• Неодамнешно
SUNSLL Златна Боја Бакар Иглички Multicolor Кубни Циркони Обрачот Обетки Жени на Модата Партија Накит Cobre CZ Brincos

SUNSLL Златна Боја Бакар Иглички Multicolor Кубни Циркони Обрачот Обетки Жени на Модата Партија Накит Cobre CZ Brincos

DEN 324.00
DEN 405.60
-20 %
Достапно

Количина на стоки

Бренд Име : SUNSLL Предмет Тип : Обетки/ Brincos Earring Тип : Обрачот Обетки Метали Тип : Бакар+Кубни Циркони/ Cobre+Кубни Циркони Метална Боја : Злато Позлатен Циркон Боја : Виолетова, Црна, Жолта, Сина,Бела боја Со Сребрена Боја Линк :

Карактеристики на понудата

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Црвена, Сина, Жолта
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XXED-99
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Нередовните
Бренд Име:
SUNSLL
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Големина (Должина * Ширина):
1.45*0.4 cm

Слични понуди

Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки Круг Кристално Сребро Aros Панк Brincos Мал Круг Earings Пирсинг Накит За Жените Mens Earing
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки Круг Кристално Сребро Aros Панк Brincos Мал Круг Earings Пирсинг Накит За Жените Mens Earing

DEN 310.00 364.32

Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш не Носи Материјал : не ' Рѓосувачки челик,кубен циркони Кристал боја : црна,бела Големина : 1 *9*13mm Повод : Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носи Испратите како Голем дар или да чувате тоа како прекрасна збирка ќе се добие 2 парчињаПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.ИСПОРАКА : 1...

Ново 1 Пар Сребрена Боја Круг Обрачот Обетки Едноставна Лето Стил Мал Круг Обетки За Жени Мажи Мода Накит
 • Неодамнешно

Ново 1 Пар Сребрена Боја Круг Обрачот Обетки Едноставна Лето Стил Мал Круг Обетки За Жени Мажи Мода Накит

DEN 38.00 47.52

Производство Опис : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет.Предмет тип : Обрачот ОбеткиМатеријал : АлуминиумскиБоја : Сребро Големина : А1 А2 А3 А4(приближно) : внатрешен дијаметар 0.9 cm / 0.35" ,1cm / 0.39" ,1.2 см / 0.47" ,1.3 см / 0.51"Б1 Б2 Б3 B4(приближно) : внатрешен дијаметар од 1,5 см / 0.59", 1.8 cm / 0.71", 1.5 cm / 0.59" ,1.5 cm / 0.59" Количина : 1 ПарПакет Се Вклучени : 1 Пар Обетки ОбрачотЗабелешка : Секое прашање pls се чувствуваат слободни да контакт frist,ви Благодариме!Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.2...

2017 Луксузни 925 Sterling Silver Зелена Австрија Кристал обрачот Обетки & Јасно CZ Срцето Earring За Жените Мода Валентин Подароци
 • Неодамнешно

2017 Луксузни 925 Sterling Silver Зелена Австрија Кристал обрачот Обетки & Јасно CZ Срцето Earring За Жените Мода Валентин Подароци

DEN 488.00 696.48

Опис на производот ID : 7082 Име : Мода 925 sterling silver Обрачот обетки Тежина : 2.5 g Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа Овој накит договор со животната средина requiremen

Чиста 24k Жолта Златни Обетки / Мазна топката Обетки / 1.6 g
 • Неодамнешно

Чиста 24k Жолта Златни Обетки / Мазна топката Обетки / 1.6 g

DEN 6240.00

Метали : 24 K Жолто злато / 999 златоТежина : 1.6 gПревозот*Ние ќе брод Со ЕМС Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 38days да пристигне таму*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човекВраќање* вашиот среќен е број еден важен за нас*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од14days во неговата оригинална состојба* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

ТОПЛА боја неонски боја боја еден обрачот Круг круг Форма Бамбус Заеднички Големи Хип ноќен клуб Обрачот Обетки
 • Неодамнешно

ТОПЛА боја неонски боја боја еден обрачот Круг круг Форма Бамбус Заеднички Големи Хип ноќен клуб Обрачот Обетки

