• Неодамнешно
10pcs/многу Високи Злато Метал Акрилик Лустерот Мушка Candelabras Табела Централен за Свадба Партија Дома Декор

10pcs/многу Високи Злато Метал Акрилик Лустерот Мушка Candelabras Табела Централен за Свадба Партија Дома Декор

DEN 33360.00
Достапно

Количина на стоки


Високи Злато Метал Акрилик Лустерот Мушка Candelabras Табела Централен за Свадба Партија Дома Декор
Материјал : Акрил+Метал
1)size1 : T47"*W15.7"(T120cm*W40cm),
2)size2 : T35"*W13.7"(T90cm*W35cm).
Секој цвет декорација и осветлување прикажано на фотографиите се користи за прикажување цели, а не се вклучени.толку многу од нашите клиенти само сакам овие да се прикаже никаде и не сакаат. ако сакате да ги купите нашите LED база со далечински управувач, ве молиме контактирајте со мене и ќе ви даде најдобра цена.
вие исто така може да се разгледа useing нашите мини рефлектори. цената не inclduing тоа,
ако сакате тоа,ве молиме слободно контактирајте со мене. 1) во моментот можете да платите со paypal,Alipay, Запад Унија, банкарски трансфер ,moenybookers,master card,QIWI.вие исто така може да се плати со изберете дебитни картички ,вклучувајќи Маестро,самостојна,Cahe bleue,poste плати,cartasi,4 B и Euro6000. 2)Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 3) Ако може да се't проверете веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1.Обично ние ќе испорака на стоката со вас за 7од 15 дена од стандардните превозот FEDEX ОДНОСНО ,UPS ИЛИ DHL DPEX И ЕМС ,ако фестивалот, и одмор ИЛИ предмети надвор од акциите,кои ќе го одложи 1530days. (Сите од нашата свадба предмети се со рачно изработени за да цел, па ве молиме да се овозможи до 30 работни дена за нив да бидат испратени до вас .)ако ви треба брза ,ве молиме слободно контактирајте со нас плаќаат екстра најбрз испорака трошоци за вашата нарачка. Ако не и ние ќе брод ќе пакетот со нашите стандардни превозот .
2. Бесплатна испорака трошоци не ги вклучуваат далечински такса,ако ја вашата адреса припаѓа на Далечинскиот управувач област,треба да се плати преку дополнителни $ или повеќе во Оддалечена област.

Карактеристики на понудата

боја:
T120cm, T120cm, T90cm, T90cm
Повод:
Партија,Денот на Вљубените,Свадба,Божиќ,Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,денот на Благодарноста,Роденден
Шема:
Никој
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
СПС-23
is_customized:
Yes
Спецификација:
1.1-1.3M

Слични понуди

50Pcs Сребро Jingle Bells Приврзоци Бакар Лабава Монистра Ѕвона За Партијата Божиќ Украси Додатоци 13 x 10мм
 • Неодамнешно

50Pcs Сребро Jingle Bells Приврзоци Бакар Лабава Монистра Ѕвона За Партијата Божиќ Украси Додатоци 13 x 10мм

DEN 127.00 144.00

Опис На Производот******************** Добредојдовте на ourliexpress продавница! ***********************Производ функцијаМатеријал : БакарГолемина на : Големина Приближно : 13x10mmДупка големина : 2.0 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба 100% Сосема НовБоја : Сребро.Количина : Ќе добиете 5 0pcs на овој објект најмалку ценаДел Бр.R02036Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Дена на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ниеполнење на поштенски базираше на вистинските превозот цена...

12Pcs Мешани ПВЦ 3D Мулти Боја Пеперутка За Партијата Дом Ѕид Магнетни Налепници Уметност Decals Декорација
 • Неодамнешно

12Pcs Мешани ПВЦ 3D Мулти Боја Пеперутка За Партијата Дом Ѕид Магнетни Налепници Уметност Decals Декорација

DEN 84.00 95.52

******************** Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ***********************Производ функцијаМатеријал : ПВЦГолемина на : Големина приближно : 12 CM8.5 CM7 CMконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба 100% Сосема НовБоја : Микс СинаКоличина : 12 PCSДел Бр.R039792 ПАРЧИЊА 12 CM2 ПАРЧИЊА 8.5 CM8 PCS 7 CMПревозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Дена на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена...

