• Неодамнешно
3g 3ML Белата Плоштад Тегли, Дијамант Кутија, 3g Плоштадот Сад, Пластични Козметички Тегла, Прав Кутија, Празен Контејнер за Пакување, 50PCS/Многу

3g 3ML Белата Плоштад Тегли, Дијамант Кутија, 3g Плоштадот Сад, Пластични Козметички Тегла, Прав Кутија, Празен Контејнер за Пакување, 50PCS/Многу

DEN 978.00
DEN 1051.20
-7 %
Достапно

Количина на стоки


САД $ 41.90 /многу US $ 29.90 /многу US $ 39.30 /многу US $ 83.90 /многу US $ 26.20 /многу US $ 33.90 /многу US $ 33.90 /многу US $ 44.90 /многу
3g 3 ML Белата Плоштад Тегли, Дијамант Кутија, 3g Плоштадот Сад, Пластични Козметички Тегла, Прав Кутија, Празен Контејнер за Пакување,
Бесплатен Превозот50 PCS/Многу.-
Точка Име : Пластика Бела Плоштадот Тегли 3g
Материјал : Висок квалитет на ГЛАСАЧКО место материјал.
Капацитет : 3 ML, 3 G.
Димензија : 28mm X висина 17 MM.
Капа Бои : Бела Капа .
Jar боја на каросеријата : Јасен и Транспарентен.
(Оваа Тегла може да додадете Внатрешна Анти-протекување Запечатување Подлога, Љубезно ве молиме да ни остават порака ако ви треба Внатрешниот Анти-протекување Запечатување Подлога, или ние нема да ги испратите.)
Ние, исто така, имаат Капацитет од 5g плоштадот тегла.
Љубезно ве молиме да ни остават порака ако ви треба Внатрешниот Анти-протекување Запечатување Подлога, или ние нема да ги испратите.)
Љубезно ве молиме да ни остават порака ако ви треба Внатрешниот Анти-протекување Запечатување Подлога, или ние нема да ги испратите.)

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
3g 3ml
Број На Модел На:
Бела Капа
Материјал:
PS
капа боја:
Бела
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Слични понуди

Бесплатен Превозот 240pcs 30ml црна Матирано стакло шише со Црна пластика sprayer, 30cc Етерично Масло Спреј Стаклено шише парфем
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 240pcs 30ml црна Матирано стакло шише со Црна пластика sprayer, 30cc Етерично Масло Спреј Стаклено шише парфем

DEN 18860.00 20064.00

30ml црно стаклено шише со sprayer, 30ml balck спреј шише,30cc црна козметички шише, за нега на кожата, масло шише Дијаметар : 33mm Висина : 79mm Макс висина за етикета : 50mm Капацитет : 30 mlвратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешка1 set = 1 шише+ 1sprayerБоја на шишето : ЦрнаЛогото можат да се отпечатат за шишеШишиња се достапни во килибар, сина, зелена проѕирнаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.имаме и други димензии : 10ml 15ml 20ml 50мл 100mlИмаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме видете подолу линк За експрес испорака.Напомена : 1.Ве молиме овозможи 12mm грешка поради прирачник за мерење.2.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид за бесплатен превозот ние ќе брод на стоките од страна на посоодветен начин.4.Боите можат да имаат ittle различни како разлика екранот,pls се разбере.

10 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ 30 ml јасно стаклено шише, 1 мл јасно essetial масло dropper шише
 • Неодамнешно

10 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ 30 ml јасно стаклено шише, 1 мл јасно essetial масло dropper шише

DEN 967.00 1017.60

30ml јасно бостон круг стаклено шише со dropper, 30cc јасно стаклено шише, 1 мл етерично масло шишиња, dropper стаклено шише.На затворачите се availalbe во четири бои : сјајна сребрена, сјајна црна, сјајна злато и мат сребро.Сијалицата : Силиконски материјал, црна и бела оние достапниСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Можете да ги оставите пораките со цел да ни кажете каква боја на dropper сакате.Sunborn продавница ( продавница бр...

