• Неодамнешно
45CC 52CC 58CC Пила масло пумпа со опрема црв и вбризгување на млазницата и капак

45CC 52CC 58CC Пила масло пумпа со опрема црв и вбризгување на млазницата и капак

DEN 331.00
DEN 479.52
-31 %
Достапно

Количина на стоки


За 45 CC 52 CC 58 CC Пила.
1 масло пумпа + 1 масло пумпа маска + 1 црв + 1 млазницата.
Другите 3 слики се многу нови пумпа за масло.
Со добар квалитет.
Топло брзо да руски клиенти
Кажи ми ги твоето полно име како оваа,Kalinin Сергеј Dmitrievich.
Ве молиме изберете превозот начин пред да го купат.
Производот
Ако производот е оштетен, ве молиме контактирајте со нас пред да даде негативни повратни информации, ние ќе ви даде задоволителен одговор.
Плаќање
1. Aliexpress прифати Зачувам Кредитна картичка Web Money и така натаму.
2. Ние испрати пакет во рамките на 1-7 дена по уплатата. превозот
1. Бидете сигурни дека вашата Адреса, Поштенски код, Телефонски број .
2. Ние обично се користат картон за транспорт, по добивањето на пакет, купувачите треба да испит внимателно.
3. Време на испорака 10-60 дена, различни земји време на испорака се различни
4. Испрати до сад, Австралија, од страна на e Packet.Русија од страна на руската воздух. Време на испорака
Европска земја 15-42 дена
Јужна Американските земји 30-60 дена
Азиските земји 10-35 дена
Сад, Русија и Австралија 10-35 дена
Повратни информации
Повратни информации е најмоќната сила за нас
Ние гледаме напред за вашите предлози и совети
Конечно,ви благодариме за шопинг тука и имаат убав ден

Карактеристики на понудата

сертификација:
CE
Број На Модел На:
45-52-58
Моќност Тип:
Бензински / Гас
Функција:
Принудени Воздух За Ладење,2-Мозочен Удар,Еден Цилиндар
Бренд Име:
ЈУНИ ДЕН
Тип:
Нормално пила

Слични понуди

6T 3/8 Спојки Тапан За Zenoah Komatsu G3800 СУМО SML348CHN
 • Неодамнешно

6T 3/8 Спојки Тапан За Zenoah Komatsu G3800 СУМО SML348CHN

DEN 441.12

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 130gЗа Zenoah Komatsu G3800, некои Сумо 37.2 cc SML348 CHN, Sanli CS37, Woodfield 38cc, Trueshopping Raptor38 и многу други пилиПакет Содржи : 1* Спојки ТапанЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.MH1184

1 сет 2500 Пила гориво цевка масло цевка цевка поставена
 • Неодамнешно

1 сет 2500 Пила гориво цевка масло цевка цевка поставена

DEN 249.60

2500 Пила црево сет.Топло брзо да руски клиентиКажи ми ги твоето полно име како оваа,Kalinin Сергеј Dmitrievich.Ве молиме изберете превозот начин пред да го купат.ПроизводотАко производот е оштетен, ве молиме контактирајте со нас пред да даде негативни повратни информации, ние ќе ви даде задоволителен одговор.Плаќање1...

3800 38CC Пила спојки тапан
 • Неодамнешно

3800 38CC Пила спојки тапан

DEN 249.60

3800 Пила спојки тапан.Топло брзо да руски клиентиКажи ми ги твоето полно име како оваа,Kalinin Сергеј Dmitrievich.Ве молиме изберете превозот начин пред да го купат.ПроизводотАко производот е оштетен, ве молиме контактирајте со нас пред да даде негативни повратни информации, ние ќе ви даде задоволителен одговор.Плаќање1...

Carburetor Carby чистење со четка Одговара 24cc 25cc 26cc Brushcutter Генератор тример Делови
 • Неодамнешно

Carburetor Carby чистење со четка Одговара 24cc 25cc 26cc Brushcutter Генератор тример Делови

DEN 677.28

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 147gЗа 24cc 25cc 26cc 1 E34 F МоторПакет содржи : 1*carburetor+1 сет за чистење со четкаЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.BD5303

Пила HUS268 carburetor дијафрагмата заптивка поправка на комплет
 • Неодамнешно

Пила HUS268 carburetor дијафрагмата заптивка поправка на комплет

DEN 240.00

Пила Hдијафрагмата заптивка поправка торба.Топло брзо да руски клиентиКажи ми ги твоето полно име како оваа,Kalinin Сергеј Dmitrievich.Ве молиме изберете превозот начин пред да го купат.ПроизводотАко производот е оштетен, ве молиме контактирајте со нас пред да даде негативни повратни информации, ние ќе ви даде задоволителен одговор.Плаќање1...

