : ) 2. Ве молиме да се разбере редоследот може да се одложи од страна на било превозот несреќа се случи. ако сè уште не добиете вашата нарачка по 50days, треба да се побара од продавачот да го продолжи ред време за вас. Важно : .Ние не добредојдовте на спорот со превозот задоцнување. Ви благодарам на Вниманието ве Молиме : Цел до $ 7 или купи други предмети, со Бесплатен превозот со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail тоа ќе имаат на следење на број Информации за вашата земја.инаку следење информации ќе биде завршена Во Кина Област. Функција : 100% Сосема Нов Помине Уметност Тетоважи Големина : 6.5х5.2cm Пакување : 60pcs случаен стилови ние ќе го испрати случаен стилови, ви благодариме за вашето разбирање
Како да го Користите :

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Количина:
60 компјутери/многу
Материјал:
Хартија
Големина:
App 6.5* 5.2cm (app)
Број На Модел На:
NS150802
Бренд Име:
YWK
Дизајн и тип:
Вода Помине Уметност Налепница
боја:
како се покаже слика
статус:
Нови Arrivial
испорака:
Бесплатни Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Како да се продажба:
1 lot= 60 компјутери (мешавина на стилови)
Пакет:
Нема мало пакет
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)

Слични понуди

Feivielle Нови 15 Стилови/Пакети Ноктите Налепница Помине Уметност Decals француски Маникир Форма Дополнителните Совети Водич DIY Стил, Убавина Алатки
 • Неодамнешно

Feivielle Нови 15 Стилови/Пакети Ноктите Налепница Помине Уметност Decals француски Маникир Форма Дополнителните Совети Водич DIY Стил, Убавина Алатки

DEN 134.00 145.44

Торба Големина : 6.5 x 10.5 см Боја : белаТежина : 30 gМатеријал : хартијаПакетот вклучува : 15 пакети нокти налепнициУпотреба : 1...

10pcs/многу Дух Лилјак Черепот Коска Вода Decals ноќта на Вештерките Помине Уметност Панк Налепници Помине Украси Целосна Обвива Налепница Нокти Decals
 • Неодамнешно

10pcs/многу Дух Лилјак Черепот Коска Вода Decals ноќта на Вештерките Помине Уметност Панк Налепници Помине Украси Целосна Обвива Налепница Нокти Decals

DEN 282.00 316.32

10pcs / многу Дух Лилјак Черепот Коска Вода Decals ноќта на Вештерките Дизајни Помине Уметност Панк Налепници Помине Украси Целосна Обвива Налепница Нокти Совети DecalsОпис : ноќта на Вештерките шема, многу шармантна...

UPRETTEGO 12 PACK/ МНОГУ ВОДА DECAL ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА ЦВЕТ РОЗА ЈАСМИН СЛАТКА СРЦЕТО БАКНЕЖ НА УСНИТЕ ТОРТА НА ВЉУБЕНИТЕ BN733-744
 • Неодамнешно

UPRETTEGO 12 PACK/ МНОГУ ВОДА DECAL ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА ЦВЕТ РОЗА ЈАСМИН СЛАТКА СРЦЕТО БАКНЕЖ НА УСНИТЕ ТОРТА НА ВЉУБЕНИТЕ BN733-744

DEN 47.00 76.32

[DESCRIPTION]ГОЛЕМИНА : 5.5 X6.5 CM ЗА СЕКОЈ ЛИСТКОЛИЧИНА : 12 ЛИСТОВИ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦАПАКЕТ : ЕДНОСТАВЕН ПАКЕТКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : [ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.[ПРЕВОЗОТ]Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 2045 работни дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS.ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : 1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако цел е вкупна вредност е УСД $150 или над;[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку Email пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.[КАПКА ПРЕВОЗОТ]* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

12 Листови БОЖИЌ Помине Уметност Вода Трансфер Налепница Целосно Покривање Decals Среќен Божиќ снежен човек Налепници Заврши Совет Декорација A1141-1152
 • Неодамнешно

12 Листови БОЖИЌ Помине Уметност Вода Трансфер Налепница Целосно Покривање Decals Среќен Божиќ снежен човек Налепници Заврши Совет Декорација A1141-1152

DEN 53.00 57.60

12 ВО 1 Ноктите Вода Трансфер Decal Налепници Помине Уметност Божиќ Снег ДизајнОПИС 100% сосема нов Тип : 12 ВО 1 (12 листови во 1 Страна) Пакет : 1pcs Големи помине уметност Налепници (12 листови) НАСТАВА 1...

