• Неодамнешно
2 парчиња ВЕНТИЛАТОР ЗА ARX BP0535SA7-А1 BP0535SA7-9 BP0535SA7-Б8 BP0535SA7-4 BP0535SA7-Б4 Вентилаторот за Ладење

2 парчиња ВЕНТИЛАТОР ЗА ARX BP0535SA7-А1 BP0535SA7-9 BP0535SA7-Б8 BP0535SA7-4 BP0535SA7-Б4 Вентилаторот за Ладење

DEN 675.00
DEN 767.52
-12 %
Достапно

Количина на стоки

Сребро веи таи електронските Во продавницата може да се најдат на производи што може да ни се јавите. Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти. Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден. (2) Во принцип, ние изберете кина пост воздух mail. (3) приближното превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира. Превозот начин : Кина пост воздух mail Превозот време : 15-25 работни дена Следење : Yes (4) Ако сакате да се избере препорачана превозот начин на испорака на вашиот објект ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се постигне тоа. Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
YINWEITAI
Линии:
2 линии
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
no
Број На Модел На:
sdff
Пакет:
No
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Процесор
is_customized:
Yes
Бучава:
no
Фан Големина:
6 cm

Слични понуди

SUNON PSD1212PMB1-А, (2).B3817.С.GN DC 12V 24W 120X120X38mm Серверот Плоштадот фан
 • Неодамнешно

SUNON PSD1212PMB1-А, (2).B3817.С.GN DC 12V 24W 120X120X38mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1375.20

SUNON Број на Модел : PSD1212 PMB1А, (2).B3817.С.GN Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 24 W 120 X120 X38mm 4жица 4пински конектор Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

Нови оригинални ладење вентилатор за лаптоп KSB0405HB-BG28 KSB0405HB BG28 вентилаторот за ладење ASUS
 • Неодамнешно

Нови оригинални ладење вентилатор за лаптоп KSB0405HB-BG28 KSB0405HB BG28 вентилаторот за ладење ASUS

DEN 1056.00 1200.00

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

НОВИ MG75070V1-C010-S99 лаптоп процесор ладење ВЕНТИЛАТОР за ACER стремат 3830 3830TG AS3830
 • Неодамнешно

НОВИ MG75070V1-C010-S99 лаптоп процесор ладење ВЕНТИЛАТОР за ACER стремат 3830 3830TG AS3830

DEN 480.00

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1550 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS...

Emacro FOXCONN PVA045E12M -P01-AE DC 12V 0.20 НА, , 45x45x15mm Серверот Плоштадот фан
 • Неодамнешно

Emacro FOXCONN PVA045E12M -P01-AE DC 12V 0.20 НА, , 45x45x15mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1181.00 1284.00

Број на модел : PVA045 E12 M P01AEНапон : DC 12 VАктуелни : 0.20 НаВоди : 4жица 4пински конектор 40mmГолемина : 45x45x15mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Нови оригинални ладење вентилатор за Acer Стремат 5600U A5600U-UB308 MGB0121V1-C000-S99 4pin 12 V 6.08 W
 • Неодамнешно

Нови оригинални ладење вентилатор за Acer Стремат 5600U A5600U-UB308 MGB0121V1-C000-S99 4pin 12 V 6.08 W

DEN 844.00 959.52

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

BATA08015R5H DC5V 0.3 А P002 KSB0705HC BK1L DC28000B2VL DC28000B2DL KSB0705HC-BK1L вентилатор за DELL M4700 CPU ВЕНТИЛАТОР 01G40N 1G40N
 • Неодамнешно

BATA08015R5H DC5V 0.3 А P002 KSB0705HC BK1L DC28000B2VL DC28000B2DL KSB0705HC-BK1L вентилатор за DELL M4700 CPU ВЕНТИЛАТОР 01G40N 1G40N

DEN 418.00 475.20

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

Оригиналниот лаптоп вентилаторот за ладење на процесорот кулер K52 K52D K52DR K52DE K52DY X52D A52D За ASUS 13N0-K1A heatsink Фан радијатор
 • Неодамнешно

Оригиналниот лаптоп вентилаторот за ладење на процесорот кулер K52 K52D K52DR K52DE K52DY X52D A52D За ASUS 13N0-K1A heatsink Фан радијатор

