• Неодамнешно
WALFOS 1 парче храна одделение за печење мат Отпорност на Топлина Табела Placemat Подлога Силикони Рерна Мат Топлинска Изолација Подлога Bakeware Табела Мат

WALFOS 1 парче храна одделение за печење мат Отпорност на Топлина Табела Placemat Подлога Силикони Рерна Мат Топлинска Изолација Подлога Bakeware Табела Мат

DEN 203.00
DEN 239.04
-15 %
Достапно

Количина на стоки

Забелешка!!! Многу продавачи на aliexpress користат лажни силиконски материјал за да копирате WALFOS производи неодамна. ние се тужи нив сега. Лажни силиконски материјал се токсични и штетни за нашето здравје,не може да се допре храна директно.
Оригиналниот WALFOS етикета Сите WALFOS производи ќе h ave Оригинални WALFOS етикетата на пакувањето.Ако не го најдете во пакување, производот е лажна!!! Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас, ако најдете лажни WALFOS производ на aliexpress.
Храна Одделение Силиконски
Сите на Оригиналната WALFOS Бренд производи се направени од Храна Одделение , нема мирис , BPA Free висок квалитет на платина силиконски материјал, не се евтини, гума или TPR материјал.
Нашите силиконски материјал е иста како и силиконски бебе pacifier ! Причината зошто ние го користиме овој висок квалитет со силиконска? Бидејќи тоа е безбедно за poeple да ја користите во рерна, фрижидер и нашето здравје. Се надеваме на вашето семејство љубов и уживајте во WALFOS висок квалитет со силиконска производ.
WALFOS бренд Храна Одделение Силиконски ФДА Одобри Тест Извештај од страна на SGS Компанија (светски инспекција компанија) Некои добавувачи немаат SGS извештај или користење лажен извештај Walfos е ВИСТИНСКА храна одделение тест извештај од страна на SGS Тоа е многу безбедно да се користи walfos силикони производи за вашето семејство!
Брза испорака!!! Ние го избере најбрзиот превозот начин и имаат за Следење Бр. да се следат до вашата цел. Можете да примате стока побрзо од другите продавници.
Материјал : Висок Квалитет На Храна Одделение Силиконски.
Боја : Зелена, Црвена,Кафеава,Жолта, Сина
Големина на : 40*30 CM
Карактеристики : Трајни,еднократно,не-стап , не-токсични ,Еко-Пријателски;
Микробранова печка замрзнувач и машина за миење садови безбедно ;
Лесен за употреба и чистење;
Температура : -40°c до +230 °c ;

100% Храна Одделение Силиконски
WALFOS Силикони Мат
Ве молиме видете подолу коментари од нашите клиенти.

Карактеристики на понудата

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Бренд Име:
walfos
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
HM15002
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење Душеци & Облоги
Комплет Број:
2
боја:
Зелена,Црвена,Кафеава,Сина,Жолта
Големина:
40*30CM
Отпорност На Температура:
-40 до +230 степени

Слични понуди

Силикони За Печење Мат Задебелување Брашно Возен Скала Мат Месење Тесто Подлога За Печење Тесто Возен Мат Bakeware Облоги
  • Неодамнешно

Силикони За Печење Мат Задебелување Брашно Возен Скала Мат Месење Тесто Подлога За Печење Тесто Возен Мат Bakeware Облоги

DEN 67.00 70.56

Карактеристики : Се користи во печки, микробранови печки или фрижидери.Силна адсорпција функцијаПогоден за мали торти, пудинг, желе, леб, и така натаму.Нетоксични, без мирис, меки силиконски материјал, заштеда на просторПовршината нестап, може да биде еднократно, лесен за чистењеСпецификации : Име : Силикони месење подлогаМатеријал : Храна одделение силиконскиБоја : Розова, Сина, Портокалова, ЗеленаГолемина : Како на сликатаТежина : Околу...

Не-стап Силикони Bakeware Перфорација Печење Мат Кујна Печење Лист За Рерна Перфорирани Мат, Перфорирана Леб Бисквит Алатки
  • Неодамнешно

Не-стап Силикони Bakeware Перфорација Печење Мат Кујна Печење Лист За Рерна Перфорирани Мат, Перфорирана Леб Бисквит Алатки

DEN 284.00 405.60

Направени од храна одделение материјал НеСтап и лесен за употреба и чиста Одговараат за фурна,микробранова,трпезариска маса...

