• Неодамнешно
Бесплатен превозот DC 5V 0.4 НА Ладење Вентилатор За ASUS U46E U46S U46SV U46E-BAL5 BAL6 BAL7 ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење KDB0705HB BB38

Бесплатен превозот DC 5V 0.4 НА Ладење Вентилатор За ASUS U46E U46S U46SV U46E-BAL5 BAL6 BAL7 ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење KDB0705HB BB38

DEN 418.00
DEN 475.20
-12 %
Достапно

Количина на стоки

Сребро веи таи електронските Во продавницата може да се најдат на производи што може да ни се јавите. Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти. Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден. (2) Во принцип, ние изберете кина пост воздух mail. (3) приближното превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира. Превозот начин : Кина пост воздух mail Превозот време : 15-25 работни дена Следење : Yes (4) Ако сакате да се избере препорачана превозот начин на испорака на вашиот објект ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се постигне тоа. Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа.

Карактеристики на понудата

Линии:
4 Линии
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
NO
Број На Модел На:
agg
Бренд Име:
YINWEITAI
Пакет:
No
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Процесор
is_customized:
Yes
Бучава:
NO
Фан Големина:
6 cm

Слични понуди

Нови Оригинални Лаптоп Ладење Вентилатор За SONY VGN-CS PN:MCF-C29BM05(5.0 V 0.34 А) DQ5D566CE01 Ладилникот/Радијатор Замена Поправка
 • Неодамнешно

Нови Оригинални Лаптоп Ладење Вентилатор За SONY VGN-CS PN:MCF-C29BM05(5.0 V 0.34 А) DQ5D566CE01 Ладилникот/Радијатор Замена Поправка

DEN 348.00 409.44

Објектот Спецификација : Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење вентилатор за SONY VGNCS PN : MCFC29 BM05(5.0 V 0.34 А) DQ5 D566 CE011.Верзија : singel фан2.Тип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

50 Компјутери 100x100x1mm графичкиот процесор ПРОЦЕСОРОТ Топлина мијалник Ладење Термички Проводници Силикони Подлога 100mm 1mm x Дебелина Сина трговија на големо
 • Неодамнешно

50 Компјутери 100x100x1mm графичкиот процесор ПРОЦЕСОРОТ Топлина мијалник Ладење Термички Проводници Силикони Подлога 100mm 1mm x Дебелина Сина трговија на големо

DEN 3047.52

GDT 100x100x1mm Heatsink Ладење Термички Проводници Силикони ПодлогаНа IC спроведување heatsink подлога е 100% сосема нов и висок квалитет...

Оригиналниот FBA06T24H 6015 24V DC 0.11 60 * 60 * 15MM три-жица за ладење вентилатор
 • Неодамнешно

Оригиналниот FBA06T24H 6015 24V DC 0.11 60 * 60 * 15MM три-жица за ладење вентилатор

DEN 810.24

Модел : FBA06 T24 HГолемина : 60 * 60 * 15 MMАктуелни : 0.11 НаНапон : 24 VФан рамка : PBT + 30% стаклени влакна + VO одделение пламен retardant со меѓународно еколошки стандарди во сад МОБ пластични животната средина сертификација

Оригиналниот лаптоп вентилаторот за ладење на процесорот кулер K52 K52D K52DR K52DE K52DY X52D A52D За ASUS 13N0-K1A heatsink Фан радијатор
 • Неодамнешно

Оригиналниот лаптоп вентилаторот за ладење на процесорот кулер K52 K52D K52DR K52DE K52DY X52D A52D За ASUS 13N0-K1A heatsink Фан радијатор

DEN 1149.12

Оригиналниот лаптоп вентилаторот за ладење на процесорот кулер K52 K52 D K52 DR K52 DE K52 DY X52 D A52 D За AS N0K1 A heatsink Фан радијатор

1Piece Gdstime Црна D Тип 4Pin Molex до 8 x 3Pin Фан ЦЕНТАР се Претвори Висока Ниска Брзина Адаптер Expantion Картичка 3Pin Шасија Фан
 • Неодамнешно

1Piece Gdstime Црна D Тип 4Pin Molex до 8 x 3Pin Фан ЦЕНТАР се Претвори Висока Ниска Брзина Адаптер Expantion Картичка 3Pin Шасија Фан

DEN 299.00 335.52

Д Тип 4 Pin Molex да 8x3 Pin Фан ЦЕНТАР Висока / Ниска Брзина АдаптерПараметри : Дизајнирани за 12 V 3 Pin фан Моќ интерфејс IDE или SATA снабдувањето со енергија ( две опции )...

