• Неодамнешно
Бесплатен превозот 48pcs 4ml Мала Симпатична Мини Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Контејнери 4cc Мал кои Сакаат Шише со Корк

Бесплатен превозот 48pcs 4ml Мала Симпатична Мини Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Контејнери 4cc Мал кои Сакаат Шише со Корк

DEN 699.00
DEN 744.00
-6 %
Достапно

Количина на стоки


Капацитет : 4ml
Дијаметар : 22 mm
Висина : 25mm
Шише боја : Јасно
Се користи за чување на малите објекти, како семиња, блеска, песоци, малите занаети, песок, и така натаму.
нашите шишиња се направени од високо-транспарентни и јасни borosilicate стакло.
Повеќе големина се достапни
Имаме повеќе големини шишиња за вашиот избор. Добредојдовте да ја посетите нашата веб страни или контактирајте ја нашата трговци.
За експрес испорака.
Драг Пријател :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ве молиме да ни даде шанса да slove проблем пред неутрални или негативни повратни информации!
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
5236
Големина:
4
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
StarDu Пакување

Слични понуди

Топ продажба 30pcs парче Расположливиот медицински јод памук стап јод дезинфицираат памук брис качување помош прва помош комплет материјали
 • Неодамнешно

Топ продажба 30pcs парче Расположливиот медицински јод памук стап јод дезинфицираат памук брис качување помош прва помош комплет материјали

DEN 63.00 72.96

Пакет се вклучени : 30 парчиња Должина на секое парче : 8cmAnswer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.2...

30PCS/МНОГУ-100ML Игла Носот Капа Шише,Јасно Пластика Козметички Садот,Испразнете Шминка Под-флаширање,Примерок Коса Перм Лосион Ампули
 • Неодамнешно

30PCS/МНОГУ-100ML Игла Носот Капа Шише,Јасно Пластика Козметички Садот,Испразнете Шминка Под-флаширање,Примерок Коса Перм Лосион Ампули

DEN 1943.00 2111.52

30 PCS / МНОГУ100 ML Игла Носот Капа Шише,Јасно Пластика Козметички Садот,Испразнете Шминка Подфлаширање,Примерок Коса Перм Лосион Ампули

Бесплатен Превозот 200ML МИЛЕНИЧЕ Јасно Шише Со Игла Носот Капа,Празни Пластични Течни Сад,Козметички Пакување
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 200ML МИЛЕНИЧЕ Јасно Шише Со Игла Носот Капа,Празни Пластични Течни Сад,Козметички Пакување

DEN 1678.00 1823.52

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

Бесплатен превозот 600pcs 4ml Мала Симпатична Мини Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Контејнери 4cc Мал кои Сакаат Шише со Корк
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 600pcs 4ml Мала Симпатична Мини Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Контејнери 4cc Мал кои Сакаат Шише со Корк

DEN 7445.00 7920.00

Капацитет : 4mlДијаметар : 22 mmВисина : 25mmШише боја : ЈасноСе користи за чување на малите објекти, како семиња, блеска, песоци, малите занаети, песок, и така натаму.нашите шишиња се направени од високотранспарентни и јасни borosilicate стакло.Повеќе големина се достапниИмаме повеќе големини шишиња за вашиот избор...

Бесплатен Превозот-100ML Игла Носот Капа Шише Бело Празни Пластични Перм Вода Под-флаширање,Козметички Течни Сад,30PCS/МНОГУ
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот-100ML Игла Носот Капа Шише Бело Празни Пластични Перм Вода Под-флаширање,Козметички Течни Сад,30PCS/МНОГУ

DEN 1943.00 2111.52

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

60ml сина транспарентен спреј шише или лосион шише или тоалетна вода шише
 • Неодамнешно

60ml сина транспарентен спреј шише или лосион шише или тоалетна вода шише

DEN 1185.60

точка бр : сп02големина : 60mlматеријал : МИЛЕНИЧИЊАза објектот : Телото на шишето е trasparent , Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ...

