• Неодамнешно
3G Јасно Плоштадот Тегла, 3ML Дијамант Тегли, 3g Прав Кутија, Плоштад Сад, Пластични Козметички Тегла, Празен Контејнер за Пакување, 50PCS/Многу

3G Јасно Плоштадот Тегла, 3ML Дијамант Тегли, 3g Прав Кутија, Плоштад Сад, Пластични Козметички Тегла, Празен Контејнер за Пакување, 50PCS/Многу

DEN 978.00
DEN 1051.20
-7 %
Достапно

Количина на стоки


САД $ 41.90 /многу US $ 29.90 /многу US $ 39.30 /многу US $ 83.90 /многу US $ 26.20 /многу US $ 33.90 /многу US $ 33.90 /многу US $ 44.90 /многу
3 G Јасно Плоштадот Тегла, 3 ML Дијамант Тегли, 3g Прав Кутија, Плоштад Сад, Пластични Козметички Тегла, Празен Контејнер за Пакување,
Бесплатен Превозот50 PCS/Многу.-
Точка Име : Пластични Јасно Плоштадот Тегла 3g
Материјал : Висок квалитет на ГЛАСАЧКО место материјал.
Капацитет : 3 ML, 3 G.
Димензија : 28mm X висина 17 MM.
Капа Бои : Јасно Транспарентен Капа .
Jar боја на каросеријата : Јасен и Транспарентен.
(Оваа Тегла може да додадете Внатрешна Анти-протекување Запечатување Подлога, Љубезно ве молиме да ни остават порака ако ви треба Внатрешниот Анти-протекување Запечатување Подлога, или ние нема да ги испратите.)
Ние, исто така, имаат Капацитет од 5g плоштадот тегла.
Љубезно ве молиме да ни остават порака ако ви треба Внатрешниот Анти-протекување Запечатување Подлога, или ние нема да ги испратите.)
Љубезно ве молиме да ни остават порака ако ви треба Внатрешниот Анти-протекување Запечатување Подлога, или ние нема да ги испратите.)

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
3g 3ml
Број На Модел На:
Транспарентна
Материјал:
PS
капа боја:
Јасно транспарентен
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Слични понуди

Бесплатен превозот 48pcs 4ml Мала Симпатична Мини Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Контејнери 4cc Мал кои Сакаат Шише со Корк
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 48pcs 4ml Мала Симпатична Мини Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Контејнери 4cc Мал кои Сакаат Шише со Корк

DEN 699.00 744.00

Капацитет : 4mlДијаметар : 22 mmВисина : 25mmШише боја : ЈасноСе користи за чување на малите објекти, како семиња, блеска, песоци, малите занаети, песок, и така натаму.нашите шишиња се направени од високотранспарентни и јасни borosilicate стакло.Повеќе големина се достапниИмаме повеќе големини шишиња за вашиот избор...

10PCS/МНОГУ бесплатен превозот 5ml Козметички Lip Balm Црна Кармин цевка мода усна сјај Lipgloss Празен Контејнер Цевка RB47
 • Неодамнешно

10PCS/МНОГУ бесплатен превозот 5ml Козметички Lip Balm Црна Кармин цевка мода усна сјај Lipgloss Празен Контејнер Цевка RB47

