• Неодамнешно
5G Празни Транспарентен Lip Balm Цевки, 5ML Усна Сјај Цевка, Lip Balm Шише, Усна Сјај Контејнери, Јасно Празни Цевки, 100pcs/Многу

5G Празни Транспарентен Lip Balm Цевки, 5ML Усна Сјај Цевка, Lip Balm Шише, Усна Сјај Контејнери, Јасно Празни Цевки, 100pcs/Многу

DEN 1469.00
DEN 1579.20
-7 %
Достапно

Количина на стоки


5 ML 5 G Празни Транспарентен Lip Balm Цевки, Усна Сјај Цевка, Lip Balm Шишиња, Усна Сјај Контејнери, Јасно Празни Цевки.
Бесплатен Превозот100pcs/Многу-
Предмет : 5ml Празни Усна Сјај Цевки.
Капацитет : 5ml, 5g .
Боја : Транспарентна (Овој линк за цел на Транспарентен боја цевки)
Димензија : 67 X16.6 MM. Цевка Отворање ширина 15 MM.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
5ML, 5G
Број На Модел На:
lip balm цевка
боја:
Транспарентна
Материјал:
PP

Слични понуди

Бесплатен Превозот-50МЛ Празни игла капак Шише Јасно Пластика Перм Вода Под-флаширање Мали Козметички Пакување Сад 100PCS/МНОГУ
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот-50МЛ Празни игла капак Шише Јасно Пластика Перм Вода Под-флаширање Мали Козметички Пакување Сад 100PCS/МНОГУ

DEN 2644.00 2874.24

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

500 x 5ml Мали јасно стаклено шише со дрво, плута затка празни примерок ампули за чување на мал дел Свадба Подарок s
 • Неодамнешно

500 x 5ml Мали јасно стаклено шише со дрво, плута затка празни примерок ампули за чување на мал дел Свадба Подарок s

DEN 5636.16

Име : празно стаклено шише, стакло шишенцето со дрво, плута, мини стаклено шише, кои сакаат шише, luckly шише,складирање стаклено шишеКапацитет : 5mlБоја : јасноДијаметар : 16mm, Висина : 50mm, Отворање : 6mmMoer големини се на располагање.ПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

15ml Празни алуминиум телескопски scalable ротари парфем спреј шише Патување refillable atomizer козметички контејнери LX1312
 • Неодамнешно

15ml Празни алуминиум телескопски scalable ротари парфем спреј шише Патување refillable atomizer козметички контејнери LX1312

DEN 9840.00

15ml Празни алуминиум телескопски scalable ротари парфем спреј шише Патување refillable atomizer козметички контејнери Спецификации : Пакување : 1 пар Материјал : Алуминиум Боја : црвено,златен,розова,кафе,сребро,виолетова Големина : 15 ML

Мини Симпатична 6pcs/многу 5g 3Colors Кристал Акрилик Тегла Со УВ Круна Капа Празни Козметички Пакет За Око Крем Преносни Патување Крем Кутија
 • Неодамнешно

Мини Симпатична 6pcs/многу 5g 3Colors Кристал Акрилик Тегла Со УВ Круна Капа Празни Козметички Пакет За Око Крем Преносни Патување Крем Кутија

DEN 600.00

Мини Симпатична 6pcs / многу 5g 3 Colors Кристал Акрилик Тегла Со УВ Круна Капа Празни Козметички Пакет За Око Крем Преносни Патување Крем КутијаПакетот Вклучува : 6 компјутери / многу

3pcs 1ml Мини Розово-црвена Тек на Стаклени Шишиња за Етерични Масла Ролери Refillable Парфем Ролери Шише
 • Неодамнешно

3pcs 1ml Мини Розово-црвена Тек на Стаклени Шишиња за Етерични Масла Ролери Refillable Парфем Ролери Шише

DEN 82.00 85.92

Розовоцрвена 1ml Стаклено Шише Тек На Празен Мирис Парфем Етерично Масло Шише напомна На Црна Пластична Капа за ШишеМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

Трговија на големо-100ML Игла Носот Капа Шише,Јасно Пластика Шминка Течност Под-флаширање,Мали Празни Козметички Сад,30PCS/МНОГУ
 • Неодамнешно

Трговија на големо-100ML Игла Носот Капа Шише,Јасно Пластика Шминка Течност Под-флаширање,Мали Празни Козметички Сад,30PCS/МНОГУ

DEN 1943.00 2111.52

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

60ml сина транспарентен спреј шише или лосион шише или тоалетна вода шише
 • Неодамнешно

60ml сина транспарентен спреј шише или лосион шише или тоалетна вода шише

DEN 1185.60

точка бр : сп02големина : 60mlматеријал : МИЛЕНИЧИЊАза објектот : Телото на шишето е trasparent , Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ...

