• Неодамнешно
2 парчиња/многу Бесплатна испорака Сребро Candelabra Централен Кристал 9 Оружје Свеќа Топката 60 Високи за Свадба Настан Партија Дома Декорација

2 парчиња/многу Бесплатна испорака Сребро Candelabra Централен Кристал 9 Оружје Свеќа Топката 60 Високи за Свадба Настан Партија Дома Декорација

DEN 26688.00
Достапно

Количина на стоки


2 парчиња/многу Бесплатна испорака Сребро Candelabra Централен Кристал 9 Оружје Свеќа Топката 60" Високи за Свадба Настан Партија Дома Декорација
Материјал : Кристално
големина
1)60" см x 23" широк
2)13" база дијаметар
3) L8" кристал глобуси M6.5" кристал глобуси S 4.5" кристал глобуси
4)Финиш : Сребро Позлатен
5)4" кристали закачалки се 4"
6)materatil : кристал, од не ' Рѓосувачки челик
Благодарение & happing шопинг во Најдобра смисла!!
Секој цвет декорација и осветлување прикажано на фотографиите се користи за прикажување цели, а не се вклучени.толку многу од нашите клиенти само сакам овие да се прикаже никаде и не сакаат. ако сакате да ги купите нашите LED база со далечински управувач, ве молиме контактирајте со мене и ќе ви даде најдобра цена.
вие исто така може да се разгледа useing нашите мини рефлектори. цената не inclduing тоа,
ако сакате тоа,ве молиме слободно контактирајте со мене.
1.Обично ние ќе испорака на стоката со вас за 7од 15 дена од стандардните превозот FEDEX ОДНОСНО ,UPS ИЛИ DHL DPEX И ЕМС ,ако фестивалот, и одмор ИЛИ предмети надвор од акциите,кои ќе го одложи 1530days. (Сите од нашата свадба предмети се со рачно изработени за да цел, па ве молиме да се овозможи до 30 работни дена за нив да бидат испратени до вас.)ако ви треба брза ,ве молиме слободно контактирајте со нас плаќаат екстра најбрз испорака трошоци за вашата нарачка. Ако не и ние ќе брод ќе пакетот со нашите стандардни превозот .
2. Бесплатна испорака трошоци не ги вклучуваат далечински такса,ако ја вашата адреса припаѓа на Далечинскиот управувач област,треба да се плати преку дополнителни $ или повеќе во Оддалечена област.
3.Ние бидете сигурни дека секој добар има казна пакет ,но ве молиме отворете пратката и да се провери carefuly пред да знак за прифаќање.

Карактеристики на понудата

боја:
Сребро.
Повод:
Партија,Денот на Вљубените,Свадба,Божиќ,Свадба & Ангажирање,Кинеската Нова Година,за Роденден
Број На Модел На:
СПС-27
Шема:
Никој
Материјал:
Кристално
is_customized:
Yes
Спецификација:
1.3-1.5M

Слични понуди

50Pcs Сребро Jingle Bells Приврзоци Бакар Лабава Монистра Ѕвона За Партијата Божиќ Украси Додатоци 13 x 10мм
 • Неодамнешно

50Pcs Сребро Jingle Bells Приврзоци Бакар Лабава Монистра Ѕвона За Партијата Божиќ Украси Додатоци 13 x 10мм

DEN 127.00 144.00

Опис На Производот******************** Добредојдовте на ourliexpress продавница! ***********************Производ функцијаМатеријал : БакарГолемина на : Големина Приближно : 13x10mmДупка големина : 2.0 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба 100% Сосема НовБоја : Сребро.Количина : Ќе добиете 5 0pcs на овој објект најмалку ценаДел Бр.R02036Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Дена на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ниеполнење на поштенски базираше на вистинските превозот цена...