DEN 97.00 131.04

Ние ќе брод бесплатно со ЕМС или DHL ако се купи на повеќе од $150 Карактеристики : 1 100% Сосема нов и висок квалитет.2.Совршен за lip balm или цврсти парфем .3.Светло,лесно да се носат.4.Удобен и потребни за секојдневниот живот.5.Пресврт до дното и притисок одговара капа.6.Материјал : ПП7.Боја : Бриши / Транспарентен Пакет : 10 X празни Lip Balm цевки + капи Објект Слики : бесплатен превозот 200 компјутери / многу Пластични whitelipstick цевка 5ml lip balm цевка, празна бела кармин цевка за козметички пакување HZ02 многупарчиња / многу бесплатен превозот 100pc / многу 5ml Козметички Lip Balm Црна Кармин цевка мода усна сјај Lipgloss Празен Контејнер Цевка HZ03 многупарчиња / многу НОВИ 2014 100pcs / многу Празни Јасно LIP BALM Цевки Контејнери Транспарентен Кармин мода кул усна цевки Бесплатен Превозот HZ01 многупарчиња / многу бесплатен превозот 100 компјутери / многу Пластични whitelipstick цевка 5ml lip balm цевка, празна бела кармин цевка за козметички пакување HZ02 многупарчиња / многубесплатен превозот 200pc / многу 5ml Козметички Lip Balm Црна Кармин цевка мода усна сјај Lipgloss Празен Контејнер Цевка HZ03 многупарчиња / многу НОВИ 2014 50pcs / многу Празни Јасно LIP BALM Цевки Контејнери Транспарентен Кармин мода кул усна цевки Бесплатен Превозот HZ01 многупарчиња / многу бесплатен превозот 50 компјутери / многу Пластични whitelipstick цевка 5ml lip balm цевка, празна бела кармин tubefor козметички пакување HZ02 многупарчиња / многу

Трговија на големо-100ML Игла Носот Капа Шише,Јасно Пластика Шминка Течност Под-флаширање,Мали Празни Козметички Сад,30PCS/МНОГУ
 • Неодамнешно

Трговија на големо-100ML Игла Носот Капа Шише,Јасно Пластика Шминка Течност Под-флаширање,Мали Празни Козметички Сад,30PCS/МНОГУ

DEN 1943.00 2111.52

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

15ml Празни алуминиум телескопски scalable ротари парфем спреј шише Патување refillable atomizer козметички контејнери LX1312
 • Неодамнешно

15ml Празни алуминиум телескопски scalable ротари парфем спреј шише Патување refillable atomizer козметички контејнери LX1312

DEN 9840.00

15ml Празни алуминиум телескопски scalable ротари парфем спреј шише Патување refillable atomizer козметички контејнери Спецификации : Пакување : 1 пар Материјал : Алуминиум Боја : црвено,златен,розова,кафе,сребро,виолетова Големина : 15 ML

Мини Симпатична 6pcs/многу 5g 3Colors Кристал Акрилик Тегла Со УВ Круна Капа Празни Козметички Пакет За Око Крем Преносни Патување Крем Кутија
 • Неодамнешно

Мини Симпатична 6pcs/многу 5g 3Colors Кристал Акрилик Тегла Со УВ Круна Капа Празни Козметички Пакет За Око Крем Преносни Патување Крем Кутија

DEN 600.00

Мини Симпатична 6pcs / многу 5g 3 Colors Кристал Акрилик Тегла Со УВ Круна Капа Празни Козметички Пакет За Око Крем Преносни Патување Крем КутијаПакетот Вклучува : 6 компјутери / многу

MUB - Моден Преносни Патување Парфем Шишиња За Жените 8ml 15ml Мини Метал и Стакло Parfum Sprayer Шише
 • Неодамнешно

MUB - Моден Преносни Патување Парфем Шишиња За Жените 8ml 15ml Мини Метал и Стакло Parfum Sprayer Шише

DEN 159.00 199.20

Нашата компанија има многу видови на парфем шишиња Ако ви треба голема количина,ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас ,ние ќе ви даде најниска цена.Карактеристики : Материјал : Синтетички стакло внатрешна сад+Метал школкаСовршен за чување на некои од вашиот омилен Парфем / Aftershave / Шминка Смена во помал сад без да се земе целиот шише со васНа патување суштински за мажите и женитеСпецификации : Капацитет : 8ml и 15mlНето тежина : 50 gБоја : Случајнитоа може да се користи на секадеБелешкиКако и сите големина прирачник за мерење,има 3 мм на отстапување, ве молиме не цел ако умот на ова!Сите слика се земени во природна светлина.Но, боја може да бидат погодени од некои други елементи како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.Ве молиме не цел ако умот на ова!Руски Клиенти Внимание ве молам : приемникот мора да sreturned назад на испраќачот.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и Апсолутно не го остави негативни повратни информации...

