• Неодамнешно
Кориснички гумени настан шатор/гумени купола шатор структура igloo за забава, на сцената, промоција, рекламирање

Кориснички гумени настан шатор/гумени купола шатор структура igloo за забава, на сцената, промоција, рекламирање

DEN 42228.00
Достапно

Количина на стоки

Кориснички гумени настан шатор/гумени купола шатор структура igloo за забава, на сцената, промоција, рекламирање
Опис На Производот
Материјал : 210 D оксфорд ткаенина
Големина : 6x3m/5x2.5m/4x2.5m(може да се прилагоди)
Боја : бела(трска се прилагоди)
Додатоци : 1pc CE/UL потврдија воздушниот компресор,поправка колекции.
Карактеристики
1) Светлина, лесен за носење, удобно да го користите
2) Еднократно, лесен за чистење
3) Лесен и безбеден отвори дизајниран за лесно инфлација и дефлација.
4) Може да го спаси многу простор по дефлација и виткање
Гумени структури се совршени за било кој настан затворен вклучувајќи производ на месечините, корпоративни настани и изложби. Брзо и лесно да се надува, насловот-грабање настан структури како што се гумени барови, гумени ѕидови, гумени соби и изложбени штандови се маркетинг магија, земајќи вашиот настанот од обичен во одличен.
Нашата фабрика&company
Повратни Информации Од Корисниците

Карактеристики на понудата

боја:
4xH2.5m, 5xH2.5m, 6xH3m
Големина:
M
Бренд Име:
SayOK
Шема:
Никој
Број На Модел На:
Д-tent002
is_customized:
Yes
Материјал:
210D Оксфорд Ткаенина
Повод:
сите
Тип На Објект:
гумени Шатор
Материјал:
210D Оксфорд Ткаенина
Големина:
6xH3m, 5xH2.5m, 4xH2.5m
боја:
Бела
Додатоци:
воздушен компресор, поправка колекции
LED СВЕТЛА:
Не Се Вклучени
Тежина:
35kg
Превозот начин:
DHL, FEDEX, UPS-ОТ, ТНТ
Сертификати:
CE, УЛ, SGS, ГШ
Употреба:
Партија, Настан, Промоција, Фаза, Свадба

Слични понуди

Возрасни Деца Пердув Самовила Ангелските Крилја Ноќ Фенси Се Облекуваат За Ноќта На Вештерките Костим Cosplay Крило Празнична Божиќ Партија Материјали
 • Неодамнешно

Возрасни Деца Пердув Самовила Ангелските Крилја Ноќ Фенси Се Облекуваат За Ноќта На Вештерките Костим Cosplay Крило Празнична Божиќ Партија Материјали

DEN 153.12

Возрасни Деца Пердув Самовила Ангелските Крилја Ноќ Фенси се Облекуваат за ноќта на Вештерките Костим Cosplay Крило Празнична Божиќ Партија Материјали Опис : Боја : црна, бела, црвена, розова Материјал : пердув + хартија Стил : 45 * 35cm, 40 * 30cm Производ Големина : 45 * 35cm (large) / 40 * 30cm (мал) Забелешка : 1.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

2.4 mHigh newstyle multicolor led осветлување гумени палмово дрво декорација
 • Неодамнешно

2.4 mHigh newstyle multicolor led осветлување гумени палмово дрво декорација

DEN 26880.00

За Увоз даночни : превозот цена што се плаќа доза не вклучуваат увоз доход, бидејќи секоја земја ќе наплаќаат различни данок по разни стоки, повеќе или помалку, што не можеме да го знаеме и за контрола,што може да истрага во вашата локална царинска за тоа...