10 Компјутери/Многу Свила Вештачки Hydrangea Цвеќиња String Виси На Партијата Божиќ Свадба Партија Матурска Место Фаза Реквизити Дома Декорација
 • Неодамнешно

10 Компјутери/Многу Свила Вештачки Hydrangea Цвеќиња String Виси На Партијата Божиќ Свадба Партија Матурска Место Фаза Реквизити Дома Декорација

DEN 1037.00 1152.00

Опис : *Предмет Тип : String Цвеќиња*Состојба : висок квалитет 100% нов,најниска цена*Боја : 8 colros*Lenght : 1 метар*Секој string должина е околу 1 метар Објект ШоуПрименаплаќањеНие ќе ве известиме кога вашите производи се испраќаат.Plz плати за тоа на време.Ви благодаримеПревозотУслуги / ЛокацијаСАДАвстралија ,Канада ,велика БРИТАНИЈА, Европа, Нов Зеланд,сите светотБесплатен превозотUSPS(715 дена)Воздухот mail(1530 Business дена)Стандард Int'l ПревозотEMS или други превозот(510 дена)EMS или други превозот(815 дена)Препорачана Int'l ПревозотDHL или UPSот , Fedex(37 дена)DHL или други изразат испорака(510 дена)1.Сите објектот Ќе биде предаден во 17 Business ден по уплатата примена (со исклучок на викенд , Хонг Конг и Кина државни Празници).2.Објектот ќе се 2545 работни дена да Бразил (Кинески пост воздух mail) поради Царинење проблем.3.Не сноси никаква царина, V...

Бесплатен превозот белата ангел пердув крилја за Ноќта писта покажува фаза перформансите на големи димензии на крилата реквизити
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот белата ангел пердув крилја за Ноќта писта покажува фаза перформансите на големи димензии на крилата реквизити

DEN 11837.00 13152.00

Фабриката штекер, Чиста рачно изработени, 100% Сосема Нов !100% hight квалитет,EMS бесплатен превозот обичај пердув крилја ве молиме Имајте на ум : 1...

Убава боја на праска срце љубов форма стаклени монистра 20 аквариум водни декорација декорација DIY играчки
 • Неодамнешно

Убава боја на праска срце љубов форма стаклени монистра 20 аквариум водни декорација декорација DIY играчки

DEN 453.60

ГОЛЕМИНА : 26 MM28 MM КОЛИЧИНА : 20 PCS / МНОГУ различни во боја случаен Мешана боја срцестакло во облик на камен Дома аквариум декорација аквариум пејзаж

HAOCHU 6pcs/број 81216 Personalise DIY Openwork Хартија Фанови Цвет Garlands Нова Година, Божиќ Декорација Свадба Партија Mariage
 • Неодамнешно

HAOCHU 6pcs/број 81216 Personalise DIY Openwork Хартија Фанови Цвет Garlands Нова Година, Божиќ Декорација Свадба Партија Mariage

DEN 340.00 479.52

Карактеристики : Марка : HAOCHU Материјал : Најдобар Квалитет на Хартија Големина : 2pcsx16"(40cm); 2pcsx12"(30cm);2 парчиња*8"(20cm) Боја : како на сликата покаже Пакет : 6 Pcs / set хартија фанови Едноставно се одвиваат на навивачите, закачи на ѕид, дрво, таванот или наредени заедно да се координираат со други виси пом пом украси, ткиво цвет гарланд, партија streamers и други papel picado банер fiesta украси...

100pcs Дрвени Подарок Ознака 5.9x3.4cm Кула Форма Дрво Висат Ознака, Партија Деко Дрво Картички Стрингови вклучени
 • Неодамнешно

100pcs Дрвени Подарок Ознака 5.9x3.4cm Кула Форма Дрво Висат Ознака, Партија Деко Дрво Картички Стрингови вклучени

DEN 481.00 566.40

Добредојдовте на Нашата Продавница!~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~*~1.Нов и висок квалитет2.Материјал : Дрво3 Големина : 5.9x3.4cm4 Боја : Природна светлина дрво боја5...

