• Неодамнешно
10 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ 30 ml јасно стаклено шише, 1 мл јасно essetial масло dropper шише

10 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ 30 ml јасно стаклено шише, 1 мл јасно essetial масло dropper шише

DEN 967.00
DEN 1017.60
-5 %
Достапно

Количина на стоки


30ml јасно бостон круг стаклено шише со dropper, 30cc јасно стаклено шише, 1 мл етерично масло шишиња, dropper стаклено шише.
На затворачите се availalbe во четири бои : сјајна сребрена, сјајна црна, сјајна злато и мат сребро.
Сијалицата : Силиконски материјал, црна и бела оние достапни
Се користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.
Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.
Можете да ги оставите пораките со цел да ни кажете каква боја на dropper сакате.
Sunborn продавница ( продавница бр. 1085051) се фокусира на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба. Добредојдовте да ја посетите нашата страница за да видите повеќе предмети.
Брза Бесплатен Превозот 15ml стаклено шише со pipette dropper, 1/2 оз dropper стаклено шише, чисто стакло e течни пакување сад US$ 279.00 /многу
парчиња / многу
DHL Бесплатен Превозот 2.5 ml Мини Килибар Стакло Примерок Dropper Шише, Примерок Браун Стаклено Шише со Pipette, Етерични Масла Шишенцето US$ 160.00 /многу
парчиња / многу
(DHL)Бесплатен Превозот - Промоција 3000/Многу 2ml Стаклено Шише Парфем,Мини Стакло Парфем Шишенцето, Мал Шише Парфем US$ 668.00 /многу
парчиња / многу
DHL Бесплатен Превозот 10ml стаклено шише со pipette dropper, 1/3 оз dropper стаклено шише, чисто стакло e течни пакување сад US$ 230.00 /многу
парчиња / многу
(DHL)Бесплатен Превозот 3000/Многу 2ml Мали Стаклено Шише Парфем, 2 CC Мини Тестер Стакло Парфем Ампули,1ml,1,5 ml 3ml Е Достапна US$ 297.00 /многу
парчиња / многу
(DHL)Бесплатен Превозот - Промоција 2000/Многу 10ml Alumium Шише Парфем, Refillable Парфем Atomizer, Метал Спреј Шише US$ 758.00 /многу
парчиња / многу
(DHL)Бесплатен Превозот 1000/Многу Јасно 5 MLGlass Dropper Шише Со Алуминиумска Clourse, 5 ML Етерично масло Сад US$ 328.

Карактеристики на понудата

Спецификации:
јасно шише
Број На Модел На:
GDM3012
Големина:
30 ml 30 cc 1 oz
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Капацитет:
30 ml, 30 cc, 1 мл(како НАС стандард)
Боја на шише:
Јасно
Вратот големина:
15mm
Материјал на Шише:
Стакло
Материјал на pipette:
Стакло
Материјал на затворање:
алуминиум со пластични(PP)
is_customized:
Yes

Слични понуди

500pc/многу 10ml Симпатична Мини Стаклено Шише со плута 10cc стакло кои сакаат шише ампули Контејнери 2250125 303017 2540125
 • Неодамнешно

500pc/многу 10ml Симпатична Мини Стаклено Шише со плута 10cc стакло кои сакаат шише ампули Контејнери 2250125 303017 2540125

DEN 7104.00

ПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

10pcs/кутија Ingrown Пети Ноктите Корекција Налепница Печ Paronychia Корекција Датотека Acronyx Жица Пенкалата Нога Нега Алатка за Здравствена Заштита
 • Неодамнешно

10pcs/кутија Ingrown Пети Ноктите Корекција Налепница Печ Paronychia Корекција Датотека Acronyx Жица Пенкалата Нога Нега Алатка за Здравствена Заштита

DEN 89.00 95.52

10pcs / кутија Ingrown Пети Ноктите Корекција Налепница Печ Paronychia Корекција Датотека Acronyx Жица Пенкалата Нога Нега Алатка за Здравствена Заштита Спецификација : Предмет Тип : Ноктот Зацврстување Боја : Транспарентна Големина : Приближно 22 x 4mm Функција : 1.Се намали болката, го елиминира црвенило 2.Во прилог на површината на ноктите ќе произведува нагорен раст се повлече повлече, кои ќе бидат вградени во телото на ноктите е полека да се извади, правење на ноктите здрав раст и ноктите за да се вратите на нормален кривина, веќе не се вградени во месо 3.Погоден за професија или домашна употреба...

