• Неодамнешно
Weixu Девојки Жан Долго Панталона 2017 Пролет, Есен Мода Се Мали Cottons Деца Еластичен Појас Tassel Одблесокот Тексас Панталони Деца Панталони

Weixu Девојки Жан Долго Панталона 2017 Пролет, Есен Мода Се Мали Cottons Деца Еластичен Појас Tassel Одблесокот Тексас Панталони Деца Панталони

DEN 718.00
DEN 897.12
-20 %
Достапно

Количина на стоки


Добредојдовте на Weixu Co., Рибар Чувајте
Топло Прашува :
Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
Мерка на облека што обично се носат, но не и мерка на вашето тело за да изберете големина.
Ако вашиот мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина.
Ако не сте сигурни за големината, ве молиме да ни остават порака за вашата тежина и висина, ние може да ви даде некој предлог.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.
(1cm=0.3937 инчен, 1inch= 2.540 см)
Различни компјутерски екран бои различно, вистински објект боја може малку да се разликуваат од сликите.
Ви благодариме за вашето разбирање.
ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА (Measurment во СМ) НИ Големина 3 T-4 T 5 T-6 T 7 T-8 T 9 T-10 T 11 T-12 T 13 T-14 T Покриви Големина 110 120 130 140 150 160 Должина 68 73 78 83 88 90 Половината 47 49 51 53 55 57 Хип 56 60 64 68 72 76 Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.
(1cm=0.3937 инчен, 1inch= 2.540 см)
Топло Совети
Пред исплата, ве молиме двојно проверете ги вашите испорака информации :
контактирајте со име,адреса, поштенски код, телефонски броеви, итн. така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.
Ако сте руски Пријатели, ве молиме да ни помогне да се обезбеди целосно име и презиме.
(given name)+татковски името+презиме)
За Царинска
Ние ќе пишува пониска вредност на цел пакет на услуги за да ви помогне да се избегне царинската управа. И ако вашата земја има посебни барањето за увоз цел, љубезно ве молиме да ги споделите со нас, и ние може да го напишете детали како што сакате.
Поради различни царинска политика, за жал ние Не сме Одговорни за Царинење. Љубезно ве молиме да забележите на оваа.

Карактеристики на понудата

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 13T, 14T, 3T, 4T
Бренд Име:
WEIXU
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Подигнете Ги Намали
Половината Тип:
Средината
Шаблон Тип:
Цврста
Панталона Стил:
Одблесокот Панталони
Тип На Објект:
Целосна Должина
Број На Модел На:
KP302
Декорација:
Tassel
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Главните состојки ткаенина:
Памук
Висина:
110CM,120CM,130CM,140CM,150СМ,160CM
Сезоната:
Пролет, Есен
боја:
Сина

Слични понуди

Момче Панталони,3-8 Години Војска Зелена висококвалитетни памучни панталони Дете Панталони монсуните Деца Outerwears Панталони костими година нови MH9248
 • Неодамнешно

Момче Панталони,3-8 Години Војска Зелена висококвалитетни памучни панталони Дете Панталони монсуните Деца Outerwears Панталони костими година нови MH9248

DEN 478.00 508.32

Ставка детали / details / détails / detalhes / detallesИме на производ : Момчиња панталони MH9248Боја : ЗеленаГолемина : За 100125cm или 48 години момчиња.Ве молиме видете на табелите подолу, за да се избере соодветна големина на : Големина опции на aliexpress.comДолжина,Половината(Релаксираат)Колковите,Совети Heigh,cmcmинчcmинчcmинч45822.84618.170.527.810010556224.44818.975.529.7105110666265019.77830.711011577027.65220.480.531.711512087429.15421.28332.6120125Ние се користи за да испратите големина информации потврди порака за секое купување...

2018 Нови детски Облека Есен Пролет Бебе Дете Девојка Pantskirt Топло Culotte Leggings Мода Туту Tulle Долго Здолниште Панталони
 • Неодамнешно

2018 Нови детски Облека Есен Пролет Бебе Дете Девојка Pantskirt Топло Culotte Leggings Мода Туту Tulle Долго Здолниште Панталони

DEN 255.00 296.64

Опис2018 Најновите Модни Деца Бебе Девојки Чипка Туту Здолниште Leggings !!!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : Розова / Црна / Сива / СинаНово во Мода Материјал : 100% Памук &TulleВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

Moomin Деца 2017 Зима момчиња панталони Полиестер Целосна Должина момчиња панталони Директно Карактер windproof панталони Drawstring топло
 • Неодамнешно

Moomin Деца 2017 Зима момчиња панталони Полиестер Целосна Должина момчиња панталони Директно Карактер windproof панталони Drawstring топло

DEN 685.00 1343.04

Како да се избере големина24 M за 8595cm, 3 T за 95105cm4 T за 100110cm, 5 T за 110120cm6 T за 115125cm, 7 T за 120130cm8 T за 125135cm, 9 T за 135145cm10 T за 145155cmпревозот и плаќањеПревозот УсловиНашиот Објект се бесплатен превозот во САД,ЕУ, Азија, и секоја земја., Обичај, даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест...

Moomin Деца 2017 Пролет Падне водоотпорни панталони Полиестер Целосна Должина Момчиња панталони Директно момчиња спортски панталони Drawstring
 • Неодамнешно

Moomin Деца 2017 Пролет Падне водоотпорни панталони Полиестер Целосна Должина Момчиња панталони Директно момчиња спортски панталони Drawstring

DEN 485.00 950.40

Добредојдовте во Мојата Продавница Moomin Деца 2016 Година Пролет водоотпорни панталони Полиестер Целосна Должина Момчиња панталони Директно момчиња спортски панталони DrawstringСТАНА ЕДЕНЦРВЕНАРОУЗ БЦРНО НАЦрна БСинапревозот и плаќањеПревозот УсловиНашиот Објект се бесплатен превозот во САД,ЕУ, Азија, и секоја земја., Обичај, даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест...

2018 пролет облека на децата момчиња панталони каузална писма лабава памук момчиња панталони за деца големите момци спортски панталони долги панталони
 • Неодамнешно

2018 пролет облека на децата момчиња панталони каузална писма лабава памук момчиња панталони за деца големите момци спортски панталони долги панталони

DEN 527.52

големина информацииДете ГолеминаНИ Големина4 T68101214Детали Големина на овој ДизајнГолемина110cm120cm130cm140cm150cm160cmДолжина66cm71cm76cm83cm90cm96cmПоловината*224cm26cm28cm30cm32cm34cmХип*233cm35cm37cm39cm41cm43cmВе молиме проверете ги мерење на табелата внимателно.Бидејќи на различни производство серии, може да се отстапува на 1~2cm.Состојба100% Сосема Нов / Без никакви додатоциЗабелешкаВе молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.Ткаенини95% памукдетали за производот

Мало 3-10 години памук децата шарени панталони спортски leggings девојки деца пролет, есен есен
 • Неодамнешно

Мало 3-10 години памук децата шарени панталони спортски leggings девојки деца пролет, есен есен

DEN 389.28

**екстра точка ќе добиете дополнителни 4% попуст најголемиот дел цена!***Фабрика Директни Локален Бренд Со*Ние обично го користат тенок и лесен материјал како пластика кеса да пакет на стока, така што ќе може да го спаси цената на превозот да си дозволат нашите клиенти повеќе поевтина цена.Големина на табелата(CM; отстапување : 13 CM)Децата НИ ГолеминаДолги панталониПоловинатаРеферентна Висина3 T53181004 T58191105 T6 T63201207 T8 T68211309 T10 T7322140Плаќање и испоракаW e прифати сите плаќања што се наведени погоре.Сите предмети ќе брод во рок од 15 работни дена (исклучува во викенди и празници) по исплата е расчисти.Се враќаНие гарантираме дека секој објект што сте го купиле е сосема нова и не се користи или се обидел на пред...

Деца Бебе Момчиња Девојка Панталони животен Стил Памук Цртан филм PP Панталони Панталони S M L 6 Бои
 • Неодамнешно

Деца Бебе Момчиња Девојка Панталони животен Стил Памук Цртан филм PP Панталони Панталони S M L 6 Бои

DEN 101.00 126.72

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^0^Бебе Дете Момче Девојка PP Панталони Legging Симпатична Модел Панталони Бесплатен Превозот S M L100% Сосема Нов и висок квалитет!!!Цртан филм Шема и Удобно Материјал е најдобар избор за вас !Совршено се вклопуваат за вашето Бебе !Материјал : ПамукБои : Сива / Розова / Red / Темно Сина / Беж(Птица) / Жолта(Мечка)Модел : Животен СтилСтил : Деца PP ПанталониГолемина Должина Половината Нога Ширина2 T / S 20.5 cm / 8" 21.5 cm / 8.5" 7.5 cm / 2.95"4 T / M 21.5 cm / 8.5" 22.5 cm / 8.6" 8.5 cm / 3.35"6 T / L 25cm / 9.8" 23cm / 9.1" 9cm / 3.5"Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

Еластична Пролет Есен Децата Долги Панталони Панталони Бонбони Боја Девојка Молив Тесни Панталони Bottoms Сите натпревари Деца Leggings 3-11Y
 • Неодамнешно

Еластична Пролет Есен Децата Долги Панталони Панталони Бонбони Боја Девојка Молив Тесни Панталони Bottoms Сите натпревари Деца Leggings 3-11Y

DEN 333.00 369.60

>>>>>>>>Можеби интересно>>>>>>>>Детали За Производот : Точка Име : Цврсти Светла Боја Девојки Лето Коленото Должина Тесни ПанталониДимензии : 100, 110, 120, 130, 140 , 150 Одговараат за 311 Години Децата (Само за референца)Материјал : Памук мешавинаВозраст : 311 ГодБои : Розова, Бела, Виолетова, Зелена, црвена Роза, ЦрнаОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот, plz бидете сигурни дека можете да го прифати пред да нарачате.Ви Благодариме U.!!!>>>>>>>>Големина Спецификација>>>>>>>>Производ ЕкранотСовети : Модел слики се само за референца, производот е исто како вистински фотографии покажува.

Бесплатен превозот 2017 нова пролет есен децата симпатична бебе момчиња панталони џеб маче мачка
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 2017 нова пролет есен децата симпатична бебе момчиња панталони џеб маче мачка

DEN 252.00 360.00

Белешки : ве Молиме овозможи 13 CM разлики поради прирачник за мерење Сите мерења во cm, ве молиме имајте во предвид 1cm =0.39 инч,1 инч=2.54 см треба да doublecheck големината опис пред да се одлучи да се одржи редот(вклучувајќи должината на облека, да се градите, половината и така натаму)...

Животно Бебе Девојки Долги Панталони Новороденче leggings Бебиња PP Панталони Памук, Бебе Облека Bebe Roupas
 • Неодамнешно

Животно Бебе Девојки Долги Панталони Новороденче leggings Бебиња PP Панталони Памук, Бебе Облека Bebe Roupas

DEN 116.16

Бебе Момчиња и девојки pp панталони хулахопки гаќи100% Памук,со Врвен Квалитет,Удобен за бебетоГолемина : 80 90 95 за околу 612month,1218month,1824monПостојат многу различни бои и стилови,слики го покажува следново е само примерок бои.Нашата фабрика би ги произведуваат многу убаво нови модели.Овие панталони не може да избере специјални дизајни,u само може да изберете момче или девојка,и изберете големина у сакате.ние ќе се меша најдобри продажба на модели за уПревозот : јас ќе го испратам на вашиот предмет во 2 работни дена по вашата исплата потврди Сите ќе бидат испратени од страна на превозот метод кој ќе choosed...

Девојки панталони летото година нови пристигнување бонбони боја девојки коленото должина leggings деца убава панталони chindren 3-9y панталони SCH320
 • Неодамнешно

Девојки панталони летото година нови пристигнување бонбони боја девојки коленото должина leggings деца убава панталони chindren 3-9y панталони SCH320

DEN 191.00 253.92

нови chindren лето коленото должина leggings деца Везови елени шема лето leggings 1.материјал : памук spandex 2.боја : како на сликата покаже 3.пакет : 1 opp вреќа / парче 5 : Слики и суптилна боја разлика во вид Е нормално! 4 : ве Молиме овозможи 13 CM се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

1-5 Година Слаби Деца Деца pleuche Сомот Панталони Мало Бебе Девојки Leggings Мода Кул Децата Панталони Fantasia Infantil
 • Неодамнешно

1-5 Година Слаби Деца Деца pleuche Сомот Панталони Мало Бебе Девојки Leggings Мода Кул Децата Панталони Fantasia Infantil

DEN 383.00 638.40

15 Година Слаби Деца Деца pleuche Сомот Панталони Мало Бебе Девојки Legging Панталони Мода Кул Децата Панталони Fantasia Infantil Тесни Тенок ПанталониГолеминаПанталони Должина(cm)Половината(cm)Референтна Висина(cm)12 M47407080см24 M49448090cm3 T52464 T5950100110cm5 T6256110120cmAnswer : ___________________________ Note : 1.Бидејќи на различни мерни методи, ве молиме овозможи 13cm грешка2.Бојата и моделот на облека може да биде различен, со оригиналниот основно за светлина effection | _ |

2017 нова есен бебето панталони памук војска маскирна спорт стил деца панталони 0-3 година момчиња девојчиња панталони Деца Хумор
 • Неодамнешно

2017 нова есен бебето панталони памук војска маскирна спорт стил деца панталони 0-3 година момчиња девојчиња панталони Деца Хумор

DEN 356.00 374.40

Информација За Производот : Пол : момче / девојкаБоја : Како на сликата покажуваМатеријал : ПамукПакет : 1pec=1lot / Opp вреќаГолемина : 13 годинаAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме Имајте во предвид омилена боја и големина...

1 Buc Лето Пролет Деца Девојки Leggings Бебе Деца Мека Polka Точка Панталони За Девојка Тенок Еластична Legging Roupa Infantil Feminina
 • Неодамнешно

1 Buc Лето Пролет Деца Девојки Leggings Бебе Деца Мека Polka Точка Панталони За Девојка Тенок Еластична Legging Roupa Infantil Feminina

DEN 271.00 417.12

Моден 5 Бои Деца И Дебели Девојки Еластичен Појас Чипка Цвет Leggings Деца ТелеДолжина ПанталониСтавка Детали : Материјал : Цврсти&Полиестер&ЧипкаСтил : Novely Симпатична Тенок Панталони За ДевојкиГолемина : Одговара 3~8 Век( Само За Препорачувам )Боја : Точно Како Слики (5 Бои За Вашиот Изберете)Тежина : 36 g(Приближно)Моден : Бебе Gilrs Шарени Чипка Bowknot ПанталониПакет : Едно Парче Деца Девојка LeggingsАпликацијата Повод : Одговара на Облека и Тмаица,Работат Надвор LeggingsЗабелешка : 8598% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светлаТопло Ве Потсетам : Се Грижи За Вашето Бебе,Лекување На Нашите Бебиња ИЗа Промет На Големо Со Клиентите, Ние Може Да Ви Даде Попуст,Pls Контактирајте Со Нас Во Секое ВремеПовратни информации : Кога ќе го Добиете на стоки,Ако не сте задоволни,, се надевам, ќе може да ни даде петѕвезда повратни информации Доколку постојат проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,Ние ќе се реши за васИспорака Метод : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ( Над 180 Ќе биде испорачуван EMS, DHL,Fed Ex, итн.)Големина(CM) Должина на Градите Рамо Половината Ракав Lenght СОВЕТИ : Бидејќи се Мери со раце,можеби ќе има 23cm отстапување.се надеваме дека клиентот ќе може да го разбере.Многу благодарам!~Нова Продавница Openning, Повеќе Попуст И Подарок За Вас~Превозот и Ракувањето со Политика : предметите ќе бидат брод наскоро кога доби потврдена исплатата...

2017 бебето панталони есен & зима плус сомот топло Симпатична 0-3 години бебе момче девојки панталони
 • Неодамнешно

2017 бебето панталони есен & зима плус сомот топло Симпатична 0-3 години бебе момче девојки панталони

DEN 328.00 345.60

Информација За Производот : Пол : девојкиБоја : Како на сликата покажуваМатеријал : Памук & Додај волнаПакет : 1pec=1lot / Opp вреќаГолемина : 03 година7 9 Месец Соодветна висина од 7075см Панталони долго 43cm1012 Месец Соодветна висина од 7580см Панталони долго 46cm1318 Месец Соодветна висина 8085cm Панталони долго 48cm19 до 24 Месец Соодветна висина 8590cm Панталони долго 50cm3 Т Соодветна висина од 90100cm Панталони долго 52cmAnswer : ___________________________ Note : смВе молиме Имајте во предвид омилена боја и големина...

SheeCute Девојки Панталони Деца Високо еластична фармерки деца поврзана Имитација тексас ткаенини молив панталони фармерки SCH8170
 • Неодамнешно

SheeCute Девојки Панталони Деца Високо еластична фармерки деца поврзана Имитација тексас ткаенини молив панталони фармерки SCH8170

DEN 302.00 431.52

Нови Девојки Тесни Панталони Девојки тенки панталони за Пролет Лето Есен 1.материјал : Памук : 32% VI : 72% SP : 3% 2.боја : како на сликата покаже 3.пакет : 1 opp вреќа / парче 5 : Бидејќи на светлината и на екранот на компјутерот се покаже, вистинската боја можеби малку поинаква со моделот...

Мало 4-14 години децата tassel ѕвона чиста боја тенок фармерки девојки пролет, есен есен
 • Неодамнешно

Мало 4-14 години децата tassel ѕвона чиста боја тенок фармерки девојки пролет, есен есен

DEN 603.36

**екстра точка ќе добиете дополнителни 3% off најголемиот дел цена!***Фабрика Директни Локален Бренд Со*Ние обично го користат тенок и лесен материјал како пластика кеса да пакет на стока, така што ќе може да го спаси цената на превозот да си дозволат нашите клиенти повеќе поевтина цена.Големина на табелата(CM; отстапување : 13 CM)Децата НИ ГолеминаДолги панталониПоловинатаРеферентна Висина4 T6823.51105 T6 T7324.51207 T8 T78Беа 25,51309 T10 T8326.514011 T12 T8827.515013 T14 T9328.5160Плаќање и испоракаW e прифати сите плаќања што се наведени погоре.Сите предмети ќе брод во рок од 15 работни дена (исклучува во викенди и празници) по исплата е расчисти.Се враќаНие гарантираме дека секој објект што сте го купиле е сосема нова и не се користи или се обидел на пред...

2017 Момчиња Панталони Лето Теле-должина Панталони Шорцеви Децата се Памучни Панталони Бебе Момчиња Панталони Лето Еластичен Појас Панталони Деца
 • Неодамнешно

2017 Момчиња Панталони Лето Теле-должина Панталони Шорцеви Децата се Памучни Панталони Бебе Момчиња Панталони Лето Еластичен Појас Панталони Деца

DEN 478.00 734.40

Големина ИнформацииВе молиме проверете Детали Големини пред да го купат Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате...

Топла Продажба година нови зимски плус сомот топло бебе панталони 0-3 годишно момче/девојки Писмо Прекрасна бебе зимски панталони
 • Неодамнешно

Топла Продажба година нови зимски плус сомот топло бебе панталони 0-3 годишно момче/девојки Писмо Прекрасна бебе зимски панталони

DEN 383.00 403.20

Информација За Производот : Пол : момчиња / девојкиБоја : Како на сликата покажуваМатеријал : Памук Плус сомотПакет : 1pec=1lot / Opp вреќаГолемина : 03 година79 M Долги панталони 42cm Соодветна висина 6570cm1012 M Долги панталони 44cm Соодветна висина од 7075см1318 М Долги панталони 46cm Соодветна висина од 7580см1924 M Долги панталони 48cm Соодветна висина 8090cm24 M=23 Y Долги панталони 50cm Соодветна висина од 9095cmAnswer : ___________________________ Note : смВе молиме Имајте во предвид омилена боја и големина...

Популарната 36 бои 18pcs по многу Busha PP Панталони Бебе Момче Девојка Панталони Бебе Leggings Панталони
 • Неодамнешно

Популарната 36 бои 18pcs по многу Busha PP Панталони Бебе Момче Девојка Панталони Бебе Leggings Панталони

DEN 974.00 1392.00

Карактеристики : Материјал : 80%Памук+15 Полиестер+5% SpandexПол : Момче&ДевојкиГолемина : 80,90,9580(01 носители година) : Должина 40 CM+Половината 20 CM+Хип 23 CM90(12 години) : Должина 45СМ+Половината 20 CM+Хип 24 CM95(23 години) : Должина 48 CM+Половината 20 CM+Хип 24 CMAnswer : ___________________________ Note : Т тука можеби 13cm должина разлика по парче, поради тоа што се мери од страна на manual...

Зимски Панталони За Девојки Деца Облека Памук Згусне Панталони Еластичен Појас Топло Leggings Девојки Училишни Униформи 2 4 6 8 10 12
 • Неодамнешно

Зимски Панталони За Девојки Деца Облека Памук Згусне Панталони Еластичен Појас Топло Leggings Девојки Училишни Униформи 2 4 6 8 10 12

DEN 915.00 1115.52

modname=ckeditorЗимски Панталони За Девојки Деца Облека Памук Згусне Панталони Еластичен Појас Топло Leggings Девојки Училишни Униформи 2 4 6 8 10 122017 Зимски Панталони За Девојки Дебели Топло Панталони Деца Костими Бренд Деца BottomsДетали За Производот : Пакет : 1 x ПанталониСезона : ЗимаБоја : Сина, Црна, РозоваВозраст : 4 5 6 7 8 9 10 11 12 години ДевојкиГолемина 4 T(120) е за 100110cm висина, Големина, 5 и 6(130) се за 110120cm висина,Големина 7 & 8(140) се за 120130cm висина, Големина, 9 и 10(150) се за 130140cm висина,Големина 11 & 12 (160) се за 140150cm висина.За УслугатаКако да сум во Кина, вашата земја и рудникот се џет заостануваат...