• Неодамнешно
Бренд Дизајнер Преголеми Очила За Сонце Жени Јасно Леќа Очила Myopia Наочари Врвот Рамно Огледало Сонце Очила Машки Плоштадот Нијанси

Бренд Дизајнер Преголеми Очила За Сонце Жени Јасно Леќа Очила Myopia Наочари Врвот Рамно Огледало Сонце Очила Машки Плоштадот Нијанси

DEN 312.00
DEN 519.84
-40 %
Достапно

Количина на стоки


· Ние брод на светот.
· Тоа е бесплатен превозот испратено од Кина Пост Воздух Mail од Зона 1 и Зона 7. Други земји треба плати делови на трошоците. Ограничените тежина е 2 кг. Ако вашиот нарачате повеќе од 2 кг, контактирајте со мене со currier детали.
· Предмети може да се примени во рок од 10-20 дена нормално. Понекогаш тоа може да трае до 25 работни дена или повеќе, тоа зависи од дестинацијата и други фактори.
· Превозот време за време на Сезона(Божиќ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Може да има 5-10 дена задоцнување.
· Ако ви треба добра итно,pls изберете превозот од DHL, или ЕМС и плати дополнителни трошоци.
· Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или ниски даноци при увоз, ние ќе го пријават како "подарок", со ниска вредност, ако било увозни давачки или такси се купувачот е одговорен. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Веб-Пари и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Купи со доверба! Ние сме 100% задоволство гаранција за нашите клиенти!
· Ние гарантираме целосна наплата ако предмети не е примен во 60 дена. (Бразил 90 дена)
· Ние гарантираме за Наплата или да го задржи, ако предмети што не се како што е опишано.
· Ние го прифаќаме ќе се вратите некој производ, дури и оние што се во совршена состојба. Купувачот плаќа враќањето на трошоците.
· Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со мене, пред да се вратат тоа.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
Долго Чувар
Стил:
Плоштад
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400,Photochromic,Анти-Рефлективен
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
53mm
Леќа Ширина:
58mm
Број На Модел На:
C-JR6626
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Употреба Предмет:
Возење,забава,на Патување,на Шопинг,Божиќ Подарок ,Подарок за Денот на Вљубените
Погоден Лице:
Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице
очила за сонце функција:
UV400 Заштита Од Штетните UVA/UVB ЗРАЦИ
очила стил:
Моден Гроздобер Ретро Стил На Вистинска Слика За Сонце Очила, Елегантен Стил

Слични понуди

Моден Жените Личност Претерани очила за сонце Јасно Леќа Бренд Дизајнер Ретро Жените Сонце Очила со UV400 Заштита
 • Неодамнешно

Моден Жените Личност Претерани очила за сонце Јасно Леќа Бренд Дизајнер Ретро Жените Сонце Очила со UV400 Заштита

DEN 336.00 657.60

Моден Жените Личност Претерани очила за сонце Јасно Леќа Бренд Дизајнер Ретро Жените Сонце Очила со UV400 Заштита

Моден Дизајн Classis Flog Огледало Matel Рамка Форма И Двојно Мост Polaroid UV400 RST015
 • Неодамнешно

Моден Дизајн Classis Flog Огледало Matel Рамка Форма И Двојно Мост Polaroid UV400 RST015

DEN 706.00 1008.00

1 ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.2 Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.3...

Imixlot 5pc/set Магнетни Клип очила за сонце Жените Очила со Магнетни Клип на Поларизирани очила за сонце За Машки Мулти-Цел Eyewear
 • Неодамнешно

Imixlot 5pc/set Магнетни Клип очила за сонце Жените Очила со Магнетни Клип на Поларизирани очила за сонце За Машки Мулти-Цел Eyewear

DEN 489.00 719.04

Imixlot 5pc / set Магнетни Клип очила за сонце Жените Очила со Магнетни Клип на Поларизирани очила за сонце За Машки МултиЦел Eyewear Голема за млади и возрасни лица кои имаат интерес или треба да ги красат себе...

Гроздобер Возење Photochromic Очила За Сонце Мажите Ретро Поларизирана Eyewear Жените Метал Сонце Очила Нерѓосувачки Челик Нијанси Gafas De Sol
 • Неодамнешно

Гроздобер Возење Photochromic Очила За Сонце Мажите Ретро Поларизирана Eyewear Жените Метал Сонце Очила Нерѓосувачки Челик Нијанси Gafas De Sol

DEN 527.00 958.56

Кои се предностите на 3026 : 1 Разни Бои и Брза ИспоракаПостојат 3 бои, и ние имаме доволно залихи на секоја боја;2...

