• Неодамнешно
734042-001 775403-001 за DL360 GEN9 heatsink добро тестирани со три месеци гаранција

734042-001 775403-001 за DL360 GEN9 heatsink добро тестирани со три месеци гаранција

DEN 2592.00
Достапно

Количина на стоки

734042-001 775403-001 за DL360 GEN9 heatsink добро тестирани со три месеци гаранција

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
WEYES
Примена:
Процесор
Линии:
Никој
Број На Модел На:
734042-001 775403-001
Тип:
Heatsink

Слични понуди

1Piece Gdstime Црна D Тип 4Pin Molex до 8 x 3Pin Фан ЦЕНТАР се Претвори Висока Ниска Брзина Адаптер Expantion Картичка 3Pin Шасија Фан
 • Неодамнешно

1Piece Gdstime Црна D Тип 4Pin Molex до 8 x 3Pin Фан ЦЕНТАР се Претвори Висока Ниска Брзина Адаптер Expantion Картичка 3Pin Шасија Фан

DEN 299.00 335.52

Д Тип 4 Pin Molex да 8x3 Pin Фан ЦЕНТАР Висока / Ниска Брзина АдаптерПараметри : Дизајнирани за 12 V 3 Pin фан Моќ интерфејс IDE или SATA снабдувањето со енергија ( две опции )...

50 Парчиња МНОГУ 170mm 17cm Хром Сребрена Метал Вентилатор, Грил Прст Guard Заштита
 • Неодамнешно

50 Парчиња МНОГУ 170mm 17cm Хром Сребрена Метал Вентилатор, Грил Прст Guard Заштита

DEN 3503.52

Фан Заштита Нето Решетката Фан Железо Мрежа Компјутер Случај Фан Безбедност Нето 3d Печатач Делови Makerbot Кулер Фан Покрие Зрачи Заштитна Маска Нето Филтер Guard Мрежа Железнички Фан Решетката Решетката Покрие Фан Заштитник Прст Guard Скара НетоМетални Челични 170mm 17cm Фан Заштитник Прст Guard Скара НетоГолемина : 170x170mmТежина : 55 gКоличина : 50 компјутери1.Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата.Сите производи ќе се провери пред превозот.2.Ние брод на Адреса на Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни.Купувачите треба да биде одговорен за сите превозот цена, ако понудата на погрешна адреса.3.Превозот Логистика : Кина пост Воздух Парцела,хонг конг Пост Воздухопловната(Регистрирани),Singpost Воздухопловната(Регистрирани),EMS,DHL,итн.4.Царинските надоместоци : Општо земено,купувачот не треба да плаќаат екстра за време на царинската управа.Ние ќе го пријават како подарок и ниска вредност на пакетот за да се избегне данок...

X751MD Радијатор За ASUS X751MA X751MD K751M A751M X751M Лаптоп ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење Радијатор Heatsink Кулер Тестирани И
 • Неодамнешно

X751MD Радијатор За ASUS X751MA X751MD K751M A751M X751M Лаптоп ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење Радијатор Heatsink Кулер Тестирани И

DEN 1411.20

Белешки : матични Плочи се дел број специфични Мора да поредок од страна на точниот број на делот од матичната плоча ќе се замена; ова е потребно со цел да се избегне враќа, одложувања и restocking такси...

Heatsink ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење Кулер за Intel Pentium 4 D
 • Неодамнешно

Heatsink ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење Кулер за Intel Pentium 4 D

DEN 277.92

Сосема нов висок квалитет на CPU вентилатор за Intel LGA775Изработен од алуминиум, одличен за ладењеСилен ветар и ниско ниво на бучаваПараметарот : ПРОЦЕСОРОТ ventialdor (фрижидер) : 775Димензии : 90 x 15 mmБрзината на вентилаторот : Поголема од 2,800 вртежи во минутаНапон : 12 VPort : 4 pinIntel служи за : Intel Celeron LGA775 Сите МоделIntel Pentium 4 LGA775 Сите МоделIntel Pentium D LGA775 Сите МоделIntel Core 2 Duo и Core 2 Quad LGA775 Сите МоделIntel Core 2 Extreme LGA775 Сите МоделIntel Сокет 775 CPU ладилник E5200 E6300 E6400 E6550 E6700 E7200 E7300Пакет Содржина : 1 x Ладилник за ПРОЦЕСОРAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Нови Оригинални Лаптоп Ладење Вентилатор За SONY VGN-CS PN:MCF-C29BM05(5.0 V 0.34 А) DQ5D566CE01 Ладилникот/Радијатор Замена Поправка
 • Неодамнешно

