• Неодамнешно
Бесплатен превозот!50Yards/ 3/4 (20MM) Транспарентен Предиво Organza Лента Свадба декорација,

Бесплатен превозот!50Yards/ 3/4 (20MM) Транспарентен Предиво Organza Лента Свадба декорација,

DEN 83.00
DEN 105.12
-21 %
Достапно

Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница !
Ве молиме изберете боја број според бојата број, ако не го избере, боја случаен испрати!
Димензии : 3/4" (20 MM)
Боја : multicolor
Количина : 50yards
Опис на стока
Примање на плаќање, ние ќе го организира пратка во рок од 48 часа, цел можеби ќе треба да се 14 до 28 дена, затоа што ние не можат да контролираат стоки испратени до царинските, ако сте задоволни со 28 дена по приемот на нашиот проект, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе имаме професионална тимот за да им помогне да ги реши сите проблеми, нема да имате било какви загриженост и косата.
Меѓународниот поредок :
Проектот ќе биде во 1 до 2 работни дена од Кина превозот од Кина пост или international express
Преку економски меѓународна шпедиција, проценето време на испорака :
Од 15 до 25 работни дена, Велика Британија, сад и Канада.
Од 15 до 25 работни дена во повеќето Европски земји.
Во повеќето Азиски земји за 15 до 30 дена.
Од 15 до 25 работни дена во Австралија, Нов Зеланд
Се врати за да се опише
Ние сме во потрага напред кон позитивни повратни информации за комуникација. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвездички, ние сакаме да се направи, го даде за вас. Ако поради некоја причина не можеме да ги исполни вашите очекувања, ве молиме испратете e-mail на нас секој неутрален или негативен фидбек. Ние ќе сториме сè за да ги реши овие проблеми.
Добредојдовте да се купи!
Имајте пријатен ден! ! ! ! !

Карактеристики на понудата

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
lanshui
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
organza
Ширина:
3/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
3/4 (20MM)
Шема:
Полна Боја

Слични понуди

(5yds по тркалаат) 10Y7290 кери лента бесплатен превозот 1 сребрена печатени лента Grosgrain лента
 • Неодамнешно

(5yds по тркалаат) 10Y7290 кери лента бесплатен превозот 1 сребрена печатени лента Grosgrain лента

DEN 167.04

Предмет : печатени Лента Материјал : полиестер.Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво...

(5yds по тркалаат) 10Y6870 кери лента бесплатен превозот 1 еластична лента
 • Неодамнешно

(5yds по тркалаат) 10Y6870 кери лента бесплатен превозот 1 еластична лента

DEN 149.76

Предмет : печатени Лента Материјал : полиестер.Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво...

Дејвид додатоци 3/8 9mm цртан филм куче меморија сина сјајот лента grosgrain лента лента 10y,DIY рачно изработени модни додатоци,10Y7227
 • Неодамнешно

Дејвид додатоци 3/8 9mm цртан филм куче меморија сина сјајот лента grosgrain лента лента 10y,DIY рачно изработени модни додатоци,10Y7227

DEN 115.20

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

(5yds по тркалаат) 10Y4871 kerryribbon бесплатен превозот 7/8 лента Grosgrain лента
 • Неодамнешно

(5yds по тркалаат) 10Y4871 kerryribbon бесплатен превозот 7/8 лента Grosgrain лента

DEN 120.96

Предмет : печатени Лента Материјал : полиестер.Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво...

Бесплатен превозот 3/8 9mm grosgrain панделки,stitched панделки,9 боја мешани трговија на големо, ttd010
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 3/8 9mm grosgrain панделки,stitched панделки,9 боја мешани трговија на големо, ttd010

DEN 194.00 259.20

започнетекрајотСостојба : 100% сосема нов.боја : Како на сликатаШирина : 3 / 8" 9mm 18yards мешани 9 бојаКомпоненти Вклучени : Ќе добиете 2 Метри секоја од 1 СТИЛ18 метри grosgrain ЛентаУпотреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

Новиот производ 25mm-38mm црна phnom penh лента лак рака-украсена капа декорација фестивал Grosgrain панделки 50 метри H-00079
 • Неодамнешно

Новиот производ 25mm-38mm црна phnom penh лента лак рака-украсена капа декорација фестивал Grosgrain панделки 50 метри H-00079

DEN 614.00 614.40

Добредојдовте на нашиот магазинПредмет : grosgrain лентаМатеријал : 100 полиестер влакнаСуровини : Увезената сурова свила полиестер влакна Европа зелена hightech текстилни боиПроцес : преносот на топлината, умре печатењеПакување : 50 јарди / многуСлики : сите слики во оваа продавница се направи во реалниот живот...

Q&N лента трговија на големо/OEM 7/8inch 22mm 140901007 Голема Насмевка Девојки Шема grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Q&N лента трговија на големо/OEM 7/8inch 22mm 140901007 Голема Насмевка Девојки Шема grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот

DEN 432.00 720.00

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,pls контактирајте со нас да изберете слободна лента...

