• Неодамнешно
BATA08015R5H DC5V 0.3 А P002 KSB0705HC BK1L DC28000B2VL DC28000B2DL KSB0705HC-BK1L вентилатор за DELL M4700 CPU ВЕНТИЛАТОР 01G40N 1G40N

BATA08015R5H DC5V 0.3 А P002 KSB0705HC BK1L DC28000B2VL DC28000B2DL KSB0705HC-BK1L вентилатор за DELL M4700 CPU ВЕНТИЛАТОР 01G40N 1G40N

DEN 418.00
DEN 475.20
-12 %
Достапно

Количина на стоки

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти. Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден. (2) Во принцип, ние изберете кина пост воздух mail. (3) приближното превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира. Превозот начин : Кина пост воздух mail Превозот време : 15-25 работни дена Следење : Yes (4) Ако сакате да се избере препорачана превозот начин на испорака на вашиот објект ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се постигне тоа. Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. Гаранцијата (1) гаранцијата период е 90 дена и тоа мора да биде под нормална.

Карактеристики на понудата

Сечилото Боја:
Црна
Сечилото Количина:
19
Линии:
4 Линии
Бренд Име:
YINWEITAI
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
no
Број На Модел На:
sdff
Пакет:
No
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Процесор
is_customized:
Yes
Бучава:
no
Фан Големина:
6 cm

Слични понуди

Оригиналниот лаптоп вентилаторот за ладење на процесорот кулер K52 K52D K52DR K52DE K52DY X52D A52D За ASUS 13N0-K1A heatsink Фан радијатор
 • Неодамнешно

Оригиналниот лаптоп вентилаторот за ладење на процесорот кулер K52 K52D K52DR K52DE K52DY X52D A52D За ASUS 13N0-K1A heatsink Фан радијатор

DEN 1149.12

Оригиналниот лаптоп вентилаторот за ладење на процесорот кулер K52 K52 D K52 DR K52 DE K52 DY X52 D A52 D За AS N0K1 A heatsink Фан радијатор

50 Парчиња МНОГУ 170mm 17cm Хром Сребрена Метал Вентилатор, Грил Прст Guard Заштита
 • Неодамнешно

50 Парчиња МНОГУ 170mm 17cm Хром Сребрена Метал Вентилатор, Грил Прст Guard Заштита

DEN 3503.52

Фан Заштита Нето Решетката Фан Железо Мрежа Компјутер Случај Фан Безбедност Нето 3d Печатач Делови Makerbot Кулер Фан Покрие Зрачи Заштитна Маска Нето Филтер Guard Мрежа Железнички Фан Решетката Решетката Покрие Фан Заштитник Прст Guard Скара НетоМетални Челични 170mm 17cm Фан Заштитник Прст Guard Скара НетоГолемина : 170x170mmТежина : 55 gКоличина : 50 компјутери1.Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата.Сите производи ќе се провери пред превозот.2.Ние брод на Адреса на Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни.Купувачите треба да биде одговорен за сите превозот цена, ако понудата на погрешна адреса.3.Превозот Логистика : Кина пост Воздух Парцела,хонг конг Пост Воздухопловната(Регистрирани),Singpost Воздухопловната(Регистрирани),EMS,DHL,итн.4.Царинските надоместоци : Општо земено,купувачот не треба да плаќаат екстра за време на царинската управа.Ние ќе го пријават како подарок и ниска вредност на пакетот за да се избегне данок...

Sanyo 9GA0412P3J01 DC 512 0.49 А , 40x40x28mm Серверот Плоштадот фан
 • Неодамнешно

Sanyo 9GA0412P3J01 DC 512 0.49 А , 40x40x28mm Серверот Плоштадот фан

DEN 2109.00 2292.00

SANYOБрој на модел : 9 GA0412 P3 J01Напон : DC 12 VАктуелни : 0.49 НаВоди : 3жица 40mmГолемина : 40x40x28mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

Gdstime 5 Парчиња 24 Volt 5 инчен 120x120x32mm Компресор Фан 120mm x 32-милиметри DC 2 Pin Brushless Издувните Вентилаторот за Ладење 24V 12032s
 • Неодамнешно

Gdstime 5 Парчиња 24 Volt 5 инчен 120x120x32mm Компресор Фан 120mm x 32-милиметри DC 2 Pin Brushless Издувните Вентилаторот за Ладење 24V 12032s

