• Неодамнешно
Висок квалитет на USB Port / Паралелни Порт 76mm перо печатач XP-76IIH Dot matrix recepit печатач перо recepit печатач Пос печатач

Висок квалитет на USB Port / Паралелни Порт 76mm перо печатач XP-76IIH Dot matrix recepit печатач перо recepit печатач Пос печатач

DEN 3176.00
DEN 3528.96
-10 %
Достапно

Количина на стоки


Висок квалитет на USB Port / Паралелни Порт 76mm перо печатач Dot matrix recepit печатач перо recepit печатач Пос печатач
Овој печатач има две модел порти може да се избере .
A : Паралелни порт
Б : USB порт
pls ни кажете или да ни оставите порака која порта дали ви треба .стандардно ние испрати USB порт.

Карактеристики на понудата

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Брзината На Печатење Во Боја:
45.линии/sec
Брзината На Печатење:
30ppm
Хартија Храна Режим:
Автоматско и рачно
Почетен Датум:
2014
Поддржува Мрежа За Печатење:
Жичен
По продажба на Услуги:
Продавница Три Гаранции
Црна Брзината На Печатење:
4.5 линии/sec
Тежина:
2.3kg
Стил:
боја
Употреба:
Перо Печатач
Тип:
Dot-matrix
Dot Matrix Тип На Печатач:
Универзална билет печатач
Потрошен Тип:
Посебна Тонер
Напон:
100-240V
Двострано Печатење:
Yes
Примена:
Јавна Употреба
Интерфејс Тип:
USB / Сериски/Паралелни Порт
Макс. Големина На Хартија:
76mm
Макс. Големина На Хартија:
76mm
Max. Резолуција:
400dots/линија
Производи Статус:
Акции

Слични понуди

2018 Нови Дигитални Винил Налепница JK1750 Сечење Плотер за 1750 гравирање машина, машина за сечење со висок квалитет
 • Неодамнешно

2018 Нови Дигитални Винил Налепница JK1750 Сечење Плотер за 1750 гравирање машина, машина за сечење со висок квалитет

DEN 27792.00

2018 Нови Дигитални Винил Налепница JK1750 Сечење Плотер за 1750 гравирање машина, машина за сечење со висок квалитетИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИме на производ : сечење embosserПроизвод функција : 1...

новата технологија мемориската картичка пвц картичка инкџет flatbed печатач со R330 глава за печатење
 • Неодамнешно

новата технологија мемориската картичка пвц картичка инкџет flatbed печатач со R330 глава за печатење

DEN 71520.00

новата технологија мемориската картичка пвц картичка инкџет flatbed печатач со R330 глава за печатењеСпецификации за haiwn 400Печати моделHaiwn400Димензии на печатењеA4(210mm X297mm)Големина550mm*510mm*380mm(W*L*H)Пакување големина585mmx560mmx405mm (w x L x H)Нето тежина31 KgБруто тежина35kgБрзината На Печатење115 дик(A4 фото)Печати висина1mm75mmПечати на тежина8 KgТип На МенувачUSB2.0Прецизност5760*1440dpiПосебно мастилоCMYKLMLCСнабдување со мастилоКонтинуирано Мастило Снабдување СистемМоќностAC220 V / 110 VВозачотWINDOW95 / 98 / 2000 / NT / XP / 7Животна срединаТемпература : 1035degree,Влажност : 2080%ПакувањеАнтипритисок картонПакување&ИспоракаНапомена : сите печатач цел да не содржат мастило ,ако е потребно ,можете да го купите од нашата фабрикаили локалниот пазар .НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА(ЕКО)1.Haiwn еко растворувач печатач печатите само за цврсти материјали, како и телефонслучај,кожа, акрилик, пенкало и сл.? Може исто така, печатење на текстил?Haiwn принтери се мултифункционални принтери : Со пополнување на еко растворувач мастило, печатач, исто така може да се печати на телефонот случај, пенкало, гитара зема,топче за голф, кожа, акрилик, итн.По менување да се пополни во текстилната мастило, Тоа може да печатење на сите видови на текстил,како на пример, памук, полиестер, волна, најлон, фармерки, итн..2.како можам да се прилагоди на печатење висина?Haiwn печатач инсталира инфраред сензор па и на печатач може да се открие широчината на печатење објекти автоматски.3...