Бесплатен Превозот-50МЛ Празни игла капак Шише Јасно Пластика Перм Вода Под-флаширање Мали Козметички Пакување Сад 100PCS/МНОГУ
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот-50МЛ Празни игла капак Шише Јасно Пластика Перм Вода Под-флаширање Мали Козметички Пакување Сад 100PCS/МНОГУ

DEN 2644.00 2874.24

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

500pc/многу 10ml Симпатична Мини Стаклено Шише со плута 10cc стакло кои сакаат шише ампули Контејнери 2250125 303017 2540125
 • Неодамнешно

500pc/многу 10ml Симпатична Мини Стаклено Шише со плута 10cc стакло кои сакаат шише ампули Контејнери 2250125 303017 2540125

DEN 7104.00

ПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

10ML 30pcs 50pcs Пластични Плоштадот Козметички Суштината Пакет, Жените Убавината Етерично Масло Шише, Козметички Refillable Контејнери
 • Неодамнешно

10ML 30pcs 50pcs Пластични Плоштадот Козметички Суштината Пакет, Жените Убавината Етерично Масло Шише, Козметички Refillable Контејнери

DEN 1062.00 1193.28

10 ML 30pcs 50pcs Пластични Плоштадот Козметички Суштината Пакет, Жените Убавината Етерично Масло Шише, Козметички Refillable КонтејнериБесплатен Превозот 30pcs50pcsТочка Име : Dropper ШишеКапацитет : 10mlГолемина : 22*69mmШише Боја : Розова, Јасно, БраунПрстен Боја : Сребро, Злато, ЦрнаТоп Боја : Бела, ЦрнаКоличина : 30pcs 50pcs

12 x 5ml 10ml 30ml 50мл Мраз Стакло Етерично Масло Шишиња Шишенцето Сад со Orifice Reducers Црно бела Подесувате Евидентно Капи
 • Неодамнешно

12 x 5ml 10ml 30ml 50мл Мраз Стакло Етерично Масло Шишиња Шишенцето Сад со Orifice Reducers Црно бела Подесувате Евидентно Капи

DEN 806.00 806.40

1 : 5ml 10 ML 15 ML 20 ML 30 ML 50МЛ 100 ML мраз стакло етерично масло шише со подесувате евидентно капа,15ml стаклени шишиња со пластични капаци2...

Сина МИЛЕНИЧЕ Refillable Козметички Контејнери И Пакување на Вода BottleWith Бела Завртка Капа,1000ml Празни Шампон, Туш Гел Шишиња
 • Неодамнешно

Сина МИЛЕНИЧЕ Refillable Козметички Контејнери И Пакување на Вода BottleWith Бела Завртка Капа,1000ml Празни Шампон, Туш Гел Шишиња

DEN 1824.00 1920.00

Сина МИЛЕНИЧЕ Refillable Козметички Контејнери И Пакување на Вода Bottle With Бела Завртка Капа,1000ml Празни Шампон, Туш Гел ШишињаКапацитет : 1000mlГолемина : 216(H)x77mmМатеријал : МИЛЕНИЧИЊАшише Боја : синакапа боја : белаПревозот* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници.* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас...

Бамбус DIY дизајн празни усна сјај сад кармин цевка, lip balm козметички пакување контејнери LX1310
 • Неодамнешно

Бамбус DIY дизајн празни усна сјај сад кармин цевка, lip balm козметички пакување контејнери LX1310

DEN 6624.00

Бамбус DIY дизајн празни усна сјај сад кармин цевка, lip balm козметички пакување контејнери Капацитет : за 5g ( пополни козметика директно ) Цевка големина : 74 X 20.3 mm Материјал : бамбус + пластични Боја : бамбус боја

Бесплатен Превозот 200ML МИЛЕНИЧЕ Јасно Шише Со Игла Носот Капа,Празни Пластични Течни Сад,Козметички Пакување
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 200ML МИЛЕНИЧЕ Јасно Шише Со Игла Носот Капа,Празни Пластични Течни Сад,Козметички Пакување

