• Неодамнешно
5M Мермер Налепници Водоотпорен ПВЦ Само лепило Позадина Соби Кујна Мебел Реновирање Ѕид Налепница DIY Дома Декор

5M Мермер Налепници Водоотпорен ПВЦ Само лепило Позадина Соби Кујна Мебел Реновирање Ѕид Налепница DIY Дома Декор

DEN 1092.00
DEN 1820.16
-40 %
Достапно

Количина на стоки


Метрички големина : ( должина )5m * ( ширина )0.60 м = 3.0 квадратни метри Кралскиот големина : ( должина ) 16.40 ft * ( ширина ) 1.96 ft = 32.14 квадратни метри Внимание : самолепливи ( Дното имаат лепак , откине заштитна фолија може да биде директно вметнат. ) Функција : Мебел, реновирање, декорација, водоотпорен, dustproof, инсталиран површината може да се чисти со вода директно. Цел Забелешка : позадини ќе навива за една ролна за испорака. На пример : должината на една многу/цел е 5 метри , доколку купите 2 многу, тогаш стоката која сте ја добиле ќе 10 метри , доколку купите 3 многу, тогаш тоа ќе се 15 метри , итн..

Карактеристики на понудата

Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YUNPOINT
Број На Модел На:
за дома
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Класичен
Шема:
Yes
Површински Третман:
Светлината Одраз
Тип:
Винил Позадини
Големина:
60cm*5m/lot/roll

Слични понуди

Стереоскопски 3d позадина прилагодите 3d позадина Олеснување на Сан Франциско 3d mural позадина за дневна соба 3d позадина ѕидови
 • Неодамнешно

Стереоскопски 3d позадина прилагодите 3d позадина Олеснување на Сан Франциско 3d mural позадина за дневна соба 3d позадина ѕидови

DEN 881.00 1728.00

Производи име : 3d позадина ѕидови , 3d позадина , 3d mural позадина , тапети за ѕидови 3 г , 3d ѕид мурали позадина , 3d соба позадината на пејзажот., фото позадина , позадини за дневна соба , стереоскопски 3d позадина Материјал : неплетени позадина Бои : како што е прикажано Стил : Mondern креативна Употреба : Linving соба ...

Кујна дијамант мермер позадина papel e parede пвц само лепило позадина налепници мебел филм ѕид ѕид хартија mural tapete
 • Неодамнешно

Кујна дијамант мермер позадина papel e parede пвц само лепило позадина налепници мебел филм ѕид ѕид хартија mural tapete

DEN 671.00 1118.40

Метрички големина : 3m*0.60 м, 5m*0.60 м, 10m*0.60 м Кралскиот големина на : 9.84 ft * 1.96 фт, 16.40 ft * 1.96 фт, 32.80 ft * 1.96 ftВнимание : самолепливи ( Дното имаат лепак , откине заштитна фолија може да биде директно вметнат...

beibehang стереоскопски 3D КТВ бар позадина mural ѕид покривање позадина апстракт позадина персоналните тема декорација кутија
 • Неодамнешно

beibehang стереоскопски 3D КТВ бар позадина mural ѕид покривање позадина апстракт позадина персоналните тема декорација кутија

DEN 734.00 1440.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

се прилагодите 3d mural позадина Сликарство бајка шума елени фреска 3d фото позадини de papel parede adesivo
 • Неодамнешно

се прилагодите 3d mural позадина Сликарство бајка шума елени фреска 3d фото позадини de papel parede adesivo

DEN 2179.00 4272.00

Производи име : 3d позадина ѕидови , 3d позадина , 3d mural позадина , тапети за ѕидови 3 г , 3d ѕид мурали позадина , 3d соба позадината на пејзажот., фото позадина , позадини за дневна соба , стереоскопски 3d позадина Материјал : неплетени позадина Бои : како што е прикажано Стил : Mondern креативна Употреба : Linving соба ...

beibehang Големи Сопствена Позадина Сино Небо Топол Воздух Балон Крајбрежје Приказ на Дневна Соба и Спалната соба Троседот во ЖИВО Позадина Ѕид
 • Неодамнешно

beibehang Големи Сопствена Позадина Сино Небо Топол Воздух Балон Крајбрежје Приказ на Дневна Соба и Спалната соба Троседот во ЖИВО Позадина Ѕид

DEN 820.00 1344.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

beibehang Обичај Фото Позадина Mural Ѕид Налепници Фантазија Шума ТВ Ѕидови de papel parede 3d став sala atacado 3d позадина
 • Неодамнешно

beibehang Обичај Фото Позадина Mural Ѕид Налепници Фантазија Шума ТВ Ѕидови de papel parede 3d став sala atacado 3d позадина

DEN 734.00 1440.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

3d таванот мурали обичај најновите година 3D таванот мурали Лале цвеќиња позадина за кујна 3d позадина за таванот
 • Неодамнешно

3d таванот мурали обичај најновите година 3D таванот мурали Лале цвеќиња позадина за кујна 3d позадина за таванот