дигитални прилагодено лого молив печатење машина ув led печатач
 • Неодамнешно

дигитални прилагодено лого молив печатење машина ув led печатач

DEN 143520.00

дигитални прилагодено лого молив печатење машина ув led печатач АпликацииУВ flatbed печатач не е предмет на какви било материјални ограничувања,може да се печати на дрво ,стакло,кристали ,ПВЦ,ABS,акрил ,метал,пластика,камен ,кожа ,текстил и други текстилни површината за печатење во боја .Без разлика дали тоа е едноставен блок бојашема ,колор шема или модел има градација боја ,може да се печатат откако ќе заврши,нема плоча ,без копирањеи повторете ја хроматографија ,шарени ,lifelike,слика водоотпорен ,сончање,трајни,не избледи,лесни заработат ,печатење на слики, брзо ,целосно во согласност со печатење на индустриски стандарди.Ниска цена ,може да се широко се користат вопосебни печатење печатење на екран индустрија ,подарок преработувачката индустрија ,сигнализацијата индустрија,стакло печатење индустрија ,персоналните печатење индустрија ,и др.и висок квалитет ниска цена производи ,апликации се многу широка .Нашата предност1.Лесно да се работи ,нашите печатач има автоматски нагоре и надолу систем и опрема со висок квалитет на сензори,може да се открие широчината на објекти најсоодветен за печатење ,за заштита на млазницата.2.Нашите печатач има континуирана мастило снабдување систем ,од традиционалните мастило шише линк повеќе едноставни и повеќеудобен ,намалување на губење на мастило.3.УВ LED усвојување на најновата LED ладна светлина технологија, без зрачење, Светловеднаш без да се загреете,ниска печатењематеријал површинска температура и без деформација.во Споредба со традиционалните жива светилка, УВ flatпанел принтери,не содржат жива, исто така, нема да произведе озонската, побезбедно,и повеќе животната средина.нашите печатач опрема вода за ладењесистем ,може да брзо ладење ув ламба температура, заштита на печатење објект.4.Нашите печатач е добро направен ,употреба на високо квалитетен челик школка ,добра текстура ,носатотпорни .

110-220V топлина притиснете машина чевли трансфер притиснете машина
 • Неодамнешно

110-220V топлина притиснете машина чевли трансфер притиснете машина

DEN 10992.00

Чевли топлина притиснете машина за продажбаТоплина притиснете машина ракавициОснована во 2002 година, ние сме професионални производителот што специјализирана за развој и производство на сублимација машини и печатење потрошен материјал...

Директна Продажба на УВ Flatbed Печатач A3 Големина Телефон Случај Печатење Машина
 • Неодамнешно

Директна Продажба на УВ Flatbed Печатач A3 Големина Телефон Случај Печатење Машина

DEN 143520.00

Директна Продажба на УВ Flatbed Печатач A3 Големина Телефон Случај Печатење МашинаПроизводи Предност1.Нашите УВ печатач производ што се користи за индустриското производство...

дигитално печатење машина цена облека печатење AR-T500 директни текстилни печатач
 • Неодамнешно

дигитално печатење машина цена облека печатење AR-T500 директни текстилни печатач

DEN 95520.00

дигитално печатење машина цена облека печатење ART500 директни текстилни печатачПредност на текстилни печатач1.Haiwn текстилни дигитално печатење серија производи се користи за индустриското производство...

УВ Flatbed инк-џет Печатач Топче за Голф Печатење Машина Со 280mm*420mm Димензии на Печатење
 • Неодамнешно

УВ Flatbed инк-џет Печатач Топче за Голф Печатење Машина Со 280mm*420mm Димензии на Печатење

DEN 143520.00

УВ Flatbed инкџет Печатач Топче за Голф Печатење Машина Со 280mm*420mm Димензии на ПечатењеПроизводи Предност1.Нашите УВ печатач производ што се користи за индустриското производство...