200 x Refillable Кобалт Сина Стакло Етерично Масло Шише Со Подесувате Евидентно Спреј Стакло Парфем Контејнери 1oz 1/2oz 1/3oz 5/3oz
 • Неодамнешно

200 x Refillable Кобалт Сина Стакло Етерично Масло Шише Со Подесувате Евидентно Спреј Стакло Парфем Контејнери 1oz 1/2oz 1/3oz 5/3oz

DEN 7680.00

100ml стакло етерично масло bottler со sprayer,30ml сина стаклено шише, 50мл парфем шише фина магла sprayer садCpacity : 100ml 50мл 30ml 20ml 15ml 10ml 5mlБоја на шишето : Кобалт синаБоја на sprayer : црнаКарактеристика на нашиот етерично масло стаклено шише : 1 висок квалитет со разумна цена и најдобра цена.2 навремена испорака.3 Ние сме двете производство и трговија друштво интегрирање на дизајнот и производството.4 може да се прилагодите на производи според вашите специфични барања...

Бесплатен превозот 48pcs 4ml Мала Симпатична Мини Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Контејнери 4cc Мал кои Сакаат Шише со Корк
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 48pcs 4ml Мала Симпатична Мини Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Контејнери 4cc Мал кои Сакаат Шише со Корк

DEN 699.00 744.00

Капацитет : 4mlДијаметар : 22 mmВисина : 25mmШише боја : ЈасноСе користи за чување на малите објекти, како семиња, блеска, песоци, малите занаети, песок, и така натаму.нашите шишиња се направени од високотранспарентни и јасни borosilicate стакло.Повеќе големина се достапниИмаме повеќе големини шишиња за вашиот избор...

500pcs/многу 40ml празно стаклено шише со дрвени плута, 40cc Стакло Corked Шише, Стакло Сад
 • Неодамнешно

500pcs/многу 40ml празно стаклено шише со дрвени плута, 40cc Стакло Corked Шише, Стакло Сад

DEN 14948.16

Име : јасно празно стаклено шишеКапацитет : 40 MLДијаметар : 30мм, Висина : 80mm, Отворање : 17mmMoer големини се на располагање.ПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

200PCS/МНОГУ бесплатен превозот Пластични сина кармин цевка 5ml lip balm цевка, празна бела кармин цевка за козметички пакување RB55
 • Неодамнешно

200PCS/МНОГУ бесплатен превозот Пластични сина кармин цевка 5ml lip balm цевка, празна бела кармин цевка за козметички пакување RB55

DEN 1517.00 2050.08

Ние ќе брод бесплатно со ЕМС или DHL ако се купи на повеќе од $150Карактеристики : 1 100% Сосема нов и висок квалитет.2.Совршен за lip balm или цврсти парфем .3.Светло,лесно да се носат.4.Удобен и потребни за секојдневниот живот.5.Пресврт до дното и притисок одговара капа.6.Материјал : ПП7.Боја : Сина 200 X празни Lip Balm цевки + капи Објект бесплатен превозот 100 компјутери / многу Пластични whitelipstick цевка 5ml lip balm цевка, празна бела кармин цевка за козметички пакување HZ02 многупарчиња / многу бесплатен превозот 200pc / многу 5ml Козметички Lip Balm Црна Кармин цевка мода усна сјај Lipgloss Празен Контејнер Цевка HZ03 многупарчиња / многу НОВИ 2014 100pcs / многу Празни Јасно LIP BALM Цевки Контејнери Транспарентен Кармин мода кул усна цевки Бесплатен Превозот HZ01 многупарчиња / многу бесплатен превозот 50pc / многу 5ml Козметички Lip Balm Црна Кармин цевка мода усна сјај Lipgloss Празен Контејнер Цевка HZ03 многупарчиња / многуНОВА 2014 50pcs / многу Празни Јасно LIP BALM Цевки Контејнери Транспарентен Кармин мода кул усна цевки Бесплатен Превозот HZ01 многупарчиња / многу бесплатен превозот 100pc / многу 5ml Козметички Lip Balm Црна Кармин цевка мода усна сјај Lipgloss Празен Контејнер Цевка HZ03 многупарчиња / многу бесплатен превозот 50 компјутери / многу Пластични whitelipstick цевка 5ml lip balm цевка, празна бела кармин tubefor козметички пакување HZ02 многупарчиња / многу