DEN 906.00 1776.00

Производи име ;небо таванот ,таванот мурали позадина ,тапета за тавани, 3d позадина за таванот , небото таванот позадина ,таванот и ѕидот хартија ,таванот позадина на облаците .ѕвезда од небото таванот ,ѕвезди спалната соба таванот ,небото позадина за тавани ,вода таванот ,таванот позадина Материјал : Неплетени позадина Бои : како што е прикажано Стил : Mondern креативна Употреба : Linving соба ...

beibehang КТВ бар убава секси девојка позадина златна позадина позадина 3D водоотпорен кутија рефлексивни ѕид покривање на позадина
 • Неодамнешно

beibehang КТВ бар убава секси девојка позадина златна позадина позадина 3D водоотпорен кутија рефлексивни ѕид покривање на позадина

DEN 734.00 1440.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

Beibehang фото позадина Кинески Седум Самовила Античките Дами Шминка Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина тапети за ѕидови 3D
 • Неодамнешно

Beibehang фото позадина Кинески Седум Самовила Античките Дами Шминка Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина тапети за ѕидови 3D

DEN 739.00 1056.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

beibehang Ултра-модерен минималистички солидна боја свежа зелена позадина салон бербер изложбените салони позадина
 • Неодамнешно

beibehang Ултра-модерен минималистички солидна боја свежа зелена позадина салон бербер изложбените салони позадина

DEN 1552.00 2016.00

Големина : 53 см широк * 10m долго и една ролна од 5.3 квадратни метри Материјал : Неплетени ткаенини за Употреба : ТВ поставување на ѕид, спална соба ѕид,задниот земјата,дневна соба,дом, канцеларија,продавница, coffee houseNS8033NS8030NS8031NS8032NS8034NS8035NS8036Повратни информации имам опишано на проектот, како и што можам...

beibehang фото позадина Висок квалитет свила крпа wallpaper / 3d TV позадина покривање magnolia цвеќиња ѕид хартија ѕид mural
 • Неодамнешно

beibehang фото позадина Висок квалитет свила крпа wallpaper / 3d TV позадина покривање magnolia цвеќиња ѕид хартија ѕид mural

DEN 734.00 1440.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

сопствени 3d кат пвц Парк на водата во реката винил позадини ѕид од тули винил тротоарите лепила кујна позадини кат
 • Неодамнешно

сопствени 3d кат пвц Парк на водата во реката винил позадини ѕид од тули винил тротоарите лепила кујна позадини кат

DEN 1420.00 2784.00

Производи : пвц тркалаат кат , 3d кат сликарство 3d подови , винил тротоарите лепила , 3dкатпозадина ,3d кат мурали ,3d кат позадина ,3d кат , 3d подни плочки ,3d тротоарите , 3d тротоарите водоотпорен ѕид, хартија ,кат хартија ,пвц винил тротоарите ,3d кат пвц ,3d кат позадини , кат позадина ,катлепила .3d позадина ѕидови, подови

beibehang Обичај Фото Кат Ѕид Хартија 3D Бањата Симпатична Делфин Подводниот Свет Дневна Соба и Спалната соба самолепливи Кат Mural
 • Неодамнешно

beibehang Обичај Фото Кат Ѕид Хартија 3D Бањата Симпатична Делфин Подводниот Свет Дневна Соба и Спалната соба самолепливи Кат Mural

DEN 893.00 1440.00

Купувачите мора да се прочита : Тротоарите цена : $ / метар квадратен Тоа не е една ролна 1 квадратен метар = 1pcs...

PAYSOTA Не-плетени Бела Тула Жито Позадина Спалната соба Дневна Соба ТВ Поставување Софа во Позадина Ѕид Хартија Дома Декорација
 • Неодамнешно

PAYSOTA Не-плетени Бела Тула Жито Позадина Спалната соба Дневна Соба ТВ Поставување Софа во Позадина Ѕид Хартија Дома Декорација

DEN 1346.00 1584.00

започнетекрајот Материјал : Неплетени Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри Кралскиот големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри Боја : БелаБелатаБ Позадина лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница...

3d тротоарите водоотпорен ѕид хартија сопствени 3d тротоарите водопад стереоскопски 3d позадина 3d подот за дневна соба само лепило
 • Неодамнешно

3d тротоарите водоотпорен ѕид хартија сопствени 3d тротоарите водопад стереоскопски 3d позадина 3d подот за дневна соба само лепило

DEN 1444.00 2832.00

Производи : пвц тркалаат кат , 3d кат сликарство 3d подови , винил тротоарите лепила , 3dкатпозадина ,3d кат мурали ,3d кат позадина ,3d кат , 3d подни плочки ,3d тротоарите , 3d тротоарите водоотпорен ѕид, хартија ,кат хартија ,пвц винил тротоарите ,3d кат пвц ,3d кат позадини , кат позадина ,катлепила .3d позадина ѕидови, подови

beibehang позадина 3d мурали Ѕвезда Планета Универзумот Простор планета позадина mural фото позадина de papel parede
 • Неодамнешно

beibehang позадина 3d мурали Ѕвезда Планета Универзумот Простор планета позадина mural фото позадина de papel parede

