• Неодамнешно
САМОВИЛА СЕРАФИМИ СТП материјал Shingeki не Kyojin Напад на Титан Паричникот цртан филм Кожа Аниме Држачот на Цртан филм Чанта

САМОВИЛА СЕРАФИМИ СТП материјал Shingeki не Kyojin Напад на Титан Паричникот цртан филм Кожа Аниме Држачот на Цртан филм Чанта

DEN 340.00
DEN 424.80
-20 %
Достапно

Количина на стоки


САМОВИЛА СЕРАФИМИ СТП материјал Shingeki не Kyojin Напад на Титан Паричникот цртан филм Кожа Аниме Држачот на Цртан филм Чанта
ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКАЦИЈА
Број на модел : WP101
Материјал :
СТП Кожа
Производ Големина :
10x2x19 cm
Тежина :
0.2 KG
Боја : Каки, може да биде било која боја за кориснички налози
Тип на производ : Популарен цртан слика паричник, долго стил на аниме паричникот чанта спојки
Шаблон Тип :
Токио цртан филм сликата торба цртан филм паричникот чанта спојки
Затворање Тип :
Патент
Стил : Секојдневна употреба стил. Повик паричникот чанта.
ОЕМ :
ОЕМ прифатливо, прилагодено производи добредојде
Ранец Употреба :
Секојдневно Ранец
Карактер :
Токио ,печатење токио торба
Појас Тип :
Мека Појас, Двојно Рака
Производ Предност :
Висок квалитет и убаво изработка. Добри цени.
Производ Функција :
Момчиња секојдневно ранец
Превозот meathod :
Кина Пост Воздух Mail, хонг конг Пост Воздух Mail, EMS, DHL и сл
Пакување :
Индивидуални поли торба
Производ advantagements :
1. Високо квалитетен материјал . Само со висок квалитет материјал може да се постигне добар квалитет на производите.
2. Убаво изработка. Ние имаме повеќе од 10 години искуство за изработка на ќеси. Добра репутација за изработка.
3. Деликатна крои. За било добро торба, крои е исклучителна работа. Секој бод треба да имаат ист простор.
4. Печатење е многу важно, особено за charater. На познатиот цртан филм паричник. Напад на титан паричник.
5. Фабриката директно. Ние сме биле за производство кеси за многу познати брендови и да се знае како да се справи со висок квалитет торба.
6. Силна способност за бекап. Со моќна фабрика за поддршка, ние имаме многу подготвени направени акции кеси. И може да обезбеди OEM услуги. Брзо олово време и достава се загарантирани.
НАПОМЕНА :
1. Овој објект доаѓа со нова состојба.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Паричникот
Обвивка Материјал:
Најлон
Паричникот Должина:
Долго
Пол:
Унисекс
Паричници:
Спојката Паричници
Бренд Име:
САМОВИЛА СЕРАФИМИ
Затворање Тип:
Hasp
Објектот Висина:
19cm
Објектот Тежина:
0.2
Внатрешни работи:
Фото Носителот,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Материјал Состав:
СТП Кожа
Стил:
Цртан филм
Објектот Должина:
10cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
WP101
Објектот Ширина:
2 cm
Главен Материјал:
PU
боја:
Каки
mateial:
СТП Кожа
Големина:
10x2x19 cm
Производ Стил:
печатени цртан филм игра паричник
превозот:
Преку ePacket и Кина Пост Воздух Mail
Пакување:
Индивидуални поли торба за секое парче
Производ иднина:
Топла продажба на цртан филм паричник

Слични понуди

МЈ Мажите е Вистинска Кожа Паричници Висок Квалитет Вистинска Кожа Bi-Пати Долго Паричникот Монета Џеб Држачот на Машки Чанта Кафе
 • Неодамнешно

МЈ Мажите е Вистинска Кожа Паричници Висок Квалитет Вистинска Кожа Bi-Пати Долго Паричникот Монета Џеб Држачот на Машки Чанта Кафе

DEN 772.00 1286.88

Главен материјал : кравја кожа Обвивка материјал : полиестер Внатрешни работи : 4 x картичка слотови, 2 x парични позиции, 1 x монета џеб, 1 x ID прозорец, 1 x патент џеб Затворање тип : hasp Функција : паричникот / чанта / држачот / монета чанта Големина : 19cm x 9cm x 1,5 см (Должина x Висина x Широчина) Боја : кафе Пакет : 1 x паричник