10g Празни козметички примерок алуминиум крем сад со прозорецот завртка капак, мали кармин може да lip balm тегли LX1308
 • Неодамнешно

10g Празни козметички примерок алуминиум крем сад со прозорецот завртка капак, мали кармин може да lip balm тегли LX1308

DEN 29280.00

10g Празни козметички примерок алуминиум крем сад со прозорецот завртка капак, мали кармин може да lip balm тегли Капацитет : 10g( со прозорецот капак) Големина : 32(D) X18(H)mm Материјал : Алуминиумски +ПВЦ

500pcs/многу 12ml Јасно Стаклено Шише со Дрво, Плута, 12cc Crimp Вратот, Складирање,Декоративни, Занает,кои Сакаат Шише
 • Неодамнешно

500pcs/многу 12ml Јасно Стаклено Шише со Дрво, Плута, 12cc Crimp Вратот, Складирање,Декоративни, Занает,кои Сакаат Шише

DEN 9216.00

Име : празно стаклено шишеКапацитет : 12mlБоја : јасноДијаметар : 24mm, Висина : 52mm, Отворање : 12.5 mmMoer големини се достапни како 1ml,2ml,3ml,5ml,6ml,7ml,8ml,10ml,15ml,20ml,40ml,50мл,80ml 100ml,200mlЗа нас : Huicheng Пакување Шише Co., Ltd...

500/многу 1,5 ml Мали Стаклено Шише со Плута, 1.5 cc примерок Стаклени Ампули, Miini Стаклено Шише
 • Неодамнешно

500/многу 1,5 ml Мали Стаклено Шише со Плута, 1.5 cc примерок Стаклени Ампули, Miini Стаклено Шише

DEN 3994.08

1 Точка : јасно празно стаклено шише со дрво, плута,примерок шишенцето,мини стаклено шише,мала чаша шишенцето,кои сакаат шише, луси шише, складирање стаклено шише, занает стаклено шише2, Материјал : стакло шише + дрво, плута3, Големина : 16mm x 24mm x 6mm4, Користете : контејнери на мали парчиња и етерични масла, како песок, семиња, мали накит и така натамуние, исто така, имаат и други 1,5 ml плута шише ве молиме clink подолу линкhttp : / / www.aliexpress.com / store / 316302 / search?Search Text=1.5ml+коркПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

Сина МИЛЕНИЧЕ Refillable Козметички Контејнери И Пакување на Вода BottleWith Бела Завртка Капа,1000ml Празни Шампон, Туш Гел Шишиња
 • Неодамнешно

Сина МИЛЕНИЧЕ Refillable Козметички Контејнери И Пакување на Вода BottleWith Бела Завртка Капа,1000ml Празни Шампон, Туш Гел Шишиња

DEN 1824.00 1920.00

Сина МИЛЕНИЧЕ Refillable Козметички Контејнери И Пакување на Вода Bottle With Бела Завртка Капа,1000ml Празни Шампон, Туш Гел ШишињаКапацитет : 1000mlГолемина : 216(H)x77mmМатеријал : МИЛЕНИЧИЊАшише Боја : синакапа боја : белаПревозот* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници.* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас...

10ML Завртка Капа Шише Со Сферата форма Капа, Празен Плоштад МИЛЕНИЧЕ Течни Лосион Шишиња Етерично Масло Шише
 • Неодамнешно

10ML Завртка Капа Шише Со Сферата форма Капа, Празен Плоштад МИЛЕНИЧЕ Течни Лосион Шишиња Етерично Масло Шише

DEN 9120.00

10 ML Завртка Капа Шише Со Сферата форма Капа, Празен Плоштад МИЛЕНИЧЕ Течни Лосион Шишиња Етерично Масло Шише Капацитет : 10ml, 10cc Шише Боја : Јасно, Розова, Bown Капа боја : Бела,Црна,Јасно,Розова,Сина Вкупната Тежина : 7.6 g / pc Големина : Вкупна Висина 54mm, Diam 22mm

