• Неодамнешно
Топло-Продажба Електричен Шок Пенисот Прстен Електро Анален Plug Брадавица Електро Stimulator Електро Петел Проширувач Прстен За Пенис Секс Играчки

Топло-Продажба Електричен Шок Пенисот Прстен Електро Анален Plug Брадавица Електро Stimulator Електро Петел Проширувач Прстен За Пенис Секс Играчки

DEN 820.00
DEN 911.52
-10 %
Достапно

Количина на стоки

торба
Производи Опис
Топ Продажба Новиот Електричен шок пенисот прстен електро анален plug брадавица електро пенисот stimulator електро петел проширувач прстен за пенис секс играчки за неколку(Бесплатен Превозот)
Answer : ___________________________ Note : шок massager принцип е да се формираат затворена јамка и на делови од телото, ќе биде проводници, метал анален и за вагинален приклучок е фитинг во electrode, Потребни две електроди за да формираат затворена јамка. Едноставно, поентата е само во метал plug анален приклучокот не работат. Еден од нив е метал анален приклучокот, мора да користите друг интерфејс, или со печ, можете да натпревар! Спецификација : Напон : DC 3 V Батерија Тип : AAAx2 (1.5 V) Пулсот излезна моќност : МАКС 100 V / 20m A Пулсот фреквенција : 2-100 Hz Пулсен режим : 10 датотеки сила, пет видови на ритам Настава : Инсталација на батеријата(2 парчиња AAA батерија) потоа отворете домаќин - "Моќ" копчето, ( имајте притиснете 1-2 второ, црвено светло ). Ова има различни функции, вкупно 3 mode : Допрете го / Вибрации / Масажа / Auto. "Прилагодување" : тоа можат да го контролираат шок фреквенција, да работи додека и пауза , потоа работа, не задржувајќи се на работа. На ролери на право, може да се контролира сила, до е слаба, долу е силна. Пакети :
1*Професионални Домаќин
1*Метал Анален Приклучок(28mm*70mm)
4*Спроведување На Силиконски Пенисот Прстени
3*Професионален Кабел
4*Физиотерапијата Закрпи
(Забелешка : Без Батерии И Упатство Настава)

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
TPR
Бренд Име:
Charmlove
Број На Модел На:
Шок Пенисот Прстени
Објектот Состојба:
Игра Секс Возрасни Игри
Број На Модел На:
Топ Шок Терапија
Функција:
Моторни стимулација брадавица и Клиторисот
вибрации:
Дами и mens Слабеење Massager
Материјал:
Метал Електрични Анусот Приклучок
Големина:
Standard

Слични понуди

Пенисот Ракав Еден Фреквенција Vibrating Секс играчка TPR+ABS со Кондом Петел Прстен Дилдо Проширување за Човекот
 • Неодамнешно

Пенисот Ракав Еден Фреквенција Vibrating Секс играчка TPR+ABS со Кондом Петел Прстен Дилдо Проширување за Човекот

DEN 525.00 552.00

Пенисот Ракав Еден Фреквенција Vibrating Секс играчка Кондом Петел Прстен Дилдо Проширување за Човекот Спецификации Направени од TPE материјал Дилдо Проширување Совршен за пенис во Ерекција! Пакувањето вклучува 1* Пенисот Ракав

Новиот пенис прстен Продолжи ејакулација со Клиторисот иритација петел прстен секс играчки за парови чистота уред секс продавница
 • Неодамнешно

Новиот пенис прстен Продолжи ејакулација со Клиторисот иритација петел прстен секс играчки за парови чистота уред секс продавница

DEN 238.00 255.84

Новиот пенис прстен Продолжи ејакулација со Клиторисот иритација петел прстен секс играчки за парови чистота уред секс продавница Материјал : TPE + ABS Големина : како што е прикажано на Овој производ има црна и проѕирна боја, случаен испрати, ви благодаримеИспорака1.Доверливост Испрати,2.Процесирање На Нарачката Време : 16 Дена...

