• Неодамнешно
[Haotian вегетаријанска] антички бакар заптивка / Античкиот Хардвер / антички мебел бакар фитинзи HTI-040

[Haotian вегетаријанска] антички бакар заптивка / Античкиот Хардвер / антички мебел бакар фитинзи HTI-040

DEN 2304.00
Достапно

Количина на стоки


Модел : HTI-040 Големина : 2.5 cm во дијаметар Материјал : Месинг рафинирани Наслов : Антички месинг shim Guqian
Достапни бои : месинг, црна, бронза Опис : не падне справи со негативи, но, исто така, направи различни декоративни елементи, Производот димензии прирачник за мерење, има некои грешки, податоците за повикување само, ве Молиме да преовладуваат во вид, ве молиме да се разбере!

Карактеристики на понудата

DIY Материјали:
Електрични
Модел:
HTI-040
Боја Класификација:
Црна (Обрасци Случаен избор) месинг (Обрасци Случаен избор) бронза (дизајн случаен избор
категорија:
Рамна подлога

Слични понуди

М8 Рамен миење DIN125A одделение 8.8 ЦРНА Јаглероден челик за миење 1000 парчиња
  • Неодамнешно

М8 Рамен миење DIN125A одделение 8.8 ЦРНА Јаглероден челик за миење 1000 парчиња

DEN 2544.00

Карактеристики : Станот за миење големина : М8 материјали : јаглероден челик Површина : ЦРНА Оцена : 8.8 Pls љубезно answer : ___________________________ note : ова е 1000pcs / многу, пакување со тенка мембрана торба или кутија, а потоа да картон...

M10 пролет миење сплит миење din127 јаглероден челик за миење црна garde 8.8 500 парчиња
  • Неодамнешно

M10 пролет миење сплит миење din127 јаглероден челик за миење црна garde 8.8 500 парчиња

DEN 1728.00

Карактеристики : пролет за миење големина : M10материјали : јаглероден челикПовршина : ЦРНАОцена : 8.8Pls ве молиме имајте во предвид : ова е 500pcs / многу, пакување со тенка мембрана торба или кутија, а потоа да картон...

5000pcs/многу М3 пролет миење сплит миење din127 јаглероден челик за миење поцинкуван
  • Неодамнешно

5000pcs/многу М3 пролет миење сплит миење din127 јаглероден челик за миење поцинкуван

DEN 1800.00

Карактеристики : големина : M3материјали : јаглероден челикПовршина : поцинкуванОценка : 4.8Pls ве молиме имајте во предвид : ова е 5000pcs / многу, пакување со тенка мембрана торба или кутија, а потоа да картон...

М8 М8*25*2 M8x25x2 M10*19*1 M10x19x1 OD*ID*КС DIN125 GB96 201 од не ' Рѓосувачки Челик 201SS Зголемена Обичен Заптивка Дебели Станот за Миење
  • Неодамнешно

М8 М8*25*2 M8x25x2 M10*19*1 M10x19x1 OD*ID*КС DIN125 GB96 201 од не ' Рѓосувачки Челик 201SS Зголемена Обичен Заптивка Дебели Станот за Миење

DEN 264.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М8 М8*25*2 M8x25x2 M10*19*1 M10x19x1 OD*ID*КС DIN125 GB96 201 од не ' Рѓосувачки Челик 201 SS Зголемена Обичен Заптивка Дебели Станот за МиењеМ8*25*2=OD*ID*Дебела си спНоминален Дијаметар d dc h Номинална Толеранција Номинална Толеранција 1 1.1 +0.120 3 0.25 0.3 1.2 1.3 3.2 0.30 1.4 1.5 3.5 1.6 1.7 4 2 2.2 5 2.5 2.7 6.5 0.360 0.5 3 3.2 +0.160 7 4 4.2 9 0.8 5 5.3 10 6 6.4 +0.20 12.5 0.430 1.5 8 8.4 17 10 10.5 +0.240 21 0.520 2 12 13 24 14 15 28 16 17 30 3 18 19 +0.280 34 0.620 20 21 37 22 23 39 24 25 44 4 27 28 50 30 31 +0.340 56 0.740 36 37 66 5 42 43 78 7 48 50 92 0.87 8 на Пример : M2*5*0.5 (OD*ID*Дебелина) mm

M10 Рамен миење DIN125A одделение 8.8 ЦРНА Јаглероден челик за миење 300 парчиња
  • Неодамнешно

M10 Рамен миење DIN125A одделение 8.8 ЦРНА Јаглероден челик за миење 300 парчиња

DEN 1488.00

Карактеристики : Станот за миење големина : M10 материјали : јаглероден челик Површина : ЦРНА Оцена : 8.8 Pls љубезно answer : ___________________________ note : ова е 300pcs / многу, пакување со тенка мембрана торба или кутија, а потоа да картон...