10Y42177 7/8(22mm) злато цвет лента печатени полиестер лента 10 метри, DIY рачно изработени материјали, свадбен подарок заврши
 • Неодамнешно

10Y42177 7/8(22mm) злато цвет лента печатени полиестер лента 10 метри, DIY рачно изработени материјали, свадбен подарок заврши

DEN 168.00

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

10Y9985 кери лента бесплатен превозот 1 печатени лента Grosgrain лента Лак Материјали подарок пакување,прибор за облека
 • Неодамнешно

10Y9985 кери лента бесплатен превозот 1 печатени лента Grosgrain лента Лак Материјали подарок пакување,прибор за облека

DEN 120.96

Предмет : печатени Лента Материјал : полиестер.Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво...

Q&N лента трговија на големо/OEM 1inch розова печурки панда печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Q&N лента трговија на големо/OEM 1inch розова печурки панда печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот

DEN 614.00 768.00

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,pls контактирајте со нас да изберете слободна лента...

Дејвид додатоци 5/816mm еластична печатени полиестер лента 10yds,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок заврши,10Y3909
 • Неодамнешно

Дејвид додатоци 5/816mm еластична печатени полиестер лента 10yds,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок заврши,10Y3909

DEN 69.12

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

Q&N лента 16mm 22mm 25мм 38mm 50mm, 75мм девојка принцеза печатени grosgrain лента webbing 50yards/ролна за коса вратоврска бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Q&N лента 16mm 22mm 25мм 38mm 50mm, 75мм девојка принцеза печатени grosgrain лента webbing 50yards/ролна за коса вратоврска бесплатен превозот

DEN 528.00 660.00

Се препорачува : Поттикнување wholesales и OEM!!1.Објектот спецификитеСостојба : Нова : бренднови, не се користи, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети).Лента Тип : GrosgrainМатеријал : ПолиестерШирина : 16mm75mmВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.2.Начин на ПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.3.Пратката(Бесплатен превозот )A) во сад од страна на USPS : 815 дена.Б) Други земји : Ќе ја испрати од Кина пост воздух mail со следење на број и последните 1530 дена.В)Доколку износот е над $100,лентата ќе биде испорачуван DHL,Fedex,UPSот и ЕМС,испорака ден ќе биде 710working дена.4.Политика На ВраќањеАко вашиот објект е дефектен, Контактирајте со нас за враќање насоки...

Q&N лента трговија на големо/OEM 7/8inch 22mm 140901005 Среќен Училиште Децата Печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Q&N лента трговија на големо/OEM 7/8inch 22mm 140901005 Среќен Училиште Децата Печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот

DEN 432.00 720.00

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,pls контактирајте со нас да изберете слободна лента...

(5yds по тркалаат) 10Y7292 кери лента бесплатен превозот 1 glitter лента Grosgrain лента
 • Неодамнешно

(5yds по тркалаат) 10Y7292 кери лента бесплатен превозот 1 glitter лента Grosgrain лента

DEN 144.00

Предмет : печатени Лента Материјал : полиестер.Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво...

10Y11548 kerryribbon freeshipping 1 цвеќиња печатени Grosgrain лента прибор за Облека Лак Материјал Подарок Завиткување
 • Неодамнешно

10Y11548 kerryribbon freeshipping 1 цвеќиња печатени Grosgrain лента прибор за Облека Лак Материјал Подарок Завиткување

DEN 120.96

Предмет : печатени Лента Материјал : полиестер.Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво...

(5yds по тркалаат) 10Y4014 бесплатен превозот 7/8 печатени лента Grosgrain лента целата продажба и OEM
 • Неодамнешно

(5yds по тркалаат) 10Y4014 бесплатен превозот 7/8 печатени лента Grosgrain лента целата продажба и OEM

DEN 120.96

Предмет : печатени Лента Материјал : полиестер.Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво...

1y/многу 25мм Мулти Боја Торба за на Рака Ткаени Памук Шиење Рака Појас За на Рамо Кеси Чанта Облека DIY Додатоци LX087
 • Неодамнешно

1y/многу 25мм Мулти Боја Торба за на Рака Ткаени Памук Шиење Рака Појас За на Рамо Кеси Чанта Облека DIY Додатоци LX087

DEN 114.24

1y / многу 25мм Мулти Боја Торба за на Рака Ткаени Памук Шиење Рака Појас За на Рамо Кеси Чанта Облека DIY Додатоци LX087Големина : 25mmКОЛИЧИНА : 1yards / многуМатеријал : Памук+ПолиестерБоја : Беж,Црна,Сива,Црвена,Портокалова,Зелена,Небото сино,Кралска сина,Темно сина,Светло пурпурна,Виолетова,Кафе,Каки,Розова,Кореја, розова,црвена Роза,сина,Кафена,Темно беж,Вино црвеноСе користи за : Чанти,облека, и други handcrafts ект..Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Испорака : Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата...