Топла Продажба Килибар Чаша Течност Reagent Pipette Шише Со Око Dropper Капка Ароматерапијата Етерично Масло Спреј Refillable Шишиња
 • Неодамнешно

Топла Продажба Килибар Чаша Течност Reagent Pipette Шише Со Око Dropper Капка Ароматерапијата Етерично Масло Спреј Refillable Шишиња

DEN 39.00 44.64

ОписЛесен за употреба и чиста Килибар стаклени шишиња со стакло droppers,око dropper капа со црна капак Килибар стаклени шишиња обезбеди многу професионални екранот и да се совршени за складирање на материјали...

Сина МИЛЕНИЧЕ Refillable Козметички Контејнери И Пакување на Вода BottleWith Бела Завртка Капа,1000ml Празни Шампон, Туш Гел Шишиња
 • Неодамнешно

Сина МИЛЕНИЧЕ Refillable Козметички Контејнери И Пакување на Вода BottleWith Бела Завртка Капа,1000ml Празни Шампон, Туш Гел Шишиња

DEN 1824.00 1920.00

Сина МИЛЕНИЧЕ Refillable Козметички Контејнери И Пакување на Вода Bottle With Бела Завртка Капа,1000ml Празни Шампон, Туш Гел ШишињаКапацитет : 1000mlГолемина : 216(H)x77mmМатеријал : МИЛЕНИЧИЊАшише Боја : синакапа боја : белаПревозот* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници.* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас...

Гел Шок Апсорпција Пета Болка Пета Перница Подлога Чевли Внесува Insole за Чевли Жената Високи Потпетици F2017615
 • Неодамнешно

Гел Шок Апсорпција Пета Болка Пета Перница Подлога Чевли Внесува Insole за Чевли Жената Високи Потпетици F2017615

DEN 5344.00 5685.60

Опис на производот : 1,Лулка на Пета за да се обезбеди стабилност и удобност.2,Олеснување на Пета и болката во грбот.3,Чувствувате шок апсорпција и тапацир.4,самолепливи и перат.5,Различни модели ќе бидат испратени по случаен избор.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Бамбус DIY дизајн празни усна сјај сад кармин цевка, lip balm козметички пакување контејнери LX1310
 • Неодамнешно

Бамбус DIY дизајн празни усна сјај сад кармин цевка, lip balm козметички пакување контејнери LX1310

DEN 6624.00

Бамбус DIY дизајн празни усна сјај сад кармин цевка, lip balm козметички пакување контејнери Капацитет : за 5g ( пополни козметика директно ) Цевка големина : 74 X 20.3 mm Материјал : бамбус + пластични Боја : бамбус боја

500pcs/многу 40ml празно стаклено шише со дрвени плута, 40cc Стакло Corked Шише, Стакло Сад
 • Неодамнешно

500pcs/многу 40ml празно стаклено шише со дрвени плута, 40cc Стакло Corked Шише, Стакло Сад

DEN 14948.16

Име : јасно празно стаклено шишеКапацитет : 40 MLДијаметар : 30мм, Висина : 80mm, Отворање : 17mmMoer големини се на располагање.ПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

Мини Симпатична 6pcs/многу 5g 3Colors Кристал Акрилик Тегла Со УВ Круна Капа Празни Козметички Пакет За Око Крем Преносни Патување Крем Кутија
 • Неодамнешно

Мини Симпатична 6pcs/многу 5g 3Colors Кристал Акрилик Тегла Со УВ Круна Капа Празни Козметички Пакет За Око Крем Преносни Патување Крем Кутија

DEN 600.00

Мини Симпатична 6pcs / многу 5g 3 Colors Кристал Акрилик Тегла Со УВ Круна Капа Празни Козметички Пакет За Око Крем Преносни Патување Крем КутијаПакетот Вклучува : 6 компјутери / многу

Бесплатен превозот 12pcs/многу 40ml пластични се тркалаат на шише, PP deodorant се тркалаат на сад,Мирис шише со ролери
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 12pcs/многу 40ml пластични се тркалаат на шише, PP deodorant се тркалаат на сад,Мирис шише со ролери

