• Неодамнешно
5X7FT Замокот Градина Класичната Зграда 5x7ft (1.5x2m) Свадба Брак Цвеќе Оркестарот Вратата Фото Студио Backdrops Позадина Љубител

5X7FT Замокот Градина Класичната Зграда 5x7ft (1.5x2m) Свадба Брак Цвеќе Оркестарот Вратата Фото Студио Backdrops Позадина Љубител

DEN 777.00
DEN 959.52
-19 %
Достапно

Количина на стоки


Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на по-услуга. Сите предмети што се продаваат се со најдобар квалитет меѓу сличните производи. Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот!
Повратни информации
Ние сме врвот sallers на Aliexpress.Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да го реши секој проблем.
Пакетот вклучува : 1pc 5*7ft позадина
Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен. Фотографиите изгледаат како модел е всушност таму. Може да биде обвиткан или обесени лесно, мала тежина и лесен за ракување. Совршен за студио, клуб, настан или насловна фотографија. Одлична боја третман и реални детали. Сосема нов, разновиден позадина и е дело на уметноста. Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка е сценско сосема нов компјутер печатени позадина. Светлината е доволно да не биде кавга, но сепак доволно издржливи за да трае и одам на работа, право! Тоа може да биде обвиткан или обесени директно лесно! Тоа е одлична за сите видови на фотографијата : семејство, деца, средношколци, bridals, модели, или дури и комерцијални работи. Внимание : имаме 10x16ft,10x20ft,13x20ft,10x13ft, 10x10ft,8x8ft, 5x7ft,5x5ft и други големини за овој стил, Ако ти треба тоа, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.

Карактеристики на понудата

Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
KIFIERG
Материјал:
Винил
Број На Модел На:
К-4492
Стил:
Свадба
Големина:
Различни големини да се избере
детали:
Само Содржината фотографија Позадина(s)
се применуваат:
Фото Студио,Фотографии,Фотографии Backdrops
Слика Содржина :
Било Содржина На Фотографија
Карактер:
Новороденче,Деца Фотографии,Свадба Фотографии,Фотографот
Тема:
Свадба/Деца
Печатени Начин :
Дигитални Печатени,Рачно Насликани Позадина
KEYWORD1:
позадина винил
KEYWORD2:
Фото Студија Backdrops
Известување:
Производот без заграда или ничија

Слични понуди

Allenjoy цвет дрво сина позадина пролетта листови декорација за дете фото студио Позадина фото кабина photocall photobooth
 • Неодамнешно

Allenjoy цвет дрво сина позадина пролетта листови декорација за дете фото студио Позадина фото кабина photocall photobooth

DEN 460.00 666.72

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

Тенка Винил детски Роденден Фотографија Позадина Компјутер Печатени Новороденче Позадина за Фото студио Ф-2849
 • Неодамнешно

Тенка Винил детски Роденден Фотографија Позадина Компјутер Печатени Новороденче Позадина за Фото студио Ф-2849

DEN 719.00 719.04

Профил на производот : Материјал : винил и Оксфорд ткаенинатип : дигитално печатењеКарактеристики : Тенок, лесен и пренослив,unwashble, Светлина absorbant , Нерефлективен не џеб,лесна, компјутерот печатен за реализамЗа : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн.Ние може да го прилагодите големина за вас, а ние имаме Винил крпа и Оксфорд ткаенина овие два квалитети, ако сте загрижени за Винил крпа ќе браздата, погледнете во Оксфорд, тоа мора да биде за васВид потсетник : Укината превозот за слободни.но, тоа може да биде валани брод со хартија цевка,така, без брчки,ако можете да платите дополнителни превозот цена...

Laeacco Црвени Чадори Врнежлив Улица Фотографија Backdrops Винил Фотографски Позадина Прилагодено Позадини Реквизити За Фото Студио
 • Неодамнешно

Laeacco Црвени Чадори Врнежлив Улица Фотографија Backdrops Винил Фотографски Позадина Прилагодено Позадини Реквизити За Фото Студио

DEN 335.52

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10ft / 3М ќе бидат поврзувани заедно со 2 или повеќе делови...

Laeacco Стариот Исчезнат Шарени Ѕид Од Тули Гроздобер Гранџ Фотографија Потекло Прилагодено Фотографија Backdrops За Фото Студио
 • Неодамнешно

Laeacco Стариот Исчезнат Шарени Ѕид Од Тули Гроздобер Гранџ Фотографија Потекло Прилагодено Фотографија Backdrops За Фото Студио

DEN 172.00 191.52

A B O U T O U R B A C K D R O P S Ние сме професионални производител на фотографија позадина, тим од професионални дизајнери и фотографија студио...