Кориснички гумени настан шатор/гумени купола шатор структура igloo за забава, на сцената, промоција, рекламирање
 • Неодамнешно

Кориснички гумени настан шатор/гумени купола шатор структура igloo за забава, на сцената, промоција, рекламирање

DEN 42228.00

Кориснички гумени настан шатор / гумени купола шатор структура igloo за забава, на сцената, промоција, рекламирањеОпис На ПроизводотМатеријал : 210 D оксфорд ткаенинаГолемина : 6x3m / 5x2.5m / 4x2.5m(може да се прилагоди)Боја : бела(трска се прилагоди)Додатоци : 1pc CE / UL потврдија воздушниот компресор,поправка колекции.Карактеристики1) Светлина, лесен за носење, удобно да го користите2) Еднократно, лесен за чистење3) Лесен и безбеден отвори дизајниран за лесно инфлација и дефлација.4) Може да го спаси многу простор по дефлација и виткањеГумени структури се совршени за било кој настан затворен вклучувајќи производ на месечините, корпоративни настани и изложби...

Свадба партија снабдување ласерски сече светло виолетова деликатна табела седиште место картичка
 • Неодамнешно

Свадба партија снабдување ласерски сече светло виолетова деликатна табела седиште место картичка

DEN 624.00

Свадба партија снабдување ласерски сече светло виолетова деликатна табела седиште место картичкаВе молиме да ни кажете што бои ќе ви се допаѓа на нашите боја картичка?Ако ви требаат посебни големина и потреби,ве молиме да ни кажете пред ставање ред!Ви благодарам многу!Ние ќе услуга за вас.Спецификација : Точка иметабела место картичкаголеминаукината големина 9*9cmматеријал250g бисер хартија и боја на хартија,kraft хартија,металик хартија,230g dermatoglyph хартија(повеќе сите видови на хартија можат да бидат понудени според вашите барања)Technicласерско сечењепакување30 компјутери / opp вреќа, пакување сите opp кеси во стандард извезуваат krabičkách.ОЕМДа се обезбеди...

1pcs/многу Бесплатна испорака Акрилик Мушка Метал Дрво централен/47inch високи Украси за свадба централен табела партија декорација
 • Неодамнешно

1pcs/многу Бесплатна испорака Акрилик Мушка Метал Дрво централен/47inch високи Украси за свадба централен табела партија декорација

DEN 15350.40

1pcs / многу Бесплатна испорака Акрилик Мушка Метал Дрво централен / 47inch високи Украси за свадба централен табела партија декорацијаНа Лустерот Централен Доаѓа Со : 1) Материјали : Акрил, метал2) Appr 47" високи Цевка3)16.5" Дијаметар Плоча ВрвотОвие акрилик стакло свадба централен за прекрасен изглед...

100pcs Сребро Jingle Bells Приврзоци Виси Божиќ Бакар Ѕвона За Партија Занает Декорација Додатоци 11 х 8мм
 • Неодамнешно

100pcs Сребро Jingle Bells Приврзоци Виси Божиќ Бакар Ѕвона За Партија Занает Декорација Додатоци 11 х 8мм

DEN 168.00 191.52

Опис На Производот******************** Добредојдовте на ourliexpress продавница! ***********************Производ функцијаМатеријал : БакарГолемина на : Големина Приближно : 11x8mmДупка големина : 1.5 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба 100% Сосема НовБоја : Сребро.Количина : Ќе добиете 10 0pcs на овој објект најмалку ценаДел Бр.R02035Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Дена на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ниеполнење на поштенски базираше на вистинските превозот цена...

Фаза вршење реквизити големи пердув крилја сина црвена сина самовила крила креативни Фото снимањето материјали ЕМС бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Фаза вршење реквизити големи пердув крилја сина црвена сина самовила крила креативни Фото снимањето материјали ЕМС бесплатен превозот

DEN 8813.00 9792.00

Фабриката штекер, Чиста рачно изработени, 100% Сосема Нов !100% hight квалитет,EMS бесплатен превозот обичај пердув крилја ве молиме Имајте на ум : 1...