10Pc/ИСКЛУЧУВАЊЕ ПРЕСТАНЕ да се ПРЕФРЛАТЕ ЗА ПИЛА 4500 5200 5800 45CC 52CC 58CC МТ-9999
 • Неодамнешно

10Pc/ИСКЛУЧУВАЊЕ ПРЕСТАНЕ да се ПРЕФРЛАТЕ ЗА ПИЛА 4500 5200 5800 45CC 52CC 58CC МТ-9999

DEN 415.20

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 70gЗа Кинески Пили 5200, 4500, 5800, 58 CC, 52 CC, 45 CC Tar(Бик), Timbertech, Silverline, Kiam Sherwood, Raptor, Trueshopping, Sanli, Plantiflex, Viron, B&П, ROK, BBT, Skatco, Eckman итн.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.BD0318

Carburetor & 2*масло меур & 2*заптивка За Poulan Weedeater Strimmer Машина 530071752
 • Неодамнешно

Carburetor & 2*масло меур & 2*заптивка За Poulan Weedeater Strimmer Машина 530071752

DEN 1017.12

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 0gЗа XT700 Гас Тример>Мотор СобраниеFL20 C Гас Тример>Мотор Собранието Тип 1,2MX557 Гас Тример>Мотор СобраниеSST25 C Гас Тример>Мотор СобраниеFX26 SC Гас Тример>Мотор СобраниеTE475 Гас Тример>Мотор СобраниеP1500 Гас Тример>Мотор СобраниеP2500 Гас Тример>Мотор СобраниеP3500 Гас Тример>Мотор СобраниеFX26 SC Гас Тример>Мотор СобраниеFeatherlite SST 25 Гас Тример>Мотор СобраниеFL20 Гас Тример Тип 2>Мотор Собранието Тип 2FL23 Гас Тример>Мотор СобраниеFL26 Гас Тример>Мотор Собранието Тип 1 & 2FX26 Гас Тример Тип 1>Мотор Собранието Тип 1,2FX26 Гас Тример Тип 2>Мотор Собранието Тип 1,2FX26 S Гас Тример Тип 1>Мотор Собранието Тип 1 & 2FX26 S Гас Тример Тип 2>Мотор Собранието Тип 1 & 2MX550 Гас Тример>Мотор СобраниеTE475 Y Гас Тример>Мотор СобраниеXT260 Гас Тример Тип 1>Мотор Собранието Тип 1,2XT260 Гас Тример Тип 2>Мотор Собранието Тип 1,2XT700 Гас Тример>Мотор СобраниеFL20 C Гас Тример>Мотор Собранието Тип 1,2SST25 C Гас Тример>Мотор СобраниеMX557 Гас Тример>Мотор СобраниеTE475 Гас Тример>Мотор СобраниеПакет содржи : 1*carburetor+2*масло меур+2*заптивка+миење+дијафрагмата+цревоЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.BD5195

Пила STL272 carburetor дијафрагмата заптивка поправка на комплет
 • Неодамнешно

Пила STL272 carburetor дијафрагмата заптивка поправка на комплет

DEN 240.00

Пила STL272 дијафрагмата заптивка поправка торба.Топло брзо да руски клиентиКажи ми ги твоето полно име како оваа,Kalinin Сергеј Dmitrievich.Ве молиме изберете превозот начин пред да го купат.ПроизводотАко производот е оштетен, ве молиме контактирајте со нас пред да даде негативни повратни информации, ние ќе ви даде задоволителен одговор.Плаќање1...