Кејт 7x5ft Трепкане Трепкане Малку Ѕвезда Роденден Пинк Позадини За Фото Студио Позадина Еднорог Новороденче Принцеза Позадина
 • Неодамнешно

Кејт 7x5ft Трепкане Трепкане Малку Ѕвезда Роденден Пинк Позадини За Фото Студио Позадина Еднорог Новороденче Принцеза Позадина

DEN 1000.00 1099.20

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер материјал(памук).Ние постојано ќе се разбере потребите на клиентите и да го направите најдобриот позадина крпа.Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим.Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.Ние може да се според желбите на побарувачката за да се дизајнира уникатен производ позадинаАко ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или email.Молиме забележете : Материјал : микрофибер (дебела крпа,памучна крпа)1 .Секое парче од позадина ќе имаат џеб, pocket е бесплатен,тоа е лесно да се откажам,може да advoid набори.2.Максимална лесна ширина на 300cm;3.Ќе добиете само во позадина без да застане.4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината,бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем.Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене.1...

Прозорецот Винил Фотографија Позадина Backdrops За Свадба Мечка Кукла Нов Материјал Полиестер позадини за фото студио F1485
 • Неодамнешно

Прозорецот Винил Фотографија Позадина Backdrops За Свадба Мечка Кукла Нов Материјал Полиестер позадини за фото студио F1485

DEN 408.00 480.00

Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express...

Кејт Новороденче Fotografia Backdrops Стариот Боја Стил Backdrops Фотографија Бела Темно Сина Дигитално Печатени Backdrops
 • Неодамнешно

Кејт Новороденче Fotografia Backdrops Стариот Боја Стил Backdrops Фотографија Бела Темно Сина Дигитално Печатени Backdrops

DEN 1439.52

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

Тенка Винил детски Роденден Фотографија Позадина Компјутер Печатени Новороденче Позадина за Фото студио Ф-2850
 • Неодамнешно

Тенка Винил детски Роденден Фотографија Позадина Компјутер Печатени Новороденче Позадина за Фото студио Ф-2850

DEN 719.00 719.04

Профил на производот : Материјал : винил и Оксфорд ткаенинатип : дигитално печатењеКарактеристики : Тенок, лесен и пренослив,unwashble, Светлина absorbant , Нерефлективен не џеб,лесна, компјутерот печатен за реализамЗа : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн.Ние може да го прилагодите големина за вас, а ние имаме Винил крпа и Оксфорд ткаенина овие два квалитети, ако сте загрижени за Винил крпа ќе браздата, погледнете во Оксфорд, тоа мора да биде за васВид потсетник : Укината превозот за слободни.но, тоа може да биде валани брод со хартија цевка,така, без брчки,ако можете да платите дополнителни превозот цена...

Allenjoy производи за фотографија студио пролет парк дрво розова трева парк позадина професионални photocall фото проп печатени
 • Неодамнешно

Allenjoy производи за фотографија студио пролет парк дрво розова трева парк позадина професионални photocall фото проп печатени

DEN 460.00 666.72

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

КЕЈТ Фотографија Позадина Замокот Фотографија Позадина 10ftx10ft Сценско Свадба Backdrops Бајка Шума Деца Позадина
 • Неодамнешно

КЕЈТ Фотографија Позадина Замокот Фотографија Позадина 10ftx10ft Сценско Свадба Backdrops Бајка Шума Деца Позадина

DEN 1559.52

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

MEHOFOTO Флорални Винил Фотографија Позадина За Свадба Цвет Дрво Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За Љубител фото студио 2367
 • Неодамнешно

MEHOFOTO Флорални Винил Фотографија Позадина За Свадба Цвет Дрво Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За Љубител фото студио 2367

DEN 806.00 1008.00

Топло Совет : Стандардно имаат и подот,Ако сакате не кат ве Молиме оставете порака за да ни даде Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express...

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Свила Како Цвеќе Фотографии Фото Позадина Фото Позадина Бебе Backdrops Новороденче Фотографија
 • Неодамнешно

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Свила Како Цвеќе Фотографии Фото Позадина Фото Позадина Бебе Backdrops Новороденче Фотографија

DEN 781.00 1055.52

Здраво драги пријатели, ова е Ејми Во овој магазин, јас прикажува различни нови материјали што е подобро за фотографија во позадина...