DEN 564.00 600.00

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

75ML транспарентен спреј шише или лосион шише или тоалетна вода шише
 • Неодамнешно

75ML транспарентен спреј шише или лосион шише или тоалетна вода шише

DEN 648.00

За објектот : Ова е многу професионална во потрага козметички пакување .Ова шише ќе се спречи производ доаѓаат во контакт со кислород за време на користењето да се зачува активна состојка и одржување на рок на траење.Материјалот е безбедна и чиста.ПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ или Т / T) или western union итн.За превозот : Ние ги испратите на нашата стока од страна на EMS,TNT,DHL,FEDEX,JCEX итн.ние ќе брод на стоките од 23 дена по вашата исплата,после тоа ,ние ќе ви понуди на следење на број за повикување .За нас : имаме толку многу differrent козметички сад.ние ги прифати малите на големо , нашите MOQ е 1 многу.ако постои каква било истрага ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

200 x 120ml Голема Refillable Бостон Круг Стаклено Шише Со Црна Лосион Пумпа 4oz Стакло Контејнери за Чистење
 • Неодамнешно

200 x 120ml Голема Refillable Бостон Круг Стаклено Шише Со Црна Лосион Пумпа 4oz Стакло Контејнери за Чистење

DEN 14688.00

1 : Содржина : 120ml килибар сина јасно лосион пумпа шишиња 4oz козметички контејнери2 : Капацитет : 120ml 4oz3 : боја на шишето : темно килибар bllue јасно4, Користете : козметички пакување, етерично масло од пакување, течни сад5, Покрај жолто,зелено,јасно,сина и други бои се достапни6, Логото можат да се отпечатат на шише врз основа на 5000pcs по боја7, може да се направи кориснички шишиња како ваш дизајн или примерок.

10ML Завртка Капа Шише Со Сферата форма Капа, Празен Плоштад МИЛЕНИЧЕ Течни Лосион Шишиња Етерично Масло Шише
 • Неодамнешно

10ML Завртка Капа Шише Со Сферата форма Капа, Празен Плоштад МИЛЕНИЧЕ Течни Лосион Шишиња Етерично Масло Шише

DEN 9120.00

10 ML Завртка Капа Шише Со Сферата форма Капа, Празен Плоштад МИЛЕНИЧЕ Течни Лосион Шишиња Етерично Масло Шише Капацитет : 10ml, 10cc Шише Боја : Јасно, Розова, Bown Капа боја : Бела,Црна,Јасно,Розова,Сина Вкупната Тежина : 7.6 g / pc Големина : Вкупна Висина 54mm, Diam 22mm

12.1 mm Гроздобер Зголеми Цвет Убавина Празни Кармин Цевки DIY Шминка Круг Врвен Квалитет Мини Lip Balm Lipgloss Шишиња F20172519
 • Неодамнешно

12.1 mm Гроздобер Зголеми Цвет Убавина Празни Кармин Цевки DIY Шминка Круг Врвен Квалитет Мини Lip Balm Lipgloss Шишиња F20172519

DEN 9062.00 9640.80

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Точка Име : Кармин ЦевкаБоја : ЦрнаВнатрешен Дијаметар : 12.1 mmMeterial : ABSУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

500/многу 1,5 ml Мали Стаклено Шише со Плута, 1.5 cc примерок Стаклени Ампули, Miini Стаклено Шише
 • Неодамнешно

500/многу 1,5 ml Мали Стаклено Шише со Плута, 1.5 cc примерок Стаклени Ампули, Miini Стаклено Шише

DEN 3994.08

1 Точка : јасно празно стаклено шише со дрво, плута,примерок шишенцето,мини стаклено шише,мала чаша шишенцето,кои сакаат шише, луси шише, складирање стаклено шише, занает стаклено шише2, Материјал : стакло шише + дрво, плута3, Големина : 16mm x 24mm x 6mm4, Користете : контејнери на мали парчиња и етерични масла, како песок, семиња, мали накит и така натамуние, исто така, имаат и други 1,5 ml плута шише ве молиме clink подолу линкhttp : / / www.aliexpress.com / store / 316302 / search?Search Text=1.5ml+коркПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