Топла Поларизирана Клип на очила за сонце Унисекс клип за сонце очила за Мажи Жени огледува леќа клип Сонце Очила УВ 400 Ноќно Возење
 • Неодамнешно

Топла Поларизирана Клип на очила за сонце Унисекс клип за сонце очила за Мажи Жени огледува леќа клип Сонце Очила УВ 400 Ноќно Возење

DEN 306.24

Нова Жешка Поларизирана Клип на очила за сонцеУнисекс клип за сонце очила за Мажи Жени огледува леќа клип Очила за СонцеУВ 400 Ноќно Возење

Мачка Очи Sunglases Женски Гроздобер UV400 Прекумерно Транспарентен очила за сонце Жените 2017 Луксузен Бренд Возење Сонце Очила oculos de sol
 • Неодамнешно

Мачка Очи Sunglases Женски Гроздобер UV400 Прекумерно Транспарентен очила за сонце Жените 2017 Луксузен Бренд Возење Сонце Очила oculos de sol

DEN 333.00 665.28

ИСПРАЌАЊЕ ПАТ Ние ќе се испраќање на вашите нарачки во рок од 35 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress...

2018 Мода Жените очила за сонце Луксузен Бренд Дизајнер Гроздобер Сонце очила Голема Целосна Рамка Eyewear Жените Очила gafas
 • Неодамнешно

2018 Мода Жените очила за сонце Луксузен Бренд Дизајнер Гроздобер Сонце очила Голема Целосна Рамка Eyewear Жените Очила gafas

DEN 143.00 238.56

Европа и сад топла стил за мажи очила за сонце Кутија боја враќање на античките начини очила за сонце очила e BayОпис "на Еден пар на очила за сонце може да се заштитат очите од тоа да биде повреден...

Моден Пар очила за сонце со Огледало Жени Мажи Бренд Дизајнер 2017 Розово Злато Висок Квалитет Дами Женски очила за сонце Очила за Сонце UV400
 • Неодамнешно

Моден Пар очила за сонце со Огледало Жени Мажи Бренд Дизајнер 2017 Розово Злато Висок Квалитет Дами Женски очила за сонце Очила за Сонце UV400

DEN 240.00 479.04

Добра Вест !!! Не Пропуштајте ја Оваа Денес се ЗанимаваКупи некој производ 3 компјутери се 3% ПОПУСТ!

Топла продажба на Мажите Поларизирани очила за сонце Со Случајот Пластична Рамка за Машки Спорт Eyewear активности Oculos De Sol Gafas PL32
 • Неодамнешно

Топла продажба на Мажите Поларизирани очила за сонце Со Случајот Пластична Рамка за Машки Спорт Eyewear активности Oculos De Sol Gafas PL32

DEN 504.00

PL32 очила за сонце со Пластична рамка и 0.74 mm Поларизирана lense, која има три видови на боја на рамката : Мат црно, Мат браун и Shinning Црна...

ЧУН J47 Класичен Ретро Дизајнер Одраз Огледало очила за сонце Мажи Жени Бренд Гроздобер Занитвам Рамка Шарени Обвивка Нијанси
 • Неодамнешно

ЧУН J47 Класичен Ретро Дизајнер Одраз Огледало очила за сонце Мажи Жени Бренд Гроздобер Занитвам Рамка Шарени Обвивка Нијанси

DEN 227.00 239.04

Цел ќе бидат испорачани до вас преку Eпакет / Кина Пост Воздухопловната Тоа траеоколу 20 60 дена да пристигне во вас( Видете на следната табела ), зависи од тоана царината и Транспортот, ситуацијата во вашата област.Белешки : должност или данок се платени од страна на купувачот ако треба.Се проценува превозот време : САД, КАНАДА, Европа : Околу 15 35 ДенаБразил, Чиле, Russion и други Површина : околу 20 45 Дена.Можете да ја платат нарачката со вашата Кредитна Картичка или Дебитна картичка преку Aliexpress,тоа е многу лесно и безбедно !

2018 Мода Жените Боја Луксузен Стан Врвот Мачка Око, очила за сонце Домот oculos de sol мажите Близнаци Зрак преголеми очила за Сонце UV400
 • Неодамнешно

2018 Мода Жените Боја Луксузен Стан Врвот Мачка Око, очила за сонце Домот oculos de sol мажите Близнаци Зрак преголеми очила за Сонце UV400

DEN 218.00 335.52

2018 Мода Жените Боја Луксузен Стан Врвот Мачка Око, очила за сонце Домот oculos de sol мажите Близнаци Зрак преголеми очила за Сонце UV400

2018 Нови Поларизирана HD Леќи на очила за сонце За Машки Кул Мажите Возење Очила Eyewears Огледало lunette де soleil WarBLade
 • Неодамнешно

2018 Нови Поларизирана HD Леќи на очила за сонце За Машки Кул Мажите Возење Очила Eyewears Огледало lunette де soleil WarBLade

DEN 239.00 397.44

Детали За Производот : • Лесни Гроздобер Поларизирани Очила За Сонце• Висок Квалитет На Гума Рамка & Храмови• Лесни Носот Влошки• Достапно во 7 БоиГолемина на : ① Рамка Висина : 38mm② Носот Подлога Ширина : 18mm③ Рамка Должина : 62mm④ Храмот Должина : 119mm⑤ Рамка Ширина : 141mmПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Луксузна Гроздобер Круг Очила За Сонце Жените Бренд Дизајнер На Женски Очила Со Поени Сонце Очила За Жени Мажи Дама Очила Со Огледало
 • Неодамнешно

Луксузна Гроздобер Круг Очила За Сонце Жените Бренд Дизајнер На Женски Очила Со Поени Сонце Очила За Жени Мажи Дама Очила Со Огледало

DEN 132.00 239.04

Луксузна Гроздобер Круг Очила За Сонце Жените Бренд Дизајнер На Женски "Очила Со Поени Сонце Очила За Жени Мажи Дама" Очила Со Огледало

Модни очила за сонце Мажите Поларизирани очила за сонце Жените Возачко Огледало Слој Поени Црна Рамка Eyewear Машки Сонце Очила со UV400 1129T
 • Неодамнешно

Модни очила за сонце Мажите Поларизирани очила за сонце Жените Возачко Огледало Слој Поени Црна Рамка Eyewear Машки Сонце Очила со UV400 1129T

DEN 293.00 575.04

modname=ckeditorДобредојдовте на Trendy Mate Службен Очила!Ве молиме оставете белешка во ЗАЧУВАМ при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебнибарање (бои / големини).Сите нарачки ќе бидат обработени во рамките на 14 дена.

Топла продажба на Мажите Поларизирани очила за сонце Со Случајот Пластична Рамка за Машки Спорт Eyewear активности Oculos De Sol Gafas PL56
 • Неодамнешно

Топла продажба на Мажите Поларизирани очила за сонце Со Случајот Пластична Рамка за Машки Спорт Eyewear активности Oculos De Sol Gafas PL56

DEN 504.00

PL56 очила за сонце со Пластична рамка и 0.74 mm Поларизирана lense, која има три видови на боја на рамката : Мат црно, Мат браун и Shinning Црна...

Метал Круг Steampunk очила за сонце Мажи Жени Мода Очила Бренд Дизајнер Ретро Рамка Гроздобер очила за сонце со Висок Квалитет UV400
 • Неодамнешно

Метал Круг Steampunk очила за сонце Мажи Жени Мода Очила Бренд Дизајнер Ретро Рамка Гроздобер очила за сонце со Висок Квалитет UV400

DEN 211.00 527.52

1 Продавница поддршка за мали трговија на големо 2 Продавница добредојдовте Капка превозот клиенти во продавница да купи 3...

OLEY Алуминиум магнезиум +R90 мода очила за сонце мажи жени поларизирана плоштадот сонце очила Возење Очила zonnebril dames
 • Неодамнешно

OLEY Алуминиум магнезиум +R90 мода очила за сонце мажи жени поларизирана плоштадот сонце очила Возење Очила zonnebril dames

DEN 592.00 954.24

Добредојдовте на нашиот магазин , ве молиме кликнете тука за повеќе одлични производиВе молиме оставете белешка во ЗАЧУВАМ при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои / големини).Сите нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24 Работни дена.Економија Превозот Ние обично се користат Ali Express Стандард Превозот или Регистрирани Кина Пост Воздухопловната и тоа трае околу 26 недели за испорака...

Топ унисекс Поларизирани очила за сонце Стилски гроздобер мажи жени Висок квалитет на Polaroid Леќа oculos de sol eyewear gafas hombre EV1416
 • Неодамнешно

Топ унисекс Поларизирани очила за сонце Стилски гроздобер мажи жени Висок квалитет на Polaroid Леќа oculos de sol eyewear gafas hombre EV1416

DEN 732.96

Топ унисекс Поларизирани очила за сонце Стилски гроздобер мажи жени Висок квалитет на Polaroid Леќа oculos de sol eyewear gafas hombre EV1416C001Мет клип + сива леќа +сјајна црна рамкаC007Мат црна клип + сребрена облога леќа +мат црна рамкаC052Мет сина клип + сина слој леќа +сина рамкаC192Мат црна клип + сива леќа +црна, црвена рамкаКако да се цел рецепт очила?1...