DEN 2365.92

Gdstime 24v 120x120x32mm DC Компресор ФанПараметри : Димензии : 120(L)x120(W)x32(H)mmКонектор : 2 Pin(XH2.54)Номинална Напон : 24 V DCНоминална Струја : 0.4 Amp±10%Номинална Брзина : 2700±10%вртежи во минутаПроток на воздух : 28.7 CFM±10%Бучава : 40±10%велика британијаИмајќи Тип : РакавЖивот : 35000 часаКабел Lenght : 25cmТежина : 210g / еезПакет се вклучени : 5 Парчиња

1Piece Gdstime Црна D Тип 4Pin Molex до 8 x 3Pin Фан ЦЕНТАР се Претвори Висока Ниска Брзина Адаптер Expantion Картичка 3Pin Шасија Фан
 • Неодамнешно

1Piece Gdstime Црна D Тип 4Pin Molex до 8 x 3Pin Фан ЦЕНТАР се Претвори Висока Ниска Брзина Адаптер Expantion Картичка 3Pin Шасија Фан

DEN 299.00 335.52

Д Тип 4 Pin Molex да 8x3 Pin Фан ЦЕНТАР Висока / Ниска Брзина АдаптерПараметри : Дизајнирани за 12 V 3 Pin фан Моќ интерфејс IDE или SATA снабдувањето со енергија ( две опции )...

Нови Оригинални 767776-001 За HP 15-P076TX 15-P074TX 15-P075TX 15-P098TX 15-P105NR 15-P261NE Вентилаторот за Ладење на Процесорот
 • Неодамнешно

Нови Оригинални 767776-001 За HP 15-P076TX 15-P074TX 15-P075TX 15-P098TX 15-P105NR 15-P261NE Вентилаторот за Ладење на Процесорот

DEN 335.52

100% Сосема Нов И оригинален Висок Квалитет Како на слика ве Молиме проверете ги и модел и слика пред купување од Страна на e Packet / DHL ecommerce / Ali Express Стандард Превозот Следење Ali Express Стандард Превозот Следење стандардна пратка количина е 1 PCS, а сликата е предната и задната страна на стоки...

2 Парче 50x50x10mm Алуминиум Heatsink Вентилаторот за Ладење Кулер Радијатор PC Northbridge Чипсет Топлина Мијалник
 • Неодамнешно

2 Парче 50x50x10mm Алуминиум Heatsink Вентилаторот за Ладење Кулер Радијатор PC Northbridge Чипсет Топлина Мијалник

DEN 417.12

Параметри : 100% Сосема нов и висок квалитетБрој на модел : 50x50x10mm heatsinkВисината : 60 mmDimesions : 50 x 50x 10ммБоја : ЦрнаМатеријал : АлуминиумТежина : 41g / еезПакет се Вклучени : 2 парчиња / многу 50x50x10mm heatsink

X751MD Радијатор За ASUS X751MA X751MD K751M A751M X751M Лаптоп ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење Радијатор Heatsink Кулер Тестирани И
 • Неодамнешно

X751MD Радијатор За ASUS X751MA X751MD K751M A751M X751M Лаптоп ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење Радијатор Heatsink Кулер Тестирани И

DEN 1411.20

Белешки : матични Плочи се дел број специфични Мора да поредок од страна на точниот број на делот од матичната плоча ќе се замена; ова е потребно со цел да се избегне враќа, одложувања и restocking такси...

Barrow LRC осветлување контрола на системот RGB осветлување компоненти посветен продолжување кабелот 800MM YCR-800
 • Неодамнешно

Barrow LRC осветлување контрола на системот RGB осветлување компоненти посветен продолжување кабелот 800MM YCR-800

DEN 96.00

YCR800 за BARROW сите видови на производи, со користење на 25104 P интерфејс кога оригиналниот линија да се прошири и на животната средина.Жица должина : 800 MMСледниве слики во светлина само за прикажување цели, а не производ стандард.

Бренд нови ладење вентилатор за HP Touchsmart 9300 Елита фан
 • Неодамнешно

Бренд нови ладење вентилатор за HP Touchsmart 9300 Елита фан

DEN 972.00 1104.00

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

Бесплатен превозот за Ладење Вентилатор За PAAD06010FH N139 5V 0.55 НА Вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот за Ладење Вентилатор За PAAD06010FH N139 5V 0.55 НА Вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ

DEN 845.00 960.00

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...