DEN 1678.00 1823.52

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

75ML транспарентен спреј шише или лосион шише или тоалетна вода шише
 • Неодамнешно

75ML транспарентен спреј шише или лосион шише или тоалетна вода шише

DEN 648.00

За објектот : Ова е многу професионална во потрага козметички пакување .Ова шише ќе се спречи производ доаѓаат во контакт со кислород за време на користењето да се зачува активна состојка и одржување на рок на траење.Материјалот е безбедна и чиста.ПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ или Т / T) или western union итн.За превозот : Ние ги испратите на нашата стока од страна на EMS,TNT,DHL,FEDEX,JCEX итн.ние ќе брод на стоките од 23 дена по вашата исплата,после тоа ,ние ќе ви понуди на следење на број за повикување .За нас : имаме толку многу differrent козметички сад.ние ги прифати малите на големо , нашите MOQ е 1 многу.ако постои каква било истрага ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

Трговија на големо-100ML Игла Носот Капа Шише,Јасно Пластика Шминка Течност Под-флаширање,Мали Празни Козметички Сад,30PCS/МНОГУ
 • Неодамнешно

Трговија на големо-100ML Игла Носот Капа Шише,Јасно Пластика Шминка Течност Под-флаширање,Мали Празни Козметички Сад,30PCS/МНОГУ

DEN 1943.00 2111.52

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

300 x 2ML Празни Патување Преносни Стаклено Шише Парфем Мини Refillable Спреј Шише 2cc Стакло Parfume Мирис Atomizer GPT592A
 • Неодамнешно

300 x 2ML Празни Патување Преносни Стаклено Шише Парфем Мини Refillable Спреј Шише 2cc Стакло Parfume Мирис Atomizer GPT592A

DEN 4368.00

1, Точка : 2ml шише парфем,мирис шише,parfume atomizer,стаклено шише парфем,sprayer шише,примерок на стакло sprayer шише,тест стаклено шише2, Материјал : стакло шише + пластика sprayer3, Големина : Дијаметар 12mm x Висина 38mm над високи : 55мм4, Капацитет : 2 ML5, за Употреба : парфем примероци држи, лесно да се одржи со себе, лесно да се користи при патување6...

2/10pcs Кафеаво Стакло Dropper Шише Со Око Pipette Празни Килибар Ароматерапијата Етерични Масла Шише Контејнери 10/20/30/50/100ml
 • Неодамнешно

2/10pcs Кафеаво Стакло Dropper Шише Со Око Pipette Празни Килибар Ароматерапијата Етерични Масла Шише Контејнери 10/20/30/50/100ml

DEN 45.00 48.48

5ml 10ml 15ml 20ml 30ml 50мл 100ml Килибар Стакло Етерично Масло Шише со Намалувањето покрие pipetteДетали за производот : 1...

Бесплатен Превозот-100ML Игла Носот Капа Шише Бело Празни Пластични Перм Вода Под-флаширање,Козметички Течни Сад,30PCS/МНОГУ
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот-100ML Игла Носот Капа Шише Бело Празни Пластични Перм Вода Под-флаширање,Козметички Течни Сад,30PCS/МНОГУ

DEN 1943.00 2111.52

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

500 x 3ML Мини Стакло Парфем Мал Примерок Ампули Парфем Шише 3cc Празни Лабораторија Течни Мирис Тестот Цевка Судење Шише
 • Неодамнешно

500 x 3ML Мини Стакло Парфем Мал Примерок Ампули Парфем Шише 3cc Празни Лабораторија Течни Мирис Тестот Цевка Судење Шише

DEN 3185.76

1, Точка : парфем примерок шишенцето / парфем тестер на шишенцето / парфем тестер шише / парфем тест шише2, Материјал : стакло шише + пластика затка3, Големина : дијаметар 10мм x висина 62mm4, Капацитет : 3ml...