• Неодамнешно
Нови Оригинални Делта EFB0612HHA 12V 0.25 60*60*10ММ 6cm правец на двојна топката имајќи вентилаторот за ладење

Нови Оригинални Делта EFB0612HHA 12V 0.25 60*60*10ММ 6cm правец на двојна топката имајќи вентилаторот за ладење

DEN 518.00
DEN 576.00
-10 %
Достапно

Количина на стоки

Модел AFB0612 HA Големина 60 * 60 * 10мм Имајќи Двојна топката имајќи Стандарден напон напон од 12 V 0.22 Брзина 4700 RPM ± 5% ВРТЕЖИ во минута Одржување на оптимална постојано трчање време 180,000 часа Три-pin фан конектор за матична плоча интерфејс кабел должина 12 CM (2-жица, 3-жица, како не прашуваат случајните коса) Без додатни функции 2 линија брзина, 3-линија за поддршка пиштол

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
EFB0612HHA
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
25dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Фан Големина:
6010
Модел:
EFB0612HHA

Слични понуди

150x20x6mm Топлина Мијалник 2 парчиња / многу , ПРЕДВОДЕНА Топлина Мијалник Топлина мијалник Алуминиум,Големи трговија на големо
 • Неодамнешно

150x20x6mm Топлина Мијалник 2 парчиња / многу , ПРЕДВОДЕНА Топлина Мијалник Топлина мијалник Алуминиум,Големи трговија на големо

DEN 216.00

Следново е производ вовед Материјал : Алуминиум Димензии : 150x20x6 mm Заби : 7 компатибилност : IC , Меморија, VGA, Northbridge, Southbridge, CMOS, други чипови пакет : 2 парчиња / многу ( Изборен Дополнителни количество )

Нови Оригинални 767776-001 За HP 15-P076TX 15-P074TX 15-P075TX 15-P098TX 15-P105NR 15-P261NE Вентилаторот за Ладење на Процесорот
 • Неодамнешно

Нови Оригинални 767776-001 За HP 15-P076TX 15-P074TX 15-P075TX 15-P098TX 15-P105NR 15-P261NE Вентилаторот за Ладење на Процесорот

DEN 335.52

100% Сосема Нов И оригинален Висок Квалитет Како на слика ве Молиме проверете ги и модел и слика пред купување од Страна на e Packet / DHL ecommerce / Ali Express Стандард Превозот Следење Ali Express Стандард Превозот Следење стандардна пратка количина е 1 PCS, а сликата е предната и задната страна на стоки...

50 Парчиња МНОГУ 170mm 17cm Хром Сребрена Метал Вентилатор, Грил Прст Guard Заштита
 • Неодамнешно

50 Парчиња МНОГУ 170mm 17cm Хром Сребрена Метал Вентилатор, Грил Прст Guard Заштита

DEN 3503.52

Фан Заштита Нето Решетката Фан Железо Мрежа Компјутер Случај Фан Безбедност Нето 3d Печатач Делови Makerbot Кулер Фан Покрие Зрачи Заштитна Маска Нето Филтер Guard Мрежа Железнички Фан Решетката Решетката Покрие Фан Заштитник Прст Guard Скара НетоМетални Челични 170mm 17cm Фан Заштитник Прст Guard Скара НетоГолемина : 170x170mmТежина : 55 gКоличина : 50 компјутери1.Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата.Сите производи ќе се провери пред превозот.2.Ние брод на Адреса на Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни.Купувачите треба да биде одговорен за сите превозот цена, ако понудата на погрешна адреса.3.Превозот Логистика : Кина пост Воздух Парцела,хонг конг Пост Воздухопловната(Регистрирани),Singpost Воздухопловната(Регистрирани),EMS,DHL,итн.4.Царинските надоместоци : Општо земено,купувачот не треба да плаќаат екстра за време на царинската управа.Ние ќе го пријават како подарок и ниска вредност на пакетот за да се избегне данок...

Emacro FOXCONN PVA045E12M -P01-AE DC 12V 0.20 НА, , 45x45x15mm Серверот Плоштадот фан
 • Неодамнешно

Emacro FOXCONN PVA045E12M -P01-AE DC 12V 0.20 НА, , 45x45x15mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1181.00 1284.00

Број на модел : PVA045 E12 M P01AEНапон : DC 12 VАктуелни : 0.20 НаВоди : 4жица 4пински конектор 40mmГолемина : 45x45x15mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

НОВИ MG75070V1-C010-S99 лаптоп процесор ладење ВЕНТИЛАТОР за ACER стремат 3830 3830TG AS3830
 • Неодамнешно

НОВИ MG75070V1-C010-S99 лаптоп процесор ладење ВЕНТИЛАТОР за ACER стремат 3830 3830TG AS3830

DEN 480.00

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1550 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS...