50pcs Жолта Боја 12 Бои да се Избере 14inch 35cm Ткиво Хартија Саќе Топки Бесење Топки Дома Партија Декорација
 • Неодамнешно

50pcs Жолта Боја 12 Бои да се Избере 14inch 35cm Ткиво Хартија Саќе Топки Бесење Топки Дома Партија Декорација

DEN 4692.00 5520.00

Саќе Топка : Материјал : 17gsm Ткиво ХартијаГолемина : 12"Тип : СаќеСе Користи : Свадба & Партија ДекорацијаD e s i g n : Ткиво Хартија Намалувања КругК о л о р : 12 Мешани бои како што следи Слика ****1 Многу =50pcs 14" (35cm) Саќе топката, може да се меша бои ****Ако сакате да се меша бојата од вашата опција, ве молиме оставете боја бр...

Bling Злато Сјајна Возрасни Ангел Пердув Крилја Фото Проп Фаза Покаже ноќта на Вештерките Костим Свадба Партија Материјали фаза перформанси подарок
 • Неодамнешно

Bling Злато Сјајна Возрасни Ангел Пердув Крилја Фото Проп Фаза Покаже ноќта на Вештерките Костим Свадба Партија Материјали фаза перформанси подарок

DEN 10800.00

чиста рачно изработени,100% hight квалитет,EMS бесплатен превозотобичај пердув крилја(Ако сакате да го прилагодите вашиот сакате да крилја, ве молиме контактирајте со нас,ви благодарам многу!!!)1...

10000 парчиња 2,5 mm Кристално јасна Дијамант Confetti Табела Растера Свадба Корист Корист на Партијата Декорација
 • Неодамнешно

10000 парчиња 2,5 mm Кристално јасна Дијамант Confetti Табела Растера Свадба Корист Корист на Партијата Декорација

DEN 219.00 429.12

10000 парчиња 2,5 mm Кристално јасна Дијамант Confetti Табела Растера Свадба Корист Корист на Партијата Декорацијаголемина 2,5 mmвклучува : 10000 компјутериГлавната бои : јасноако ве праша различни бои,pls контактирајте со нас frist или ни остави порака кога ќе го порачаат.Answer : ___________________________ Note : ние имаме повеќе од 30 бои за промет на големо ,соработувавме со најдобра фабрика во Кина...

Дигитални Светла Бела Пластика Број LED Светло Светилка Дома Клуб на Отворен и Затворен Ѕид Оркестарот За Роденден на Божиќ Свадба Партија Материјали
 • Неодамнешно

Дигитални Светла Бела Пластика Број LED Светло Светилка Дома Клуб на Отворен и Затворен Ѕид Оркестарот За Роденден на Божиќ Свадба Партија Материјали

DEN 172.00 238.56

Дигитални Светла Бела Пластика Број LED Светло Светилка Дома Клуб на Отворен и Затворен Ѕид Оркестарот За Роденден на Божиќ Свадба Партија МатеријалиБоја : топло белаГолемина на : 22.5*13.5*4.5 cmМоќност : 2*АА Батерија(Не се вклучени)'

Возрасни Деца Пердув Самовила Ангелските Крилја Ноќ Фенси Се Облекуваат За Ноќта На Вештерките Костим Cosplay Крило Празнична Божиќ Партија Материјали
 • Неодамнешно

Возрасни Деца Пердув Самовила Ангелските Крилја Ноќ Фенси Се Облекуваат За Ноќта На Вештерките Костим Cosplay Крило Празнична Божиќ Партија Материјали

DEN 153.12

Возрасни Деца Пердув Самовила Ангелските Крилја Ноќ Фенси се Облекуваат за ноќта на Вештерките Костим Cosplay Крило Празнична Божиќ Партија Материјали Опис : Боја : црна, бела, црвена, розова Материјал : пердув + хартија Стил : 45 * 35cm, 40 * 30cm Производ Големина : 45 * 35cm (large) / 40 * 30cm (мал) Забелешка : 1.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

1 сет 3 * 6 m мраз свила свила свадба завеса позадина/ Бела свадба позадина/ модерната мода фаза позадина
 • Неодамнешно

1 сет 3 * 6 m мраз свила свила свадба завеса позадина/ Бела свадба позадина/ модерната мода фаза позадина

DEN 9485.00 9984.00

1 Материјал : 100% полиестер плетени ткаенини2 Големина : 6m / 20ft (широк) x 3м / 10ft (висина)3 Ние може да го направи било која големина како клиент бара...