500pc/многу 10ml Симпатична Мини Стаклено Шише со плута 10cc стакло кои сакаат шише ампули Контејнери 2250125 303017 2540125
 • Неодамнешно

500pc/многу 10ml Симпатична Мини Стаклено Шише со плута 10cc стакло кои сакаат шише ампули Контејнери 2250125 303017 2540125

DEN 7104.00

ПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

300 x 2ML Празни Патување Преносни Стаклено Шише Парфем Мини Refillable Спреј Шише 2cc Стакло Parfume Мирис Atomizer GPT592A
 • Неодамнешно

300 x 2ML Празни Патување Преносни Стаклено Шише Парфем Мини Refillable Спреј Шише 2cc Стакло Parfume Мирис Atomizer GPT592A

DEN 4368.00

1, Точка : 2ml шише парфем,мирис шише,parfume atomizer,стаклено шише парфем,sprayer шише,примерок на стакло sprayer шише,тест стаклено шише2, Материјал : стакло шише + пластика sprayer3, Големина : Дијаметар 12mm x Висина 38mm над високи : 55мм4, Капацитет : 2 ML5, за Употреба : парфем примероци држи, лесно да се одржи со себе, лесно да се користи при патување6...

10 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ 30 ml јасно стаклено шише, 1 мл јасно essetial масло dropper шише
 • Неодамнешно

10 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ 30 ml јасно стаклено шише, 1 мл јасно essetial масло dropper шише

DEN 967.00 1017.60

30ml јасно бостон круг стаклено шише со dropper, 30cc јасно стаклено шише, 1 мл етерично масло шишиња, dropper стаклено шише.На затворачите се availalbe во четири бои : сјајна сребрена, сјајна црна, сјајна злато и мат сребро.Сијалицата : Силиконски материјал, црна и бела оние достапниСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Можете да ги оставите пораките со цел да ни кажете каква боја на dropper сакате.Sunborn продавница ( продавница бр...

Бесплатен Превозот 240pcs 30ml црна Матирано стакло шише со Црна пластика sprayer, 30cc Етерично Масло Спреј Стаклено шише парфем
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 240pcs 30ml црна Матирано стакло шише со Црна пластика sprayer, 30cc Етерично Масло Спреј Стаклено шише парфем

DEN 18860.00 20064.00

30ml црно стаклено шише со sprayer, 30ml balck спреј шише,30cc црна козметички шише, за нега на кожата, масло шише Дијаметар : 33mm Висина : 79mm Макс висина за етикета : 50mm Капацитет : 30 mlвратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешка1 set = 1 шише+ 1sprayerБоја на шишето : ЦрнаЛогото можат да се отпечатат за шишеШишиња се достапни во килибар, сина, зелена проѕирнаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.имаме и други димензии : 10ml 15ml 20ml 50мл 100mlИмаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме видете подолу линк За експрес испорака.Напомена : 1.Ве молиме овозможи 12mm грешка поради прирачник за мерење.2.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид за бесплатен превозот ние ќе брод на стоките од страна на посоодветен начин.4.Боите можат да имаат ittle различни како разлика екранот,pls се разбере.

BellyLady 10pcs/set 5 ml DIY Кармин Вакум Шише Кармин Усна Цевка Кармин Цевка Сад Козметика Примерок Контејнер
 • Неодамнешно

BellyLady 10pcs/set 5 ml DIY Кармин Вакум Шише Кармин Усна Цевка Кармин Цевка Сад Козметика Примерок Контејнер

DEN 108.96

Опис : Висок квалитет 100% нов брендКатегорија : Refillable КонтејнериПогоден Толпата : унисексБоја : бела, црна, транспарентнаГолемина : 6.7 * 1.6 смКапацитет : 5gМатеријал : храна одделение PPПовод : професионални или лични употреба.Пакетот вклучува : 10 * цевкаСе истакна : Ве молиме пополнете помеѓу 5060 ℃...

2/10pcs Кафеаво Стакло Dropper Шише Со Око Pipette Празни Килибар Ароматерапијата Етерични Масла Шише Контејнери 10/20/30/50/100ml
 • Неодамнешно

2/10pcs Кафеаво Стакло Dropper Шише Со Око Pipette Празни Килибар Ароматерапијата Етерични Масла Шише Контејнери 10/20/30/50/100ml

DEN 45.00 48.48

5ml 10ml 15ml 20ml 30ml 50мл 100ml Килибар Стакло Етерично Масло Шише со Намалувањето покрие pipetteДетали за производот : 1 Материјал : Килибар Стаклено ШишеАлуминиум Капа2...