DEN 1408.00 1564.32

2014 топла моден микс дизајн на накит Европски и Американски претерани мода кристал tassel студ обетки трговија на големо многупарчиња / многу2014 топла моден микс дизајн на накит Европски и Американски претерани палата мода tassel студ обетки трговија на големо многупарчиња / многу2014 топла моден микс дизајн мали студ обетки накит цвет срцето черепот ѕвезда плоштадот уво studs 500pairs многупарчиња / многу2014 жешка мода Европски и Американски кристал микс дизајн студ обетки накит цвет срцето черепот ѕвезда плоштадот уво studs 100pair многупарчиња / многу50pcs микс боја на многу од не ' рѓосувачки челик barbell студ обетки топката уво studs тело пирсинг накит челик црното злато сина виножито многупарчиња / многу40pcs микс боја на многу од нерѓосувачки челик круг лажни уво приклучоци елоксирани боја измамници studs обетки илузија уво studs многупарчиња / многу200pcs мешавина боја големината многу нерѓосувачки челик круг лажни уво приклучоци челик црното злато сина виножито боја на измамници studs обетки многупарчиња / многукупи 3 добиете 4 слободни уво коси и plug се протега колекции тело пирсинг накит евтини цена на големо уво мерачи поставите микс многу многупарчиња / многу2014 ТОПЛА обрачот Тркалезна Форма Бамбус Заеднички Големи Хип Обрачот Обетки боја неонски боја ноќен клуб студ обеткисе меша / иста боја 9 парови

Моден Мрзнување Мали Обрачот Сребро Обетки Позлатен Злато Црна Нерѓосувачки Челик Мали Huggie Обетки Накит За Мажи Жени 4*13mm
 • Неодамнешно

Моден Мрзнување Мали Обрачот Сребро Обетки Позлатен Злато Црна Нерѓосувачки Челик Мали Huggie Обетки Накит За Мажи Жени 4*13mm

DEN 77.00 84.48

Производ : Круг ОбеткиБоја : Црна;Сребрена;ЗлатоМатеријал : ЧеликПродажба На Единица : ПарПакет : OPP Вреќа1) Наредби за помалку од $5, испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на превозот...

925 Sterling Silver Уво Прстен Големо Срце Слатко Темперамент Мода
 • Неодамнешно

925 Sterling Silver Уво Прстен Големо Срце Слатко Темперамент Мода

DEN 302.00 336.00

12683966138046919 Популарни Накит пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар парче925 Sterling Silver Уво Прстен Големо Срце Слатко Темперамент Мода12683966138046919 Популарни Накит парче парче пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар

SaYao 12pcs/многу Хируршки Нерѓосувачки Челик со dangle Крстот обрачот Earring Поддршка Панк Крстови Мажите Обетки тело пирсинг Накит
 • Неодамнешно

SaYao 12pcs/многу Хируршки Нерѓосувачки Челик со dangle Крстот обрачот Earring Поддршка Панк Крстови Мажите Обетки тело пирсинг Накит

DEN 315.00 349.92

За мешан боја : вие би можеле да остави порака за боја треба, или ние испрати мешана боја случаен избор

Мазна Круг Creole Голема Обрачот Обетки за Жените Сребро Позлатен Круг Обетки Европски Бренд на Модниот Подарок Накит 2017
 • Неодамнешно

Мазна Круг Creole Голема Обрачот Обетки за Жените Сребро Позлатен Круг Обетки Европски Бренд на Модниот Подарок Накит 2017

DEN 96.00 105.60

ОписСтоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стилСостојба : brandeнова 925 фунта сребро.Она што е во пакет : 1 Пар сосема нов објект како на слика1 убави подарок кутии.Превозот : 1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS,DHL,UPSот или Хонгконг пост.2примерок, ќе биде испратен од Хонгконг пост.Објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

Фантастични Жолта Циркон Обрачот Обетки за Дами Деликатна Мода Сребро Исполнет Партија Мода Накит JE1028A
 • Неодамнешно

Фантастични Жолта Циркон Обрачот Обетки за Дами Деликатна Мода Сребро Исполнет Партија Мода Накит JE1028A

DEN 202.00 249.60

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на хартија.Чекор 3...