20 Компјутери Gdstime Висока Ниска Брзина Адаптер D Тип 4Pin Molex до 8 x 3Pin Фан ЦЕНТАР Expantion Картичка со 3M Лента Црна
 • Неодамнешно

20 Компјутери Gdstime Висока Ниска Брзина Адаптер D Тип 4Pin Molex до 8 x 3Pin Фан ЦЕНТАР Expantion Картичка со 3M Лента Црна

DEN 2207.52

Д Тип 4 Pin Molex да 8x3 Pin Фан ЦЕНТАР Висока / Ниска Брзина АдаптерПараметри : Дизајнирани за 12 V 3 Pin фан Моќ интерфејс IDE или SATA снабдувањето со енергија ( две опции )...

150x20x6mm Топлина Мијалник 2 парчиња / многу , ПРЕДВОДЕНА Топлина Мијалник Топлина мијалник Алуминиум,Големи трговија на големо
 • Неодамнешно

150x20x6mm Топлина Мијалник 2 парчиња / многу , ПРЕДВОДЕНА Топлина Мијалник Топлина мијалник Алуминиум,Големи трговија на големо

DEN 216.00

Следново е производ вовед Материјал : Алуминиум Димензии : 150x20x6 mm Заби : 7 компатибилност : IC , Меморија, VGA, Northbridge, Southbridge, CMOS, други чипови пакет : 2 парчиња / многу ( Изборен Дополнителни количество )

Нови Оригинални 767776-001 За HP 15-P076TX 15-P074TX 15-P075TX 15-P098TX 15-P105NR 15-P261NE Вентилаторот за Ладење на Процесорот
 • Неодамнешно

Нови Оригинални 767776-001 За HP 15-P076TX 15-P074TX 15-P075TX 15-P098TX 15-P105NR 15-P261NE Вентилаторот за Ладење на Процесорот

DEN 335.52

100% Сосема Нов И оригинален Висок Квалитет Како на слика ве Молиме проверете ги и модел и слика пред купување од Страна на e Packet / DHL ecommerce / Ali Express Стандард Превозот Следење Ali Express Стандард Превозот Следење стандардна пратка количина е 1 PCS, а сликата е предната и задната страна на стоки...

Emacro G61C0001F210 UDQFC55Y1DT0 DC 5V 0.34 Серверот Компресор фан
 • Неодамнешно

Emacro G61C0001F210 UDQFC55Y1DT0 DC 5V 0.34 Серверот Компресор фан

DEN 2239.20

Стр ана sonic Број на Модел : G61 C0001 F210 UDQFC55 Y1 DT0 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 5 V 0.34 4Жица, 4Пински Конектор Објект Состојба : Користено Гаранција : 3 месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

SUNON PSD1212PMB1-А, (2).B3817.С.GN DC 12V 24W 120X120X38mm Серверот Плоштадот фан
 • Неодамнешно

SUNON PSD1212PMB1-А, (2).B3817.С.GN DC 12V 24W 120X120X38mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1375.20

SUNON Број на Модел : PSD1212 PMB1А, (2).B3817.С.GN Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 24 W 120 X120 X38mm 4жица 4пински конектор Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

Barrow LRC осветлување контрола на системот RGB осветлување компоненти посветен продолжување кабелот 800MM YCR-800
 • Неодамнешно

Barrow LRC осветлување контрола на системот RGB осветлување компоненти посветен продолжување кабелот 800MM YCR-800

DEN 96.00

YCR800 за BARROW сите видови на производи, со користење на 25104 P интерфејс кога оригиналниот линија да се прошири и на животната средина.Жица должина : 800 MMСледниве слики во светлина само за прикажување цели, а не производ стандард.

5 Компјутери Gdstime 1-на-8 Канал Пак Висока Ниска Брзина Адаптер D Тип 4Pin Molex до 8-port 3Pin Фан ЦЕНТАР Expantion Картичка Црна
 • Неодамнешно

5 Компјутери Gdstime 1-на-8 Канал Пак Висока Ниска Брзина Адаптер D Тип 4Pin Molex до 8-port 3Pin Фан ЦЕНТАР Expantion Картичка Црна

DEN 743.52

Д Тип 4 Pin Molex да 8x3 Pin Фан ЦЕНТАР Висока / Ниска Брзина АдаптерПараметри : Дизајнирани за 12 V 3 Pin фан Моќ интерфејс IDE или SATA снабдувањето со енергија ( две опции )...