• Неодамнешно
[Haotian вегетаријанска] антички бакар заптивка / Античкиот Хардвер / бакар фитинзи / античките Додатоци HTI-009

[Haotian вегетаријанска] антички бакар заптивка / Античкиот Хардвер / бакар фитинзи / античките Додатоци HTI-009

DEN 2496.00
Достапно

Количина на стоки


Модел : HTI-009 Спецификации : дијаметар од околу 2.8 cm Материјал : Месинг рафинирани Наслов : Антички бакар од тапанот опрема spacer Достапни бои : месинг, црна, бронза Опис : не падне справи со негативи, но, исто така, направи на различни декоративни елементи
Производ димензии прирачник за мерење, има некои грешки, податоците за повикување само, ве Молиме да преовладуваат во вид, ве молиме да се разбере!

Карактеристики на понудата

DIY Материјали:
Електрични
Модел:
HTI-009
Боја Класификација:
Црна месинг бронза
категорија:
подлога

Слични понуди

М5 пролет миење din127 јаглероден челик за миење црна garde 8.8 2000 парчиња
  • Неодамнешно

М5 пролет миење din127 јаглероден челик за миење црна garde 8.8 2000 парчиња

DEN 2256.00

Карактеристики : пролет за миење големина : M5материјали : јаглероден челикПовршина : ЦРНАОцена : 8.8Pls ве молиме имајте во предвид : ова е 2000pcs / многу, пакување со тенка мембрана торба или кутија, а потоа да картон...

200pcs/set Нерѓосувачки Челик за Миење/Пролет Миење Асортиман Комплет М2.5-M6 За Хардвер Алатки
  • Неодамнешно

200pcs/set Нерѓосувачки Челик за Миење/Пролет Миење Асортиман Комплет М2.5-M6 За Хардвер Алатки

DEN 126.00 143.52

200pcs / set Нерѓосувачки Челик за Миење / Пролет Миење Асортиман Комплет М2.5M6 За Хардвер АлаткиНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

M6 пролет миење сплит миење din127 јаглероден челик за миење црна garde 4.8 1000 парчиња
  • Неодамнешно

M6 пролет миење сплит миење din127 јаглероден челик за миење црна garde 4.8 1000 парчиња

DEN 1488.00

Карактеристики : пролет за миење големина : M6материјали : јаглероден челикПовршина : ЦРНАОценка : 4.8Pls ве молиме имајте во предвид : ова е 1000pcs / многу, пакување со тенка мембрана торба или кутија, а потоа да картон...

М8 пролет миење сплит миење din127 јаглероден челик за миење црна garde 4.8 1000 парчиња
  • Неодамнешно

М8 пролет миење сплит миење din127 јаглероден челик за миење црна garde 4.8 1000 парчиња

DEN 2088.00

Карактеристики : пролет за миење големина : М8материјали : јаглероден челикПовршина : ЦРНАОценка : 4.8Pls ве молиме имајте во предвид : ова е 1000pcs / многу, пакување со тенка мембрана торба или кутија, а потоа да картон...

М2 пролет миење сплит миење din127 јаглероден челик за миење поцинкуван 5000 парчиња
  • Неодамнешно

М2 пролет миење сплит миење din127 јаглероден челик за миење поцинкуван 5000 парчиња

DEN 1728.00

Карактеристики : големина : М2материјали : јаглероден челикПовршина : поцинкуванОценка : 4.8Pls ве молиме имајте во предвид : ова е 5000pcs / многу, пакување со тенка мембрана торба или кутија, а потоа да картон...

М8 x 16 x 1.2 Месинг Одделение обичен подлошки Рамни подлошки RoSH 1000 парчиња
  • Неодамнешно

М8 x 16 x 1.2 Месинг Одделение обичен подлошки Рамни подлошки RoSH 1000 парчиња

DEN 3120.00

Карактеристики : големина : М8*16*1.2 материјали : Месинг Pls љубезно answer : ___________________________ note : ова е 1000pcs / многу, пакување со тенка мембрана торба или кутија, а потоа да картон...

М5 x 10 x 0.8 Месинг Одделение обичен подлошки Рамни подлошки RoSH 2000 парчиња
  • Неодамнешно

М5 x 10 x 0.8 Месинг Одделение обичен подлошки Рамни подлошки RoSH 2000 парчиња

DEN 2208.00

Карактеристики : големина : M5*10*0.8 материјал : Месинг Pls љубезно answer : ___________________________ note : ова е 2000pcs / многу, пакување со тенка мембрана торба или кутија, а потоа да картон...

М2.5 Внатрешни заби заклучување подлошки 5000 парчиња
  • Неодамнешно

М2.5 Внатрешни заби заклучување подлошки 5000 парчиња

DEN 2784.00

Објектот М2.5 Внатрешни заби заклучување подлошки Големина : М2.5 Материјал : Јаглероден челик Pls љубезно answer : ___________________________ note : ова е 5000pcs / многу, пакување со тенка мембрана торба или кутија, а потоа да картон...

М8 Рамен миење DIN125A одделение 8.8 ЦРНА Јаглероден челик за миење 1000 парчиња
  • Неодамнешно

М8 Рамен миење DIN125A одделение 8.8 ЦРНА Јаглероден челик за миење 1000 парчиња

DEN 2544.00

Карактеристики : Станот за миење големина : М8 материјали : јаглероден челик Површина : ЦРНА Оцена : 8.8 Pls љубезно answer : ___________________________ note : ова е 1000pcs / многу, пакување со тенка мембрана торба или кутија, а потоа да картон...

Нови 250PCS 18 големини Гума Grommet Firewall Дупка Приклучокот за Полнење Поставите Електрична Жица О Прстен Заптивка Асортиман Комплет со PP пластична кутија
  • Неодамнешно

Нови 250PCS 18 големини Гума Grommet Firewall Дупка Приклучокот за Полнење Поставите Електрична Жица О Прстен Заптивка Асортиман Комплет со PP пластична кутија

DEN 838.00 1643.52

Нови 250 PCS 18 големини Гума Grommet Firewall Дупка Приклучокот за Полнење Поставите Електрична Жица О Прстен Заптивка Асортиман Комплет со PP пластична кутијаКарактеристики : 100% квалитет и Сосема нов...