Бамбус DIY дизајн празни усна сјај сад кармин цевка, lip balm козметички пакување контејнери LX1310
 • Неодамнешно

Бамбус DIY дизајн празни усна сјај сад кармин цевка, lip balm козметички пакување контејнери LX1310

DEN 6624.00

Бамбус DIY дизајн празни усна сјај сад кармин цевка, lip balm козметички пакување контејнери Капацитет : за 5g ( пополни козметика директно ) Цевка големина : 74 X 20.3 mm Материјал : бамбус + пластични Боја : бамбус боја

3pcs 1ml Мини Розово-црвена Тек на Стаклени Шишиња за Етерични Масла Ролери Refillable Парфем Ролери Шише
 • Неодамнешно

3pcs 1ml Мини Розово-црвена Тек на Стаклени Шишиња за Етерични Масла Ролери Refillable Парфем Ролери Шише

DEN 82.00 85.92

Розовоцрвена 1ml Стаклено Шише Тек На Празен Мирис Парфем Етерично Масло Шише напомна На Црна Пластична Капа за ШишеМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

10ML 30pcs 50pcs Пластични Плоштадот Козметички Суштината Пакет, Жените Убавината Етерично Масло Шише, Козметички Refillable Контејнери
 • Неодамнешно

10ML 30pcs 50pcs Пластични Плоштадот Козметички Суштината Пакет, Жените Убавината Етерично Масло Шише, Козметички Refillable Контејнери

DEN 1062.00 1193.28

10 ML 30pcs 50pcs Пластични Плоштадот Козметички Суштината Пакет, Жените Убавината Етерично Масло Шише, Козметички Refillable КонтејнериБесплатен Превозот 30pcs50pcsТочка Име : Dropper ШишеКапацитет : 10mlГолемина : 22*69mmШише Боја : Розова, Јасно, БраунПрстен Боја : Сребро, Злато, ЦрнаТоп Боја : Бела, ЦрнаКоличина : 30pcs 50pcs

Бесплатен превозот 12pcs/многу 40ml пластични се тркалаат на шише, PP deodorant се тркалаат на сад,Мирис шише со ролери
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 12pcs/многу 40ml пластични се тркалаат на шише, PP deodorant се тркалаат на сад,Мирис шише со ролери

DEN 564.00 600.00

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

Мини Симпатична 6pcs/многу 5g 3Colors Кристал Акрилик Тегла Со УВ Круна Капа Празни Козметички Пакет За Око Крем Преносни Патување Крем Кутија
 • Неодамнешно

Мини Симпатична 6pcs/многу 5g 3Colors Кристал Акрилик Тегла Со УВ Круна Капа Празни Козметички Пакет За Око Крем Преносни Патување Крем Кутија

DEN 600.00

Мини Симпатична 6pcs / многу 5g 3 Colors Кристал Акрилик Тегла Со УВ Круна Капа Празни Козметички Пакет За Око Крем Преносни Патување Крем КутијаПакетот Вклучува : 6 компјутери / многу

300 x 2ML Празни Патување Преносни Стаклено Шише Парфем Мини Refillable Спреј Шише 2cc Стакло Parfume Мирис Atomizer GPT592A
 • Неодамнешно

300 x 2ML Празни Патување Преносни Стаклено Шише Парфем Мини Refillable Спреј Шише 2cc Стакло Parfume Мирис Atomizer GPT592A

DEN 4368.00

1, Точка : 2ml шише парфем,мирис шише,parfume atomizer,стаклено шише парфем,sprayer шише,примерок на стакло sprayer шише,тест стаклено шише2, Материјал : стакло шише + пластика sprayer3, Големина : Дијаметар 12mm x Висина 38mm над високи : 55мм4, Капацитет : 2 ML5, за Употреба : парфем примероци држи, лесно да се одржи со себе, лесно да се користи при патување6...

16Sets Етерично Масло Ароматерапијата Празно Носната Inhaler Цевки Стапчиња со Фитили, Шарени Празно Носната Контејнери (10 бои)
 • Неодамнешно

16Sets Етерично Масло Ароматерапијата Празно Носната Inhaler Цевки Стапчиња со Фитили, Шарени Празно Носната Контејнери (10 бои)

DEN 360.00 379.20

16 Sets Етерично Масло Ароматерапијата Празно Носната Inhaler Цевки Стапчиња со Фитили, Шарени Празно Носната Контејнери (10 бои)1)...

