• Неодамнешно
Attantou Тен/Црна Велур Кожа Синџири Се Подигнат Мажи Чизми Наредени Пета Anke Чизми Страна Zip Мажите Мода Chelsea Чизми Мажите Чевли

Attantou Тен/Црна Велур Кожа Синџири Се Подигнат Мажи Чизми Наредени Пета Anke Чизми Страна Zip Мажите Мода Chelsea Чизми Мажите Чевли

DEN 3967.00
DEN 4176.00
-5 %
Достапно

Количина на стоки


Пета Висина : Ниска (3/4" до 1 1/2")
Процес : Лепило
Украси : Заковки
Горниот Материјал : Велур

Карактеристики на понудата

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10, 10.5, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Горниот Материјал:
Faux Велур
Бренд Име:
attantou
Обвивка Материјал:
Синтетички
Insole Материјал:
Гума
Вратило Материјал:
PU
is_handmade:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Нови
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Подигнете Тип:
Основни
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Сезоната:
Пролет/Есен
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Пета Тип:
Hoof Потпетици

Слични понуди

KUIDFAR Мажите Нови Чизми Мода Зимски Чевли Солидна Боја Снег Чизми Памук Внатре Antiskid Дното се Задржи Топло Водоотпорен Работа Чевли
  • Неодамнешно

KUIDFAR Мажите Нови Чизми Мода Зимски Чевли Солидна Боја Снег Чизми Памук Внатре Antiskid Дното се Задржи Топло Водоотпорен Работа Чевли

DEN 840.00 1200.00

KUIDFAR Нова Мода Мажите Зимски Чевли Солидна Боја Снег Чизми Памук Внатре Antiskid Дното се Задржи Топло Водоотпорен Ски ЧизмиЗа Мажите ГолеминаВе молиме изберете големина според нога должина (од пета до пети )!Друга земја различни материјали имаат различна големина стандард .Така и нашата НИ големина ,Европа големина може да имаат некои различни со твое.Pls мерка нога должина на прв, а потоа изберете големина соодветно...

cie плоштадот обичен пети солидна песочни зрна црн теле кожа се подигне на вистински кожа дише outsole нарачана мажите се подигне A88
  • Неодамнешно

cie плоштадот обичен пети солидна песочни зрна црн теле кожа се подигне на вистински кожа дише outsole нарачана мажите се подигне A88

DEN 8928.00

Горниот кожавистински песочни зрна теле кожаЕВРА големина3850НИ големина615Велика БРИТАНИЈА големина5.514.5Употребакласичен / облека / повикСезонатаПролет, Лето, Есен, ЗимаOutsole МатеријалВистински теле КожаInsole МатеријалВистински теле кожаАко ви треба антилизга гумени единствена,ве молиме ги споделите со нас.Ние се прави рачно изработени чевли нарачана повеќе од 10 години...