1 сет 3 * 6 m мраз свила свила свадба завеса позадина/ Бела свадба позадина/ модерната мода фаза позадина
 • Неодамнешно

1 сет 3 * 6 m мраз свила свила свадба завеса позадина/ Бела свадба позадина/ модерната мода фаза позадина

DEN 9485.00 9984.00

1 Материјал : 100% полиестер плетени ткаенини2 Големина : 6m / 20ft (широк) x 3м / 10ft (висина)3 Ние може да го направи било која големина како клиент бара...

Кориснички гумени настан шатор/гумени купола шатор структура igloo за забава, на сцената, промоција, рекламирање
 • Неодамнешно

Кориснички гумени настан шатор/гумени купола шатор структура igloo за забава, на сцената, промоција, рекламирање

DEN 42228.00

Кориснички гумени настан шатор / гумени купола шатор структура igloo за забава, на сцената, промоција, рекламирањеОпис На ПроизводотМатеријал : 210 D оксфорд ткаенинаГолемина : 6x3m / 5x2.5m / 4x2.5m(може да се прилагоди)Боја : бела(трска се прилагоди)Додатоци : 1pc CE / UL потврдија воздушниот компресор,поправка колекции.Карактеристики1) Светлина, лесен за носење, удобно да го користите2) Еднократно, лесен за чистење3) Лесен и безбеден отвори дизајниран за лесно инфлација и дефлација.4) Може да го спаси многу простор по дефлација и виткањеГумени структури се совршени за било кој настан затворен вклучувајќи производ на месечините, корпоративни настани и изложби...

5packs/многу (100meters) 10mix боја на хартија twine извртени хартија јаже, хартија лико јаже за DIY Занает подарок Пакување
 • Неодамнешно

5packs/многу (100meters) 10mix боја на хартија twine извртени хартија јаже, хартија лико јаже за DIY Занает подарок Пакување

DEN 767.52

Нашиот главен производВе молиме посетете ја нашата над производ,можете да најдете нешто што ви се допаѓа.Посетете ја нашата онлајн продавница : најдете повеќе за производот што ве интересира.Ние веруваме во голема услуга во секое време, цело време.Производ детали ОписСега имаме парк, можете да го нарачате директно.НОВИ 10 мешавина боја на хартија лико twine јаже, хартија мозок, stringматеријал : 100% хартијаГолемина : Кол 1.5 mm1 влакно извртениПакување : 2 боја / картичка / пакет секоја боја од 10 метри, 20meters / картичка, 2 serciers боја по картичка секоја цел 5 картички / пакети со мешана боја.Се користи за DIY Занает подарок Пакување / бележник декорацијаAnswer : ___________________________ Note : Слика боја се однесуваат само, вистинската боја е одлучено од страна на примерок.Ако умот боја, ве молиме цел тоа purdently.Начин На Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, Т / Т ве Молиме изберете било кој начин сакате.Кога ќе ги нарачате во Зачувам, јас како што го плаќаат картичка (ЈЕНИ примени) TKS.КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАСАко имате било какви проблеми,ве молиме mail однапред ,ние ќе ви ги даде одговор во рок од 24 часаПовратни информации : Задоволството на клиентите е многу важно за нас...

Bling Злато Сјајна Возрасни Ангел Пердув Крилја Фото Проп Фаза Покаже ноќта на Вештерките Костим Свадба Партија Материјали фаза перформанси подарок
 • Неодамнешно

Bling Злато Сјајна Возрасни Ангел Пердув Крилја Фото Проп Фаза Покаже ноќта на Вештерките Костим Свадба Партија Материјали фаза перформанси подарок

DEN 10800.00

чиста рачно изработени,100% hight квалитет,EMS бесплатен превозотобичај пердув крилја(Ако сакате да го прилагодите вашиот сакате да крилја, ве молиме контактирајте со нас,ви благодарам многу!!!)1...