RanHuang Нови 2017 Жените Долго Паричникот Висок Квалитет на Стп Кожен Паричник Модата Жените Hasp Purses Држачот на portafoglio дона a81
 • Неодамнешно

RanHuang Нови 2017 Жените Долго Паричникот Висок Квалитет на Стп Кожен Паричник Модата Жените Hasp Purses Држачот на portafoglio дона a81

DEN 257.00 466.56

Опис : Материјал : Стп Кожа Димензии : Должина е 20cm , Ширина е 10cm Поради различни производство серии,може да има отстапување од 1 до 3cm за предмети.

Аниме Цртан филм Краток Паричникот Токио Ghoul Kaneki Кен Гроздобер Карта Носителот Чанта со Паричка Чанта
 • Неодамнешно

Аниме Цртан филм Краток Паричникот Токио Ghoul Kaneki Кен Гроздобер Карта Носителот Чанта со Паричка Чанта

DEN 322.00 383.52

Аниме Цртан филм Краток Паричникот Токио Ghoul Kaneki Кен Гроздобер Карта Носителот Чанта со Паричка ЧантаГолемина : 11*10см

Нова Мода Жените Паричници Долг Патент Чанта Вистински Кожен Паричник Голем Капацитет Пари Мобилен Телефон Кеси Portefeuille Femme
 • Неодамнешно

Нова Мода Жените Паричници Долг Патент Чанта Вистински Кожен Паричник Голем Капацитет Пари Мобилен Телефон Кеси Portefeuille Femme

DEN 806.00 1008.00

Име : Мода Паричникот / Чанта Главен Материјал : Вистинска Кожа / Cowhide Големина на : 20*10.5*2.5 cm Боја : Црна, Црвена, Сива, Виолетова, Каки Употреба : Паричникот, Држачот, Монета Чанта Повод : Купување, Забава, Закажување Пакет Вклучуваат : 1x Паричникот Забелешка : Поради прирачник за мерење таму ќе биде 0.51cm грешка...

Мажите Паричникот Пари Торба Машки Краток Платно Картичка Џеб Нов Изглед Пристигнување Топла Секојдневен Студент Младински Креативен Новина Уникатна
 • Неодамнешно

Мажите Паричникот Пари Торба Машки Краток Платно Картичка Џеб Нов Изглед Пристигнување Топла Секојдневен Студент Младински Креативен Новина Уникатна

DEN 228.00 239.52

ТОПЛА ПРОДАЖБАОригинално Дизајнирани, Гаранција За Квалитет.Карактеристики : 1 Bifold Паричник2 Материјал : платно3...

Вистинска Кожа Мажите Краток Паричници Солидна Црна Гроздобер Познатиот Моден Дизајн Унисекс Жени / Мажи Purses Cowhide Карта Носителот Џеб
 • Неодамнешно

Вистинска Кожа Мажите Краток Паричници Солидна Црна Гроздобер Познатиот Моден Дизајн Унисекс Жени / Мажи Purses Cowhide Карта Носителот Џеб

DEN 267.00 325.44

Име : Вистинска Кожа Мажите краток Паричници солидна црна гроздобер познатиот Моден Дизајн унисекс жени / Мажи Purses Cowhide Карта Носителот ЏебДимензии : должина 11cm ширина 9.5 cm дебелина 1cm (прирачник за мерење во вид преовладуваат)Материјал : првиот слој на кожаТежина : Околу 50g1.Поради различни мерни методи, постојат околу 13 см грешка е нормално...

Вистинска Кожа Паричникот Ласерски Гравирани Турција Херој, Мустафа Кемал Ататурк, портрет Чанта Машки Гроздобер рачно изработени Подароци Чанта Паричници
 • Неодамнешно

Вистинска Кожа Паричникот Ласерски Гравирани Турција Херој, Мустафа Кемал Ататурк, портрет Чанта Машки Гроздобер рачно изработени Подароци Чанта Паричници