75ML транспарентен спреј шише или лосион шише или тоалетна вода шише
 • Неодамнешно

75ML транспарентен спреј шише или лосион шише или тоалетна вода шише

DEN 648.00

За објектот : Ова е многу професионална во потрага козметички пакување .Ова шише ќе се спречи производ доаѓаат во контакт со кислород за време на користењето да се зачува активна состојка и одржување на рок на траење.Материјалот е безбедна и чиста.ПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ или Т / T) или western union итн.За превозот : Ние ги испратите на нашата стока од страна на EMS,TNT,DHL,FEDEX,JCEX итн.ние ќе брод на стоките од 23 дена по вашата исплата,после тоа ,ние ќе ви понуди на следење на број за повикување .За нас : имаме толку многу differrent козметички сад.ние ги прифати малите на големо , нашите MOQ е 1 многу.ако постои каква било истрага ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

500 x 3ML Мини Стакло Парфем Мал Примерок Ампули Парфем Шише 3cc Празни Лабораторија Течни Мирис Тестот Цевка Судење Шише
 • Неодамнешно

500 x 3ML Мини Стакло Парфем Мал Примерок Ампули Парфем Шише 3cc Празни Лабораторија Течни Мирис Тестот Цевка Судење Шише

DEN 3185.76

1, Точка : парфем примерок шишенцето / парфем тестер на шишенцето / парфем тестер шише / парфем тест шише2, Материјал : стакло шише + пластика затка3, Големина : дијаметар 10мм x висина 62mm4, Капацитет : 3ml...

Бесплатен Превозот-50МЛ Празни игла капак Шише Јасно Пластика Перм Вода Под-флаширање Мали Козметички Пакување Сад 100PCS/МНОГУ
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот-50МЛ Празни игла капак Шише Јасно Пластика Перм Вода Под-флаширање Мали Козметички Пакување Сад 100PCS/МНОГУ

DEN 2644.00 2874.24

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

BellyLady 10pcs/set 5 ml DIY Кармин Вакум Шише Кармин Усна Цевка Кармин Цевка Сад Козметика Примерок Контејнер
 • Неодамнешно

BellyLady 10pcs/set 5 ml DIY Кармин Вакум Шише Кармин Усна Цевка Кармин Цевка Сад Козметика Примерок Контејнер

DEN 108.96

Опис : Висок квалитет 100% нов брендКатегорија : Refillable КонтејнериПогоден Толпата : унисексБоја : бела, црна, транспарентнаГолемина : 6.7 * 1.6 смКапацитет : 5gМатеријал : храна одделение PPПовод : професионални или лични употреба.Пакетот вклучува : 10 * цевкаСе истакна : Ве молиме пополнете помеѓу 5060 ℃...

200 x 120ml Голема Refillable Бостон Круг Стаклено Шише Со Црна Лосион Пумпа 4oz Стакло Контејнери за Чистење
 • Неодамнешно

200 x 120ml Голема Refillable Бостон Круг Стаклено Шише Со Црна Лосион Пумпа 4oz Стакло Контејнери за Чистење

DEN 14688.00

1 : Содржина : 120ml килибар сина јасно лосион пумпа шишиња 4oz козметички контејнери2 : Капацитет : 120ml 4oz3 : боја на шишето : темно килибар bllue јасно4, Користете : козметички пакување, етерично масло од пакување, течни сад5, Покрај жолто,зелено,јасно,сина и други бои се достапни6, Логото можат да се отпечатат на шише врз основа на 5000pcs по боја7, може да се направи кориснички шишиња како ваш дизајн или примерок.

Трговија на големо-100ML Игла Носот Капа Шише,Јасно Пластика Шминка Течност Под-флаширање,Мали Празни Козметички Сад,30PCS/МНОГУ
 • Неодамнешно

Трговија на големо-100ML Игла Носот Капа Шише,Јасно Пластика Шминка Течност Под-флаширање,Мали Празни Козметички Сад,30PCS/МНОГУ

DEN 1943.00 2111.52

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...