50pcs Жолта Боја 12 Бои да се Избере 14inch 35cm Ткиво Хартија Саќе Топки Бесење Топки Дома Партија Декорација
 • Неодамнешно

50pcs Жолта Боја 12 Бои да се Избере 14inch 35cm Ткиво Хартија Саќе Топки Бесење Топки Дома Партија Декорација

DEN 4692.00 5520.00

Саќе Топка : Материјал : 17gsm Ткиво ХартијаГолемина : 12"Тип : СаќеСе Користи : Свадба & Партија ДекорацијаD e s i g n : Ткиво Хартија Намалувања КругК о л о р : 12 Мешани бои како што следи Слика ****1 Многу =50pcs 14" (35cm) Саќе топката, може да се меша бои ****Ако сакате да се меша бојата од вашата опција, ве молиме оставете боја бр...

2packs/многу (40meters) 10mix боја на хартија канапи извртени хартија string, хартија лико јаже за DIY Занает подарок Пакување
 • Неодамнешно

2packs/многу (40meters) 10mix боја на хартија канапи извртени хартија string, хартија лико јаже за DIY Занает подарок Пакување

DEN 415.68

Нашиот главен производВе молиме посетете ја нашата над производ,можете да најдете нешто што ви се допаѓа.Посетете ја нашата онлајн продавница : најдете повеќе за производот што ве интересира.Ние веруваме во голема услуга во секое време, цело време.Производ детали ОписСега имаме парк, можете да го нарачате директно.НОВИ 10 мешавина боја на хартија лико twine јаже, хартија мозок, stringматеријал : 100% хартијаГолемина : Кол 1.5 mm1 влакно извртениПакување : 2 боја / картичка / пакет секоја боја од 10 метри, 20meters / картичка, 2 serciers боја по картичка секоја цел 2 картички / пакети со мешана боја.Се користи за DIY Занает подарок Пакување / бележник декорацијаAnswer : ___________________________ Note : Слика боја се однесуваат само, вистинската боја е одлучено од страна на примерок.Ако умот боја, ве молиме цел тоа purdently.Начин На Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, Т / Т ве Молиме изберете било кој начин сакате.Кога ќе ги нарачате во Зачувам, јас како што го плаќаат картичка (ЈЕНИ примени) TKS.КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАСАко имате било какви проблеми,ве молиме mail однапред ,ние ќе ви ги даде одговор во рок од 24 часаПовратни информации : Задоволството на клиентите е многу важно за нас...

Дигитални Светла Бела Пластика Број LED Светло Светилка Дома Клуб на Отворен и Затворен Ѕид Оркестарот За Роденден на Божиќ Свадба Партија Материјали
 • Неодамнешно

Дигитални Светла Бела Пластика Број LED Светло Светилка Дома Клуб на Отворен и Затворен Ѕид Оркестарот За Роденден на Божиќ Свадба Партија Материјали

DEN 172.00 238.56

Дигитални Светла Бела Пластика Број LED Светло Светилка Дома Клуб на Отворен и Затворен Ѕид Оркестарот За Роденден на Божиќ Свадба Партија МатеријалиБоја : топло белаГолемина на : 22.5*13.5*4.5 cmМоќност : 2*АА Батерија(Не се вклучени)'

3pcs/многу Гроздобер Стил Г-дин & Г-ѓа Дрвени Букви за Свадба Декорација, DIY Оркестарот,Свадба Маса Декорација
 • Неодамнешно

3pcs/многу Гроздобер Стил Г-дин & Г-ѓа Дрвени Букви за Свадба Декорација, DIY Оркестарот,Свадба Маса Декорација

DEN 1439.52

3pcs / многу Гроздобер Стил Гдин & Гѓа Дрвени Букви за Свадба Декорација, DIY Оркестарот,Свадба Маса Декорацијаматеријал : дрвоГдин : 10" x 5.9" x 0.7"& : 4.29" x 4.76" x 0.7"Гѓа : 12.32" X 5.9" x 0.7"количина : 3pcs / многу = 1 гдин + 1 & + 1mrs

Мулти-обоени поставен виси led светло гумени медуза балон за сценски декор
 • Неодамнешно

Мулти-обоени поставен виси led светло гумени медуза балон за сценски декор

DEN 18720.00

Слободен испорака известување : Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија...

