• Неодамнешно
MasterFire 6PACK/МНОГУ Сосема Нов Ni-МЗ АА 3.6 V 1800mAh Ni МЗ Cordless Телефон Батеријата Полнење Батерии Пакет Со Приклучоци

MasterFire 6PACK/МНОГУ Сосема Нов Ni-МЗ АА 3.6 V 1800mAh Ni МЗ Cordless Телефон Батеријата Полнење Батерии Пакет Со Приклучоци

DEN 1778.00
DEN 1872.00
-5 %
Достапно

Количина на стоки


Производ вовед :
Батеријата Име : 3.6 V АА Ni-Мз Батерија
Капацитетот на батеријата : 1800m Ah
Батеријата Нормален Напон : 3.6 V
На Наполнетост На Батеријата Напон : 4.5 V
Батеријата Големина на : 49.2*41.56*14.13(mm)
Потекло : Shenzhen(Кина Копното)
Погоден За : Cordless Телефон,светлина,итн.

Карактеристики на понудата

Батеријата Број:
6
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
аа 3.6 v
Бренд Име:
MasterFire
Големина:
AA
Тип:
NI-МЗ
Номиналниот Капацитет:
1800mAh
is_customized:
Yes

Слични понуди

2 парчиња TrustFire 3.7 V 1100mAh IMR 18500 Батерија на Високо Зголемување Li-ion Литиум Батерија за LED Светилка Headlamp
 • Неодамнешно

2 парчиња TrustFire 3.7 V 1100mAh IMR 18500 Батерија на Високо Зголемување Li-ion Литиум Батерија за LED Светилка Headlamp

DEN 374.00 498.72

2 парчиња Trust Fire 3.7 V 1100m Ah IMR 18500 Liion Батерија на Високо Зголемување за LED Рефлектори предните СветлаГлавни Карактеристики : Висок капацитет со од меморијата ефект. Краток спој и во текот тековната заштита. Стабилни перформанси, мала внатрешна отпорност. Заштита на животната средина. Широко се користи во LED светилка, велосипед светилка, headlamp и други електронски производи.Спецификации : Функција : Висок капацитет со од меморијата ефект. Краток спој и во текот тековната заштита. Стабилни перформанси, мала внатрешна отпорност. Заштита на животната средина. Широко се користи во LED светилка, велосипед светилка, headlamp и други електронски производи...

Директен договор 48V 15AH Литиум-јонска Li-ion Батерија наплаќа 5C батерија INR 18650 за електрични велосипеди (100 КИЛОМЕТРИ),48V Моќ банка
 • Неодамнешно

Директен договор 48V 15AH Литиум-јонска Li-ion Батерија наплаќа 5C батерија INR 18650 за електрични велосипеди (100 КИЛОМЕТРИ),48V Моќ банка

DEN 108000.00

Ве молиме изберете ја вашата големина и оставете порака на вашиот налог,или ние ќе ви ја испратиме нашата големина на примерок (400*68*38mm),ви благодарам многу!! Други батеријата големина : 48 V (400*38*68 MM) 48 V (495*68*38 MM) 48 V (520*68*38 MM) 48 V (515*68*38 MM) 48 V (495*70*40 MM) 48 V (625*68*38 MM) 48 V (260*80*70 MM) 48 V (290*85*70 MM) Ако не постојат големина,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите вашиот големина во нашата фабрика.Ви благодариме.ЗА ПРЕВОЗОТПочитуван господине / госпоѓо : Ви благодариме за вашето купување.Постојат некои вниманието.Ве молиме погледнете го во детали.Како што знаеме сите батерии се припаѓаат на опасни стоки во воздушниот транспорт,тоа е малку тешко да сецаринење ,но ние гарантираме дека вие ќе ги добиете вашите производи.Па ние не може да се контрола на превозотвреме многу точно.Генерално,ако се е во ред ќе добиете вашите производи, во 510 работни дена од DHL , Fed EX,UPSот или ДПД(велика БРИТАНИЈА) express,ИТН.Таму може да се одложи за следниве услови : 1, царинење одложувања2, Оддалечените области3, Празници4, штрајк,елементарни непогоди и така натамуВи благодарам многу !!! Среќен шопинг!!!.