DEN 734.00 1440.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

beibehang Современиот Кинески стил студија на пастирски цвеќиња и топло не - плетени дневна соба позадина спалната соба 3d позадина
 • Неодамнешно

beibehang Современиот Кинески стил студија на пастирски цвеќиња и топло не - плетени дневна соба позадина спалната соба 3d позадина

DEN 1589.00 2064.00

Големина : 53 см широк * 10m долго и една ролна од 5.3 квадратни метри Материјал : Неплетени ткаенини за Употреба : ТВ поставување на ѕид, спална соба ѕид,задниот земјата,дневна соба,дом, канцеларија,продавница, кафе hoBM 8812BM 8811BM 8810Повратни информации имам опишано на проектот, како и што можам...

beibehang Обичај фото позадина Римски олеснување / Европската класична уметност мурали позадина големи mural 3d ѕид мурали позадина
 • Неодамнешно

beibehang Обичај фото позадина Римски олеснување / Европската класична уметност мурали позадина големи mural 3d ѕид мурали позадина

DEN 734.00 1440.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

beibehang de papel parede Посмодерна апстракт линија позадина црна персоналните писма позадина студија мистериозна светлина
 • Неодамнешно

beibehang de papel parede Посмодерна апстракт линија позадина црна персоналните писма позадина студија мистериозна светлина

DEN 1720.00 2688.00

Големина : 0.685 см широк * 8.23 m и се тркалаат на 5.63 квадратни метри Материјал : Неплетени ткаенини за Употреба : ТВ поставување на ѕид, спална соба ѕид,задниот земјата,дневна соба,дом, канцеларија,продавница, кафе hoПАРТИ5201Повратни информации имам опишано на проектот, како и што можам...

се прилагодите 3d ѕид мурали позадина Високи висок пораст град кујна позадина стереоскопски 3d спалната соба 3d позадина дневна соба
 • Неодамнешно

се прилагодите 3d ѕид мурали позадина Високи висок пораст град кујна позадина стереоскопски 3d спалната соба 3d позадина дневна соба

DEN 636.00 1248.00

Производи име : 3d позадина ѕидови , 3d позадина , 3d mural позадина , тапети за ѕидови 3 г , 3d ѕид мурали позадина , 3d соба позадината на пејзажот., фото позадина , позадини за дневна соба , стереоскопски 3d позадина Материјал : неплетени позадина Бои : како што е прикажано Стил : Mondern креативна Употреба : Linving соба ...

beibehang de papel parede мастило сина ретро ленти Американската држава во Југоисточна Азија голем цвет чиста хартија позадина позадина
 • Неодамнешно

beibehang de papel parede мастило сина ретро ленти Американската држава во Југоисточна Азија голем цвет чиста хартија позадина позадина

DEN 1905.00 2976.00

Големина : 53 см широк * 10m долго и една ролна од 5.3 квадратни метри Материјал : Неплетени ткаенини за Употреба : ТВ поставување на ѕид, спална соба ѕид,задниот земјата,дневна соба,дом, канцеларија,продавница, кафе hoПАРТИA501TYB501Повратни информации имам опишано на проектот, како и што можам...

beibehang de papel parede минималистички позадина Кинески стил три-димензионални цвеќињата во спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина Уметности
 • Неодамнешно

beibehang de papel parede минималистички позадина Кинески стил три-димензионални цвеќињата во спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина Уметности

DEN 734.00 1440.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

3d соба позадина обичај mural Гимназија фитнес индустријата за убавина декорација позадина ѕид 3d ѕид мурали тапети за ѕидови
 • Неодамнешно

3d соба позадина обичај mural Гимназија фитнес индустријата за убавина декорација позадина ѕид 3d ѕид мурали тапети за ѕидови

DEN 810.00 1472.64

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен...

beibehang ѕид позадина 3d Anaglyph позадина Фотографија две паун дневна соба и спалната соба хартија mural мурали de papel parede
 • Неодамнешно

beibehang ѕид позадина 3d Anaglyph позадина Фотографија две паун дневна соба и спалната соба хартија mural мурали de papel parede

DEN 734.00 1440.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

beibehang de papel parede ѕид хартија модерната мода олеснување подморница Светот Делфин во ЖИВО позадина декоративни сликарство 3d позадина
 • Неодамнешно

beibehang de papel parede ѕид хартија модерната мода олеснување подморница Светот Делфин во ЖИВО позадина декоративни сликарство 3d позадина

DEN 739.00 1344.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

beibehang Модерна уметност ѕидното сликарство за Гроздобер Египетска култура хотел влезот дома декор сликарство 3d панел позадина
 • Неодамнешно

beibehang Модерна уметност ѕидното сликарство за Гроздобер Египетска култура хотел влезот дома декор сликарство 3d панел позадина

DEN 734.00 1440.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...