БАКНЕЖ ЖЕНА Мода Шарм Австриската кристал обрачот обетки Геометриски Круг Сјајна кристал голема earring накит жени
 • Неодамнешно

БАКНЕЖ ЖЕНА Мода Шарм Австриската кристал обрачот обетки Геометриски Круг Сјајна кристал голема earring накит жени

DEN 40.00 80.64

Карактеристики : БАКНЕЖ ЖЕНА Мода Шарм Австриската кристал обрачот обетки Геометриски Круг Сјајна кристал голема earring накит жени 1...

Личност Супер Големи Кругови Обрачот Обетки За Жените Мода Злато-боја Накит Bijoux Трендовски Изјава Обетки
 • Неодамнешно

Личност Супер Големи Кругови Обрачот Обетки За Жените Мода Злато-боја Накит Bijoux Трендовски Изјава Обетки

DEN 95.00 153.60

Добредојдовте на Etrendy Мода Продавница за Накит Ние сме професионални за обетки, ѓердани & приврзоци, нараквици & алки и прст прстени...

Gokadima Жените Обетки, 20mm-70mm EARING ОБРАЧОТ,мали или големи кошарка жени од не ' Рѓосувачки Челик Обрачот Обетки, Партија Накит
 • Неодамнешно

Gokadima Жените Обетки, 20mm-70mm EARING ОБРАЧОТ,мали или големи кошарка жени од не ' Рѓосувачки Челик Обрачот Обетки, Партија Накит

DEN 54.00 71.52

Жените обрачот обеткиизработени од Нерѓосувачки челикПостојат различни големини да се избереможете да го изберете вашиот големина и боја на предниот дел на оваа страница.Боја 1 : сребрена бојаДостапни големини : внатрешен дијаметар = 20mm, 25мм, 30мм, 35mm, 40mm, 45mm, 50mm, 55мм, 60mm, 65mm, 70mmБоја 2 : златна бојаДостапни големини : 20mm, 30мм, 40mm, 50mm, 60mm, 70mm1 / Име на Производот : не ' рѓосувачки челик жените голема обрачот обетки за кошарка жени.2 / Достапна Димензии : дијаметар=20mm,25мм,30мм,35mm,40mm,45mm,50mm,55мм,60mm,65mm, 70mm Тежина : 12g / пар3 / Материјал : нерѓосувачки челик4 / Количина : 1 пар5 / Боја : сребрена / злато да се избереОбјектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

BELAWANG Жените Обетки 925 Sterling Silver Сини Кристал Обрачот Обетки Австриската Обетки Кристал Мода Накит Bijoux
 • Неодамнешно

BELAWANG Жените Обетки 925 Sterling Silver Сини Кристал Обрачот Обетки Австриската Обетки Кристал Мода Накит Bijoux

DEN 487.00 695.52

Опис на производот ID : 6798ИмеЖена ОбеткиМоделYE2215МатеријалКубен ЦиркониМетал Тип925 Sterling silverДијаметар6 CM7cm / 8cm / 9 CMОблечен ПоводСвадба / Партија / Подарок / Ангажирање / Годишнината / ПредложиПодарок ЗаДевојка / Жена / МајкаПакетБесплатни Накит OPP вреќаСовети : Нашите производи се спакувани со opp кеси,ако ви треба кутија,можете да кликнете на следните пакет да го купите или можете да не контактирате во порака .

БАКНЕЖ MANDY Жените Обрачот Обетки Трендовски Високо Полиран Злато-боја Сребрена Боја 3 Бои Со Чистење Обетки Мода Накит FE01
 • Неодамнешно

БАКНЕЖ MANDY Жените Обрачот Обетки Трендовски Високо Полиран Злато-боја Сребрена Боја 3 Бои Со Чистење Обетки Мода Накит FE01

DEN 138.00 211.68

БАКНЕЖ MANDY Жените Обрачот Обетки Трендовски Високо Полиран Златобоја Сребрена Боја 3 Бои Со Чистење Обетки Мода Накит FE01 Материјал : Нерѓосувачки ЧеликГаранција : Боја нема да се промени во црна,црвена или кафеаваПакување : Подарок завиткан слободни сомот торбичка пакетЕколошки Стандард : Олово & никел слободниОблечен Повод : Годишнина / Ангажирање / Датира / Дневно / Свадбена / ПредложиПогодни за : Девојка / Жена / Пријател / Жена / МајкаНие брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод...