• Неодамнешно
Долго Чувар Поларизирани очила за сонце За Мажи HD Леќа Гроздобер Жените Очила Врвен Квалитет на Плоштадот Eyewears Унисекс Возење Googles gafas

Долго Чувар Поларизирани очила за сонце За Мажи HD Леќа Гроздобер Жените Очила Врвен Квалитет на Плоштадот Eyewears Унисекс Возење Googles gafas

DEN 240.00
DEN 342.24
-30 %
Достапно

Количина на стоки


Жолта објективот се користи за ноќта професионални.
Поради тоа, има светлина го оценувате на поларизација
Но, ние може да вети тоа е 100% поларизирани очила за сонце.
Тоа ќе го задржи повеќе кафе кога ќе се вози.

Карактеристики на понудата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Ацетат
Бренд Име:
Долго Чувар
Пол:
Мажи
Леќи Материјал:
Polaroid
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Поларизирана,UV400
Стил:
очила
Леќа Висина:
50mm
Број На Модел На:
*KP7031
Леќа Ширина:
64mm
очила за сонце стил:
Моден Гроздобер Ретро Стил Сонце Очила, Елегантен Стил Очила
Употреба Предмет:
Возење, забава, на Патување,на Шопинг,Т Шоу,на Отворено,Спорт,клубот
Погоден За Лице:
Тркалезно Лице Долго Лицето Плоштад се Соочуваат со Овална Лице преголеми лице Штит
Стилот 1:
occhiali единствена дона lentes de sol mujer ,occhiali da единствена дона, zonne
Очила За Сонце Квалитет:
Одлични А++++
Леќа Материјал:
100% UV 400 Заштита од штетните UVA/UVB
Оптички Леќи Атрибут:
Други Имиња:
Очила За Сонце,Eyewear,Наочари
Услуга:
Обезбеди Wholeale,Dropshipping
Пакет:
Очила За Сонце*1 Мека Случај*1 Ткаенина За Чистење*1

Слични понуди

Топла Поларизирана Клип на очила за сонце Унисекс клип за сонце очила за Мажи Жени огледува леќа клип Сонце Очила УВ 400 Ноќно Возење
 • Неодамнешно

Топла Поларизирана Клип на очила за сонце Унисекс клип за сонце очила за Мажи Жени огледува леќа клип Сонце Очила УВ 400 Ноќно Возење

DEN 306.24

Нова Жешка Поларизирана Клип на очила за сонцеУнисекс клип за сонце очила за Мажи Жени огледува леќа клип Очила за СонцеУВ 400 Ноќно Возење

BerWer Бамбус Поларизирани очила за сонце Мажите Поларизирана Дрвени Сонце очила Жените Бренд Оригинални бамбус Очила Oculos de sol masculino
 • Неодамнешно

BerWer Бамбус Поларизирани очила за сонце Мажите Поларизирана Дрвени Сонце очила Жените Бренд Оригинални бамбус Очила Oculos de sol masculino

DEN 1440.00

Ber Wer Бамбус Поларизирани очила за сонце Мажите Поларизирана Дрвени Сонце очила Жените Бренд Оригинални бамбус Очила Oculos de sol masculino

2018 Мода Жените очила за сонце Луксузен Бренд Дизајнер Гроздобер Сонце очила Голема Целосна Рамка Eyewear Жените Очила gafas
 • Неодамнешно

2018 Мода Жените очила за сонце Луксузен Бренд Дизајнер Гроздобер Сонце очила Голема Целосна Рамка Eyewear Жените Очила gafas

DEN 143.00 238.56

Европа и сад топла стил за мажи очила за сонце Кутија боја враќање на античките начини очила за сонце очила e BayОпис "на Еден пар на очила за сонце може да се заштитат очите од тоа да биде повреден...

KINGSEVEN 2017 Надградба на Квалитетот на Мажите очила за сонце Жените Поларизирана Возачко Огледало Сонце Очила со UV400 oculos de sol за Мажи
 • Неодамнешно

KINGSEVEN 2017 Надградба на Квалитетот на Мажите очила за сонце Жените Поларизирана Возачко Огледало Сонце Очила со UV400 oculos de sol за Мажи

DEN 615.00 1139.52

Ве молиме оставете белешка во ЗАЧУВАМ при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои / големини).Сите нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24 работни дена.Економија Превозот Ние обично се користат Ali Express Стандард Превозот или Регистрирани Кина Пост Воздухопловната и тоа трае околу 26 недели за испорака...

Модни очила за сонце Мажите Поларизирани очила за сонце Жените Возачко Огледало Слој Поени Црна Рамка Eyewear Машки Сонце Очила со UV400 1129T
 • Неодамнешно

Модни очила за сонце Мажите Поларизирани очила за сонце Жените Возачко Огледало Слој Поени Црна Рамка Eyewear Машки Сонце Очила со UV400 1129T

DEN 293.00 575.04

modname=ckeditorДобредојдовте на Trendy Mate Службен Очила!Ве молиме оставете белешка во ЗАЧУВАМ при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебнибарање (бои / големини).Сите нарачки ќе бидат обработени во рамките на 14 дена.

Метал Круг Steampunk очила за сонце Мажи Жени Мода Очила Бренд Дизајнер Ретро Рамка Гроздобер очила за сонце со Висок Квалитет UV400
 • Неодамнешно

Метал Круг Steampunk очила за сонце Мажи Жени Мода Очила Бренд Дизајнер Ретро Рамка Гроздобер очила за сонце со Висок Квалитет UV400

DEN 211.00 527.52

1 Продавница поддршка за мали трговија на големо 2 Продавница добредојдовте Капка превозот клиенти во продавница да купи 3...