Бренд нови ладење вентилатор за HP Touchsmart 9300 Елита фан
 • Неодамнешно

Бренд нови ладење вентилатор за HP Touchsmart 9300 Елита фан

DEN 972.00 1104.00

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

X751MD Радијатор За ASUS X751MA X751MD K751M A751M X751M Лаптоп ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење Радијатор Heatsink Кулер Тестирани И
 • Неодамнешно

X751MD Радијатор За ASUS X751MA X751MD K751M A751M X751M Лаптоп ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење Радијатор Heatsink Кулер Тестирани И

DEN 1411.20

Белешки : матични Плочи се дел број специфични Мора да поредок од страна на точниот број на делот од матичната плоча ќе се замена; ова е потребно со цел да се избегне враќа, одложувања и restocking такси...

50 Компјутери 100x100x1mm графичкиот процесор ПРОЦЕСОРОТ Топлина мијалник Ладење Термички Проводници Силикони Подлога 100mm 1mm x Дебелина Сина трговија на големо
 • Неодамнешно

50 Компјутери 100x100x1mm графичкиот процесор ПРОЦЕСОРОТ Топлина мијалник Ладење Термички Проводници Силикони Подлога 100mm 1mm x Дебелина Сина трговија на големо

DEN 3047.52

GDT 100x100x1mm Heatsink Ладење Термички Проводници Силикони ПодлогаНа IC спроведување heatsink подлога е 100% сосема нов и висок квалитет...

NMB-МАТ 2106KL-04W-B60, L00 DC 12V 0.19 А, 50x50x15mm Серверот Плоштадот фан
 • Неодамнешно

NMB-МАТ 2106KL-04W-B60, L00 DC 12V 0.19 А, 50x50x15mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1428.00 1552.80

NMB Број на Модел : 2106 KL04 WB60, L00 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.19 А, 50x50x15mm 2жица 2пински конектор Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

Sanyo 9GA0412P3J01 DC 512 0.49 А , 40x40x28mm Серверот Плоштадот фан
 • Неодамнешно

Sanyo 9GA0412P3J01 DC 512 0.49 А , 40x40x28mm Серверот Плоштадот фан

DEN 2109.00 2292.00

SANYOБрој на модел : 9 GA0412 P3 J01Напон : DC 12 VАктуелни : 0.49 НаВоди : 3жица 40mmГолемина : 40x40x28mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

Нови оригинални ладење вентилатор за лаптоп KSB0405HB-BG28 KSB0405HB BG28 вентилаторот за ладење ASUS
 • Неодамнешно

Нови оригинални ладење вентилатор за лаптоп KSB0405HB-BG28 KSB0405HB BG28 вентилаторот за ладење ASUS

DEN 1056.00 1200.00

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

Gdstime 5 Парчиња 24 Volt 5 инчен 120x120x32mm Компресор Фан 120mm x 32-милиметри DC 2 Pin Brushless Издувните Вентилаторот за Ладење 24V 12032s
 • Неодамнешно

Gdstime 5 Парчиња 24 Volt 5 инчен 120x120x32mm Компресор Фан 120mm x 32-милиметри DC 2 Pin Brushless Издувните Вентилаторот за Ладење 24V 12032s

DEN 2365.92

Gdstime 24v 120x120x32mm DC Компресор ФанПараметри : Димензии : 120(L)x120(W)x32(H)mmКонектор : 2 Pin(XH2.54)Номинална Напон : 24 V DCНоминална Струја : 0.4 Amp±10%Номинална Брзина : 2700±10%вртежи во минутаПроток на воздух : 28.7 CFM±10%Бучава : 40±10%велика британијаИмајќи Тип : РакавЖивот : 35000 часаКабел Lenght : 25cmТежина : 210g / еезПакет се вклучени : 5 Парчиња

Barrow LRC осветлување контрола на системот RGB осветлување компоненти посветен продолжување кабелот 800MM YCR-800
 • Неодамнешно

Barrow LRC осветлување контрола на системот RGB осветлување компоненти посветен продолжување кабелот 800MM YCR-800

DEN 96.00

YCR800 за BARROW сите видови на производи, со користење на 25104 P интерфејс кога оригиналниот линија да се прошири и на животната средина.Жица должина : 800 MMСледниве слики во светлина само за прикажување цели, а не производ стандард.