Бесплатен Превозот Врховниот Не Држи Силикони Печење Лагер 2 Половина Лист Пан 1 Toaster Рерна/Силикони лагер/Силикони Мат (205)
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Врховниот Не Држи Силикони Печење Лагер 2 Половина Лист Пан 1 Toaster Рерна/Силикони лагер/Силикони Мат (205)

DEN 739.00 1343.52

3 Парче MIU Не Држи Силикони Печење Облоги2 ПолувремеЛист : 11.62 во x 16.5 во (29.5 cm x 41.9 см)1 Toaster Рерна Лист : 9 x 12 во (22.8 cm x 30.4 см)Ја елиминира Потребата за Путер, Скратување или Пергамент ХартијаКога се Подготвува за Печење Површини и Чистење е Бриз!Лесно се Исчисти Со Благ Сапун и Вода, Рака Мие СамоНа Nonstick Услуга Помага да се Пече Стоки Пуштени Лесно и Спречува Дното од Горење.Одлично За Состанок Кукла Бонбони Печење Колачиња, Кроасани И Колачи.Го заменува Пергамент Хартија и ВосокМоже Да Се Користи Двете СтраниНаправени Со ФДА Одобри ХранаОдделениеСиликонски Околните Флексибилен МрежаГо Издржат Температури Од40°F / 40°C за да 482°F / 250°CКомпактен Складирање Крајот на Рамна или РолнаБезбедна за Фурна, Микробранова печка и ЗамрзнувачНајчесто поставувани ПРАШАЊА : 1...

Црвено Перат Шпорет Торба Печен Компир Микробранова Готвење Компир Брзо Брзо (готвачи 4 компири одеднаш) Топла година
  • Неодамнешно

Црвено Перат Шпорет Торба Печен Компир Микробранова Готвење Компир Брзо Брзо (готвачи 4 компири одеднаш) Топла година

DEN 31.00 31.20

Сосема Нов и Висок Квалитет Одлична за сите видови на компири, пченка на кочан, денстар леб, tortillas и повеќе.Создава пареа џеб да се готви совршен компири во микробранова за само 4 минути.Вкусни, запотен совршени резултати...

Тефлон Скара Скара Мат за Микробранова Печка Отворено BBQ Додатоци за Не-стап BBQ Лагер Лист 400 x 330mm Обновливи Скара Мат
  • Неодамнешно

Тефлон Скара Скара Мат за Микробранова Печка Отворено BBQ Додатоци за Не-стап BBQ Лагер Лист 400 x 330mm Обновливи Скара Мат

DEN 105.00 129.12

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред редослед) : 1 За нарачки Без Следење на Информации во Вашата Земја...

35x12.5cm Силиконски Калап Големи Димензии Фондан Чипка Силиконски Калап Торта Калап за Печење & Тесто Алатки
  • Неодамнешно

35x12.5cm Силиконски Калап Големи Димензии Фондан Чипка Силиконски Калап Торта Калап за Печење & Тесто Алатки

DEN 353.00 441.60

35x12.5cm Силиконски Калап Големи Димензии Фондан Чипка Силиконски Калап Торта Калап за Печење & Тесто Алатки Описи : 1...

Не-Стап Силикони Печење Мат Силикони Мат Отпорни на Топлина за Пилешки Крила Пирамида Силикони Печење Мат за Кујната Готвење
  • Неодамнешно

Не-Стап Силикони Печење Мат Силикони Мат Отпорни на Топлина за Пилешки Крила Пирамида Силикони Печење Мат за Кујната Готвење

DEN 316.80

ОписСиликонски Нестап Здраво Готвење Печење Мат & Крајната Пилешко Крило ГотвачотОваа иновативна покрена пирамида дизајнот не е само за паметни и здрави готвење, тоа исто така може да се користи како trivet, сушење багажник, и наопаку за рамномерно варен леб, колачи и тестенини...

2 парчиња Силиконски Топлинска Изолација Против Пролизгување Маса Душеци Првенство Мат Првенство Увеселителен парк Креативни Бонбони Боја Водоотпорен Кујна Dinning
  • Неодамнешно

2 парчиња Силиконски Топлинска Изолација Против Пролизгување Маса Душеци Првенство Мат Првенство Увеселителен парк Креативни Бонбони Боја Водоотпорен Кујна Dinning

DEN 331.20

Стоковните Информации : Име : саќе силикони против пролизгување изолација матМатеријал : храна одделение силиконски ( помине ФДУ тест )Боја : како на сликатаДимензии : дијаметар : 18cm дебелина : 0.8 cmТежина : : за 86gкомпјутериПакет Вклучувајќи : 2 x саќе силикони против пролизгување изолација матПроизвод Карактеристики : Безбедност материјал, храна одделение силиконски, одобрен од ФДА.N0nстап, лесно да се чисти и обновливи и многу мека.Саќе дизајн има најголема носивоста.Двострано саќе дизајн, повеќе убави и практични.0.8 СМ дебелина , тоа е подобро да се спротивстави на топлина.Мала дупка дизајн, може да висат на ѕидот.Macaron боја, направете ја вашата кујна или dinning шарени соба​Стока Се Прикаже : Еј,пријател! Ние сме фабрика продавница! Ние прифаќаме трговија на големо, печати лого, дизајн, боја и форми! Ако треба, ве молиме контактирајте со нас директно!