5 Големина Тешки Нерѓосувачки Челик Скротумот Носилки Скротумот Метален Прстен За Заклучување Pendant Топката Тежина Машки Возрасни Секс Играчки Секс Играчка B46
 • Неодамнешно

5 Големина Тешки Нерѓосувачки Челик Скротумот Носилки Скротумот Метален Прстен За Заклучување Pendant Топката Тежина Машки Возрасни Секс Играчки Секс Играчка B46

DEN 1614.00 3164.16

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : A : D59*d37mm*H39mm Б : D59*d37mm**H49mm C : D72*d42mm*H44mm D : D72*d42mm*H54mm E : D72*d42mm*H59mm

Нерѓосувачки Челик Чистота Уред Појас Петел Кафез Мажите Чистота Појас со Отстранлив Анален Plug Секс Играчки за Мажите и Пенисот Заклучување Г4-9
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Чистота Уред Појас Петел Кафез Мажите Чистота Појас со Отстранлив Анален Plug Секс Играчки за Мажите и Пенисот Заклучување Г4-9

DEN 3840.00 7529.28

1.за Машки2.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик + Силикони3.Боја : Црна4.Половината Големина на : 6770 7076 7682 8288 8896cmдруги големина ти треба,те молам кажи ми,слободни да се направи.5.Функција : Чистота Петел Кафез+Чистота Појас+5 Монистра Задник Приклучок6.Со сигурна и тајни пакување кутија да брод.1.Превозот Однос 1 Ние би можеле да го испрати предметот до целиот свет од страна на Кина / HK Пост Воздух Mail,DHL / EMS, 2 Ние ќе пак објекти со мека меур за заштита на објекти од broking и купувачот е тајна...

Кол 28/32/35/40/50mm, како 1 сет-Топ квалитетни нерѓосувачки челик, метални топката пенисот главата glans ропство петел прстен ерекција секс играчка за мажи
 • Неодамнешно

Кол 28/32/35/40/50mm, како 1 сет-Топ квалитетни нерѓосувачки челик, метални топката пенисот главата glans ропство петел прстен ерекција секс играчка за мажи

DEN 202.00 240.00

Кол 28 / 32 / 35 / 40 / 50mm, како 1 сетТоп квалитетни нерѓосувачки челик метал пенисот петел прстен одложување време на ерекција секс играчки за мажи Спецификации : Материјал : не ' рѓосувачки челик Објект Големина : Внатрешна Кол : 28 / 32 / 35 / 40 / 50mm, како 1 сет за Користење 1...

Најновите Обновливи Пенисот Ракав Петел Прстен со Клиторисот Stimulator Ракави Пенисот Extender Кондоми Секс Играчки Секс Производи за Мажи
 • Неодамнешно

Најновите Обновливи Пенисот Ракав Петел Прстен со Клиторисот Stimulator Ракави Пенисот Extender Кондоми Секс Играчки Секс Производи за Мажи

DEN 93.00 112.32

Најновите Обновливи Пенисот Ракав Петел Прстен со Клиторисот Stimulator Ракави Пенисот Extender Кондоми Секс Играчки Секс Производи за Мажи

1pcs 3 форма за изберат нови Пластични TPR топката тежина носила заклучување на пенисот петел прстен машки ерекција доцнењето секс играчка за мажи
 • Неодамнешно

1pcs 3 форма за изберат нови Пластични TPR топката тежина носила заклучување на пенисот петел прстен машки ерекција доцнењето секс играчка за мажи

DEN 464.00 552.00

3 форма за изберат нови Пластични TPR топката носила заклучување на пенисот петел прстен машки ерекција доцнењето секс играчка за мажи Материјал : растворливи во вода, TPR Големина : како што е подолу на слика во Боја : црвена и црна боја за да изберете Количина : 1 buc ве Молиме забележете дека поради суров материјал е растворливи во вода, TPR, на површината на стоки има тече знаци на материјалот во текот на производството...

Новина Силикони Петел Прстени Се Спречи Предвремената Ејакулација Пенисот Прстени Возрасни Секс Играчки, Секс Производи За Мажи / Пар
 • Неодамнешно

Новина Силикони Петел Прстени Се Спречи Предвремената Ејакулација Пенисот Прстени Возрасни Секс Играчки, Секс Производи За Мажи / Пар

DEN 113.00 161.76

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Одличен објект за вас и вашиот љубовник...

