• Неодамнешно
Coque за Nokia 640 Случај Покритие за Nokia Microsoft Lumia 640 Силикони Мобилен Телефон Случај Мека TPU Школка за lumia 640 nokia 640 Торба

Coque за Nokia 640 Случај Покритие за Nokia Microsoft Lumia 640 Силикони Мобилен Телефон Случај Мека TPU Школка за lumia 640 nokia 640 Торба

DEN 89.00
DEN 145.44
-39 %
Достапно

Количина на стоки

BEBIRDCASE е добро позната трговска марка во Кина. BEBIRDCASE е посветен на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одлична услуга. Производите се продаваат и дома и во странство, освојувајќи корист и комплимент од клиенти. BEBIRDCASE е вашиот Најдобар избор. Посетете ја нашата Службен Store : https : //www.aliexpress.com/store/all-wholesale-products/636329.html
Опис На Производот>>>
1. Нов Бренд на Модниот Мека TPU Телефон Случај
2. Компатибилен Телефон Модел : F o r Nokia Microsoft Lumia 640
3. Висок Квалитет и ниска Цена
4.Го заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребнатини, dings и шок
5.Моден дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме.
6.Совршено одговара на обликот.
7.Издржливи и перат.
8.Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети.
Нашите Предности >>
Пад на Превозот поддршка , ќе се обезбеди слики
Вистински Бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Брзо се Подготви објект во 48 часа
Трговија на големо може да уживаат ГОЛЕМИ попусти и Брза испорака метод Бесплатен превозот
Нашата Компанија Предност>>>
Обезбеди вистинска слика за повторно продавачот!
Продажба На Точки >>
Совршено опремени +Висок квалитет TPU + Луксузни Модни Шема + Бесплатен Превозот + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна
Превозот Се Воведе : 1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 дена. 2. Време на испорака : Преку Ali Express Saver Превозот : Генерално 1 од 5 до 20 работни дена. Преку Ali Express Ali Express Стандард за Испорака : Генерално 16-35 работни дена. Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена. Преку Кина Пост Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена. Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Генерално 16-35 работни дена. 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
BEBIRDCASE
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Nokia
дизајн:
Цвеќиња,Ткаеше,Симпатична,Спорт,Егзотични,Животински,Сјајна,Апстракт
Карактеристики:
Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Опфаќа
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копното),BEBIRDCASE Канцеларија Продавница
Микс Боја&Drop превозот:
Целосна Поддршка,Сите Случај Во Парк,Сите Слика Се Вистински Пука 100%
Обрасци:
Цвет,Цртан Филм,Животно ,Пејзаж,Куче ,Лав,Зајакот
Стил:
3D Олеснување Мека TPU Случаи Кеси Опфаќа Луксузни Печатени Мобилен Телефон Случај
Времето на Пазарот:
2017 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa
Продажбата на начин:
Трговија на големо и на Мало со Бесплатен Превозот Со Следен
Карактеристика 2:
Луксузна 3D Печатење Шарени Телефон Случај Со Волкот,Количка,Камен,Дрво ,30g
Материјал:
Ултра Мека Silm Тенка Мека TPU Силиконска Маска Торба Capa
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++,Најновите 29 Patters Печатење
Одговара На Модел На Мобилен Телефон:
за Nokia Microsoft Lumia 640

Слични понуди

Huawei Колега 10 Лајт Телефон Случај Задниот Поклопец Оригинални Крои Злато Позлатен Заштита на Случај За Huawei Нова 2i / Чест 9i Тешко Школка
 • Неодамнешно

Huawei Колега 10 Лајт Телефон Случај Задниот Поклопец Оригинални Крои Злато Позлатен Заштита на Случај За Huawei Нова 2i / Чест 9i Тешко Школка

DEN 185.00 225.12

Производ Презентација: 1.Тип : Видиме случај, Мобилниот телефон маска, телефон школка, задниот поклопец...

За Coque Samsung Галакси S6 Случај за Samsung S 6 Случај 3D Цртан филм Панда Еднорог за Случај Samsung Галакси S6 S6 Работ Задниот Поклопец
 • Неодамнешно

За Coque Samsung Галакси S6 Случај за Samsung S 6 Случај 3D Цртан филм Панда Еднорог за Случај Samsung Галакси S6 S6 Работ Задниот Поклопец

DEN 132.00 187.68

За Coque Samsung Галакси S6 Случај за Samsung S 6 Случај 3 D Цртан филм Панда Еднорог за Случај Samsung Галакси S6 S6 Работ Задниот ПоклопецПродажба на точки>> Модерен Еднорог Стил Сосема Нов Мобилен Телефон Случај Покрие 3%Попуст за повеќе од 2 парчиња Капка превозот поддршка! Слики Предвидени За препродавачи! Руски Пријатели Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската клиент ,ви благодарам...