100pcs Сребро Jingle Bells Приврзоци Виси Божиќ Бакар Ѕвона За Партија Занает Декорација Додатоци 11 х 8мм
 • Неодамнешно

100pcs Сребро Jingle Bells Приврзоци Виси Божиќ Бакар Ѕвона За Партија Занает Декорација Додатоци 11 х 8мм

DEN 168.00 191.52

Опис На Производот******************** Добредојдовте на ourliexpress продавница! ***********************Производ функцијаМатеријал : БакарГолемина на : Големина Приближно : 11x8mmДупка големина : 1.5 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба 100% Сосема НовБоја : Сребро.Количина : Ќе добиете 10 0pcs на овој објект најмалку ценаДел Бр.R02035Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Дена на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ниеполнење на поштенски базираше на вистинските превозот цена...

1 сет 3 * 6 m мраз свила свила свадба завеса позадина/ Бела свадба позадина/ модерната мода фаза позадина
 • Неодамнешно

1 сет 3 * 6 m мраз свила свила свадба завеса позадина/ Бела свадба позадина/ модерната мода фаза позадина

DEN 9485.00 9984.00

1 Материјал : 100% полиестер плетени ткаенини2 Големина : 6m / 20ft (широк) x 3м / 10ft (висина)3 Ние може да го направи било која големина како клиент бара...

10 боја Занает хартија јаже 100pcs/многу 100yards/гајтанот, декоративна хартија јаже,боја на хартија twine за подарок пакување
 • Неодамнешно

10 боја Занает хартија јаже 100pcs/многу 100yards/гајтанот, декоративна хартија јаже,боја на хартија twine за подарок пакување

DEN 12960.00 14400.00

Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете над следниот линк да го најдете...

Саќе Топката На Хартија Фенер Топката Во Брак Свадба Партија Дете Роденден Декорација Бебе Покаже Материјали
 • Неодамнешно

Саќе Топката На Хартија Фенер Топката Во Брак Свадба Партија Дете Роденден Декорација Бебе Покаже Материјали

DEN 112.00 138.24

Материјал : 100% сосема нов и висок квалитет на хартија, памукДијаметар за избор : 15 / 20 / 30 / 35cm(6 / 8 / 12 / 14 инчи)Пакување & Кол : 1pc / МногуБоја : Сина / Виолетова / Виолетова / Жолта / Праска / Розова / Темно Зелена / Црвена / Зелена Трева / Беж / Портокал / FuchsiaВовед : ве Молиме DIY на Саќе откако ќе ја прими...

Сјајна Везови Sequin Mesh Ткаенини За Облека и Свадба Партија Настани Облека Одлуки Материјал Табела ги Опфаќа Оркестарот
 • Неодамнешно

Сјајна Везови Sequin Mesh Ткаенини За Облека и Свадба Партија Настани Облека Одлуки Материјал Табела ги Опфаќа Оркестарот

DEN 8352.00

3мм sequins се извезени врз mesh ткаениниШирина : 125 cm да 130cmДолжина : 1 Двор (92 cm)]количина : 50 метри (54 метри)Ние ги испратите ткаенина во едно парче, како е можно подолго.Забелешка : Овие се само ткаенина, рабови НЕ се serged.

Фаза вршење реквизити големи пердув крилја сина црвена сина самовила крила креативни Фото снимањето материјали ЕМС бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Фаза вршење реквизити големи пердув крилја сина црвена сина самовила крила креативни Фото снимањето материјали ЕМС бесплатен превозот

DEN 8813.00 9792.00

Фабриката штекер, Чиста рачно изработени, 100% Сосема Нов !100% hight квалитет,EMS бесплатен превозот обичај пердув крилја ве молиме Имајте на ум : 1...

HAOCHU 6pcs/број 81216 Personalise DIY Openwork Хартија Фанови Цвет Garlands Нова Година, Божиќ Декорација Свадба Партија Mariage
 • Неодамнешно

HAOCHU 6pcs/број 81216 Personalise DIY Openwork Хартија Фанови Цвет Garlands Нова Година, Божиќ Декорација Свадба Партија Mariage

DEN 340.00 479.52

Карактеристики : Марка : HAOCHU Материјал : Најдобар Квалитет на Хартија Големина : 2pcsx16"(40cm); 2pcsx12"(30cm);2 парчиња*8"(20cm) Боја : како на сликата покаже Пакет : 6 Pcs / set хартија фанови Едноставно се одвиваат на навивачите, закачи на ѕид, дрво, таванот или наредени заедно да се координираат со други виси пом пом украси, ткиво цвет гарланд, партија streamers и други papel picado банер fiesta украси...