1.6 V AA2500mwh и AAA900mwh Батеријата во 5Pcs Секој Модел Батерија NI-ZN батеријата Висок Капацитет, Висока Ефикасност,нема Загадување
 • Неодамнешно

1.6 V AA2500mwh и AAA900mwh Батеријата во 5Pcs Секој Модел Батерија NI-ZN батеријата Висок Капацитет, Висока Ефикасност,нема Загадување

DEN 932.00 1195.20

Батерија Тип : 1.6 V NiZn АА 2500m Wh НикелЦинк БатеријаБренд : PKCELLМодел : НуZn 1.6 V АА 2500m WhГолемина : ААНапон : 1.6 VКапацитет Типичен : 2500m Whrs~Minimun : 2250m WhrsДимензија(макс) : Дијаметар : 14.5 мм*Висина : 50.5 mm / Кап : 1.0 mm мин Потрошувачите КапаСтандард Задолжен : 0.5 C до 1 C во Засилувачи да 1.9 V / мобилен коси полнење и намалување наофIntermal Отпорност : (по заминувањето на E...

сопствени направени 3.7 V 8500mAh Батерија li-Полимер Li-ion Батерија За CHUWI V10HD 3G
 • Неодамнешно

сопствени направени 3.7 V 8500mAh Батерија li-Полимер Li-ion Батерија За CHUWI V10HD 3G

DEN 1439.52

Модел : ЕЛ V10 HD 3 GДимензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 2)x Length(± 3)(mm)Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 8500m AhОколу Тежина : Циклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

3pcs/Многу 582728 3.7 V 400mAh Батерија li-Полимер Батерија За Q50 G700S K92 G36 Y3 Децата паметни часовници 582828 602828
 • Неодамнешно

3pcs/Многу 582728 3.7 V 400mAh Батерија li-Полимер Батерија За Q50 G700S K92 G36 Y3 Децата паметни часовници 582828 602828

DEN 479.52

Модел : ЕЛ 572728Димензија : Дебелина(± 0.5)x Width(± 1)x Length(± 1)(mm)5.7×27×28Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 400m AhОколу Тежина : 8gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

2 парчиња/Многу Оригинални TrustFire IMR 18650 3.7 V 2000mAh Li-ion 18650 Висока Потрошувачка Батерија за Е-цигара
 • Неодамнешно

2 парчиња/Многу Оригинални TrustFire IMR 18650 3.7 V 2000mAh Li-ion 18650 Висока Потрошувачка Батерија за Е-цигара

DEN 341.00 379.20

Оригиналниот Trust Fire IMR 18650 3.7 V 2000m Ah Liion 18650 Висока Потрошувачка Батерија за Ецигара 2 парчиња / Многу Брзо Детали за Местото на Потекло : Guangdong Кина (Копно) Бренд Име : Trust Fire Број на Модел : 18650 Тип : Висока потрошувачка на батеријата Номинален Напон : 3.7 V Номинален Капацитет : 3.7 v функција : 7 C discharger, 14 A работи моментална употреба : Ecigaretta работен напон : 3.7 V функција : за ецигара за квалитет : добра Основна карактеристика : Бренд trustfire Број на Модел на батерија 18650 Напон 3.7 V Капацитет 2000mah тип limn батеријата Функција Батеријата анодна земе конвексни главата дизајн, граѓанското стандардна Големина има 2 големина : долго : 18x 66.45 мм или кратко : 18x65.05 mm Пакет Содржина : 100% Сосема Нов 2 x Trust Fire 2000m Ah 18650 Батерија Liion Батерија има 2 големина : 18x 66.45 mm (долго) или 18x65.05 мм(кратка) ве молиме изберете големина

ELEOPTION 2 ПАРЧИЊА Преносни DC12300 DC 12V 3000mAh Li-ion Супер Батерија на Пакет со Приклучокот За предавателот камера за видео надзор
 • Неодамнешно

ELEOPTION 2 ПАРЧИЊА Преносни DC12300 DC 12V 3000mAh Li-ion Супер Батерија на Пакет со Приклучокот За предавателот камера за видео надзор