ZERZEEMOOY НОВИ 7/8Inch 1inch 2inch 5Yard/ролни Јагода Ткаенина Виткање Лента Памук, Лен Куче Јаки Bowknot Чипка
 • Неодамнешно

ZERZEEMOOY НОВИ 7/8Inch 1inch 2inch 5Yard/ролни Јагода Ткаенина Виткање Лента Памук, Лен Куче Јаки Bowknot Чипка

DEN 200.64

ГОЛЕМИНА : 16 MM;22 MM;25 MM;50 MM ПАКУВАЊЕ : 5 YARD / РОЛНИ ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : Ние може да направи сопствени цел за панделка,ниска MOQ и најдобра цена, ако цел moq за вашите сопствени дизајни, тоа ќе биде ексклузивен,повеќе детали, pls контактирајте со нас...

(5yds по тркалаат) 10Y3654 kerryribbon бесплатен превозот 7/8 glitter бран лента Grosgrain лента
 • Неодамнешно

(5yds по тркалаат) 10Y3654 kerryribbon бесплатен превозот 7/8 glitter бран лента Grosgrain лента

DEN 144.00

Предмет : печатени Лента Материјал : полиестер.Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво...

FZNNKW Печатени Grosgrain Лента лак 50pcs DIY облека декорација ткаенина bowknots девојки hairclips bowtie
 • Неодамнешно

FZNNKW Печатени Grosgrain Лента лак 50pcs DIY облека декорација ткаенина bowknots девојки hairclips bowtie

DEN 240.00 282.24

Главната Вовед@За 35mm*25мм.(1.38"*1")@ Бои ќе се меша со случаен избор од најновите акции бои.ние ќе се обидеме да се ажурира на боја слики во продавницата[email protected]Слики се од сите вистински објектот,ве молиме погледнете на бојата и формата.Превозот@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 735 работни дена до дестинацијата[email protected] International Express / курир ќе потрае околу 37 работни дена до дестинацијата[email protected] Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот[email protected] Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.Плаќање@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира[email protected] Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.По Продава Услуга@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес[email protected] Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно[email protected] Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

Q&N лента трговија на големо/OEM 7/8inch 22mm 140901006 Голема Насмевка Деца Печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Q&N лента трговија на големо/OEM 7/8inch 22mm 140901006 Голема Насмевка Деца Печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот

DEN 432.00 720.00

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,pls контактирајте со нас да изберете слободна лента...

OOOT BAORJCT 1710234,25 16 ММ боја факултативна 25 метри зелен кромид лента, свадба се облекуваат лента, подарок пакување, DIY рака материјал
 • Неодамнешно

OOOT BAORJCT 1710234,25 16 ММ боја факултативна 25 метри зелен кромид лента, свадба се облекуваат лента, подарок пакување, DIY рака материјал

DEN 116.16

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! Лента Тип : Кромид Лента 25 метри / волумен Ширина : 1 инчен 25мм Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн...

5/8 инчи (15mm или 16mm) Grosgrain Панделки за Божиќ Подарок Пакување 196 бои
 • Неодамнешно

5/8 инчи (15mm или 16mm) Grosgrain Панделки за Божиќ Подарок Пакување 196 бои

DEN 350.40

5 / 8" инчи (15mm или 16mm) Grosgrain Панделки за Божиќ Подарок Пакување 196 бои5 / 8"(инчен) 16mm Grosgrain Лента за облека5 / 8 инчи grosgrain лента за бонбони торта за завиткувањеБоја Картички : Детали : Нашите grosgrain лентата е 100% полиестер платно и одлична за употреба на пакувањето, embellishments, цветни аранжмани, булчински букети cheerleading лента, занает проекти, домашни миленичиња додатоци, коса додатоци, булчински букети, scrapbooking, millinery, бебе се носат и за голем број на други користи...

5pcs/број 7 виножито од Тебе Коса, Лак Со алигатор Клипови За Девојки Дијамант Јазол Коса Клипови Acceessories За Девојка
 • Неодамнешно

5pcs/број 7 виножито од Тебе Коса, Лак Со алигатор Клипови За Девојки Дијамант Јазол Коса Клипови Acceessories За Девојка

DEN 401.00 527.52

Добредојдовте на Winsome Лента&Занаети Продавница ОПИСПрименаПрават косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Превозот и Процесирање на НарачкатаОбјектите се обработуваат во рок од 5 работни дена по уплатаa) во сад од страна на eпакети : 820 дена.б) Други земји : Ќе ја испрати од Кина пост воздух mail со следење на број и последните 1530 дена.в)Ако вкупниот цел износот е над $100,Преку Експрес курир како што курирската служба DHL,UPSот,FEDEX,испорака ден ќе биде 37working денаРуски Клиенти Внимание ве молиме : Според новата политика е предвидено од страна на руската поштата , Купувачот мора да му даде име и презиме , инаку пратката ќе бидат вратени назад на испраќачот...