пос 80 термички печатач возачот симнете со авто машина usb и серискиот порт ХС-E81US ресторан цел печатење лизга печатач
 • Неодамнешно

пос 80 термички печатач возачот симнете со авто машина usb и серискиот порт ХС-E81US ресторан цел печатење лизга печатач

DEN 3360.00

пос 80 термички печатач возачот симнете со авто машина usb и серискиот порт ХСE81 ресторан цел печатење лизга печатачПечатење методДиректна термичкаПечати ширина72mmКолона капацитет576 точки / линија 512 точки / линијаБрзина на печатење300мм / sИнтерфејсUSB+СерискиПечатење на хартија79.5±0.5 mm×φ80mmЛинија проред3.75 mm (Прилагодливи со команди)Колона број80mm хартија : големината на Буквите Е 42 колони или 48 колони / Font Б 56 колони или 64 колони / Кинески,традиционален Кинески 21 колони или 24 колониКарактер големинаANK,Фонт A : 1.5×3.0 mm(12×24 точки) Font Б : 1.1×2.1 mm(9×17 точки)Кинески,традиционален Кинески : 3.0×3.0 mm(24×24 точки)МашинаАвто машинаЦелосна или делумна (Изборен)Баркод КарактерПродолжувањекарактерлистPC347(Стандард Европа),Катакана,PC850(Повеќејазичната),PC860(португалски),PC863(Канадафранцуски),PC865(Нордиска),Западна Европа,грчки,хебрејски,Источна Европа,Иран,WPC1252,PC866(Кирилица#2),PC852(Latin2),PC858,Iran II,летонија,арапски,PT151(1251)Типови на баркодотUPCA / UPCE / JAN13(EAN13) / JAN8(EAN8 / CODE39 / ITF / CODABAR / CODE93 / CODE1282 D кодотQR КодотБаферотВлезниот бафер2048k бајтиNV Флеш256k бајтиМоќностМоќ адаптерТекст : AC 110 V / 220 V, 50~60 HzИзвор на енергијаИзлез : 24 V DC / 2.5Парични фиока излезDC 25 V / 1 AФизички карактеристикиТежина1.60 KGДимензии190×145×145mm (D×W×H)Животната Средина БарањаРаботна околинаТемпература (0~45) влажност(10~80%)Складирање на животната срединаEmperature(10~60) влажност(10~80%)СигурностМашина живот1million намалувањаПечатач главата живот100 КИЛОМЕТРИ1, прифаќаме Alipay, Запад Унија, T / T, Сите Големи Кредитни Картички се прифаќаат Therough Безбедна Уплатата ЗАЧУВАМ...

Нови Производи Полна Боја Еко Растворувач Flatbed Печатач А4 Големина Со Слободни Rip Софтвер
 • Неодамнешно

Нови Производи Полна Боја Еко Растворувач Flatbed Печатач А4 Големина Со Слободни Rip Софтвер

DEN 71520.00

Нови Производи Полна Боја Еко Растворувач Flatbed Печатач А4 Големина Со Слободни Rip СофтверСпецификации за haiwn 400Печати моделHaiwn400Димензии на печатењеA4(210mm X297mm)Големина550mm*510mm*380mm(W*L*H)Пакување големина585mmx560mmx405mm (w x L x H)Нето тежина31 KgБруто тежина35kgБрзината На Печатење115 дик(A4 фото)Печати висина1mm75mmПечати на тежина8 KgТип На МенувачUSB2.0Прецизност5760*1440dpiПосебно мастилоCMYKLMLCСнабдување со мастилоКонтинуирано Мастило Снабдување СистемМоќностAC220 V / 110 VВозачотWINDOW95 / 98 / 2000 / NT / XP / 7Животна срединаТемпература : 1035degree,Влажност : 2080%ПакувањеАнтипритисок картонПакување &ИспоракаНапомена : сите печатач цел да не содржат мастило ,ако е потребно ,можете да го купите од нашата фабрикаили локалниот пазар .Ps : rip софтверот е бесплатен за вас!И ако нема посебни барања,печатачот ќе биде предаден accoding наноминална напон на купувачот 's земјата.ако купувачот има посебно барање,ве молиме укажуваат нанапонот се бара со цел порака.Нашата Компанија Екранотatic GraКупување Информации : 1.Ако не сте задоволни со нашата печатач во рок од 7 дена откако ќе ја доби печатач,можеме да го прифатиме враќање машини, под услов без употреба и не влијае на нашата средно продажба,но треба да го извести продавачот и да се постигне договор однапред...

