• Неодамнешно
Едб Свирче Ирски Денар Свирче Clovers 6 Дупка Д Клуч Feadan Flauta Кларинет Flute Ирски Свирче Flute Музички Инструмент

Едб Свирче Ирски Денар Свирче Clovers 6 Дупка Д Клуч Feadan Flauta Кларинет Flute Ирски Свирче Flute Музички Инструмент

DEN 734.00
DEN 815.52
-10 %
Достапно

Количина на стоки


Едб Свирче Ирски Денар Свирче Clovers 6 Дупка Д Клуч Flauta Кларинет Flute Ирски Свирче Flute Музички Инструмент
Ирскиот свирче flute, исто така познат како на калај свирки, денар flute, свирче flute која е еден вид на популарниот Ирски карактеристики национални Музички Инструменти.
D мелодија свирче flute припаѓа на еден вид на Soprano свирче flute, звукот е јасно и распеана, малку husky, здив е умерен, е добар избор за rigorouslearning Ирски свирче flute.
Внатрешниот слој на свирче flute е од месинг цевка, надворешниот слој никел позлата, бакарни цевки подобрена подобро празнина резонанца, никел позлата слој ефикасно спречување на оксидација .
Гаранција За Квалитет :
Имаме професионални КК тимот за да се обезбеди висок квалитет на производите и правилно пакување во секоја пратка.Ние сме сигурни дека нашите музички инструменти имаат точни тон,атрактивни звук,непречено извршување и доброто изглед.Секој производ ќе се проверуваат и тестираат пред превозот,па ние ќе ви понуди производ добар во квалитетот, но ниско ниво на цена,јас не мислам дека вие ќе добиете задоволни производ од нас.
Царинската Ослободување(Помалку или без Царински Даноци За Вашите производи!)
Ние ќе брод објект и извештај за вредноста на стоката од страна на до 10.Можеби ќе треба да ги плати без царински давачки.Но, царинската ќе се отвори пакетот и ревалоризираат на производи понекогаш,имаме доволно искуство за да ви помогне да се добие производ преку безбедно.
Се враќа :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.

Карактеристики на понудата

Дупка Дизајн:
ОТВОРЕТЕ
Тело Материјал:
Cupro-Никел
Бренд Име:
SevenAngel
Број На Модел На:
0005
Тон:
D
Број на Дупки:
6 дупки
боја:
Сребро.
Едб Свирки lenght:
29cm
Отворот материјал:
ABS
Површински Третман:
Никел позлатен
Тежина:
34g

Слични понуди

Година Paracord Кавер-Вистински 21 Multicam Мини Мото Качување Кинески Народни Инструменти Panpipesupscale Panpipeschinese Panpipes
  • Неодамнешно

Година Paracord Кавер-Вистински 21 Multicam Мини Мото Качување Кинески Народни Инструменти Panpipesupscale Panpipeschinese Panpipes

DEN 8112.00

започнете Цена : $17.00 Цена : $149.00 Цена : $108.88 Цена : $263.64 Цена : $79.89 Цена : $90.00крајот парчеСАД$ 65.00 / парчеСАД$ 185.00 / парчеСАД$ 149.00 / парчеTianjihundred далеку во Име на Производ : Вистинска фабрика директни тапан го исклучите звукот на тапан подлога само 5 тапан влошки звук неми тапан подлога три балансот на своите намалени тапани d Предмет Код : 78183572 Категорија : Тапан Поставува Додади во Омилени Краток Опис : Големина : 8 "10" 12 "13" 14 "16" 22 "плус три cymba Количина : 1 Постави играта PacCixin erhu конфигурација : erhu насока (шен) стринг (испрати) кутија на колофон snakeskin високо квалитетен стил кутијаНа тектонски : erhu erhu е поедноставно, структурата на пијано, виолина, пијано бар, string string, лак, џек, Qin Ma, волна и лаковиФункцијата на секоја структура...

Ebony suonaChinese Етничка правец на инструмент абонос suona самостојна, ансамбл, придружба на превозот испрати полињата за
  • Неодамнешно

Ebony suonaChinese Етничка правец на инструмент абонос suona самостојна, ансамбл, придружба на превозот испрати полињата за

DEN 2160.00

Tianjihundred далеку во Име на Производ : Вистинска фабрика директни тапан го исклучите звукот на тапан подлога само 5 тапан влошки звук неми тапан подлога три балансот на своите намалени тапани d Предмет Код : 78183572 Категорија : Тапан Поставува Додади во Омилени Краток Опис : Големина : 8 "10" 12 "13" 14 "16" 22 "плус три cymba Количина : 1 Постави играта PacCixin erhu конфигурација : erhu насока (шен) стринг (испрати) кутија на колофон snakeskin високо квалитетен стил кутијаНа тектонски : erhu erhu е поедноставно, структурата на пијано, виолина, пијано бар, string string, лак, џек, Qin Ma, волна и лаковиФункцијата на секоја структура...

Година Пакет Xiao Кутија Професионални. Јужна Flute -family Name Професионални Црна Бамбус Xiao 3 Двоен Приклучок Conne
  • Неодамнешно

Година Пакет Xiao Кутија Професионални. Јужна Flute -family Name Професионални Црна Бамбус Xiao 3 Двоен Приклучок Conne

DEN 5232.00

Тијанџин сто далеку инструмент Co., LTD е лоцирана во убава брег на bohai море Jing Hai тијанџин, убава средина, географија е супериорен, превоз е лесен...