DEN 1416.00 2022.72

DC12300 12 V 3000m Ah Литиум Батерија за видео надзор КамераСпецификација : Производ Модел : DC12300Боја : СинаКапацитет : 3000m Ah.Батерија тип : Батерија Lion батерија.Влезен напон : 12.6 VИзлезен напон : 10.8~12.6 DCИзлезна струја : 12 AГолемина : 85 x 55 x 20mmЛинија интерфејс спецификација : 5.5 x 2.1 MMПроизвод живот : циркулација на полнење и празнење повеќе од 500 патиСе Користи За : Безжична камера за надзор камери, безжични инфрацрвениот детектор, автомобил LCD TV, автомобилски производи, позиционирање, медицинска опрема, LED осветлување, преносни DVD, лични и систем за третман, PDA лични податоци асистент, лични комуникации системи, вокитоки, дигитални камери, camcorders , видео камери, уреди со Bluetooth, CDплеери, MD играчи, MP3 плеери, паметни картички, авијација моделПакетот вклучува : 2 x DC12300 12 V 3000m Ah Литиум Батерија2 x приклучоци

6PCS/многу Нови Заштитени Оригинална батерија 18650 NCR18650B 3400mah со ПХБ 3.7 V За panasonic Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

6PCS/многу Нови Заштитени Оригинална батерија 18650 NCR18650B 3400mah со ПХБ 3.7 V За panasonic Бесплатен Превозот

DEN 894.00 1117.44

Liitokala lii 500 откривање на вистински капацитет : (32003300mah)Спецификација : Име на производ : NCR1865034 B Батерија Liion БатеријаНапон : 3.6 v4.2 vКапацитет : 3400m AhИзлез : 4.2 v 600m AТекст : 110240vВо текот на полнење : 4.2 vМаксимално полнење : C 1.5внатрешна отпорност : подолу 50milliohmВреме на полнење : 1000timesТежина : 48gГолемина : 69.5 mm x 18.5 mm (должина x дијаметар)На PCB употреба 2*MOS заштита одбор, максимална моќност напон е 4.2 V, минималниот напон од V 2.5Вклучени : 6 X 18650 3400m Ah батерија со ПХБ

5 unids оригинални lii-25a liitokala 3.7 v 2500 mah baterias recargables став 18650 bateria ДЕ descarga 30a/e-cigarri
 • Неодамнешно

5 unids оригинални lii-25a liitokala 3.7 v 2500 mah baterias recargables став 18650 bateria ДЕ descarga 30a/e-cigarri

DEN 1541.76

características del artículo Marca : Liiito Kala (INR 1865025 RM 2500 m Ah 18650 batería де 3.7 V) modelo : Lii25 A tipo : LiIon 18650 Capacidad Номинална : 2500 mah (23502750 mah) Voltaje Номинална : 3.7 V peso : 46g±1g Batería recargable : Sí Épocas recargables : hasta 1000 veces resistencia interna : ≤20mΩ Voltaje де Carga limitada : 4.2 v Voltaje де funcionamiento : 2.754.2 V tamaño : 65.5 mm x 18.5 mm (Diámetro) lugar де Origen : Кинаcaracterísticas seguro y respetuoso del medio ambiente...

18V 3000mAh 30Ah моќ алатка батеријата Ni МЗ за Hitachi 322436,EB1812S,322437,EB1820 ,ИО 1814SL,ИО 1820L,ИО 1824L,ИО 18B,323902
 • Неодамнешно

18V 3000mAh 30Ah моќ алатка батеријата Ni МЗ за Hitachi 322436,EB1812S,322437,EB1820 ,ИО 1814SL,ИО 1820L,ИО 1824L,ИО 18B,323902

DEN 4939.00 4939.20

Хит 18 VAОдговара Хит Алатки : C18 DL, C18 DLX, C18 DMR, C6 DC, C6 DD, CJ18 DL, CJ18 DLX, CR18 DL, CR18 DLX, CR18 DMR, CR18 DV, DH18 DL, DH18 DLX, DS18 DFL, DS18 DFLG, DS18 DFLPC, DS18 DL, DS18 DMR, DS18 DVB, DS18 DVB2, DS18 DVB2 K, DS18 DVF3, DV18 DCL, DV18 DV, DV18 L, DV18 DMR, DV18 DV, DV18 DVC, DV18 DVKS, DV18 DVL, G18 DL, G18 DLX, KC18 DA, RB18 DL, UB18 D, UB18 DL, WH18 DFL, WH18 DL, WH18 DMR, WR18 DL, WR18 DL,WR18 DMRЗаменете го Погоди оригинална батерија : 322436,EB1812 S,322437,EB1820 ,ИО 1814 SL,ИО 1820 L,ИО 1824 L,ИО 18 B,323902,EB1830 HНапон : 18 VКлетка : НуМЗКапацитет : 2.5 Ах,Ах 3.0