Бесплатен превозот за Ладење Вентилатор За PAAD06010FH N139 5V 0.55 НА Вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот за Ладење Вентилатор За PAAD06010FH N139 5V 0.55 НА Вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ

DEN 845.00 960.00

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

Оригиналниот FBA06T24H 6015 24V DC 0.11 60 * 60 * 15MM три-жица за ладење вентилатор
 • Неодамнешно

Оригиналниот FBA06T24H 6015 24V DC 0.11 60 * 60 * 15MM три-жица за ладење вентилатор

DEN 810.24

Модел : FBA06 T24 HГолемина : 60 * 60 * 15 MMАктуелни : 0.11 НаНапон : 24 VФан рамка : PBT + 30% стаклени влакна + VO одделение пламен retardant со меѓународно еколошки стандарди во сад МОБ пластични животната средина сертификација

1 парче Gdstime 5 инчен Компресор Фан 120mm x 120mm x 32-милиметри 2 Pin 2 Жица DC Brushless Вентилаторот за Ладење 24V 12032s
 • Неодамнешно

1 парче Gdstime 5 инчен Компресор Фан 120mm x 120mm x 32-милиметри 2 Pin 2 Жица DC Brushless Вентилаторот за Ладење 24V 12032s

DEN 504.00 599.52

Gdstime Компресор Фан 120mm x 120mm x 32милиметри 2 Pin 24v DCДимензии : 120(L)x120(W)x32(H)mmКонектор : 2 Pin(XH2.54)Номинална Напон : 24 V DCНоминална Струја : 0.4 Amp±10%Номинална Брзина : 2700±10%вртежи во минутаПроток на воздух : 28.7 CFM±10%Бучава : 40±10%велика британијаИмајќи Тип : РакавЖивот : 35000 часаКабел Lenght : 25cmТежина : 210g / еезПакет се вклучени : 1 парче

Heatsink ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење Кулер за Intel Pentium 4 D
 • Неодамнешно

Heatsink ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење Кулер за Intel Pentium 4 D

DEN 277.92

Сосема нов висок квалитет на CPU вентилатор за Intel LGA775Изработен од алуминиум, одличен за ладењеСилен ветар и ниско ниво на бучаваПараметарот : ПРОЦЕСОРОТ ventialdor (фрижидер) : 775Димензии : 90 x 15 mmБрзината на вентилаторот : Поголема од 2,800 вртежи во минутаНапон : 12 VPort : 4 pinIntel служи за : Intel Celeron LGA775 Сите МоделIntel Pentium 4 LGA775 Сите МоделIntel Pentium D LGA775 Сите МоделIntel Core 2 Duo и Core 2 Quad LGA775 Сите МоделIntel Core 2 Extreme LGA775 Сите МоделIntel Сокет 775 CPU ладилник E5200 E6300 E6400 E6550 E6700 E7200 E7300Пакет Содржина : 1 x Ладилник за ПРОЦЕСОРAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Gdstime 5 Компјутери JST 2 Pin Двојна Топката Имајќи Мини Мали Фан 30мм x 10мм Brushless DC Вентилаторот за Ладење 8.4 V Моторни Топлина Дисипација
 • Неодамнешно

Gdstime 5 Компјутери JST 2 Pin Двојна Топката Имајќи Мини Мали Фан 30мм x 10мм Brushless DC Вентилаторот за Ладење 8.4 V Моторни Топлина Дисипација

DEN 930.72

GDT 30мм x 30мм x 10мм JST 2 Pin вентилаторот за ЛадењеПараметри : Број на модел : GDT3010 SDimesions : 30мм x 30мм x 10ммКонектор : JST 2 PinНоминална Volt : 8.4 VНоминална Струја : 0.45 A±10%Номинална Брзина : 20000 RPM ±10%Проток на воздух : 6 CFMНиво на бучава : 35d BA ±10%Имајќи Тип : ТопкаПримена : Рк авион,брод,Моторни топлина дисипацијаКабел Lenght : 4cmТежина : 9g / еезПакување се Вклучени : 5 компјутери фанПодолу е ВИСТИНСКИ СЛИКИ :