DEN 465.00 911.04

Вистинска Кожа Паричникот Ласерски Гравирани Турција Херој, Мустафа Кемал Ататурк, портрет Чанта Машки Гроздобер рачно изработени Подароци Чанта ПаричнициНие може да нудат сопствени услуги.ние може да ви помогне да се печати натпис или фотографија на паричникот.На пример : Вашето име,лого и вашиот Поговорка мотото, или нешто сакате да кажете му на некого, како што "те сакам".за да видите повеќе за прилагодено лого и име ^^Answer : ___________________________ NOTE : "Smirnoff" е мојот личен бренд,сите паричникот default за да ја испратите нелогото паричникотако ви се допаѓа моето smirnoff логото или сакате да се печати вашето сопствено име, ве молиме контактирајте ме ^^Поради Прикаже разликата , бојата ќе се малку различни од сликата.Поради Прирачник за мерење, големината ќе биде 12cm грешка, ве молиме бидете сигурни дека од него, ви благодаримеЗа лудиоткоњ од кожа : 1.Тоа е посебен вид на кожа преработка.Суров материјал е со висок квалитет полно зрно кожа...

AETOO Гроздобер рака-пати паричник полн кожа краток став кожа мажите и жените паричникот вертикална дел едноставна младите Гроздобер
 • Неодамнешно

AETOO Гроздобер рака-пати паричник полн кожа краток став кожа мажите и жените паричникот вертикална дел едноставна младите Гроздобер

DEN 1422.00 2787.84

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ МАТЕРИЈАЛГорниот Слој Вистински Cowhide КожаПОСТАВАТА кравја кожа СТИЛ Гроздобер,Едноставен,Секојдневен,Бизнистежина За 0.2 kg ГОЛЕМИНА 9.5*1.8*10.5 СМ ( L*W*H ) РОД жени / мажиИмајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченЗабелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13 cm во големина отстапување.

Нови Гроздобер Рачно Изработени Алатка Чанта Кеси Пенкало, Молив Торбичка Случај Џеб Вистинска Кожа Жените Паричници Женски Мулти Функција Организатор
 • Неодамнешно

Нови Гроздобер Рачно Изработени Алатка Чанта Кеси Пенкало, Молив Торбичка Случај Џеб Вистинска Кожа Жените Паричници Женски Мулти Функција Организатор

DEN 1104.00 2163.36

Информации за производот Бои за избор : Браун Главен Материјал : 100% Вистински Кравја Кожа Пакување Тежина : 0.155 kg Отворениот метод : Патент Тип : Паричникот,Purses,Монета Чанта,Алатка Торба,Алатка Чанта,Пенкало, молив Џеб,Организаторот на Паричник,Долго паричник,Walet,Portomonee,Спојки,женски Паричник,Жените Паричник,Вистинска Кожа Паричникот Пол : Жените,Девојка Големина : 20 CM(L)*3.5 СМ(W)*8.5 CM(H) Pls ве молиме имајте во предвид дека различни луѓе defferent мерка начини можеби треба bewteen 13 см грешка.Напомена : Различни монитори или екранот може да покажуваат слики поинаку.Pls контактирајте со нас, прво, ако сакате да поставите некоја голема цел...

НОВА Аниме Dragon Ball Шарени Цртан филм Картичка Паричникот Синот Goku/Kakarotto Пари Торба Син Gohan Монета Чанта Студент на Децата Подароци Торба
 • Неодамнешно

НОВА Аниме Dragon Ball Шарени Цртан филм Картичка Паричникот Синот Goku/Kakarotto Пари Торба Син Gohan Монета Чанта Студент на Децата Подароци Торба

DEN 364.00 383.52

ОПИС : Цртан филм тип паричник, печатени со шарени аниме личности, едноставно но убаво Пластична кеса пакување...

Модни Дизајнери Познати Брендови Луксузни Женска Паричници Паричници perse Portomonee Портфолио Дами Краток Carteras A103
 • Неодамнешно

Модни Дизајнери Познати Брендови Луксузни Женска Паричници Паричници perse Portomonee Портфолио Дами Краток Carteras A103

DEN 180.00 310.08

1 Вашето мислење е многу важен за нас, и на сите купувачи Ве молиме одвојте неколку секунди да го напушти 5започнува повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги...