MasterFire 5pcs/многу Нови Вистински Батеријата За Panasonic 26650A 3.7 V 5000mAh Висок Капацитет 26650 Li-ion Батерија Батерии
 • Неодамнешно

MasterFire 5pcs/многу Нови Вистински Батеријата За Panasonic 26650A 3.7 V 5000mAh Висок Капацитет 26650 Li-ion Батерија Батерии

DEN 3420.00 3600.00

100% Оригинални Нова Батерија За Panasonic 26650 A 3.7 V 5000m Ah Висок Капацитет 26650 Liion Батерија БатерииБатеријата Спецификации : Модел : 26650 AНапон : 3.7 VКапацитет : 5000m Ah (вистински капацитет во близина на 5200m Ah)Пакетот вклучува 5pcs батерии

12PCS Батерија 18650 3.7 v Li-ion Вистински Целосна 2600MAH Капацитет rechargable Батерии 18650 Батерии за рефлектори
 • Неодамнешно

12PCS Батерија 18650 3.7 v Li-ion Вистински Целосна 2600MAH Капацитет rechargable Батерии 18650 Батерии за рефлектори

DEN 1188.00 1583.52

18650 батерии 12pcs / многу 3.7 V 2600m Ah Батерија 18650 за собранието мобилни моќ, лаптоп,Полн капацитет 2600mah батерии Батерија 18650 Оригинална Батерија 18650 2600m Ah Liion 3.7 v батерии трговија на Големо 12 PCS / многу на Овој Линк е 40 Компјутери Батерија 18650 Сега Повеќето Продавници се Продаваат Батеријата Со Лажни Капацитет,,Нашиот производ 100% 2600m Ah Liion 18650 Објект спецификите Е прилагодено : да Тип : LiIon Номиналниот Капацитет : 2600m Ah Број на Модел : 18650 Номинален Напон : 3.7 v Големина на : 18*18*65mm Опис на Производот 12 PCS / многу 18650 2600m Ah Liion батерија на Стандарден Напон : 3.6 V3.7 V Полнење Напон : 4.20+ / 0.03 V Празнење Отсечени Напон : 3.0 V Висина : 65.0+ / 1.0 mm (2.56 во) Референтна Тежина : 47g (1.66 мл) по ќелија Должина : 65mm, со Дијаметар : 18mm Стандарден Капацитет : 2600m Ah+_100mah Количина : 12 PCS (многу)12 PCS батерија 18650 Батеријата 3.7 v Вистински Целосна 2600 MAH Капацитет rechargable Liion Батерија 18650 Батерии

32600 Големина 1/D LiFePO литиум железо фосфат 4000mAh 3.0 V 10C-12C Батерија наплаќа Батерија за Напојување
 • Неодамнешно

32600 Големина 1/D LiFePO литиум железо фосфат 4000mAh 3.0 V 10C-12C Батерија наплаќа Батерија за Напојување

DEN 102813.00 193987.20

Висок капацитет 32600 Големина 1 / D Li Fe PO LFP 4000m Ah 3.0 V 10 C12 C Батерија наплаќа на Батерија на Мобилен за Моќ банкаСпецификации (32600 3.0 v 4000mah Li Fe PO Батеријата)НЕМА.ОбјектотСпецификации1Типичен Капацитет4000m AhМинимален капацитет4000m Ah2Номиналниот напон3.0 V3Стандард ПолнењеCC / CV, 4.2 V4Стандард На Испуштање3.0 V , 10 C12 C5Крајот на полнење Напон4.20 V±0.05 V6Крајот на Тековната задолжен3А (Во / CV режим)7Крајот на испуштање Напон2.0 V8Време На Полнење35 часа(стандардни трошоци)9Брзо Полнење Тековната4000m A10Брзо Испуштање Струја5000m A11Макс Испуштање Струја10000m A12Почетна ОтпорностМакс : Помалку од 50 Ohm13ТежинаПрибл( ) : 90±5g14Температурата на работаПолнење() : 0 ~45Празнење() : 20 ~6015Температура на чување5 ~3516Чување Влажност≤75% RH17ИзгледБез гребнатинка, нарушување, загадување и истекување ( )18Стандардна состојба на животната срединаТемпература() : 23±5Влажност() : 4575%RHАтмосферски Притисок() : 86106 KPAПредности (32600 3.0 v 4000mah Li Fe PO Батеријата)·Висок капацитет, ниска внатрешна корозија, долг циклус живот, ниска самоотпуштање.Долг циклус живот, повеќе од 1200 полнење / празнење циклуси под нормална·Нема меморија ефект, економски и погодно.·Ракување перформанси, одржување слободни и широка примена.·Силна струја на полнење и празнење способност достигна IEC стандард·Зелена енергија, kamcy батеријата е слободен на Pb, Hg, Cr6+, PBB и PBDE·Моќен излез, да го зголеми вашиот електронски апарати перформанси·Може да биде брзо обвинет за било брз полнач, паметни полначи, поврзете го полначот или универзална полначиАпликации (32600 3.0 v 4000mah Li Fe PO Батеријата)Широко се применуваат во ПОС системот, Соларни снабдување систем, електрични алатки, светлосни уреди, играчка, апарати за домаќинство и неочекуваните уред област.