Нови Carburetor чистење со четка за Stihl HS46 Хеџ Тример Хидрати V TCA08
 • Неодамнешно

Нови Carburetor чистење со четка за Stihl HS46 Хеџ Тример Хидрати V TCA08

DEN 1004.64

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 152gЗа Zama C1 TS195 Eза Stihl HS46Пакет содржи : 1*carburetor+1 сет за чистење со четкаЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.BD5297

Пила STL365 carburetor дијафрагмата заптивка поправка на комплет
 • Неодамнешно

Пила STL365 carburetor дијафрагмата заптивка поправка на комплет

DEN 240.00

Пила 365 дијафрагмата заптивка поправка торба.Топло брзо да руски клиентиКажи ми ги твоето полно име како оваа,Kalinin Сергеј Dmitrievich.Ве молиме изберете превозот начин пред да го купат.ПроизводотАко производот е оштетен, ве молиме контактирајте со нас пред да даде негативни повратни информации, ние ќе ви даде задоволителен одговор.Плаќање1...

MS180 170 Пила резервни делови клипот и прстени и имајќи одговара за STL 017 018 Пила
 • Неодамнешно

MS180 170 Пила резервни делови клипот и прстени и имајќи одговара за STL 017 018 Пила

DEN 489.12

Опис : MS180 170 Пила резервни делови клипот и прстени и имајќи одговара за STL 017 018 ПилаКоличина вклучувајќи : 1set клипот +1pc мечкаНето Тежина : За 52g / set*1За било какви прашања, ве молиме испратете massege за нас...

Crankcase Мотор Домување Да се Вклопи во Кинески Пила 4500 5200 45cc 52cc TARUS VIRON
 • Неодамнешно

Crankcase Мотор Домување Да се Вклопи во Кинески Пила 4500 5200 45cc 52cc TARUS VIRON

DEN 2173.92

Одговара : Кинески Пили 5200, 4500, 52 CC, 45 CC Tar(Бик), Timbertech, Silverline, Kiam Sherwood, Raptor, Trueshopping, Sanli, Plantiflex, Viron, B&П, ROK, BBT, Skatco, Eckman и многу други модели.100% Нови & НеискористениГолемина : Како На СликатаНето Тежина : За 900gПакет содржи : 1* Кинески Пила 5200 Crankcase(Со Нафта Печат, лого)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате...

Спојката Барабан Сопирачки се Справи со Одговара на Кинески Пила 4500 5200 5800 52cc BBT
 • Неодамнешно

Спојката Барабан Сопирачки се Справи со Одговара на Кинески Пила 4500 5200 5800 52cc BBT

DEN 1180.32

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 651gЗа Stihl 038 MS380 MS381 MS440 MS441 MS460Пакет Содржи : 1*Rim Затегнувачки+1* Спојки Тапан+1* Спојки+1* Кочница Се Справи Со AssyЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.BD0353

Carburetor Хидрати искра приклучок За HUSQVARNA 235 236 236E 240 240E Пили
 • Неодамнешно

Carburetor Хидрати искра приклучок За HUSQVARNA 235 236 236E 240 240E Пили

DEN 1381.92

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 0gЗа 235 235 E 236 236 E 240 240 E ПилаПакет содржи : 1*carburetor+1*искра приклучок+1*масло филтер+1*масло меур+гориво филтерЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.BD5177

Carburetor заптивка воздух филтер За Робин ВИСКОНСИН EY28 EY 28 Генератор RGX3500 RGX3510
 • Неодамнешно

Carburetor заптивка воздух филтер За Робин ВИСКОНСИН EY28 EY 28 Генератор RGX3500 RGX3510

DEN 1050.72

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 0gЗа Робин EY28Висконсин WI280Пакет содржи : 1*carburetor+2*заптивка+1*филтер за воздух+1*цевка за гориво+искра приклучокЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.BD5077

Вратило Собранието Одговара HUSQVARNA 136 137 141 142 Пила Мотор
 • Неодамнешно

Вратило Собранието Одговара HUSQVARNA 136 137 141 142 Пила Мотор

DEN 756.00 796.32

Големина : Како СликиТежина : Околу 350gПакет Се Вклучени : 1* ВратилоОва е резервни замена дел Ве молиме споредете својот изглед, форма и големина со вашите оригинални единица и бидете сигурни дека тоа може да се вклопи во вашиот машина пред да нарачате.MH0366

Висока Моќност Синџир Видов Рачни Бензин Пили Дрво Сечење Saw Увоз Моторните Пили
 • Неодамнешно

Висока Моќност Синџир Видов Рачни Бензин Пили Дрво Сечење Saw Увоз Моторните Пили

DEN 8436.00 8880.00

Висока Моќност Синџир Видов Рачни Бензин Пили Дрво Сечење Saw Увоз Моторните Пили Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод" , ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...