Албум Автоматско Flatbed Печатење Машина За Покривање Ar-led Mini6 Ув Led инк-џет Печатач rip софтвер 5760*1440dpi
 • Неодамнешно

Албум Автоматско Flatbed Печатење Машина За Покривање Ar-led Mini6 Ув Led инк-џет Печатач rip софтвер 5760*1440dpi

DEN 95520.00

Производи Предност1.Нашите УВ печатач производ што се користи за индустриското производство Тоа е комбинација брзо брзина на печатење и елегантен дизајн на костим, направи дигитално печатење производство да стане реалност.2.Печати погодно и сува веднаш.Нашите УВ печатач има 57601440dpi висока резолуција и 6 печатење во боја селекција, која обезбедува lifelike дизајн квалитет е многу сигурен совршен дизајн за мастило систем и млазницата навлажнувачки уред, УВ печатач обезбеди континуитет на производството и спреј за квалитет на печатење.3.УВ печатач важи и за многу видови на различни материјали, со професионален боја поделба софтвер да се реализира печатење на керамички плочки,телефон случај, метал, стакло, дрво, топче за голф, автомобил CD DVD, пластични кеси, карти, итн...

Фабрика Цена Мини Ув Печатење Машина Flatbed Инк Џет Печатач За Пенкало Керамичка Чаша
 • Неодамнешно

Фабрика Цена Мини Ув Печатење Машина Flatbed Инк Џет Печатач За Пенкало Керамичка Чаша

DEN 143520.00

Фабрика Цена Мини Ув Печатење Машина Flatbed Инк Џет Печатач За Пенкало Керамичка ЧашаПроизводи Предност1.Нашите УВ печатач производ што се користи за индустриското производство...

висока резолуција 5760X1440dpi еко растворувач печатач со доставување на мастило, CISS
 • Неодамнешно

висока резолуција 5760X1440dpi еко растворувач печатач со доставување на мастило, CISS

DEN 71520.00

висока резолуција 5760 X1440dpi еко растворувач печатач со доставување на мастило, CISSСпецификации за haiwn 400Печати моделHaiwn400Димензии на печатењеA4(210mm X297mm)Големина550mm*510mm*380mm(W*L*H)Пакување големина585mmx560mmx405mm (w x L x H)Нето тежина31 KgБруто тежина35kgБрзината На Печатење115 дик(A4 фото)Печати висина1mm75mmПечати на тежина8 KgТип На МенувачUSB2.0Прецизност5760*1440dpiПосебно мастилоCMYKLMLCСнабдување со мастилоКонтинуирано Мастило Снабдување СистемМоќностAC220 V / 110 VВозачотWINDOW95 / 98 / 2000 / NT / XP / 7Животна срединаТемпература : 1035degree,Влажност : 2080%ПакувањеАнтипритисок картонПакување&ИспоракаНапомена : сите печатач цел да не содржат мастило ,ако е потребно ,можете да го купите од нашата фабрикаили локалниот пазар .НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА(ЕКО)1.Haiwn еко растворувач печатач печатите само за цврсти материјали, како и телефонслучај,кожа, акрилик, пенкало и сл.? Може исто така, печатење на текстил?Haiwn принтери се мултифункционални принтери : Со пополнување на еко растворувач мастило, печатач, исто така може да се печати на телефонот случај, пенкало, гитара зема,топче за голф, кожа, акрилик, итн.По менување да се пополни во текстилната мастило, Тоа може да печатење на сите видови на текстил,како на пример, памук, полиестер, волна, најлон, фармерки, итн..2.како можам да се прилагоди на печатење висина?Haiwn печатач инсталира инфраред сензор па и на печатач може да се открие широчината на печатење објекти автоматски.3...

Нови 38*43CM 8 во 1 Комбо Топлина Притиснете Печатач Машина 2D Термички Трансфер Печатач за Капа Кригла Плоча маици за Печатење
 • Неодамнешно

Нови 38*43CM 8 во 1 Комбо Топлина Притиснете Печатач Машина 2D Термички Трансфер Печатач за Капа Кригла Плоча маици за Печатење

DEN 15598.00 18349.92

Нови 38*43 CM 8 во 1 Комбо Топлина Притиснете Печатач Машина 2 D Термички Трансфер Печатач за Капа Кригла Плоча маици за ПечатењеИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИме на производ : 8 Во 1 Комбо Топлина Притиснете МашинаПроизвод функција : 1...