12pcs PKCELL 1.2 V 2100mAh Ni-Мз Батерија Големина 4/5A NiMh Батерии Рамен Врв За Лемење
 • Неодамнешно

12pcs PKCELL 1.2 V 2100mAh Ni-Мз Батерија Големина 4/5A NiMh Батерии Рамен Врв За Лемење

DEN 931.00 1241.76

Батерија тип : 4 / 5 A NiМЗ Батеријата 1.2 V 2100m Ah Батерија За Лемење Рамен ВрвБренд : PKCELLМодел : 4 / 5 A 2100m Ah 1.2 V Ni MH БатеријаНапон : 1.2 voltКапацитет : 2100m AhДимензија : 17*40mmАпликации : capacitor пенкала, цртање пенкала, држете пенкало, Bluetooth Слушалки и други електронски производиПакетот вклучува : 12pcs PKCELL 4 / 5 A 2100m Ah Ni Mh Рамен Врвот Батерија 1.2 V

702030 3.7 V 400mAh Батерија Li-Полимер Li-ion Батерија За MP3 MP4 MP5 GPS DVR Bluetooth Звучник играчки 691929 072030 652030
 • Неодамнешно

702030 3.7 V 400mAh Батерија Li-Полимер Li-ion Батерија За MP3 MP4 MP5 GPS DVR Bluetooth Звучник играчки 691929 072030 652030

DEN 345.00 383.52

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

1pcs HK LiitoKala Lii-50A 3.7 V 26650 5000mah Висок Капацитет 26650-50A Li-ion Батерија за led Светилка
 • Неодамнешно

1pcs HK LiitoKala Lii-50A 3.7 V 26650 5000mah Висок Капацитет 26650-50A Li-ion Батерија за led Светилка

DEN 292.00 456.48

Главни Карактеристики : ● Долго траење на живот, надополнување пати до 500 пати● Оваа висококвалитетен производ се подложува на строги тестирање за да се обезбеди употреба безбедност● Применливи типа : светло, мобилни моќ, резервната моќност, мобилна опрема, автомобил, велосипед, комуникациска опрема, медицински, складирање на енергија, соларна енергија, военаСпецификација За Производ : ● Номиналниот капацитет : 5000m Ah● Номинален напон : 3.7 V● Батерија : да● Батерија време : до 500 пати● Внатрешна отпорност : помалку од 20 milliohm● Ограничен полнење напон : 4.2 V● Работен напон : 2.75 4.2 VAnswer : ___________________________ Note : ● Не го изложувајте батеријата на сонце или фрлете го во огнот● Не полнење на батеријата во ред терминали● За да се избегне прекумерна шок или вибрации● Не расклопување или да се деформира на батеријата● Не го потопи батеријата во вода● Чувајте ги децата подалеку од батеријата● Батеријата мора да биде обвинет во соодветна состојба на полнење● Не користете оштетен полнач за да ја наполните батеријата● Не оставајте ја батеријата во полнач во текот на 24 часа● Чувајте ја батеријата на ладно, суво и добро вентилирани област● Отстранување на батеријата под прописи СпецификацијаОпшти Бренд : Liito KalaТип : БатеријаБатерија : 26650Батерија Тип : ЛитиумјонскаГлава Тип : Рамен ВрвБатерија : ДаЗаштитени : НикојНапон(V) : 3.7 VДимензија и Тежина Производ тежина : 0.0950 kgПакет тежина : 0.1200 kgПроизвод големина (L x W x H) : 2.60 x 2.60 x 6.50 cm / 1.02 x 1.02 x 2.56 инчиПакет големина (L x W x H) : 3.60 x 3.60 x 7.50 cm / 1.42 x 1.42 x 2.95 инчиПакет Содржина Пакет Содржина : 1 x Liito Kala Lii 50 A 26650 Liion Батерија.