Нови Оригинални Лаптоп Ладење Вентилатор За SONY VGN-CS PN:MCF-C29BM05(5.0 V 0.34 А) DQ5D566CE01 Ладилникот/Радијатор Замена Поправка

DEN 348.00 409.44

Објектот Спецификација : Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење вентилатор за SONY VGNCS PN : MCFC29 BM05(5.0 V 0.34 А) DQ5 D566 CE011.Верзија : singel фан2.Тип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

Bykski Целосно Покривање на Графички картички Блок се користи за ZOTAC GTX1080/1070TI/1070 AMP Издание 8GB GDDR5(З.Т.-P10800B-10P) RGB Радијатор Блок
 • Неодамнешно

Bykski Целосно Покривање на Графички картички Блок се користи за ZOTAC GTX1080/1070TI/1070 AMP Издание 8GB GDDR5(З.Т.-P10800B-10P) RGB Радијатор Блок

DEN 4608.00

Само Поддршка : Zotac GTX 1080 AMP! Екстремни 8 GB GDDR5 X (З.Т.P10800 B10 P)Zotac GTX 1080 AMP! 8 GB GDDR5 X (З.Т.P10800 C10 P)Zotac GTX 1070 Ti AMP 8 GB GDDR5 X (З.Т.P10710 B10 P)Zotac GTX 1070 Ti AMP 8 GB GDDR5 X (З.Т.P10710 C10 P)Zotac GTX 1070 AMP! 8 GB GDDR5 (З.Т.P10700 C10 P)Zotac GTX 1070 AMP! Екстремни 8 GB GDDR5 (З.Т.P10700 B10 P) 1...

Gdstime 5 Компјутери JST 2 Pin Двојна Топката Имајќи Мини Мали Фан 30мм x 10мм Brushless DC Вентилаторот за Ладење 8.4 V Моторни Топлина Дисипација
 • Неодамнешно

Gdstime 5 Компјутери JST 2 Pin Двојна Топката Имајќи Мини Мали Фан 30мм x 10мм Brushless DC Вентилаторот за Ладење 8.4 V Моторни Топлина Дисипација

DEN 930.72

GDT 30мм x 30мм x 10мм JST 2 Pin вентилаторот за ЛадењеПараметри : Број на модел : GDT3010 SDimesions : 30мм x 30мм x 10ммКонектор : JST 2 PinНоминална Volt : 8.4 VНоминална Струја : 0.45 A±10%Номинална Брзина : 20000 RPM ±10%Проток на воздух : 6 CFMНиво на бучава : 35d BA ±10%Имајќи Тип : ТопкаПримена : Рк авион,брод,Моторни топлина дисипацијаКабел Lenght : 4cmТежина : 9g / еезПакување се Вклучени : 5 компјутери фанПодолу е ВИСТИНСКИ СЛИКИ :

1 парче Gdstime 5 инчен Компресор Фан 120mm x 120mm x 32-милиметри 2 Pin 2 Жица DC Brushless Вентилаторот за Ладење 24V 12032s
 • Неодамнешно

1 парче Gdstime 5 инчен Компресор Фан 120mm x 120mm x 32-милиметри 2 Pin 2 Жица DC Brushless Вентилаторот за Ладење 24V 12032s

DEN 504.00 599.52

Gdstime Компресор Фан 120mm x 120mm x 32милиметри 2 Pin 24v DCДимензии : 120(L)x120(W)x32(H)mmКонектор : 2 Pin(XH2.54)Номинална Напон : 24 V DCНоминална Струја : 0.4 Amp±10%Номинална Брзина : 2700±10%вртежи во минутаПроток на воздух : 28.7 CFM±10%Бучава : 40±10%велика британијаИмајќи Тип : РакавЖивот : 35000 часаКабел Lenght : 25cmТежина : 210g / еезПакет се вклучени : 1 парче

150x20x6mm Топлина Мијалник 2 парчиња / многу , ПРЕДВОДЕНА Топлина Мијалник Топлина мијалник Алуминиум,Големи трговија на големо
 • Неодамнешно