UPRETTEGO ПОМИНЕ УМЕТНОСТ УБАВИНА ВОДА DECAL ЛИЗГАЧОТ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА ЦВЕТ БЕЛА СНЕГ ШУШКА РОМАНТИЧНА ЗИМА RU248-253
 • Неодамнешно

UPRETTEGO ПОМИНЕ УМЕТНОСТ УБАВИНА ВОДА DECAL ЛИЗГАЧОТ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА ЦВЕТ БЕЛА СНЕГ ШУШКА РОМАНТИЧНА ЗИМА RU248-253

DEN 10.00 18.72

[DESCRIPTION]ГОЛЕМИНА : 6.3 X6 CM ЗА СЕКОЈ ЛИСТКОЛИЧИНА : 16 ЛИСТОВИ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦАПАКЕТ : ЕДНОСТАВЕН ПАКЕТКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : [ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.[ПРЕВОЗОТ]Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 2045 работни дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS.ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : 1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако цел е вкупна вредност е УСД $150 или над;[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку Email пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.[КАПКА ПРЕВОЗОТ]* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

11 ПАКЕТИ/МНОГУ UPRETTEGO ПОМИНЕ УМЕТНОСТ УБАВИНА ВОДА DECAL ЛИЗГАЧОТ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА ЦВЕТ ЦРНА ЛОЗАТА СЕ ВРТАТ ОСТАВА ПУПКА РОЗА BLE532-542
 • Неодамнешно

11 ПАКЕТИ/МНОГУ UPRETTEGO ПОМИНЕ УМЕТНОСТ УБАВИНА ВОДА DECAL ЛИЗГАЧОТ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА ЦВЕТ ЦРНА ЛОЗАТА СЕ ВРТАТ ОСТАВА ПУПКА РОЗА BLE532-542

DEN 42.00 76.32

[DESCRIPTION]ГОЛЕМИНА : 6.3 X5.3 CM ЗА СЕКОЈ ЛИСТКОЛИЧИНА : 11 ЛИСТОВИ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦАПАКЕТ : НЕМА ПАКЕТКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : [ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.[ПРЕВОЗОТ]Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 2045 работни дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS.ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : 1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако цел е вкупна вредност е УСД $150 или над;[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку Email пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.[КАПКА ПРЕВОЗОТ]* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

DIY Дизајнер Ноктите Уметност Налепница Секси Леопард Помине Обвива Фолија Налепница, Нокти Налепници Украси 13pcs/пакет 10cm*4cm
 • Неодамнешно

DIY Дизајнер Ноктите Уметност Налепница Секси Леопард Помине Обвива Фолија Налепница, Нокти Налепници Украси 13pcs/пакет 10cm*4cm

DEN 42.00 47.52

13pcs / пакет 10cm*4cm Секс Тигар Ленти, Фолии Помине Уметност Ѕвезда Дизајн Налепница Decal За полски Грижа DIY Помине Уметност Украси Димензии : 4 CM*120 CM( Повеќе Подолго од другите ) Пакет : 1 шише со бела капа Карактеристики : 100% СОСЕМА НОВ! Различни случајни бои, бои / дизајни можеби различни од фотографијата...

