• Неодамнешно
3d соба позадина обичај mural Гимназија фитнес индустријата за убавина декорација позадина ѕид 3d ѕид мурали тапети за ѕидови

3d соба позадина обичај mural Гимназија фитнес индустријата за убавина декорација позадина ѕид 3d ѕид мурали тапети за ѕидови

DEN 810.00
DEN 1472.64
-45 %
Достапно

Количина на стоки


Драги мои пријатели. Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина мурали
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Тоа не е една ролна.
1 квадратен метар = 1pcs. 2 квадратен метар=2 парчиња. 3 квадратен метар =3pcs ..
Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количина
ви треба место цел е ширина*висина,
ако ширината е 3m ,на висина 2м ,ви треба место цел е 6 квадратни метри
Ако треба да големината е 6.1 до 6,5 метри квадратни, ќе треба да го стави на ред за 6 метри квадратни.
Ако треба да големината е 6.6 да 6.9 квадратни метри, ќе треба да го стави на ред за 7 метри квадратни
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 Квадратни метри. Бидејќи многу мали димензии најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Не големина информации. што да направам?
Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.
Имаме 12 фиксна големина цел.
Купувачот различна количина цел. Купувачот ќе добие соодветната големина
Количина : 1=140cm(W)×70.5 cm(H) (4'3"×2'3")
Количина : 2=200cm(W) x 100cm(H) (6'5"×3'3")
Количина : 3=208cm(W)×146cm(H) (6'8"×4'8")
Количина : 4=200cm(W)×200cm(H) (6'5"×6'5")
Количина : 5=250cm(W)×200cm(H) (7'6"×6'5")
Количина : 6=300cm(W)×200cm(H) (9'8"×6'5")
Количина : 7=300cm(W)×250cm(H) (9'8"×8'2")
Количина : 8=400cm(W)×200cm(H) (13'6"×6'5")
Количина : 9=350cm(W)×260cm(H) (11'4"×8'7")
Количина : 10=360cm(W)×280cm(H) (11'8"×9'2")
Количина : 12=400cm(W)×300cm(H) (13'6"×9'8")
Количина : 16=500cm(W)×320cm(H) ( 16'4 "x 10'5" ")
други големина : Вашиот ѕид димензии (ширина и висина).ве молиме да ни каже. Може да се прилагоди на вашиот бараната големина Нека ви даде пресмета количината и цената на правилен редослед
Купувачи нарачката чекори :
1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина)
2 : Купи Сега.

Карактеристики на понудата

Димензии:
custom size
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
Материјал:
Други
Функција:
Влага-Доказ,Мувла-Доказ,Анти-статички
Шема:
Персоналните Прилагодување
Површински Третман:
Exfoliator
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Бренд Име:
WDBH
Стил:
Класичен

Слични понуди

се прилагодите 3d mural позадина Сликарство бајка шума елени фреска 3d фото позадини de papel parede adesivo
 • Неодамнешно

се прилагодите 3d mural позадина Сликарство бајка шума елени фреска 3d фото позадини de papel parede adesivo

DEN 2179.00 4272.00

Производи име : 3d позадина ѕидови , 3d позадина , 3d mural позадина , тапети за ѕидови 3 г , 3d ѕид мурали позадина , 3d соба позадината на пејзажот., фото позадина , позадини за дневна соба , стереоскопски 3d позадина Материјал : неплетени позадина Бои : како што е прикажано Стил : Mondern креативна Употреба : Linving соба ...

beibehang обичај шок супер цврст три-димензионални кат сликарство mural дневна соба во ЖИВО позадина 3d апстрактен модел кат
 • Неодамнешно

beibehang обичај шок супер цврст три-димензионални кат сликарство mural дневна соба во ЖИВО позадина 3d апстрактен модел кат

DEN 893.00 1440.00

Купувачите мора да се прочита : Тротоарите цена : $ / метар квадратен Тоа не е една ролна 1 квадратен метар = 1pcs...

beibehang de papel parede ѕид хартија модерната мода олеснување подморница Светот Делфин во ЖИВО позадина декоративни сликарство 3d позадина
 • Неодамнешно

beibehang de papel parede ѕид хартија модерната мода олеснување подморница Светот Делфин во ЖИВО позадина декоративни сликарство 3d позадина

DEN 739.00 1344.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

beibehang Обичај фото позадина Римски олеснување / Европската класична уметност мурали позадина големи mural 3d ѕид мурали позадина
 • Неодамнешно

beibehang Обичај фото позадина Римски олеснување / Европската класична уметност мурали позадина големи mural 3d ѕид мурали позадина

DEN 734.00 1440.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs...

beibehang Модерна едноставен, чист пигмент собираат вертикална шарени позадина дневна соба позадина ѕид во ЖИВО позадина спална соба
 • Неодамнешно

beibehang Модерна едноставен, чист пигмент собираат вертикална шарени позадина дневна соба позадина ѕид во ЖИВО позадина спална соба

DEN 1589.00 2064.00

Големина : 53 см широк * 10m долго и една ролна од 5.3 квадратни метри Материјал : Неплетени ткаенини за Употреба : ТВ поставување на ѕид, спална соба ѕид,задниот земјата,дневна соба,дом, канцеларија,продавница, кафе housНЕ 26001НЕ 26006НЕ 26002НЕ 26007НЕ 26003Повратни информации имам опишано на проектот, како и што можам...

beibehang Модерна уметност ѕидното сликарство за Гроздобер Египетска култура хотел влезот дома декор сликарство 3d панел позадина
 • Неодамнешно

beibehang Модерна уметност ѕидното сликарство за Гроздобер Египетска култура хотел влезот дома декор сликарство 3d панел позадина