10pcs/кутија Ingrown Пети Ноктите Корекција Налепница Печ Paronychia Корекција Датотека Acronyx Жица Пенкалата Нога Нега Алатка за Здравствена Заштита
 • Неодамнешно

10pcs/кутија Ingrown Пети Ноктите Корекција Налепница Печ Paronychia Корекција Датотека Acronyx Жица Пенкалата Нога Нега Алатка за Здравствена Заштита

DEN 89.00 95.52

10pcs / кутија Ingrown Пети Ноктите Корекција Налепница Печ Paronychia Корекција Датотека Acronyx Жица Пенкалата Нога Нега Алатка за Здравствена Заштита Спецификација : Предмет Тип : Ноктот Зацврстување Боја : Транспарентна Големина : Приближно 22 x 4mm Функција : 1.Се намали болката, го елиминира црвенило 2.Во прилог на површината на ноктите ќе произведува нагорен раст се повлече повлече, кои ќе бидат вградени во телото на ноктите е полека да се извади, правење на ноктите здрав раст и ноктите за да се вратите на нормален кривина, веќе не се вградени во месо 3.Погоден за професија или домашна употреба...

500pcs/многу 12ml Јасно Стаклено Шише со Дрво, Плута, 12cc Crimp Вратот, Складирање,Декоративни, Занает,кои Сакаат Шише
 • Неодамнешно

500pcs/многу 12ml Јасно Стаклено Шише со Дрво, Плута, 12cc Crimp Вратот, Складирање,Декоративни, Занает,кои Сакаат Шише

DEN 9216.00

Име : празно стаклено шишеКапацитет : 12mlБоја : јасноДијаметар : 24mm, Висина : 52mm, Отворање : 12.5 mmMoer големини се достапни како 1ml,2ml,3ml,5ml,6ml,7ml,8ml,10ml,15ml,20ml,40ml,50мл,80ml 100ml,200mlЗа нас : Huicheng Пакување Шише Co., Ltd...

12 x 5ml 10ml 30ml 50мл Мраз Стакло Етерично Масло Шишиња Шишенцето Сад со Orifice Reducers Црно бела Подесувате Евидентно Капи
 • Неодамнешно

12 x 5ml 10ml 30ml 50мл Мраз Стакло Етерично Масло Шишиња Шишенцето Сад со Orifice Reducers Црно бела Подесувате Евидентно Капи

DEN 806.00 806.40

1 : 5ml 10 ML 15 ML 20 ML 30 ML 50МЛ 100 ML мраз стакло етерично масло шише со подесувате евидентно капа,15ml стаклени шишиња со пластични капаци2...

500 x 3ML Мини Стакло Парфем Мал Примерок Ампули Парфем Шише 3cc Празни Лабораторија Течни Мирис Тестот Цевка Судење Шише
 • Неодамнешно

500 x 3ML Мини Стакло Парфем Мал Примерок Ампули Парфем Шише 3cc Празни Лабораторија Течни Мирис Тестот Цевка Судење Шише

DEN 3185.76

1, Точка : парфем примерок шишенцето / парфем тестер на шишенцето / парфем тестер шише / парфем тест шише2, Материјал : стакло шише + пластика затка3, Големина : дијаметар 10мм x висина 62mm4, Капацитет : 3ml...