57mm нерѓосувачки челик прилагодливи на Скротумот се повлече прстен метал на Заклучување, Шарки Петел Прстен КБТ Топката Носилки Заврши ропство машки пол играчка
 • Неодамнешно

57mm нерѓосувачки челик прилагодливи на Скротумот се повлече прстен метал на Заклучување, Шарки Петел Прстен КБТ Топката Носилки Заврши ропство машки пол играчка

DEN 685.00 816.00

57mm нерѓосувачки челик прилагодливи на Скротумот прстен метал на Заклучување, Шарки Петел Прстен КБТ Топката Носилки Заврши ропство секс играчка за машки1.Материјал : нерѓосувачки челик2 Големина како подолу на сликатаНастава : Клипот на скротумот, на долниот крај може да hange тешки предмети според вашето барање, тогаш се прилагоди на удобна положба .

Dingye Обновливи Кондоми Кристал Петел Ракави Пенисот Прстен Секс Играчки за Мажи
 • Неодамнешно

Dingye Обновливи Кондоми Кристал Петел Ракави Пенисот Прстен Секс Играчки за Мажи

DEN 71.52

Обновливи Кондоми Кристал Петел Ракави Пенисот Прстен Секс Играчки за МажиПредмет Бр : BI010045 CБренд : DingyeГолемина / должина : 43mm / 142(mm)Тежина : 0.061 kgМатеријал : TPRБоја : прикажани како фотоФункција : Пенисот Ракав СтимулираАнонимни набавка : загарантирана приватност, играчки биле спакувани во нетранспарентно кеси со тврдат дека името"занает"...

точки Extender Пенисот Ракав Gspot Оргазам Секс Играчки Секс Производ за мажи Кристал Одложување Заклучување Силикони Петел Прстен 3Pcs
 • Неодамнешно

точки Extender Пенисот Ракав Gspot Оргазам Секс Играчки Секс Производ за мажи Кристал Одложување Заклучување Силикони Петел Прстен 3Pcs

DEN 87.84

Пенисот Ракав Секс Играчки Секс Производ Кристал Одложување Заклучување Силикони Extender Петел Прстен 3 Pcs Опис : Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Удобно прстен задоволство.Мек и еластичен.Ја подобрува, ја поддржува, додава дебелина, го стимулира.Телото На Безбедно.Лубрикант Пријателски.Материјал : Силикон.Големина : 4.2 cm x 2.5 cm 1.65 инчен x 0.98 инч.Ние не нудиме Бои избор...

Најновите нерѓосувачки челик пенисот прстен магнет отворени затвори петел прстен метал скротумот ропство топката носила секс прстен за мажи што имаат секс произв
 • Неодамнешно

Најновите нерѓосувачки челик пенисот прстен магнет отворени затвори петел прстен метал скротумот ропство топката носила секс прстен за мажи што имаат секс произв

DEN 816.00 858.24

Најновите нерѓосувачки челик пенисот прстен магнет отворени затвори петел прстен метал скротумот ропство топката носила секс прстен за мажи што имаат секс производи материјал : не ' рѓосувачки челик Внатрешен дијаметар : 31mm / 33mm / 40mm / 45mm / 50mm 1...

Новиот машки чистота појас пенисот, скротумот ропство петел кафез од не ' рѓосувачки челик чистота уред возрасни секс играчки за мажи метални производи
 • Неодамнешно

Новиот машки чистота појас пенисот, скротумот ропство петел кафез од не ' рѓосувачки челик чистота уред возрасни секс играчки за мажи метални производи

DEN 6227.00 6624.00

Новиот машки чистота појас пенисот, скротумот ропство петел кафез од не ' рѓосувачки челик чистота уред возрасни секс играчки за мажи метални производиИнформација За Производот : Материјал : не ' рѓосувачки челик + силикони лагер Овој производ е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик и храна одделение силиконски материјал...

Жолта Силикони Чистота Уред Со Метални Заклучување на Мажите Чистота Петел Кафез Пенисот Прстен со 5 Пенисот Прстен Секс Производ 6000S J7-2-7
 • Неодамнешно

Жолта Силикони Чистота Уред Со Метални Заклучување на Мажите Чистота Петел Кафез Пенисот Прстен со 5 Пенисот Прстен Секс Производ 6000S J7-2-7

DEN 680.00 1333.44

1.Одговара : Машки Мажи2.Материјал : Медицински Силикони3.Боја : Жолта4.Големина : 5 прстени 36 38 40 45 48mm1...