DEN 1149.12

Оригиналниот лаптоп вентилаторот за ладење на процесорот кулер K52 K52 D K52 DR K52 DE K52 DY X52 D A52 D За AS N0K1 A heatsink Фан радијатор

NMB-МАТ 2106KL-04W-B60, L00 DC 12V 0.19 А, 50x50x15mm Серверот Плоштадот фан
 • Неодамнешно

NMB-МАТ 2106KL-04W-B60, L00 DC 12V 0.19 А, 50x50x15mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1428.00 1552.80

NMB Број на Модел : 2106 KL04 WB60, L00 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.19 А, 50x50x15mm 2жица 2пински конектор Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

НОВИ FORCECON DFS551305MC0T F9BA ЛАПТОП ПРОЦЕСОР ВЕНТИЛАТОРОТ ЗА ЛАДЕЊЕ
 • Неодамнешно

НОВИ FORCECON DFS551305MC0T F9BA ЛАПТОП ПРОЦЕСОР ВЕНТИЛАТОРОТ ЗА ЛАДЕЊЕ

DEN 312.00

U С превозотСтанот : иста цена кон сите купувачиУслугаe Packet испорака од Кина ( 10 до 25 дена) Бесплатен превозотЕкономијата на Превозот (5 до 15 работни дена) $ 30.00 ; Секој дополнителен : $ 0.00EMSСтандард за Испорака (од 3 до 10 дена) $ 35.00 ; Секој дополнителен : $ 0.00DHLРакување со времето : 3 работни денаInternational shippingВие сте испраќање на НАС превозот центар за користење на Глобалната Превозот Програма.Алтернативни меѓународни превозот опцииСтанот : иста цена кон сите купувачиБрод : во Светот ; Услуга : ( 40 до 60 дена) БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ HK ПОСТ ПОСТ NL Шведска ПОСТ ( Случаен )Брод : во Светот ; Услуга : ( 7 до 15 работни дена) $ 38.00 ; $ 10.00EMSБрод : во Светот ; Услуга : ( 5 до 10 работни дена) $ 48.00 ; $ 0.00DHLМожете да проверите на овој веб 712 дена подоцнаНие ги испратите на парцела од Хонгконг пост воздух mail или Сингапур Пост воздух mail или пост NL воздух mail Шведска ПОСТ воздух mail ( по Случаен избор )

50 Парчиња МНОГУ 170mm 17cm Хром Сребрена Метал Вентилатор, Грил Прст Guard Заштита
 • Неодамнешно

50 Парчиња МНОГУ 170mm 17cm Хром Сребрена Метал Вентилатор, Грил Прст Guard Заштита

DEN 3503.52

Фан Заштита Нето Решетката Фан Железо Мрежа Компјутер Случај Фан Безбедност Нето 3d Печатач Делови Makerbot Кулер Фан Покрие Зрачи Заштитна Маска Нето Филтер Guard Мрежа Железнички Фан Решетката Решетката Покрие Фан Заштитник Прст Guard Скара НетоМетални Челични 170mm 17cm Фан Заштитник Прст Guard Скара НетоГолемина : 170x170mmТежина : 55 gКоличина : 50 компјутери1.Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата.Сите производи ќе се провери пред превозот.2.Ние брод на Адреса на Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни.Купувачите треба да биде одговорен за сите превозот цена, ако понудата на погрешна адреса.3.Превозот Логистика : Кина пост Воздух Парцела,хонг конг Пост Воздухопловната(Регистрирани),Singpost Воздухопловната(Регистрирани),EMS,DHL,итн.4.Царинските надоместоци : Општо земено,купувачот не треба да плаќаат екстра за време на царинската управа.Ние ќе го пријават како подарок и ниска вредност на пакетот за да се избегне данок...

Sanyo 9GA0412P3J01 DC 512 0.49 А , 40x40x28mm Серверот Плоштадот фан
 • Неодамнешно

Sanyo 9GA0412P3J01 DC 512 0.49 А , 40x40x28mm Серверот Плоштадот фан

DEN 2109.00 2292.00

SANYOБрој на модел : 9 GA0412 P3 J01Напон : DC 12 VАктуелни : 0.49 НаВоди : 3жица 40mmГолемина : 40x40x28mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...