8мм Риболов Линија Половина Круг Бисери Монистра Синџир Гарланд Свадба Декорација DIY Невестата Букет Додатоци
 • Неодамнешно

8мм Риболов Линија Половина Круг Бисери Монистра Синџир Гарланд Свадба Декорација DIY Невестата Букет Додатоци

DEN 1055.52

Половина Круг Бисер Beaded НасокиБоја : бела бежГолемина : Пластични Бисер 8ммДолжината На Една Ролна : 25mЗа Свадба партија декорацииAnswer : ___________________________ Note : *Упатство за мерење,ве молиме овозможи 2mm грешка.*Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.shippmentКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

2017 Новиот Божиќ снежен човек Дедо Мраз Тоалет Седиште Капак и Килим Бања Поставите Божиќ Украси За Дома Декор
 • Неодамнешно

2017 Новиот Божиќ снежен човек Дедо Мраз Тоалет Седиште Капак и Килим Бања Поставите Божиќ Украси За Дома Декор

DEN 532.00 532.32

Welocome на нашата продавница,Среќен превозотПредмет : Божиќ decoracion бања сетКоличина : 1 го поставите седиштето декорацијаМатеријал : КрпаГолемина : Тоалет капак Големина : 35.5 * 43cmНога големина : 57.5 * 55cmКапак и крпа поставува големина : 38 * 20 * 16cm~~ поврзани со производи~~​

120cm Растенијата Ги Цвет Мирување рачно изработени Памук, Лен Виси Кошница Вазна Носителот Градина затворен Дома Декор PH001
 • Неодамнешно

120cm Растенијата Ги Цвет Мирување рачно изработени Памук, Лен Виси Кошница Вазна Носителот Градина затворен Дома Декор PH001

DEN 172.32

Вештачки Растенијата парче парче парче парче грам дворот парче парче парче парче парче парчеГолемина : 120cm должина , користете за 15cm вазна / 20cm вазна дното дијаметар ;Материјал : Памук ;Боја : Кафена ;Форма : на Растенијата Закачалка се Залагаме за Цвет Вазна ;Повод : Вечер / Chrismtas / Свадбена / Деца Роденден / Партија Партија Дома Декорација ;Фестивалот : ДЕН на Мајката & Благодарение Давање ДЕН / Божиќ / Valentine 's DAY / Се Движат Куќа ;Тоа е многу погодна за куќа декорација иликанцеларија ,се најдобро во новата година!!!Производот е како што е Подолу : ИЗБЕРЕТЕ ВИ се ДОПАЃА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА, Превозот 1 .конкурентна цена, колку повеќе наредбата, на попуст ќе биде повеќе, Ние се комбинираат за испорака за вас, ако се купат повеќе од еден предмети.ние обично испратите EMS,Кина Пост,bcs имаме добар попуст за експрес,како и DHL,АКО имате било превозот проблем pls ни кажете,ние ќе ви одговори во рок од 24hours;2...

12PC 25*35cm јута Placemats Јадење Маси Место Душеци Подлога Садови Utensil селски свадба оркестарот гроздобер свадба декорација
 • Неодамнешно

12PC 25*35cm јута Placemats Јадење Маси Место Душеци Подлога Садови Utensil селски свадба оркестарот гроздобер свадба декорација

DEN 1119.00 1178.40

големина : 25cm*35 cmматеријал : јута и чипкапакет : opp вреќаповод : burlap свадба , свадба додатоци , селски свадба оркестарот , чајпартија материјали , cotillon партија , гроздобер свадба decoratio n .