150x20x6mm Топлина Мијалник 2 парчиња / многу , ПРЕДВОДЕНА Топлина Мијалник Топлина мијалник Алуминиум,Големи трговија на големо

DEN 216.00

Следново е производ вовед Материјал : Алуминиум Димензии : 150x20x6 mm Заби : 7 компатибилност : IC , Меморија, VGA, Northbridge, Southbridge, CMOS, други чипови пакет : 2 парчиња / многу ( Изборен Дополнителни количество )

NMB-МАТ 2106KL-04W-B60, L00 DC 12V 0.19 А, 50x50x15mm Серверот Плоштадот фан
 • Неодамнешно

NMB-МАТ 2106KL-04W-B60, L00 DC 12V 0.19 А, 50x50x15mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1428.00 1552.80

NMB Број на Модел : 2106 KL04 WB60, L00 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.19 А, 50x50x15mm 2жица 2пински конектор Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

Бесплатен превозот за Ладење Вентилатор За PAAD06010FH N139 5V 0.55 НА Вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот за Ладење Вентилатор За PAAD06010FH N139 5V 0.55 НА Вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ

DEN 845.00 960.00

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

Оригиналниот лаптоп вентилаторот за ладење на процесорот кулер K52 K52D K52DR K52DE K52DY X52D A52D За ASUS 13N0-K1A heatsink Фан радијатор
 • Неодамнешно

Оригиналниот лаптоп вентилаторот за ладење на процесорот кулер K52 K52D K52DR K52DE K52DY X52D A52D За ASUS 13N0-K1A heatsink Фан радијатор

DEN 1149.12

Оригиналниот лаптоп вентилаторот за ладење на процесорот кулер K52 K52 D K52 DR K52 DE K52 DY X52 D A52 D За AS N0K1 A heatsink Фан радијатор

Нови оригинални ладење вентилатор за лаптоп KSB0405HB-BG28 KSB0405HB BG28 вентилаторот за ладење ASUS
 • Неодамнешно

Нови оригинални ладење вентилатор за лаптоп KSB0405HB-BG28 KSB0405HB BG28 вентилаторот за ладење ASUS

DEN 1056.00 1200.00

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

Нови оригинални ладење вентилатор за Acer Стремат 5600U A5600U-UB308 MGB0121V1-C000-S99 4pin 12 V 6.08 W
 • Неодамнешно

Нови оригинални ладење вентилатор за Acer Стремат 5600U A5600U-UB308 MGB0121V1-C000-S99 4pin 12 V 6.08 W

DEN 844.00 959.52

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

НОВИ FORCECON DFS551305MC0T F9BA ЛАПТОП ПРОЦЕСОР ВЕНТИЛАТОРОТ ЗА ЛАДЕЊЕ
 • Неодамнешно

НОВИ FORCECON DFS551305MC0T F9BA ЛАПТОП ПРОЦЕСОР ВЕНТИЛАТОРОТ ЗА ЛАДЕЊЕ

DEN 312.00

U С превозотСтанот : иста цена кон сите купувачиУслугаe Packet испорака од Кина ( 10 до 25 дена) Бесплатен превозотЕкономијата на Превозот (5 до 15 работни дена) $ 30.00 ; Секој дополнителен : $ 0.00EMSСтандард за Испорака (од 3 до 10 дена) $ 35.00 ; Секој дополнителен : $ 0.00DHLРакување со времето : 3 работни денаInternational shippingВие сте испраќање на НАС превозот центар за користење на Глобалната Превозот Програма.Алтернативни меѓународни превозот опцииСтанот : иста цена кон сите купувачиБрод : во Светот ; Услуга : ( 40 до 60 дена) БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ HK ПОСТ ПОСТ NL Шведска ПОСТ ( Случаен )Брод : во Светот ; Услуга : ( 7 до 15 работни дена) $ 38.00 ; $ 10.00EMSБрод : во Светот ; Услуга : ( 5 до 10 работни дена) $ 48.00 ; $ 0.00DHLМожете да проверите на овој веб 712 дена подоцнаНие ги испратите на парцела од Хонгконг пост воздух mail или Сингапур Пост воздух mail или пост NL воздух mail Шведска ПОСТ воздух mail ( по Случаен избор )