• Неодамнешно
Finlemho Одлични Звучници Pin 10x51mm Y1051 За DJ Говорникот АП Линија Низа Говорници Систем Фаза Професионална Аудио Опрема

Finlemho Одлични Звучници Pin 10x51mm Y1051 За DJ Говорникот АП Линија Низа Говорници Систем Фаза Професионална Аудио Опрема

DEN 1679.52
Достапно

Количина на стоки


3 Пакети За Опции :
4 парчиња - 34.99 САД Долари
8 парчиња - 48.99 САД Долари
12 парчиња - 57.99 САД Долари
Линија низа говорникот иглички
Материјал Нерѓосувачки Челик
Една Игла + Безбедност На Жица

Карактеристики на понудата

боја:
4 парчиња, 8 парчиња, 12 парчиња
Канали:
1
комуникација:
XLR,ПОМОШЕН,Bluetooth,WIFI,USB
Број На Модел На:
Y1051
Батеријата:
No
Гласовна Контрола:
No
Фреквентен Опсег:
Други
Вграден Микрофон:
No
Звучник Тип:
ПАРКИНГ (НАДВОРЕШЕН ЗВУЧНИК
Поддршка СТАН:
No
Излезна Моќност:
Други
екран:
No
Материјал:
Метал
Кабинетот Материјал:
Дрво
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Бренд Име:
finlemho
Репродукција Функција:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Функција:
Никој
екран:
No
Извор На Енергија:
Никој
Водоотпорен:
Yes
Аудио Crossover:
Полн Опсег
Wi-Fi Музика:
Никој
PMPO:
Никој

Слични понуди

добар квалитет линија низа говорници рог H932 домашно кино опрема во професионална аудио БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
  • Неодамнешно

добар квалитет линија низа говорници рог H932 домашно кино опрема во професионална аудио БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 2870.40

Linearray говорникот рогови Опис на Производот звучникот рогМонтажа апликација за HF компресија возачот Модел H932Големина 178 W x 341 H x 351 D mmГрлото 3 x 1 инчен Завртка тема монтажа М aterial ABSБоја црна Звук функција Широка дисперзија и presice directivity Добри перформанси во висока зачестеност одговор Производ се Прикаже Крајната Рог Собранието како на сликата подолу за референца

oupushi CL-641 15-30W евтини водоотпорен колона говорникот Јавен радиодифузен систем за аудио е погоден за на училиште, игралиште
  • Неодамнешно

oupushi CL-641 15-30W евтини водоотпорен колона говорникот Јавен радиодифузен систем за аудио е погоден за на училиште, игралиште

DEN 2352.00

Продавница вратата посветен звук колона евтини водоотпорен колона говорникот CL641 Опис на ПроизводотФункција : 1.ПИ X6 водоотпорен одделение за сертификација2.Супер алуминиум легура3.4 инчен full range звучнициПараметриМоделCL641 CL642 CL643 CL644Моќ(100 V)15 W 30 W 45 W 60 WМоќ(70 V)7.5 W 15 W 22.5 W 30 WОтпорностЖолта : com Сина : 1 KΩ Браун : 2 KΩЖолта : comСина : 500Ω Браун : 1 KΩ Жолта : com Сина : 333Ω Браун : 666.7 Ω Жолта : com Сина : 250Ω Браун : 500ΩЧувствителност89d B±3d B 90d B±3d B 92d B±3d B 92d B±3d BЗачестеност одговор15012 KHz 15012 KHz 15013 KHz 15013 KHz Текст 100 V 100 V 100 V 100 V Говорникот единица 4"x1 4"x2 4"x4 4"x4 Димензија 150*95*260mm 150*95*365mm 150*95*475mm 150*95*595mm Нето тежина 1.9 kg 2.5 kg 3.6 kg 4.8 kg Информациите на Компанијата ;Топла продавање на производ

Автопат рог 60 вати водоотпорен звук колона висока моќност водоотпорен звук колона CL-644
  • Неодамнешно

Автопат рог 60 вати водоотпорен звук колона висока моќност водоотпорен звук колона CL-644

DEN 3264.00

Автопат рог 60 вати водоотпорен звук колона висока моќност водоотпорен звук колона CL644 Опис на ПроизводотФункција : 1.ПИ X6 водоотпорен одделение за сертификација2.Супер алуминиум легура3.4 инчен full range звучнициПараметриМоделCL641 CL642 CL643 CL644Моќ(100 V)15 W 30 W 45 W 60 WМоќ(70 V)7.5 W 15 W 22.5 W 30 WОтпорностЖолта : com Сина : 1 KΩ Браун : 2 KΩЖолта : comСина : 500Ω Браун : 1 KΩ Жолта : com Сина : 333Ω Браун : 666.7 Ω Жолта : com Сина : 250Ω Браун : 500ΩЧувствителност89d B±3d B 90d B±3d B 92d B±3d B 92d B±3d BЗачестеност одговор15012 KHz 15012 KHz 15013 KHz 15013 KHz Текст 100 V 100 V 100 V 100 V Говорникот единица 4"x1 4"x2 4"x4 4"x4 Димензија 150*95*260mm 150*95*365mm 150*95*475mm 150*95*595mm Нето тежина 1.9 kg 2.5 kg 3.6 kg 4.8 kg Информациите на Компанијата ;Топла продавање на производ