винил backdrops за фотографија 150x150cm Тротоарите Потекло Розова Ѕид fondos де estudio fotografia Дигитална Уметност Платно
 • Неодамнешно

винил backdrops за фотографија 150x150cm Тротоарите Потекло Розова Ѕид fondos де estudio fotografia Дигитална Уметност Платно

DEN 576.00 719.52

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како модел е всушност таму...

Кејт 7x5ft Роденден, Новороденче Фотографија Позадина Циркус Куќа Знаме Балони Позадина Фотографија Деца Принцеза Позадина
 • Неодамнешно

Кејт 7x5ft Роденден, Новороденче Фотографија Позадина Циркус Куќа Знаме Балони Позадина Фотографија Деца Принцеза Позадина

DEN 1000.00 1099.20

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер материјал(памук).Ние постојано ќе се разбере потребите на клиентите и да го направите најдобриот позадина крпа.Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим.Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.Ние може да се според желбите на побарувачката за да се дизајнира уникатен производ позадинаАко ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или email.Молиме забележете : Материјал : микрофибер (дебела крпа,памучна крпа)1 .Секое парче од позадина ќе имаат џеб, pocket е бесплатен,тоа е лесно да се откажам,може да advoid набори.2.Максимална лесна ширина на 300cm;3.Ќе добиете само во позадина без да застане.4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината,бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем.Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене.1...

КЕЈТ Фотографија Позадина Деца Позадина Розова Ѕид од Тули Backdrops Бела Tapete и Завеса Позадина за Photocall Infantil
 • Неодамнешно

КЕЈТ Фотографија Позадина Деца Позадина Розова Ѕид од Тули Backdrops Бела Tapete и Завеса Позадина за Photocall Infantil

DEN 1435.00 1435.20

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

Кејт Божиќ Backdrops Fotografia Камин Шпоретот Sock Backdrops Фотографија Завеси Кошница Fundo Fotografico Boda
 • Неодамнешно

Кејт Божиќ Backdrops Fotografia Камин Шпоретот Sock Backdrops Фотографија Завеси Кошница Fundo Fotografico Boda

DEN 1439.52

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

5x7ft Кејт Бела Тула Ѕид Фотографија Backdrops Пурпурна Цвет Фотограф Позадина Деца Фотографија-Студио-Позадина
 • Неодамнешно

5x7ft Кејт Бела Тула Ѕид Фотографија Backdrops Пурпурна Цвет Фотограф Позадина Деца Фотографија-Студио-Позадина

DEN 817.00 897.60

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер материјал(памук).Ние постојано ќе се разбере потребите на клиентите и да го направите најдобриот позадина крпа.Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим.Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.Ние може да се според желбите на побарувачката за да се дизајнира уникатен производ позадинаАко ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или email.Молиме забележете : Материјал : микрофибер (дебела крпа,памучна крпа)1 .Секое парче од позадина ќе имаат џеб, pocket е бесплатен,тоа е лесно да се откажам,може да advoid набори.2.Максимална лесна ширина на 300cm;3.Ќе добиете само во позадина без да застане.4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината,бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем.Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене.1...

КЕЈТ 8X10FT Фото Позадина Божиќ Позадина Деца Зима Позадина Сјајот Позадина Деца Фото Backdrops
 • Неодамнешно

КЕЈТ 8X10FT Фото Позадина Божиќ Позадина Деца Зима Позадина Сјајот Позадина Деца Фото Backdrops

DEN 1439.52

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

Фотографија Позадина Деца Позадина Новороденче Ретро бебе слика за позадина за Фото Студио дома декорација Пролет Вратата F-1536
 • Неодамнешно

Фотографија Позадина Деца Позадина Новороденче Ретро бебе слика за позадина за Фото Студио дома декорација Пролет Вратата F-1536

DEN 332.00 474.24

Спецификација : ■ 100% сосема нов и висок квалитет ■ Материјал : крпа(Винил Материјал) ■ Боја : како на сликата покаже ■ За професионална фотографија или партија, богата сцена, може да се променат во секое време ■ боја на позадината е јасна, убава, има одредени уметнички ефект ■ Виткање, мала тежина, мали окупираниот простор, лесен за складирање и за носење ■ Објекти ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина поддршка ■ Помош на серија на високотехнолошки дигитални производство на опрема внимателно направени дигитални слики инкџет слики Пакет се Вклучени : ■ 1x Фотографија Позадина Забелешка : ■ Со цел да се олесни транспорт и пакување, ќе биде укината крпа позадина пратки, што резултира во creased; ■ не грижете се, не влијаат да се користи, метод за обновување, како што следува : ■ 1...