Фаза вршење реквизити големи пердув крилја сина црвена сина самовила крила креативни Фото снимањето материјали ЕМС бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Фаза вршење реквизити големи пердув крилја сина црвена сина самовила крила креативни Фото снимањето материјали ЕМС бесплатен превозот

DEN 8813.00 9792.00

Фабриката штекер, Чиста рачно изработени, 100% Сосема Нов !100% hight квалитет,EMS бесплатен превозот обичај пердув крилја ве молиме Имајте на ум : 1...

Свадба партија снабдување ласерски сече светло виолетова деликатна табела седиште место картичка
 • Неодамнешно

Свадба партија снабдување ласерски сече светло виолетова деликатна табела седиште место картичка

DEN 624.00

Свадба партија снабдување ласерски сече светло виолетова деликатна табела седиште место картичкаВе молиме да ни кажете што бои ќе ви се допаѓа на нашите боја картичка?Ако ви требаат посебни големина и потреби,ве молиме да ни кажете пред ставање ред!Ви благодарам многу!Ние ќе услуга за вас.Спецификација : Точка иметабела место картичкаголеминаукината големина 9*9cmматеријал250g бисер хартија и боја на хартија,kraft хартија,металик хартија,230g dermatoglyph хартија(повеќе сите видови на хартија можат да бидат понудени според вашите барања)Technicласерско сечењепакување30 компјутери / opp вреќа, пакување сите opp кеси во стандард извезуваат krabičkách.ОЕМДа се обезбеди...

Светла 50m/многу AB Кристално Стакло Octagon Монистра Гарланд Насоки За Свадба Дома Велигден Партија Материјали Торта Topper Декорација
 • Неодамнешно

Светла 50m/многу AB Кристално Стакло Octagon Монистра Гарланд Насоки За Свадба Дома Велигден Партија Материјали Торта Topper Декорација

DEN 6000.00 10344.48

Име : Светла 50m / многу AB Кристално Стакло Octagon Монистра Гарланд Насоки За Свадба Дома Велигден Партија Материјали Торта Topper Декорација Состојба : 100% нов и висок квалитет Име : Кристал Octagon Монистра Гарланд Влакно Боја : AB Големина : 14mm Кристал Octagon Монистра Материјал : Кристал ААА Употреба : Кристал Octagon Монистра За Свадба,Завеса,Дома Декорација,Елка,Лустерот Делови,DIY Забелешка : даноци, ДДВ и други увозни давачки / трошоци НЕ се вклучени во Бесплатен превозот цена која купувачот плаќа со цел за нас ...

трговија на големо Луксузни свадба оркестарот Голема големина патот води колона свадба декорација Шупливи од Пластични римски столбови 10pcs/многу
 • Неодамнешно

трговија на големо Луксузни свадба оркестарот Голема големина патот води колона свадба декорација Шупливи од Пластични римски столбови 10pcs/многу

DEN 10433.00 20064.00

Висина е околу 97cm / 105cmЦената е само за 10 компјутери римски столбови и без други додатоци како цвет садови, цвеќиња и светлата на сл.Wellcome до нашата продавница Плаќање & Испорака : да ја прифатиме Alipay, Western Union, TT...

Сјајна Везови Sequin Mesh Ткаенини За Облека и Свадба Партија Настани Облека Одлуки Материјал Табела ги Опфаќа Оркестарот
 • Неодамнешно

Сјајна Везови Sequin Mesh Ткаенини За Облека и Свадба Партија Настани Облека Одлуки Материјал Табела ги Опфаќа Оркестарот

DEN 8352.00

3мм sequins се извезени врз mesh ткаениниШирина : 125 cm да 130cmДолжина : 1 Двор (92 cm)]количина : 50 метри (54 метри)Ние ги испратите ткаенина во едно парче, како е можно подолго.Забелешка : Овие се само ткаенина, рабови НЕ се serged.