500 X 1 мл килибар стакло dropper шише, 30 ml килибар серум dropper шише
 • Неодамнешно

500 X 1 мл килибар стакло dropper шише, 30 ml килибар серум dropper шише

DEN 19289.00 20304.00

30ml килибар бостон круг стаклено шише со dropper, 30cc килибар стаклено шише, 1 мл етерично масло шишиња, dropper стаклено шише.На затворачите се availalbe во четири бои : сјајна сребрена, сјајна црна, сјајна злато и мат сребро.Сијалицата : Силиконски материјал, црна и бела оние достапниСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Можете да ги оставите пораките со цел да ни кажете каква боја на dropper сакате.Sunborn продавница ( продавница бр...

Бесплатен Превозот-50МЛ Празни игла капак Шише Јасно Пластика Перм Вода Под-флаширање Мали Козметички Пакување Сад 100PCS/МНОГУ
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот-50МЛ Празни игла капак Шише Јасно Пластика Перм Вода Под-флаширање Мали Козметички Пакување Сад 100PCS/МНОГУ

DEN 2644.00 2874.24

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

Бесплатен превозот 12pcs/многу 40ml пластични се тркалаат на шише, PP deodorant се тркалаат на сад,Мирис шише со ролери
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 12pcs/многу 40ml пластични се тркалаат на шише, PP deodorant се тркалаат на сад,Мирис шише со ролери

DEN 564.00 600.00

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

Бесплатен превозот 600pcs 4ml Мала Симпатична Мини Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Контејнери 4cc Мал кои Сакаат Шише со Корк
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 600pcs 4ml Мала Симпатична Мини Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Контејнери 4cc Мал кои Сакаат Шише со Корк

DEN 7445.00 7920.00

Капацитет : 4mlДијаметар : 22 mmВисина : 25mmШише боја : ЈасноСе користи за чување на малите објекти, како семиња, блеска, песоци, малите занаети, песок, и така натаму.нашите шишиња се направени од високотранспарентни и јасни borosilicate стакло.Повеќе големина се достапниИмаме повеќе големини шишиња за вашиот избор...

3pcs 1ml Мини Розово-црвена Тек на Стаклени Шишиња за Етерични Масла Ролери Refillable Парфем Ролери Шише
 • Неодамнешно

3pcs 1ml Мини Розово-црвена Тек на Стаклени Шишиња за Етерични Масла Ролери Refillable Парфем Ролери Шише

DEN 82.00 85.92

Розовоцрвена 1ml Стаклено Шише Тек На Празен Мирис Парфем Етерично Масло Шише напомна На Црна Пластична Капа за ШишеМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

2 парчиња Празни МИЛЕНИЧЕ 15ml Тешко Пластични Dropper Шише Со Childproof Капа За Око, Капка) е Течен Шише Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

2 парчиња Празни МИЛЕНИЧЕ 15ml Тешко Пластични Dropper Шише Со Childproof Капа За Око, Капка) е Течен Шише Бесплатен Превозот

DEN 86.00 90.72

Празни 15ml Пластични Dropper Шише МИЛЕНИЧЕ Шише со Childproof Капа И Долга Игла Совет за Етечни ШишеМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

Бамбус DIY дизајн празни усна сјај сад кармин цевка, lip balm козметички пакување контејнери LX1310
 • Неодамнешно

Бамбус DIY дизајн празни усна сјај сад кармин цевка, lip balm козметички пакување контејнери LX1310

DEN 6624.00

Бамбус DIY дизајн празни усна сјај сад кармин цевка, lip balm козметички пакување контејнери Капацитет : за 5g ( пополни козметика директно ) Цевка големина : 74 X 20.3 mm Материјал : бамбус + пластични Боја : бамбус боја

10 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ 30 ml јасно стаклено шише, 1 мл јасно essetial масло dropper шише
 • Неодамнешно

10 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ 30 ml јасно стаклено шише, 1 мл јасно essetial масло dropper шише

DEN 967.00 1017.60

30ml јасно бостон круг стаклено шише со dropper, 30cc јасно стаклено шише, 1 мл етерично масло шишиња, dropper стаклено шише.На затворачите се availalbe во четири бои : сјајна сребрена, сјајна црна, сјајна злато и мат сребро.Сијалицата : Силиконски материјал, црна и бела оние достапниСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Можете да ги оставите пораките со цел да ни кажете каква боја на dropper сакате.Sunborn продавница ( продавница бр...