IKOKY Моќни Вибрации петел пенисот прстен Секс продавница Дилдо вибратор Пеперутка секс играчка TPE
 • Неодамнешно

IKOKY Моќни Вибрации петел пенисот прстен Секс продавница Дилдо вибратор Пеперутка секс играчка TPE

DEN 157.00 196.32

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Прекрасно флексибилни,безбеден и лесен за употреба Обезбеди нова еротски чувства,нека ви поставен во него вибратор е водоотпорен,можете да уживате во туш,или било каде сакате Како совршен подарок за себе или вашиот љубовник Материјал : TPE Боја : Сина Големина : Како слика Батерија : 3 * Копчето Батерии(вклучени)Приватност Гарантира : Вашата приватност е од најголема важност за нас...

Возрасни Игри Машки Чистота Уред W/ Анти-оф Прстен Петел Кафез Virginity Заклучување на Пенисот Прстен Кафез Петел Прстен Кафез Играчка
 • Неодамнешно

Возрасни Игри Машки Чистота Уред W/ Анти-оф Прстен Петел Кафез Virginity Заклучување на Пенисот Прстен Кафез Петел Прстен Кафез Играчка

DEN 1209.00 1727.52

Возрасни Игри Машки Чистота Уред W / Антиоф Прстен Петел Кафез Virginity Заклучување на Пенисот Прстен Кафез Петел Прстен Кафез Играчкаpls се избере кадар прстен големина место кога цел,или дека ние ќе го испрати по случаен избор.

Прилагодливи Петел Прстен Пластични Машки Чистота Уред Птица Заклучување на Ропството Петел Кафез CB3000 Кбт Играчки За Мажите и Пенисот Кафез Секс Производи
 • Неодамнешно

Прилагодливи Петел Прстен Пластични Машки Чистота Уред Птица Заклучување на Ропството Петел Кафез CB3000 Кбт Играчки За Мажите и Пенисот Кафез Секс Производи

DEN 537.00 570.72

Прилагодливи Петел Прстен Пластични Машки Чистота Уред Птица Заклучување на Ропството Петел Кафез CB3000 Кбт Играчки За Мажите и Пенисот Кафез Секс ПроизводиДетали Опис : Материјал : ПластикаГолемина : како слика се прикажаниКартичка прстен може да се прилагоди опсег : 3552mmТип : CB3000 чистота заклучување петел кафезБоја : транспарентна / црна / црвена (изборен)Мерки на претпазливост : ве Молиме имајте во предвид со безбедно, трезен, незадолжителното користењето принцип...

клиторис Оргазам Петел Прстени Одложување Ејакулација Флексибилни Лепак Cockring Пенисот Прстен 12PCS/set за Мажи што имаат Секс производи Прстени Секс Играчки
 • Неодамнешно

клиторис Оргазам Петел Прстени Одложување Ејакулација Флексибилни Лепак Cockring Пенисот Прстен 12PCS/set за Мажи што имаат Секс производи Прстени Секс Играчки

DEN 152.16

Одложување на Ејакулација Флексибилни Петел Прстени Лепак Cockring Пенисот Прстен 12 PCS за Мажи што имаат Секс производи Прстени Секс Играчки Опис : Материјал : СиликонБоја : Сина / Виолетова / Црвена ( Испрати по случаен избор )Големина : 30mmx30mm (како на сликата покажува)Пакет Содржина : 12 PCS пенисот прстен$$2.97 / парче $$4.53 / парче $$3.46 / парче $$1.62 / парче $$3.17 / парче $$1.35 / парче $$3.58 / парче $$4.29 / парче $$1.32 / парче $$1.52 / парчеПакетот вклучува : Одложување на Ејакулација Флексибилни Петел Прстени Лепак Cockring Пенисот Прстен 3 PCS за Мажи што имаат Секс производи Прстени Секс ИграчкиAnswer : ___________________________ Note : Сите стоки што ќе изјават силикони Играчки или гумена Цевка ,Нема секс збор за пакет.Некои слика блокирани од страна на aliexpress политика,ако сакате да се види вистинската слика ,ве молиме контактирајте со нас.ви благодаримеМерењата дозволено грешка е 13 см Превозот : производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод"," Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг "Економски Воздух Mail", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина(само може да пратите кога тие во Кина).Ако сакате целосно следење(трага сите route),ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail","e Packet" или друг превозник.За Време на испорака е 3060 дена,ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена,доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши со вас...