Снегулките Снешко 3D Помине Уметност Налепници Decals Девојка Ноктот Додатоци 1QA9 4MH7 7GZ1
 • Неодамнешно

Снегулките Снешко 3D Помине Уметност Налепници Decals Девојка Ноктот Додатоци 1QA9 4MH7 7GZ1

DEN 24.00 33.60

Снегулките Снешко 3 D Помине Уметност Налепници Decals Девојка Ноктот Додатоци Забелешка : ве Молиме оставете порака за да каже кој вид ќе го сакаат, или ќе испрати тип Розова како основни еден.Спецификации : Може да се користи на природни, лажни, гел, акрил или стап на ноктите!Лесен за користење и да ја применуваат, тој е безбеден и нетоксични налепница со брилијантен бараат резултати.Со повеќе боја на избор, тоа е идеален објект да се направи вашиот прст повеќе прекрасни.Погоден за домашна и професионална употреба.Состојба : Нова и висок квалитет.Тип : Помине Уметност НалепнициОблик : Снегулка и снешкоТема : Убавина И ЗабаваСтил : МодаБелешки : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.Пакетот Вклучува : 1 Лист на Снегулка Помине Уметност Налепници

10pcs Убавина Нокти Налепници Decals Ув Гел 3D Пети Помине Уметност Фолија Налепница Обоени Ленти Сидро Дизајн на Нокти Авто Лепило Decal
 • Неодамнешно

10pcs Убавина Нокти Налепници Decals Ув Гел 3D Пети Помине Уметност Фолија Налепница Обоени Ленти Сидро Дизајн на Нокти Авто Лепило Decal

DEN 491.00 551.52

Убавината Помине Уметност Налепници Decals Ув Гел 3 D Пети Помине Уметност Фолија Налепници Обоени Ленти Сидро Дизајн на Нокти Авто Лепило DecalsОпис : Може да се користи на природни, лажни, гел, акрил или стап на ноктите! Лесен за користење и да ја применуваат, тој е безбеден и нетоксични налепница со брилијантен бараат резултати...

Ноктите 22Sheets/Многу 11 Дизајн на 3D Сјајот Црна Сидро Секси Мачка Вода Помине Налепница Помине Уметност Трансфер Decals Украси BJC166-176
 • Неодамнешно

Ноктите 22Sheets/Многу 11 Дизајн на 3D Сјајот Црна Сидро Секси Мачка Вода Помине Налепница Помине Уметност Трансфер Decals Украси BJC166-176

DEN 272.00 286.56

Ноктите 22 Sheets / Многу 11 Дизајн на 3 D Сјајот Црна Сидро Секси Мачка Вода Помине Налепница Помине Уметност Трансфер Decals Украси BJC166176 Пакување : 22 Sets / Многу , Индивидуални Пакет, 100g / МногуВе молиме оставете порака за реден број, како што се "BJC166" или Случаен испраќање...

Tignish 50 Листови/Многу Мешани Црна Цвет Вода Трансфер Нокти Налепници Decals Уметност Совети Декорација На Нокти Ongles Алатки
 • Неодамнешно

Tignish 50 Листови/Многу Мешани Црна Цвет Вода Трансфер Нокти Налепници Decals Уметност Совети Декорација На Нокти Ongles Алатки

DEN 163.00 191.52

Функција : 100% Сосема Нов и висок квалитет на Боја : Мешана боја црна налепница 50 Листови Мешани Цвет дизајн Вода трансфер Нокти Налепници decals(дизајнот не ќе, исто така, исто како и сликите,тоа ќе биде, исто така, промена) Лесно DIY Дома & Салон за убавина Погоден за професионална употреба или домашна употреба Одлична за помине уметност декорација во комбинација со лак, УВ гел, на доградба на акрилни нокти, меѓу другите...

Ноктите Налепница ВОДА DECAL ЛИЗГАЧОТ ФЛОРАЛНИ DAISY ВРБА ПУРПУРНА COCKSCOMB УТРО ШЕМА RU271-276
 • Неодамнешно

Ноктите Налепница ВОДА DECAL ЛИЗГАЧОТ ФЛОРАЛНИ DAISY ВРБА ПУРПУРНА COCKSCOMB УТРО ШЕМА RU271-276

DEN 12.00 18.72

[DESCRIPTION]КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : ГОЛЕМИНА : 6 X6.3 CMКОЛИЧИНА : 16 КОМПЈУТЕРИ на ноктите налепница[ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.[ПРЕВОЗОТ]Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 1530 дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESSПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : 1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако цел е вкупна вредност е УСД $100 или над;2) МАЛИ ЦЕЛ ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : Ако купите повеќе објекти од differnt огласи во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за превозот попуст, пред да се изврши плаќање;[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку Email пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.[КАПКА ПРЕВОЗОТ]* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.