Светла 50m/многу AB Кристално Стакло Octagon Монистра Гарланд Насоки За Свадба Дома Велигден Партија Материјали Торта Topper Декорација
 • Неодамнешно

Светла 50m/многу AB Кристално Стакло Octagon Монистра Гарланд Насоки За Свадба Дома Велигден Партија Материјали Торта Topper Декорација

DEN 6000.00 10344.48

Име : Светла 50m / многу AB Кристално Стакло Octagon Монистра Гарланд Насоки За Свадба Дома Велигден Партија Материјали Торта Topper Декорација Состојба : 100% нов и висок квалитет Име : Кристал Octagon Монистра Гарланд Влакно Боја : AB Големина : 14mm Кристал Octagon Монистра Материјал : Кристал ААА Употреба : Кристал Octagon Монистра За Свадба,Завеса,Дома Декорација,Елка,Лустерот Делови,DIY Забелешка : даноци, ДДВ и други увозни давачки / трошоци НЕ се вклучени во Бесплатен превозот цена која купувачот плаќа со цел за нас ...

Сјајна Везови Sequin Mesh Ткаенини За Облека и Свадба Партија Настани Облека Одлуки Материјал Табела ги Опфаќа Оркестарот
 • Неодамнешно

Сјајна Везови Sequin Mesh Ткаенини За Облека и Свадба Партија Настани Облека Одлуки Материјал Табела ги Опфаќа Оркестарот

DEN 8352.00

3мм sequins се извезени врз mesh ткаениниШирина : 125 cm да 130cmДолжина : 1 Двор (92 cm)]количина : 50 метри (54 метри)Ние ги испратите ткаенина во едно парче, како е можно подолго.Забелешка : Овие се само ткаенина, рабови НЕ се serged.

Двојно Бои корејски Хартија за Завиткување Водоотпорен Цвет Хартија за Завиткување Флорални Подарок Пакување Хартија За Цвеќе Материјал 20 компјутери
 • Неодамнешно

Двојно Бои корејски Хартија за Завиткување Водоотпорен Цвет Хартија за Завиткување Флорални Подарок Пакување Хартија За Цвеќе Материјал 20 компјутери

DEN 623.52

Ние сме тука да ви помогне со сите ваши прослава потреби.Ве молиме не двоумете се контактирајте со нас ако имате било какви други барањание ќе се обидеме потрудиме да користат брз и шарени начин да им служи на производи кои поставите тон за вашата прослава.Двојно Бои Корејски Хартија За Завиткување Водоотпорен Цвет Хартија За Завиткување Флорални Подарок Пакување Хартија За Цвеќе МатеријалМатеријал : ХартијаТип : Двојно СтраниГолемина : 60*60 cmБоја : Како на сликатаПакување : 20 парчиња / многу

Мулти-обоени поставен виси led светло гумени медуза балон за сценски декор
 • Неодамнешно

Мулти-обоени поставен виси led светло гумени медуза балон за сценски декор

DEN 18720.00

Слободен испорака известување : Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија...

3pcs/многу Гроздобер Стил Г-дин & Г-ѓа Дрвени Букви за Свадба Декорација, DIY Оркестарот,Свадба Маса Декорација
 • Неодамнешно

3pcs/многу Гроздобер Стил Г-дин & Г-ѓа Дрвени Букви за Свадба Декорација, DIY Оркестарот,Свадба Маса Декорација

DEN 1439.52

3pcs / многу Гроздобер Стил Гдин & Гѓа Дрвени Букви за Свадба Декорација, DIY Оркестарот,Свадба Маса Декорацијаматеријал : дрвоГдин : 10" x 5.9" x 0.7"& : 4.29" x 4.76" x 0.7"Гѓа : 12.32" X 5.9" x 0.7"количина : 3pcs / многу = 1 гдин + 1 & + 1mrs

2.4 mHigh newstyle multicolor led осветлување гумени палмово дрво декорација
 • Неодамнешно

2.4 mHigh newstyle multicolor led осветлување гумени палмово дрво декорација

DEN 26880.00

За Увоз даночни : превозот цена што се плаќа доза не вклучуваат увоз доход, бидејќи секоја земја ќе наплаќаат различни данок по разни стоки, повеќе или помалку, што не можеме да го знаеме и за контрола,што може да истрага во вашата локална царинска за тоа...