БИЗОН ТЕКСАС Вистински Кожен Паричник Гроздобер жолта машка ташна Картички Носителот Мека Кожа мажите purses Краток Мажите Паричникот N4361-2VS
 • Неодамнешно

БИЗОН ТЕКСАС Вистински Кожен Паричник Гроздобер жолта машка ташна Картички Носителот Мека Кожа мажите purses Краток Мажите Паричникот N4361-2VS

DEN 1158.00 2184.00

Цена : 26.9 ЦенаЦена : 27.8 ЦенаЦена : 27.45 ЦенаЦена : 25.4 ЦенаЦена : 27.2 ЦенаЦена : 45 ЦенаЦена : 23.95 ЦенаЦена : 27.3 Ценазапочнете Цена : $13.45 Цена : $13.34 Цена : $12.19 Цена : $13.40 Цена : $12.19 Цена : $12.50крајот

Бела Мапата На Светот Паричници Ретро Чанта Бренд Дизајн Жените Кожа Долг Патент Паричници Чанта Жените Карта Сопствениците Жените Спојки Чанта
 • Неодамнешно

Бела Мапата На Светот Паричници Ретро Чанта Бренд Дизајн Жените Кожа Долг Патент Паричници Чанта Жените Карта Сопствениците Жените Спојки Чанта

DEN 667.00 1282.56

Ве молиме имајте во предвид : Поради различни производство серии ,секој моделот на мапата во паричници или кеси е различен...

Паричникот за Мажите Вистински Кравја Кожа Мажите Паричници Краток Монета Чанта Бизнис Картичка Носителот Машки Гроздобер Паричникот Висок Квалитет Purses
 • Неодамнешно

Паричникот за Мажите Вистински Кравја Кожа Мажите Паричници Краток Монета Чанта Бизнис Картичка Носителот Машки Гроздобер Паричникот Висок Квалитет Purses

DEN 600.00 1199.04

Паричникот за Мажите Вистински Кравја Кожа Мажите Паричници Краток Монета Чанта Бизнис Картичка Носителот Машки Гроздобер Паричникот Висок Квалитет PursesНов и Висок квалитет на Објектот Тип : Паричникот Материјал : Вистинска Кожа Боја : кафена, кафе,црнаГолемина на : 9.5*11.8*2.5 CMТежина : 0.1 КГИмајте на ум : може да биде 13cm нормално мерење на грешка .Бидејќи на светлината и аголот на шут, бојата на производот е малку поинаква од главната слика,ве молиме разбирање

Mara е Сон 2018 Нови Жените Паричникот Симпатична Мачка Бонбони Боја Патент Промена Чанта Краток Цртан филм Женски Држачот на Спојката Монета Чанта
 • Неодамнешно

Mara е Сон 2018 Нови Жените Паричникот Симпатична Мачка Бонбони Боја Патент Промена Чанта Краток Цртан филм Женски Држачот на Спојката Монета Чанта

DEN 398.00 780.96

Име на производ Жените Паричникот Бренд Mara е Сон Тежина 300 G Големина 11.8*9.8*2.5 cm Материјал со Висок Квалитет СТП Кожа Боја Црна, Кафеава Сина Морнарица Розова 5 Стил бои Корисни Училиште / Неврзан Улица / Туристички Капацитети Може да се стави Монети Паричници Фотографии итн Внатрешни работи Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи Патент Џеб Структура Монета Џеб / Фото Носителот / Passcard Џеб / Карта Носителот итнAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради светлината разлика , боја може да биде малку разлика.2.Ве молиме овозможи 12 см разлики поради прирачник за мерење.Информации1...

WESTAL Мажите Паричници Вистинска Кожа Паричници Пари Клип Паричник со монета џеб Телефон Двојно Патент Пасош Паричникот Мажите Спојки Торба
 • Неодамнешно

WESTAL Мажите Паричници Вистинска Кожа Паричници Пари Клип Паричник со монета џеб Телефон Двојно Патент Пасош Паричникот Мажите Спојки Торба

DEN 940.00 2088.00

Вистинска Кожа Мажите Паричници Долго Мода Патент машки Паричник Clucthes Мажите Чанта Чанти Телефон Чанта Човек Ден Спојки ТорбаВнатрешната структура : Картичката во држачот, фото носител на пасош џеб, внатрешни работи патент џеб, имајте на ум одделЗатворање тип : Двоен патентМатеријал : Cowhide вистинска кожаМожеби големина има 12cm разлика од различни мерење методПаричникот, тоа е нормално со природни гребнатини, бидејќи на нафта кожа, ве молиме да не контактирате доколку имате било каков проблем, ви благодариме9013 објект паричник