DEN 734.00 1440.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

beibehang de papel parede мастило сина ретро ленти Американската држава во Југоисточна Азија голем цвет чиста хартија позадина позадина
 • Неодамнешно

beibehang de papel parede мастило сина ретро ленти Американската држава во Југоисточна Азија голем цвет чиста хартија позадина позадина

DEN 1905.00 2976.00

Големина : 53 см широк * 10m долго и една ролна од 5.3 квадратни метри Материјал : Неплетени ткаенини за Употреба : ТВ поставување на ѕид, спална соба ѕид,задниот земјата,дневна соба,дом, канцеларија,продавница, кафе hoПАРТИA501TYB501Повратни информации имам опишано на проектот, како и што можам...

beibehang Современиот Кинески стил студија на пастирски цвеќиња и топло не - плетени дневна соба позадина спалната соба 3d позадина
 • Неодамнешно

beibehang Современиот Кинески стил студија на пастирски цвеќиња и топло не - плетени дневна соба позадина спалната соба 3d позадина

DEN 1589.00 2064.00

Големина : 53 см широк * 10m долго и една ролна од 5.3 квадратни метри Материјал : Неплетени ткаенини за Употреба : ТВ поставување на ѕид, спална соба ѕид,задниот земјата,дневна соба,дом, канцеларија,продавница, кафе hoBM 8812BM 8811BM 8810Повратни информации имам опишано на проектот, како и што можам...

beibehang Медитеранот Тула, камен, плочки не ткаени Ѕид Хартија Дневна Соба de papel parede 3D Тапети за Ѕидови контакт-хартија
 • Неодамнешно

beibehang Медитеранот Тула, камен, плочки не ткаени Ѕид Хартија Дневна Соба de papel parede 3D Тапети за Ѕидови контакт-хартија

DEN 1327.00 1680.00

Материјал : не ткаениМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метриWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.↓↓↓сина↓↓↓белаКлиент Информации1...

beibehang de papel parede минималистички позадина Кинески стил три-димензионални цвеќињата во спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина Уметности
 • Неодамнешно

beibehang de papel parede минималистички позадина Кинески стил три-димензионални цвеќињата во спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина Уметности

DEN 734.00 1440.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

сопствени 3d кат пвц Парк на водата во реката винил позадини ѕид од тули винил тротоарите лепила кујна позадини кат
 • Неодамнешно

сопствени 3d кат пвц Парк на водата во реката винил позадини ѕид од тули винил тротоарите лепила кујна позадини кат

DEN 1420.00 2784.00

Производи : пвц тркалаат кат , 3d кат сликарство 3d подови , винил тротоарите лепила , 3dкатпозадина ,3d кат мурали ,3d кат позадина ,3d кат , 3d подни плочки ,3d тротоарите , 3d тротоарите водоотпорен ѕид, хартија ,кат хартија ,пвц винил тротоарите ,3d кат пвц ,3d кат позадини , кат позадина ,катлепила .3d позадина ѕидови, подови

3d кат сликарство позадина Делфин плажа школки 3D кат позадина за бања водоотпорен
 • Неодамнешно

3d кат сликарство позадина Делфин плажа школки 3D кат позадина за бања водоотпорен

DEN 1322.00 2592.00

Здраво! Ви благодариме за посетата на продавница!1 Производи Ефект2 Производ Мерење големина3 Купувачи мора да се прочитаЗабелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m 2 , Бидејќи многу мали димензии,1 квадратен метар големина е 125cm(W) X 80см(H) (4'1" X 2'7")нозеДолги x Широк = Квадратни метриКако да се одвива со цел : На пример : треба да се подотДолго=2.8 m Широк=1.7 m 2.8 m x 1.7 m = 4.76 m 2 заокружување...

beibehang de papel parede став quarto Големи не-плетени позадина mural обичај зима снег троседот во спалната соба во ЖИВО позадина позадина
 • Неодамнешно

beibehang de papel parede став quarto Големи не-плетени позадина mural обичај зима снег троседот во спалната соба во ЖИВО позадина позадина

DEN 734.00 1440.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs...

beibehang de papel parede 3d три-димензионални пејзаж позадина mural позадина троседот во дневната соба во ЖИВО позадина позадина
 • Неодамнешно

beibehang de papel parede 3d три-димензионални пејзаж позадина mural позадина троседот во дневната соба во ЖИВО позадина позадина

DEN 734.00 1440.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

се прилагодите фото мурали 3d дневна соба позадина Глуварче позадина ѕидот во спалната соба 3d ѕид трудови дома декор дневна соба
 • Неодамнешно

се прилагодите фото мурали 3d дневна соба позадина Глуварче позадина ѕидот во спалната соба 3d ѕид трудови дома декор дневна соба

DEN 955.00 1872.00

Производи име : 3d позадина ѕидови , 3d позадина , 3d mural позадина , тапети за ѕидови 3 г , 3d ѕид мурали позадина , 3d соба позадината на пејзажот., фото позадина , позадини за дневна соба , стереоскопски 3d позадина Материјал : неплетени позадина Бои : како што е прикажано Стил : Mondern креативна Употреба : Linving соба ...

beibehang 3d уметност mural HD Европската класично сликарство ефект покривање Дома Декор Модерна Ѕидното Сликарство За Дневна Соба позадина
 • Неодамнешно

beibehang 3d уметност mural HD Европската класично сликарство ефект покривање Дома Декор Модерна Ѕидното Сликарство За Дневна Соба позадина

DEN 734.00 1440.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs...