• Неодамнешно
Професионални остри керамички овошје нож + planer мулти-цел виткање на apple нож за лупење компир за кампување и кујна алатка

Професионални остри керамички овошје нож + planer мулти-цел виткање на apple нож за лупење компир за кампување и кујна алатка

DEN 383.04
Достапно

Количина на стоки


Професионални остри керамички овошје нож + planer мулти-цел виткање на apple нож за лупење компир за кампување и кујна алатка
Карактеристики :
Сечилото циркони керамика, циркони нано керамички материјал кој се користи во сечилото, можете да се задржи на сечилото никогаш не ' рѓа, долго-траен остар, на рачка материјал е еколошки пластика
Висока цврстина, висока температура, корозија, остар, лесно да се носат, никогаш не рѓа.
За да се задржи храна боја, вкус, се отсечени од овошје лесно да се промени бои.
Се користи не-стап, нечистотија и лесно да се чисти и антибактериски.
Пакувањето на производот :
1 x керамички нож
1 x нож за лупење
Совети : Керамички нож не може да се користи за да се исецка тешко, не е тешко за кожата дињи Cesi диња тиква.

Карактеристики на понудата

Тип:
Нож Поставува
Пакување:
Две-парче Сет
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
MQCF-32
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Керамички
Бренд Име:
Halojaju
Метал Тип:
-
боја:
зелена , розова , сина
Тежина:
60g
Материјал:
циркони керамички
Тип На Производ:
Керамички овошје нож + planer
Функција:
Нож за лупење сет
Производот:
овошје нож
Тип:
Кујнски Нож
tite:
преклопен нож
тип - 2:
Исечете го со нож
тип - 3:
кујна алатка

Слични понуди

Професионални Микро Нерѓосувачки Челик Grater Zester Лимон Сирење Пластична Рачка Чоколадо планирање сечење уред стружење овошје
  • Неодамнешно

Професионални Микро Нерѓосувачки Челик Grater Zester Лимон Сирење Пластична Рачка Чоколадо планирање сечење уред стружење овошје

DEN 410.00 431.52

и имаат поминато и имаат поминато и имаат поминато име на Производ : мултифункција авион crumbsКина производство : GuangdongДимензии : должина 32.5* ширина од 3,5 смМатеријал : храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик +PP пластични +TPRНето тежина : 92gУпотреба : се користи за сирење, чоколадо, лимон струготиниПакетот е инсталиран : ПП торба, Белата кутија (се бара Секој плус 0.3 јуани)

XITUO Остри кујнски нож Сетови 2 парчиња 7CR17Mov нерѓосувачки челик германски Готвач ножеви Секира Пилинг Лосос Сечење Зеленчук Комунални
  • Неодамнешно

XITUO Остри кујнски нож Сетови 2 парчиња 7CR17Mov нерѓосувачки челик германски Готвач ножеви Секира Пилинг Лосос Сечење Зеленчук Комунални

DEN 874.00 1248.00

Испрати во рок од 2 дена, со превозот на информации, најдобра услуга на клиентите да се грижитебесплатно купување.Ако треба да трговија на големо, може да го додадете вашето ЛОГО за слободни,ве молиме контактирајте со онлајн услуга за клиентите8 "Готвач нож [Сечилото] : 7 CR17 Mov [] Рачка : боја на дрво се справи со челик глава двојно [Карактеристики] : остар и издржливи; животната средина и здравјето; лесен напор Стандард : GB / T 12201992 Карактеристики и Опсегот : закорави држава, тешко, но поголема од 8 Cr17,11 Cr17 цврстина...

SUNNECKO 3PCS Дамаск Кујнски Нож го Поставите Slicer Готвач Paring Нож Јапонски Челик VG10 Остар Жилет Готвење Ножеви G10 Рачка
  • Неодамнешно

SUNNECKO 3PCS Дамаск Кујнски Нож го Поставите Slicer Готвач Paring Нож Јапонски Челик VG10 Остар Жилет Готвење Ножеви G10 Рачка

DEN 9599.52

Добредојдовте на "Sunnecko" Професионални Прибор Продавница! Како Директна Фабриката за Производство, Ние ви дадат Најдобрите Производи и Најдобри Услуги, Едноставно Уживајте во Прекрасно Шопинг Тука!Нож За Поставување На Пакетот Вклучува : 1 x 8" Сечење Нож1 x 8" Готвач е Нож1 x 3.5" Paring Нож3 x Премија Подарок КутијаЦелта:Сите Намена Професионална Кујна Комунални Дамаск Готвач Нож, може да биде совршен сечкање, mincing, режење, Професионални бифтек нож...

XITUO 853.5 Јапонски готвач нож го поставите 3 еез Дамаск челик Шема кујнски ножеви поставува Секира Paring Santoku Режење комунални
  • Неодамнешно

XITUO 853.5 Јапонски готвач нож го поставите 3 еез Дамаск челик Шема кујнски ножеви поставува Секира Paring Santoku Режење комунални

DEN 1236.00 1764.96

Испрати во рок од 2 дена, со превозот на информации, најдобра услуга на клиентите да се грижитебесплатно купување.Ако треба да трговија на големо, може да го додадете вашето ЛОГО за слободни,ве молиме контактирајте со онлајн услуга за клиентите[Име] : Ласерски 7 Cr17 нож [Сечилото] : 7 Cr17 [] Рачка : боја на дрво се справи со челик глава двојно [Карактеристики] : остар и издржливи; животната средина и здравјето; лесен напор Стандард : GB / T 12201992 Карактеристики и Опсегот : закорави држава, тешко, но поголема од 8 Cr17,11 Cr17 цврстина...

Топла продажба мулти-функција клешти со LED светла нерѓосувачки челик мини виткање клешти со нож отворено комбинација комплет 40mm
  • Неодамнешно

Топла продажба мулти-функција клешти со LED светла нерѓосувачки челик мини виткање клешти со нож отворено комбинација комплет 40mm

DEN 337.00 374.40

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челикДизајниран за campin g , Tourisms, Надвор,дома мебел и др.Џеб големина, погодно за носењеСо уникатен дизајн и најдобар избор, тоа е одличен начин да се претстават на клиенти во бутикОвој производ боја случаен испорака.