Висок квалитет на гроздобер мажите ретро мат СТП кожа Паричници бренд мажите трговија на Големо краток торбичка карта сопствениците чанта џеб (без патент
 • Неодамнешно

Висок квалитет на гроздобер мажите ретро мат СТП кожа Паричници бренд мажите трговија на Големо краток торбичка карта сопствениците чанта џеб (без патент

DEN 227.00 239.04

1276876597252471 Багаж & Торба & Паричникот Додатоци парче парче парче парче парче парчеИме : Висок квалитет на гроздобер мажите ретро мат СТП кожа Паричници бренд мажите трговија на Големо краток торбичка карта сопствениците чанта џеб (без патентДимензии : должина 12cm ширина 10cm дебелина 2cmТежина : околу 88gНе мора патент1.Поради различни мерни методи, постојат околу 13 см грешка е нормално.2.Како резултат на пукање светлина,агол, боја прикажува и различни производни пакети ,Можеби постојат некои боја разлики ,спореди реални фотографии со вебсајт слика...

Нови Вистинска Кожа Мажите Паричникот Човек Cowhide Покрие Монета Чанта Мали Бренд Машки Кредитна Картичка Носителот Анти-кражба Четка Паричници
 • Неодамнешно

Нови Вистинска Кожа Мажите Паричникот Човек Cowhide Покрие Монета Чанта Мали Бренд Машки Кредитна Картичка Носителот Анти-кражба Четка Паричници

DEN 740.00 1138.56

Нови Вистинска Кожа Мажите Паричникот Човек Cowhide Покрие Монета Чанта Мали Бренд Машки Кредитна Картичка Носителот Антикражба Четка Паричници Материјал : Висок квалитет кравја кожа Боја : Кафена, Црна Димензии : Ширина 10.2 * Висина 13 * Дебелина од 2,5 CM Структура : картичка слотови, хартиените пари џеб, патент џеб, монети џеб Нето Тежина : околу 0.12 KG Карактеристики : 1...

Јапонски Аниме Osomatsu-сан Печатење Унисекс Краток Waller 900D Најлон Монета Чанта Пари Торба за Мали луѓе Паричникот Евтини Подарок Карта Носителот
 • Неодамнешно

Јапонски Аниме Osomatsu-сан Печатење Унисекс Краток Waller 900D Најлон Монета Чанта Пари Торба за Мали луѓе Паричникот Евтини Подарок Карта Носителот

DEN 388.00 431.52

Japanse Аниме Osomatsuсан Печатење Унисекс Краток Waller 900 D Најлон Монета Чанта Пари Торба за Мали луѓе Паричникот Подарок Карта НосителотМатеријал : 900 D ОксфордГолемина : 11.5*11 CM

Бренд Нови RFID Заштита на Банката Машки Картичка Паричници 2018 Гарантира Вистинска Кожа Бизнис Паричници Мулти-Картичка Малку машка Ташна
 • Неодамнешно

Бренд Нови RFID Заштита на Банката Машки Картичка Паричници 2018 Гарантира Вистинска Кожа Бизнис Паричници Мулти-Картичка Малку машка Ташна

DEN 694.00 1156.80

Бренд Нови RFID Заштита на Банката Машки Картичка Паричници 2018 Гарантира Вистинска Кожа Бизнис Паричници МултиКартичка Малку машка Ташна Што е RFID : RFID е краток за Радио Фрекфентна Идентификација...

2017 Нов паричник Висок квалитет ретро стил тренд рачно изработени кравја кожа вистински Лудиот коњ кожа мажите машки долго чанта
 • Неодамнешно

2017 Нов паричник Висок квалитет ретро стил тренд рачно изработени кравја кожа вистински Лудиот коњ кожа мажите машки долго чанта

DEN 974.00 1910.40

Го поздравуваме и ви се заблагодарам на моите онлајн продавница , ние сме посветени да го направи секој задоволството на клиентите со мојот производ ,додека задоволство со услугата ние обезбеди ,ќе се фокусира на угледот и со висок квалитет на производи и добра услуга,exchange за вашата доверба и со нетрпение очекуваме да одржувањето на долгорочна соработка...