10000 парчиња 2,5 mm Кристално јасна Дијамант Confetti Табела Растера Свадба Корист Корист на Партијата Декорација
 • Неодамнешно

10000 парчиња 2,5 mm Кристално јасна Дијамант Confetti Табела Растера Свадба Корист Корист на Партијата Декорација

DEN 219.00 429.12

10000 парчиња 2,5 mm Кристално јасна Дијамант Confetti Табела Растера Свадба Корист Корист на Партијата Декорацијаголемина 2,5 mmвклучува : 10000 компјутериГлавната бои : јасноако ве праша различни бои,pls контактирајте со нас frist или ни остави порака кога ќе го порачаат.Answer : ___________________________ Note : ние имаме повеќе од 30 бои за промет на големо ,соработувавме со најдобра фабрика во Кина...

Свадба партија снабдување ласерски сече светло виолетова деликатна табела седиште место картичка
 • Неодамнешно

Свадба партија снабдување ласерски сече светло виолетова деликатна табела седиште место картичка

DEN 624.00

Свадба партија снабдување ласерски сече светло виолетова деликатна табела седиште место картичкаВе молиме да ни кажете што бои ќе ви се допаѓа на нашите боја картичка?Ако ви требаат посебни големина и потреби,ве молиме да ни кажете пред ставање ред!Ви благодарам многу!Ние ќе услуга за вас.Спецификација : Точка иметабела место картичкаголеминаукината големина 9*9cmматеријал250g бисер хартија и боја на хартија,kraft хартија,металик хартија,230g dermatoglyph хартија(повеќе сите видови на хартија можат да бидат понудени според вашите барања)Technicласерско сечењепакување30 компјутери / opp вреќа, пакување сите opp кеси во стандард извезуваат krabičkách.ОЕМДа се обезбеди...

Светла 50m/многу AB Кристално Стакло Octagon Монистра Гарланд Насоки За Свадба Дома Велигден Партија Материјали Торта Topper Декорација
 • Неодамнешно

Светла 50m/многу AB Кристално Стакло Octagon Монистра Гарланд Насоки За Свадба Дома Велигден Партија Материјали Торта Topper Декорација

DEN 6000.00 10344.48

Име : Светла 50m / многу AB Кристално Стакло Octagon Монистра Гарланд Насоки За Свадба Дома Велигден Партија Материјали Торта Topper Декорација Состојба : 100% нов и висок квалитет Име : Кристал Octagon Монистра Гарланд Влакно Боја : AB Големина : 14mm Кристал Octagon Монистра Материјал : Кристал ААА Употреба : Кристал Octagon Монистра За Свадба,Завеса,Дома Декорација,Елка,Лустерот Делови,DIY Забелешка : даноци, ДДВ и други увозни давачки / трошоци НЕ се вклучени во Бесплатен превозот цена која купувачот плаќа со цел за нас ...

Спортски гигант гумени фудбалска топка за рекламирање
 • Неодамнешно

Спортски гигант гумени фудбалска топка за рекламирање

DEN 25680.00

Слободен испорака известување : Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија...

1000PS 4.5 мм Акрилик Дијамант Confetti Свадба Декорација Занаети Дијамант Confetti Табела ги расфрла Кристално Јасно Централен на Партијата
 • Неодамнешно

1000PS 4.5 мм Акрилик Дијамант Confetti Свадба Декорација Занаети Дијамант Confetti Табела ги расфрла Кристално Јасно Централен на Партијата