MasterFire Нови Вистински Батеријата За Panasonic 26650A 3.7 V 5000mAh Висок Капацитет 26650 Li-ion Батерија Батерии
 • Неодамнешно

MasterFire Нови Вистински Батеријата За Panasonic 26650A 3.7 V 5000mAh Висок Капацитет 26650 Li-ion Батерија Батерии

DEN 912.00 959.52

100% Оригинални Нова Батерија За Panasonic 26650 A 3.7 V 5000m Ah Висок Капацитет 26650 Liion Батерија БатерииБатеријата Спецификации : Модел : 26650 AНапон : 3.7 VКапацитет : 5000m Ah (вистински капацитет во близина на 5200m Ah)Пакетот вклучува 1pcs батеријата

LiitoKala Lii-100B батерија полнач+Хонгконг LiitoKala Lii-29А 18650 2900mah батерија за светло 29PF
 • Неодамнешно

LiitoKala Lii-100B батерија полнач+Хонгконг LiitoKala Lii-29А 18650 2900mah батерија за светло 29PF

DEN 425.00 663.84

Батеријата : Карактеристики : Позитивни и негативни дното никел позлата, ефикасно спречување рѓа Нема меморија ефект. Стабилни перформанси, мала внатрешна отпорност. Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред. Висока густина на енергија, долг живот на батеријата. Со краткиколо производство функција, безбеден и сигурен. Добро конзистентност, низок само празнење. Оваа батерија е екстра долг живот за сите вашата батерија напојува уреди. Одговара за светло, headlamp, играчки и други електронски уреди.Бренд Име : LiitokalaБрој на модел на:lii29АПоставете Тип : Само БатерииБатеријата Број : 1Тип : LiIonГолемина на : 18.5*18.5*65.5 ммНоминалниот Капацитет : 2900m AhНоминалниот Капацитет : 2900mah(28002900mah)Номиналниот Напон : 3.7 VТежина : 43g±1gБатерија : ДаБатерија Пати : До 1000 пативнатрешна отпорност : ≤20mΩОграничен Полнење Напон : 4.2 vРаботен Напон : 2.754.2 VПолначот : Карактеристики : Бренд Име : LiitokalaЗа Употреба : Стандардна БатеријаПакет : ДаБрој на модел : lii100 BТип : ЕлектричниИнтелигентни Полнење : ДаПриказ На Екран : ДаБрзо Полнење : ДаПриклучок Стандард : USBСо користење на микро USB DC 5 V текст, еден слот за полнење и независни microcomputer систем за управување соДостапни се два вида на полнење тековната селекција (500m A / 1000m A)LED прикажува статус на наполнетост на 25% 50% 75% 100% Тоа може автоматски да се идентификуваат литиум батерија (Liion) батерии и никел metalhydride (NiМЗ) батерија,Упатство за селекција на железо фосфат третман (Li Fe PO4) батерии и Liion 3.85 V батеријаТаму 0 V напон активирање, 1.62.2 V не се наплаќа (но донации ќе биде активирана струи проток шема трошоци).

802042 3.7 V 650mAh Батерија Li-Полимер Li-ion Батерија За Hubson107 Udi U942A JJRC H31 H37 JXD385 батеријата Wltoys Мини Quadco
 • Неодамнешно

802042 3.7 V 650mAh Батерија Li-Полимер Li-ion Батерија За Hubson107 Udi U942A JJRC H31 H37 JXD385 батеријата Wltoys Мини Quadco

DEN 456.00 479.52

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел : 802042Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)8.0×20×42Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 500m AhОколу Тежина : 4gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

504045 3.7 V 850mAh Батерија li Полимер батерија За GPS DVR MP5 Bluetooth Дигитален Производ мали играчки алатки Explay ND57 504046
 • Неодамнешно

504045 3.7 V 850mAh Батерија li Полимер батерија За GPS DVR MP5 Bluetooth Дигитален Производ мали играчки алатки Explay ND57 504046

DEN 287.00 301.92

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...