UPRETTEGO ПОМИНЕ УМЕТНОСТ УБАВИНА ВОДА DECAL ЛИЗГАЧОТ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА ЦРТАН ФИЛМ ХАВАИ ТАНЧЕРКА ЦВЕТ ПАЛМА ЛИСТ YE333-338
 • Неодамнешно

UPRETTEGO ПОМИНЕ УМЕТНОСТ УБАВИНА ВОДА DECAL ЛИЗГАЧОТ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА ЦРТАН ФИЛМ ХАВАИ ТАНЧЕРКА ЦВЕТ ПАЛМА ЛИСТ YE333-338

DEN 13.00 23.52

[DESCRIPTION]ГОЛЕМИНА : 6 X12.5 CM ЗА СЕКОЈ ЛИСТКОЛИЧИНА : 16 ЛИСТОВИ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦАПАКЕТ : ЕДНОСТАВЕН ПАКЕТКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : [ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.[ПРЕВОЗОТ]Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 2045 работни дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS.ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : 1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако цел е вкупна вредност е УСД $150 или над;[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку Email пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.[КАПКА ПРЕВОЗОТ]* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

Топла 30 Лист 3D Налепници Мешавина Боја DIY Флорални Дизајн Помине Уметност Decals Нокти Модни Додатоци за Декорација Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Топла 30 Лист 3D Налепници Мешавина Боја DIY Флорални Дизајн Помине Уметност Decals Нокти Модни Додатоци за Декорација Бесплатен Превозот

DEN 112.80

30 Листови 3 D Помине Уметност Налепница Mnicure DIY DecorsОПИС 100% сосема нов Модел : цвет, срцето, ѕвезда, пеперутка, dragonfly итн...

50 Листови Помине StickerCute Мачка Куќи за Животно Вода Трансфер Помине Уметност Decals Мода DIY Целосно Покривање Обвива полски Нокти
 • Неодамнешно

50 Листови Помине StickerCute Мачка Куќи за Животно Вода Трансфер Помине Уметност Decals Мода DIY Целосно Покривање Обвива полски Нокти

DEN 88.80

50 Листови Симпатична Мачка Куќи за Животно Вода Трансфер Налепница Помине Уметност Decals Мода DIY Целосно Покривање Обвива полски Нокти Супер симпатична животно дизајни вклучувајќи мачка, куче, зајак, срна, був, пеперутка, итн...

3D Помине HT009 Злато Црно Писмо Дизајн на 3D Помине Уметност Налепница Decal за Помине Уметност Декорација Голема Големина
 • Неодамнешно

3D Помине HT009 Злато Црно Писмо Дизајн на 3D Помине Уметност Налепница Decal за Помине Уметност Декорација Голема Големина

DEN 81.00 95.04

3 D Помине Злато Црно Писмо Дизајн на 3 D Помине Уметност Налепница Decal за Помине Уметност Декорација Големи Димензии HT009 Пакување : 1 Големо Парче=1 Многу , имаат Пакет.Пакување Р eferenceЛесен за користење : 1...

24 Листови/set Шупливи Помине Vinyls Налепници за Ласерски Сребро Нерегуларни Stencils Печат Водич Помине Уметност Decals Нокти Алатки
 • Неодамнешно

24 Листови/set Шупливи Помине Vinyls Налепници за Ласерски Сребро Нерегуларни Stencils Печат Водич Помине Уметност Decals Нокти Алатки

DEN 182.00 191.52

Спецификација : Дизајн : 24 Различни Дизајни, Бои : Ласерски Сребро Карактер : самолепливи, нема потреба лепак повеќе Пакет Содржина : 24 Листови Шупливи Нокти Налепници Карактеристики & Употреба : Brand New со добар квалитет ! Еден лист има 6 совети за да одговара на ноктите, ноктите и ноктите совети...