Мултифункционален дигитален 9 во 1 Топлина Притиснете Машина за печатење на Т-маица/Кригла/Купот/Плоча/Шапка/Рамно/Чевли/Sock/ Ракавица топлина притиснете машина
 • Неодамнешно

Мултифункционален дигитален 9 во 1 Топлина Притиснете Машина за печатење на Т-маица/Кригла/Купот/Плоча/Шапка/Рамно/Чевли/Sock/ Ракавица топлина притиснете машина

DEN 16704.00

Мултифункционален дигитален 9 во 1 Топлина Притиснете Машина за печатење на Тмаица / Кригла / Купот / Плоча / Шапка / Рамно / Чевли / Sock / Ракавица топлина притиснете машинаПакетот вклучува : 1Дијаметар 57.5 см за кригла1set2Дијаметар 7.59cm за кригла1set3Дијаметар 14*8.5 cm за шапка1set4Дијаметар 15cm за плоча1set5Дијаметар 11cm за плоча1set6Дијаметар 30*38cm за рамен1set7За 17oz Млеко Кригла1set8За 12oz Млеко Кригла1set9чевли / sock / ракавица топлина panel1setПараметарот : Топла продажба на 9 во 1 комбо топлина притиснете машина со CE сертификацијаПакет големина (L W H) : 45 X42 X39cmНето Тежина : 40kgСјај Тежина : 42kgНапон : 110 V&220 VМоќност : 1250 WТемпературата опсег : 0380Временски опсег : 0999 Sec.Печатени големина Кригла(7.5~9cm / 57.5 cm), Плоча(11cm / 15cm) , Плоча 30 X38cm,капа : 14*8.5 cm...

Airwren A3 ГОЛЕМИНА 6 боја мултифункционален дигитален led ув 3d ефект печатач УВ печатење машина
 • Неодамнешно

Airwren A3 ГОЛЕМИНА 6 боја мултифункционален дигитален led ув 3d ефект печатач УВ печатење машина

DEN 143520.00

Дизајн Haiwn ARув mini4 led flatbed печатач ув печатење машина за стакло АпликацииУВ flatbed печатач не е предмет на какви било материјални ограничувања,може да се печати на дрво ,стакло,кристали ,ПВЦ,ABS,акрил ,метал,пластика,камен ,кожа ,текстил и други текстилни површината за печатење во боја .Без разлика дали тоа е едноставен блок бојашема ,колор шема или модел има градација боја ,може да се печатат откако ќе заврши,нема плоча ,без копирањеи повторете ја хроматографија ,шарени ,lifelike,слика водоотпорен ,сончање,трајни,не избледи,лесни заработат ,печатење на слики, брзо ,целосно во согласност со печатење на индустриски стандарди.Ниска цена ,може да се широко се користат вопосебни печатење печатење на екран индустрија ,подарок преработувачката индустрија ,сигнализацијата индустрија,стакло печатење индустрија ,персоналните печатење индустрија ,и др.и висок квалитет ниска цена производи ,апликации се многу широка .Нашата предност1.Лесно да се работи ,нашите печатач има автоматски нагоре и надолу систем и опрема со висок квалитет на сензори,може да се открие широчината на објекти најсоодветен за печатење ,за заштита на млазницата.2.Нашите печатач има континуирана мастило снабдување систем ,од традиционалните мастило шише линк повеќе едноставни и повеќеудобен ,намалување на губење на мастило.3.УВ LED усвојување на најновата LED ладна светлина технологија, без зрачење, Светловеднаш без да се загреете,ниска печатењематеријал површинска температура и без деформација.во Споредба со традиционалните жива светилка, УВ flatпанел принтери,не содржат жива, исто така, нема да произведе озонската, побезбедно,и повеќе животната средина.нашите печатач опрема вода за ладењесистем ,може да брзо ладење ув ламба температура, заштита на печатење објект.4.Нашите печатач е добро направен ,употреба на високо квалитетен челик школка ,добра текстура ,носатотпорни .

Препорачуваме УВ Led Печатач Со А3 Формат Свадба Покана Картичка Печатење Машина
 • Неодамнешно

Препорачуваме УВ Led Печатач Со А3 Формат Свадба Покана Картичка Печатење Машина

DEN 143520.00

Препорачуваме УВ Led Печатач Со А3 Формат Свадба Покана Картичка Печатење МашинаПроизводи Предност1.Нашите УВ печатач производ што се користи за индустриското производство...