DEN 62.00 89.28

Спакуван Листата : 1000pcs * Акрилна КристалиСостојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Материјал : Акрилик КристалиГолемина : 4.5 ммБоја : 32colorТежина : 22 gКупувачот Читање1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави,Лошите Временски Услови, Царина, Итн.2,цената не вклучувајќи Обичај Должност,Оддалечена Област Надомест или други плаќаат Такси од курир.Треба плати 30 повеќе ако вашата адреса е Оддалечена Област.Плаќање1,прифаќаме Виза / Master Card / Boleto / Web Money / QIWI Паричникот / Банкарски Трансфер.Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.Ве молиме да се свесни дека секоја наплата ќе бидат издадени на истиот начин на кој купувачот ги плаќа нас.2,Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат completeed.Пакет Shippment1,Објекти ќе бидат проверени и пакуваат и пред ние да ги испратите ,за да се осигураме дека нашите клиенти добиле во добра состојба.2,Обично ќе треба 24 часа за Aliexpress за ревизија на фондови по што ја платиле вашата нарачка,ние може да се изведуваат само вашата нарачка по финансиската ревизија завршена.3,Ние само брод да се потврди цел.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.4,Услугата транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.5,Ако не сте добиле вашиот парцела во проценува време на испорака,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите на shippment и replyn вас наскоро.Повратни информацииНие гарантира висок стандард на услуги на клиентите и се стремиме за 100% задоволство !Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас веднаш.

8мм Риболов Линија Половина Круг Бисери Монистра Синџир Гарланд Свадба Декорација DIY Невестата Букет Додатоци
 • Неодамнешно

8мм Риболов Линија Половина Круг Бисери Монистра Синџир Гарланд Свадба Декорација DIY Невестата Букет Додатоци

DEN 1055.52

Половина Круг Бисер Beaded НасокиБоја : бела бежГолемина : Пластични Бисер 8ммДолжината На Една Ролна : 25mЗа Свадба партија декорацииAnswer : ___________________________ Note : *Упатство за мерење,ве молиме овозможи 2mm грешка.*Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.shippmentКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Божиќ налепница Дедо Мраз елипса лента форма налепници подарок пакување декоративни печат етикета партија снабдувањето со услуги
 • Неодамнешно

Божиќ налепница Дедо Мраз елипса лента форма налепници подарок пакување декоративни печат етикета партија снабдувањето со услуги

DEN 579.00 609.12

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем...

Божиќ Банер Подарок Завиткување Гарланд(Ѕвезда,Дрвја,Swallowtails Симболи)Мини Хартија Bunting Банер Божиќ Дрво Декор
 • Неодамнешно

Божиќ Банер Подарок Завиткување Гарланд(Ѕвезда,Дрвја,Swallowtails Симболи)Мини Хартија Bunting Банер Божиќ Дрво Декор

DEN 90.24

Овој сет содржи 1 ѕвезди bunting и 1 swallowtail buntingДЕТАЛИ : ѕвезди за 3,7 см во дијаметарѕвезда string lenth прибл 1m 21 ѕвезди.се проголта Опашки 34.7 cmlenth прибл.1m 20 проголта опашкиОвие мини Божиќ buntings се совршен за одмор картички, сосед подароци, и дома декор!Совршени за подароци виткањето.Вие исто така може да ја обеси на Новогодишни елки.

120cm Растенијата Ги Цвет Мирување рачно изработени Памук, Лен Виси Кошница Вазна Носителот Градина затворен Дома Декор PH001
 • Неодамнешно

120cm Растенијата Ги Цвет Мирување рачно изработени Памук, Лен Виси Кошница Вазна Носителот Градина затворен Дома Декор PH001

DEN 172.32

Вештачки Растенијата парче парче парче парче грам дворот парче парче парче парче парче парчеГолемина : 120cm должина , користете за 15cm вазна / 20cm вазна дното дијаметар ;Материјал : Памук ;Боја : Кафена ;Форма : на Растенијата Закачалка се Залагаме за Цвет Вазна ;Повод : Вечер / Chrismtas / Свадбена / Деца Роденден / Партија Партија Дома Декорација ;Фестивалот : ДЕН на Мајката & Благодарение Давање ДЕН / Божиќ / Valentine 's DAY / Се Движат Куќа ;Тоа е многу погодна за куќа декорација иликанцеларија ,се најдобро во новата година!!!Производот е како што е Подолу : ИЗБЕРЕТЕ ВИ се ДОПАЃА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА, Превозот 1 .конкурентна цена, колку повеќе наредбата, на попуст ќе биде повеќе, Ние се комбинираат за испорака за вас, ако се купат повеќе од еден предмети.ние обично испратите EMS,Кина Пост,bcs имаме добар попуст за експрес,како и DHL,АКО имате било превозот проблем pls ни кажете,ние ќе ви одговори во рок од 24hours;2...