Луксузна Случај За Apple iPhone 7 / 7 Плус Fundas Метал Хард Оклоп Секојдневно Водоотпорен Карбонски Влакна Горила Калено Стакло Случај Маска
 • Неодамнешно

Луксузна Случај За Apple iPhone 7 / 7 Плус Fundas Метал Хард Оклоп Секојдневно Водоотпорен Карбонски Влакна Горила Калено Стакло Случај Маска

DEN 1104.00 1646.88

Луксузна Случај За Apple i Phone 7 / 7 Плус Fundas Метал Хард Оклоп Секојдневно Водоотпорен Карбонски Влакна Горила Калено Стакло Случај МаскаКарактеристики На Производот : 1...

MAKAVO За Huawei Чест Видите 10 Случај Луксузни Меки Силиконски Транспарентен Позлата Покритие За Чест View10 Видите 10 V10 Телефон Случаи
 • Неодамнешно

MAKAVO За Huawei Чест Видите 10 Случај Луксузни Меки Силиконски Транспарентен Позлата Покритие За Чест View10 Видите 10 V10 Телефон Случаи

DEN 168.00 239.52

MAKAVO За Huawei Чест Видите 10 Случај Луксузни Меки Силиконски Транспарентен Позлата Покритие За Чест View10 Видите 10 V10 Телефон Случаи100% сосема нов и висок квалитетСе направени од мека TPU+ Позлата занает, не исчезнат.Transpatent кристално јасна задниот поклопец, обновување на убавината на оригиналот телефон.Компатибилен модел на телефон : За Huawei Чест Видите 10

Сосема Иновативен 3D Потпирачот Случај за Samsung Галакси C5 C5000 Хибрид Случај Силиконска Маска 5.2 TPU+PC 360 Целосна Заштитна Fundas
 • Неодамнешно

Сосема Иновативен 3D Потпирачот Случај за Samsung Галакси C5 C5000 Хибрид Случај Силиконска Маска 5.2 TPU+PC 360 Целосна Заштитна Fundas

DEN 192.00 239.52

Сосема Иновативен 3 D Потпирачот Случај за Samsung Галакси C5 C5000 Хибрид Случај Силиконска Маска 5.2" TPU+PC 360 Целосна Заштитна Fundas + Бесплатен ПревозотПродажба На Точки>>> · 100% Сосема Нов...

Насликани Случај За Nokia lumia 650 Покрие Силикон Меко Покритие За nokia Microsoft Lumia 650 Случај за Nokia Microsoft Lumia 650 Кеси
 • Неодамнешно

Насликани Случај За Nokia lumia 650 Покрие Силикон Меко Покритие За nokia Microsoft Lumia 650 Случај за Nokia Microsoft Lumia 650 Кеси

DEN 89.00 145.44

BEBIRDCASE е добро позната трговска марка во Кина BEBIRDCASE е посветен на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одлична услуга...

за Meizu М2 Мини Случај 5.0 инчен Мека TPU Јасно Ultrathin Силикони Цветни Задниот Поклопец Транспарентен Случај за Meilan М2 Телефон Случај
 • Неодамнешно

за Meizu М2 Мини Случај 5.0 инчен Мека TPU Јасно Ultrathin Силикони Цветни Задниот Поклопец Транспарентен Случај за Meilan М2 Телефон Случај

DEN 77.00 100.80

.за Meizu М2 Мини Случај 5.0 инчен Мека TPU Јасно Ultrathin Силикони Цветни Задниот Поклопец Транспарентен Случај за Meilan М2 Телефон СлучајDetails (детали) > > > 1 : Уживајте 5 % Попуст доколку се купи на повеќе од 5 КОМПЈУТЕРИ 2 : 5.0 инчен за Meizu М2 Мини / Meilan М2 3 : Висок Квалитет на Бела или Црна Рамка Меки Силиконски Две Материјали за да се choied 4 : Шарени УВ Сликарство, Цртање,Безбедно и нетоксични 5 : Врвен Квалитет Осигурување + Брзо Брод во 12 дена Телефон Шоу.

Mate10 Warterproof Shockproof Случај Оригиналната LOVEMEI Моќен Метал Случај за Huawei Колега 10 Луксузни Алуминиум 360 Степен на Заштита
 • Неодамнешно

Mate10 Warterproof Shockproof Случај Оригиналната LOVEMEI Моќен Метал Случај за Huawei Колега 10 Луксузни Алуминиум 360 Степен на Заштита

DEN 1415.00 1415.04

LOVEMEI Моќен Метал Случај за Huawei Колега 10 Луксузни Алуминиум Нечистотија Водоотпорен Shockproof Залив р*100% сосема нов *Заштитни Случај Поклопец За вашиот телефон *Што е направена од високо квалитетни материјали и издржливи го заштитува вашиот телефон и нуди одлична страна чувствуваат *Го заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребнатини, dings, секојдневно носат и солза при додавање на класичен изглед *Нејзините калапи совршено да го телефонот е форма да ја истакне својата убавина *Совршен cutouts и тенок дизајн ви овозможи да се зголеми функционалноста на вашиот телефон Продажба Точки : 1.Направени од високо квалитетни материјали ...

2In1 3D Касета Дизајн Хибрид Солиден Случај За Samsung Galaxy Note 8 КОМПЈУТЕР Хард Гума Заштитна Маска) За Samsung Galaxy Note 8
 • Неодамнешно

2In1 3D Касета Дизајн Хибрид Солиден Случај За Samsung Galaxy Note 8 КОМПЈУТЕР Хард Гума Заштитна Маска) За Samsung Galaxy Note 8

DEN 143.00 168.48

За Samsung Galaxy Note 8 Гроздобер Ретро Касета Дизајн Оклоп Случај Меки Силиконски TPU Shockproof Симпатична Маска За Samsung Galaxy Note 8Функција : 100% сосема нов висок квалитет случај 3 D ретро касета симпатична цртан филм дизајн Материјал : Тешко PC Гума Заштитите вашиот телефон од гребење,прашина , отпечатоци од прсти Совршено cutouts и тенок дизајн ви овозможи да се зголеми функционалноста на вашиот телефон Нудат одлична заштита за вашиот телефон, лесно се вклопуваат и лесен за инсталација Моден дизајн држи вашиот Телефон приватниот и се чувствува добро Шок абсорбента, shatterproof, и антинула материјал Додава заштита од случајно паѓање...

Случај За Samsung Галакси S6 G920 Случај Мека TPU Силикони Телефон Покритие за Samsung Галакси S6 G920F СМ-S6 Опфаќа Capas Fundas Случаи
 • Неодамнешно

Случај За Samsung Галакси S6 G920 Случај Мека TPU Силикони Телефон Покритие за Samsung Галакси S6 G920F СМ-S6 Опфаќа Capas Fundas Случаи

DEN 88.00 119.52

Случај За Samsung Галакси S6 G920 Случај Мека TPU Силикони Телефон Покритие за Samsung Галакси S6 G920 F СМS6 Опфаќа Capas Fundas Случаи1...

YISHANGOU Луксузни Флип Паричникот Кожа Случај За Huawei P9 P10 P8 Лајт 2017 Чест 9/V9/6A/8 Лајт GR3 2017 Држачот на Стојат Маска
 • Неодамнешно

YISHANGOU Луксузни Флип Паричникот Кожа Случај За Huawei P9 P10 P8 Лајт 2017 Чест 9/V9/6A/8 Лајт GR3 2017 Држачот на Стојат Маска

DEN 216.00 239.52

YISHANGOU Луксузни Флип Паричникот Кожа Случај За Huawei P9 P10 P8 Лајт 2017 Чест 9 / V9 / 6 A / 8 Лајт GR3 2017 Држачот на Стојат МаскаКарактеристики : Компатибилен За Huawei P8 Лајт 2017 / P9 / P9 Лајт / P9 Лајт 2017 / P10 / P10 Лајт / P10 Плус За Huawei P10 Лајт 2017 / Honor8 / Чест 8 Лајт / Чест 8 Pro / Honor9 За Huawei Чест 6 A / Чест V9 / Huawei GR3 2017Забелешка : Тие се исти модел случај на Huawei P8 Лајт 2017 / Чест 8 Лајт / P9 Лајт 2017 / GR3 2017;Тие се исто модел случај на Huawei P10 Лајт / НОВА Лајт / P10 Лајт 2017;Тие се исто модел случај на Huawei Чест V9 / Чест 8 Pro;Висок квалитет, 100% Сосема нов, Совршено се вклопуваат.Пакетот вклучува : 1 x Phone случај покритие за HuaweiПоради вашата различни следи поставување и осветлување, јас t може да има малку боја разлика од вистинската точка.Но, ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата покажува...

Duangsan Тешко Пластични школка 5.2 За Huawei Чест 6C Про Случај За Huawei Чест V9 Игра Про Премиер Мобилен Телефон Задниот Поклопец Случај
 • Неодамнешно

Duangsan Тешко Пластични школка 5.2 За Huawei Чест 6C Про Случај За Huawei Чест V9 Игра Про Премиер Мобилен Телефон Задниот Поклопец Случај

DEN 55.00 57.60

Добредојдовте на DUANGSAN Висок Квалитет продавница Внимание ве Молам : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1...

9H 0.26 Калено Стакло Филм Експлозија Доказ Екран Заштитник За Sony Xperia E3 E4 E4G E5 М2 М4 М5 C3 C4 C5 T2 T3 + Чистење на Комплет
 • Неодамнешно

9H 0.26 Калено Стакло Филм Експлозија Доказ Екран Заштитник За Sony Xperia E3 E4 E4G E5 М2 М4 М5 C3 C4 C5 T2 T3 + Чистење на Комплет

DEN 80.00 84.00

Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .Експлозија Доказ Калено Стакло За Sony xperia E3 E4 E4 G E5 М2 М4 М5 C3 C4 C5 T2 T3 Филм Екран Заштитник, Чувар 1.Висок Квалитет 2...