10ML 30pcs 50pcs Пластични Плоштадот Козметички Суштината Пакет, Жените Убавината Етерично Масло Шише, Козметички Refillable Контејнери
 • Неодамнешно

10ML 30pcs 50pcs Пластични Плоштадот Козметички Суштината Пакет, Жените Убавината Етерично Масло Шише, Козметички Refillable Контејнери

DEN 1062.00 1193.28

10 ML 30pcs 50pcs Пластични Плоштадот Козметички Суштината Пакет, Жените Убавината Етерично Масло Шише, Козметички Refillable КонтејнериБесплатен Превозот 30pcs50pcsТочка Име : Dropper ШишеКапацитет : 10mlГолемина : 22*69mmШише Боја : Розова, Јасно, БраунПрстен Боја : Сребро, Злато, ЦрнаТоп Боја : Бела, ЦрнаКоличина : 30pcs 50pcs

MUB - Моден Преносни Патување Парфем Шишиња За Жените 8ml 15ml Мини Метал и Стакло Parfum Sprayer Шише
 • Неодамнешно

MUB - Моден Преносни Патување Парфем Шишиња За Жените 8ml 15ml Мини Метал и Стакло Parfum Sprayer Шише

DEN 159.00 199.20

Нашата компанија има многу видови на парфем шишиња Ако ви треба голема количина,ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас ,ние ќе ви даде најниска цена.Карактеристики : Материјал : Синтетички стакло внатрешна сад+Метал школкаСовршен за чување на некои од вашиот омилен Парфем / Aftershave / Шминка Смена во помал сад без да се земе целиот шише со васНа патување суштински за мажите и женитеСпецификации : Капацитет : 8ml и 15mlНето тежина : 50 gБоја : Случајнитоа може да се користи на секадеБелешкиКако и сите големина прирачник за мерење,има 3 мм на отстапување, ве молиме не цел ако умот на ова!Сите слика се земени во природна светлина.Но, боја може да бидат погодени од некои други елементи како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.Ве молиме не цел ако умот на ова!Руски Клиенти Внимание ве молам : приемникот мора да sreturned назад на испраќачот.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и Апсолутно не го остави негативни повратни информации...

200PCS/МНОГУ бесплатен превозот Пластични сина кармин цевка 5ml lip balm цевка, празна бела кармин цевка за козметички пакување RB55
 • Неодамнешно

200PCS/МНОГУ бесплатен превозот Пластични сина кармин цевка 5ml lip balm цевка, празна бела кармин цевка за козметички пакување RB55

DEN 1517.00 2050.08

Ние ќе брод бесплатно со ЕМС или DHL ако се купи на повеќе од $150Карактеристики : 1 100% Сосема нов и висок квалитет.2.Совршен за lip balm или цврсти парфем .3.Светло,лесно да се носат.4.Удобен и потребни за секојдневниот живот.5.Пресврт до дното и притисок одговара капа.6.Материјал : ПП7.Боја : Сина 200 X празни Lip Balm цевки + капи Објект бесплатен превозот 100 компјутери / многу Пластични whitelipstick цевка 5ml lip balm цевка, празна бела кармин цевка за козметички пакување HZ02 многупарчиња / многу бесплатен превозот 200pc / многу 5ml Козметички Lip Balm Црна Кармин цевка мода усна сјај Lipgloss Празен Контејнер Цевка HZ03 многупарчиња / многу НОВИ 2014 100pcs / многу Празни Јасно LIP BALM Цевки Контејнери Транспарентен Кармин мода кул усна цевки Бесплатен Превозот HZ01 многупарчиња / многу бесплатен превозот 50pc / многу 5ml Козметички Lip Balm Црна Кармин цевка мода усна сјај Lipgloss Празен Контејнер Цевка HZ03 многупарчиња / многуНОВА 2014 50pcs / многу Празни Јасно LIP BALM Цевки Контејнери Транспарентен Кармин мода кул усна цевки Бесплатен Превозот HZ01 многупарчиња / многу бесплатен превозот 100pc / многу 5ml Козметички Lip Balm Црна Кармин цевка мода усна сјај Lipgloss Празен Контејнер Цевка HZ03 многупарчиња / многу бесплатен превозот 50 компјутери / многу Пластични whitelipstick цевка 5ml lip balm цевка, празна бела кармин tubefor козметички пакување HZ02 многупарчиња / многу