20pcs/многу Бела Розова Мермер Злато Confetti Балони 12inch за Свадба Photobooth Позадина Роденден Декорација Материјали
 • Неодамнешно

20pcs/многу Бела Розова Мермер Злато Confetti Балони 12inch за Свадба Photobooth Позадина Роденден Декорација Материјали

DEN 210.72

20pcs / многу Бела Розова Мермер Злато Confetti Балони 12inch за Свадба Photobooth Позадина Роденден Декорација Материјали20pcs =5pcs бисер розова латекс балони5pcs бисер бели латекс балони5pcs злато confetti балони5pcs розова мермер латекс балони

Убава боја на праска срце љубов форма стаклени монистра 20 аквариум водни декорација декорација DIY играчки
 • Неодамнешно

Убава боја на праска срце љубов форма стаклени монистра 20 аквариум водни декорација декорација DIY играчки

DEN 453.60

ГОЛЕМИНА : 26 MM28 MM КОЛИЧИНА : 20 PCS / МНОГУ различни во боја случаен Мешана боја срцестакло во облик на камен Дома аквариум декорација аквариум пејзаж

2017 Новиот Божиќ снежен човек Дедо Мраз Тоалет Седиште Капак и Килим Бања Поставите Божиќ Украси За Дома Декор
 • Неодамнешно

2017 Новиот Божиќ снежен човек Дедо Мраз Тоалет Седиште Капак и Килим Бања Поставите Божиќ Украси За Дома Декор

DEN 532.00 532.32

Welocome на нашата продавница,Среќен превозотПредмет : Божиќ decoracion бања сетКоличина : 1 го поставите седиштето декорацијаМатеријал : КрпаГолемина : Тоалет капак Големина : 35.5 * 43cmНога големина : 57.5 * 55cmКапак и крпа поставува големина : 38 * 20 * 16cm~~ поврзани со производи~~​

трговија на големо Луксузни свадба оркестарот Голема големина патот води колона свадба декорација Шупливи од Пластични римски столбови 10pcs/многу
 • Неодамнешно

трговија на големо Луксузни свадба оркестарот Голема големина патот води колона свадба декорација Шупливи од Пластични римски столбови 10pcs/многу

DEN 10433.00 20064.00

Висина е околу 97cm / 105cmЦената е само за 10 компјутери римски столбови и без други додатоци како цвет садови, цвеќиња и светлата на сл.Wellcome до нашата продавница Плаќање & Испорака : да ја прифатиме Alipay, Western Union, TT...

Ноќта на вештерките Spider Drawstring Кеси 10Pcs/Многу Голем Платно Дедо мраз Вреќа Божиќ Подарок Торба Гроздобер ноќта на Вештерките Декорација Материјали
 • Неодамнешно

Ноќта на вештерките Spider Drawstring Кеси 10Pcs/Многу Голем Платно Дедо мраз Вреќа Божиќ Подарок Торба Гроздобер ноќта на Вештерките Декорација Материјали

DEN 3122.88

Добредојдовте на нашата продавница,среќен шопинг!Функција : Име : ноќ на Вештерките Подарок Перница Материјал : 100% памук,Платно Големина : 36x48 CM Боја : Како на сликата Количина : 10 Компјутери / многу Тежина : 1.2 кг Пакување : Opp.Ние прифаќаме alipay тука..Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ..Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука : .http : / / www.aliexpress.com / help / home.html#centerЕкономија Превозот Ние обично се користат Регистрирани Кина Пост Воздух Mail и тоа трае околу 3060 дена за испорака...