Топла продажба на Мажите Поларизирани очила за сонце Со Случајот Пластична Рамка за Машки Спорт Eyewear активности Oculos De Sol Gafas PL32
 • Неодамнешно

Топла продажба на Мажите Поларизирани очила за сонце Со Случајот Пластична Рамка за Машки Спорт Eyewear активности Oculos De Sol Gafas PL32

DEN 504.00

PL32 очила за сонце со Пластична рамка и 0.74 mm Поларизирана lense, која има три видови на боја на рамката : Мат црно, Мат браун и Shinning Црна...

Нови Поларизирана Круг Метал очила за сонце Steampunk Мажи Жени Мода Очила Бренд Дизајнер Ретро Гроздобер очила за сонце со UV400
 • Неодамнешно

Нови Поларизирана Круг Метал очила за сонце Steampunk Мажи Жени Мода Очила Бренд Дизајнер Ретро Гроздобер очила за сонце со UV400

DEN 368.64

Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, може да постојат некои разлики помеѓу физички и фотографии! Вид преовладува.

Peekaboo ретро мали очила за сонце правоаголна жените подарок бело црвено црн квадрат мачка очи сонце очила женски машки uv400
 • Неодамнешно

Peekaboo ретро мали очила за сонце правоаголна жените подарок бело црвено црн квадрат мачка очи сонце очила женски машки uv400

DEN 288.00 479.04

Peekaboo ретро мали очила за сонце правоаголна жените подарок бело црвено црн квадрат мачка очи сонце очила женски машки uv400

Нови Жените Сонце Очила Клип Мажите Поларизирана Флип До Очила За Сонце Клип На Myopia Очила Feminino Eyewear Masculino Oculos De Sol A902
 • Неодамнешно

Нови Жените Сонце Очила Клип Мажите Поларизирана Флип До Очила За Сонце Клип На Myopia Очила Feminino Eyewear Masculino Oculos De Sol A902

DEN 391.00 767.04

За Ова Еден очила за сонце: Пакување Листа : 1 очила за сонце Cilp + 1 Поларизирана тест картичка + 1 Clean крпа Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings,бои се Прикажани во фотографиите може да не соодветствуваат 100% да тие предмети...

2018 Мода Жените Боја Луксузен Стан Врвот Мачка Око, очила за сонце Домот oculos de sol мажите Близнаци Зрак преголеми очила за Сонце UV400
 • Неодамнешно

2018 Мода Жените Боја Луксузен Стан Врвот Мачка Око, очила за сонце Домот oculos de sol мажите Близнаци Зрак преголеми очила за Сонце UV400

DEN 218.00 335.52

2018 Мода Жените Боја Луксузен Стан Врвот Мачка Око, очила за сонце Домот oculos de sol мажите Близнаци Зрак преголеми очила за Сонце UV400

Оригиналниот Дизајн Магија Smart LCD очила за сонце Поларизирани Леќи Прилагодливи Transmittance Леќи Течен Кристал Леќи UV400
 • Неодамнешно

Оригиналниот Дизајн Магија Smart LCD очила за сонце Поларизирани Леќи Прилагодливи Transmittance Леќи Течен Кристал Леќи UV400

DEN 1152.00 1535.52

Оригиналниот Дизајн Магија S март LCD очила за сонце Поларизирани Леќи Прилагодливи Transmittance Леќи Течен Кристал Леќи UV400 И Отворен и Затворен Активности Соодветни Сјај Црна РамкаПроизвод FEATU ОИЕ : Поларизирана Течен Кристал леќи, кој е прилагодлив за темнина и transmittance според животната средина светлина, T% од 5% до 45%; 5 до 7 нивоа за да се прилагодува на нивните Transmittance или Осветленоста на очила, мр nually се прилагоди темно нес со y себе ; Течни Кристали леќи опремени очила за сонце нудат добра заштита од УВ зраците, и одговара за отворено и во затворен простор активности; Совршен поларизирана ефект, Паметни очила за сонце; Оригинално дизајн и различни бои за да ви покаже многу стилски изглед, Со патент технологија; Употреба CR927 литиум батерии, 1000 часа употреба со автоматско исклучување на енергијазаштеда на карактеристики...

Луксузна Гроздобер Круг Очила За Сонце Жените Бренд Дизајнер На Женски Очила Со Поени Сонце Очила За Жени Мажи Дама Очила Со Огледало
 • Неодамнешно

Луксузна Гроздобер Круг Очила За Сонце Жените Бренд Дизајнер На Женски Очила Со Поени Сонце Очила За Жени Мажи Дама Очила Со Огледало

DEN 132.00 239.04

Луксузна Гроздобер Круг Очила За Сонце Жените Бренд Дизајнер На Женски "Очила Со Поени Сонце Очила За Жени Мажи Дама" Очила Со Огледало

VWKTUUN Кореја очила за сонце Жените Дизајнер Гроздобер Возење Сонце Очила Женски UV400 Огледало Oculos De Sol Feminino Преголеми Рамка
 • Неодамнешно

VWKTUUN Кореја очила за сонце Жените Дизајнер Гроздобер Возење Сонце Очила Женски UV400 Огледало Oculos De Sol Feminino Преголеми Рамка

DEN 157.00 174.24

ПЛАЌАЊЕ ние го прифаќаме плаќање throught ЗАЧУВАМ Која е secruity начин за вас Пред исплата,pls бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и пост поштенски код,тел не е точно,благодарение толку многу за вашата cooperationsПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 100% Пари Гаранција за враќање на секој објект...