Произведено во кина нов дизајн flatbed печатење со мал трошок влечки дигитално печатење на ткаенина свила дигитален печатач
 • Неодамнешно

Произведено во кина нов дизајн flatbed печатење со мал трошок влечки дигитално печатење на ткаенина свила дигитален печатач

DEN 95520.00

Произведено во кина нов дизајн flatbed печатење со мал трошок влечки дигитално печатење на ткаенина свила дигитален печатачПредмет : ART500 Тмаица печатачДимензии на печатење;А3Печати на владата : CMYKWWПечати резолуција : 5760x1440dpiМастило : текстил мастилоКарактеристики1.Одличен квалитет на дигитална DTG печатач2.Директно на Облека печатач3.Сигурен снабдувач од Кина4.Фабрика ценаПредност на текстилни печатач1.Haiwn текстилни дигитално печатење серија производи се користи за индустриското производство...

CE Покажа Инкџет Flatbed УВ Мултифункционален Принтер Бизнис Картичка Печатење Машина
 • Неодамнешно

CE Покажа Инкџет Flatbed УВ Мултифункционален Принтер Бизнис Картичка Печатење Машина

DEN 143520.00

CE Покажа Инкџет Flatbed УВ Мултифункционален Принтер Бизнис Картичка Печатење МашинаПроизводи Предност1.Нашите УВ печатач производ што се користи за индустриското производство...

висок квалитет multicolor еко растворувач печатење машина flatbed инкџет куче ознака печатач
 • Неодамнешно

висок квалитет multicolor еко растворувач печатење машина flatbed инкџет куче ознака печатач

DEN 71520.00

висок квалитет multicolor еко растворувач печатење машина flatbed инкџет куче ознака печатачСпецификации за haiwn 400Печати модел Haiwn400 димензии на Печатење A4(210mm X297mm) Големина 550m*510m*380m(W*L*H) Пакување големина 585mx560mx405m (w x L x H) Нето тежина 31 Kg Бруто тежина 35kg Брзината на Печатење 115 дик(A4 фото) Печати висина 1mm75mm Печатење тежина 8 Kg Менувач Тип USB2.0 Прецизност 5760*1440dpi Посебно мастило CMYKLMLC Снабдување со мастило Континуирано Мастило Снабдување Систем Моќ AC220 V / 110 V Возачот WINDOW95 / 98 / 2000 / NT / XP / 7 животната Средина Температура : 1035degree,Влажност : 2080% Пакување Антипритисок картонПакување &ИспоракаНапомена : сите печатач цел да не содржат мастило ,ако е потребно ,можете да го купите од нашата фабрикаили локалниот пазар .Ps : rip софтверот е бесплатен за вас!И ако нема посебни барања,печатачот ќе биде предаден accoding наноминална напон на купувачот 's земјата.ако купувачот има посебно барање,ве молиме укажуваат нанапонот се бара со цел порака.Нашата Компанија Екранотatic GraКупување Информации : 1.Ако не сте задоволни со нашата печатач во рок од 7 дена откако ќе ја доби печатач,можеме да го прифатиме враќање машинипод состојба на без употреба и не влијае на нашата средно продажба,но треба да го извести продавачот и да се постигнедоговорот однапред...

Топла Продажба Висока Репутација 5760*1440dpi Т Кошула Печатач А4 Формат Големина
 • Неодамнешно

Топла Продажба Висока Репутација 5760*1440dpi Т Кошула Печатач А4 Формат Големина

DEN 71520.00

Производи Предност1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство Тоа е комбинација брзо брзина на печатење и елегантен дизајн на костим, направи дигитално печатење производство да стане реалност.2.Печати погодно и сува веднаш...

Еден & Шарени Печатење Cofee Печатач & Desk-top-Џет Храна Печатач
 • Неодамнешно

Еден & Шарени Печатење Cofee Печатач & Desk-top-Џет Храна Печатач

DEN 52440.00 55200.00

2017 нови Selfie Кафе печатење flatbed Печатач Тоа е топла продажба Selfie кафе печатење печатач од Шенжен Интерџет Технологија ,со брзо брзина на печатење и повеќе пригоден operationg систем ...

Висок квалитет A3 големина УВ Flatbed печатач за Телефонот случаи ,топката пенкало ,CD/DVE итн Печатење
 • Неодамнешно

Висок квалитет A3 големина УВ Flatbed печатач за Телефонот случаи ,топката пенкало ,CD/DVE итн Печатење

DEN 125400.00 132000.00

A3 големина УВ flatbed печатач за телефонот случај , бизнис картичка,CD / DVD итн печатење со еден топлина опремаФункцијата за машина : 1...