• Неодамнешно
Кујна дијамант мермер позадина papel e parede пвц само лепило позадина налепници мебел филм ѕид ѕид хартија mural tapete

Кујна дијамант мермер позадина papel e parede пвц само лепило позадина налепници мебел филм ѕид ѕид хартија mural tapete

DEN 671.00
DEN 1118.40
-40 %
Достапно

Количина на стоки


Метрички големина : 3m*0.60 м, 5m*0.60 м, 10m*0.60 м Кралскиот големина на :
9.84 ft * 1.96 фт, 16.40 ft * 1.96 фт, 32.80 ft * 1.96 ft
Внимание : самолепливи ( Дното имаат лепак , откине заштитна фолија може да биде директно вметнат. ) Функција : Мебел, реновирање, декорација, водоотпорен, dustproof, инсталиран површината може да се чисти со вода директно. Цел Забелешка : позадини ќе навива за една ролна за испорака. На пример : должината на една многу/цел е 3 метри , доколку купите 2 многу, тогаш стоката која сте ја добиле ќе се 6 метри , доколку купите 3 многу, тогаш тоа ќе се 9 метри , итн..
Забелешка
Ако ви Бразил купувачи,
1) се молам да ми кажете вашиот CPF број,Бидејќи Царинската дека треба
2) молам да ми кажете ,каква боја дали треба или производ ID
3) оваа позадина големина 0.60 X 3м / 0.60 Х 5m / 0.60 X 10m
1) да ја прифатиме Alipay,
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Карактеристики на понудата

Димензии:
60cmX3m, 60cmX5m, 60cmX10m
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YUNPOINT
Број На Модел На:
за дома
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
Кујна
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Површински Третман:
Светлината Одраз
Тип:
Винил Позадини
Големина:
60cm*3m /60cm*5m /60cm*10m
внимание:
Ставете директно
се илустрира:
само лепило позадина

Слични понуди

beibehang de papel parede минималистички позадина Кинески стил три-димензионални цвеќињата во спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина Уметности
 • Неодамнешно

beibehang de papel parede минималистички позадина Кинески стил три-димензионални цвеќињата во спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина Уметности

DEN 734.00 1440.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

beibehang Европската 3D Стерео de Papel Parede Шарени Позадина Зелена Неткаени Позадина ТВ Ѕид на дневната Соба Спална соба Ѕид хартија
 • Неодамнешно

beibehang Европската 3D Стерео de Papel Parede Шарени Позадина Зелена Неткаени Позадина ТВ Ѕид на дневната Соба Спална соба Ѕид хартија

DEN 1488.00 2010.24

Материјал : Не wovensМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метриБоја : 4 бојаWallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни светлина во собатаСветло жолта СС1001 ↓↓Светло сина СС1000 ↓↓Ретро Сина СС1004 ↓↓Светло сива СС1002 ↓↓Пакување екранот

beibehang обичај шок супер цврст три-димензионални кат сликарство mural дневна соба во ЖИВО позадина 3d апстрактен модел кат
 • Неодамнешно

beibehang обичај шок супер цврст три-димензионални кат сликарство mural дневна соба во ЖИВО позадина 3d апстрактен модел кат

DEN 893.00 1440.00

Купувачите мора да се прочита : Тротоарите цена : $ / метар квадратен Тоа не е една ролна 1 квадратен метар = 1pcs...

beibehang Современиот Кинески стил студија на пастирски цвеќиња и топло не - плетени дневна соба позадина спалната соба 3d позадина
 • Неодамнешно

beibehang Современиот Кинески стил студија на пастирски цвеќиња и топло не - плетени дневна соба позадина спалната соба 3d позадина

DEN 1589.00 2064.00

Големина : 53 см широк * 10m долго и една ролна од 5.3 квадратни метри Материјал : Неплетени ткаенини за Употреба : ТВ поставување на ѕид, спална соба ѕид,задниот земјата,дневна соба,дом, канцеларија,продавница, кафе hoBM 8812BM 8811BM 8810Повратни информации имам опишано на проектот, како и што можам...

beibehang de papel parede Посмодерна апстракт линија позадина црна персоналните писма позадина студија мистериозна светлина
 • Неодамнешно

beibehang de papel parede Посмодерна апстракт линија позадина црна персоналните писма позадина студија мистериозна светлина

DEN 1720.00 2688.00

Големина : 0.685 см широк * 8.23 m и се тркалаат на 5.63 квадратни метри Материјал : Неплетени ткаенини за Употреба : ТВ поставување на ѕид, спална соба ѕид,задниот земјата,дневна соба,дом, канцеларија,продавница, кафе hoПАРТИ5201Повратни информации имам опишано на проектот, како и што можам...

beibehang Континентална Континентална стереоскопски 3D олеснување подебели не-плетени позадина спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина позадина
 • Неодамнешно

beibehang Континентална Континентална стереоскопски 3D олеснување подебели не-плетени позадина спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина позадина

DEN 1663.00 2160.00

Големина : 53 см широк * 10m долго и една ролна од 5.3 квадратни метри Материјал : Неплетени ткаенини за Употреба : ТВ поставување на ѕид, спална соба ѕид,задниот земјата,дневна соба,дом, канцеларија,продавница, coffee houseYW9601YW9602YW9603YW9605Повратни информации имам опишано на проектот, како и што можам...

beibehang Обичај Фото Кат Ѕид Хартија 3D Бањата Симпатична Делфин Подводниот Свет Дневна Соба и Спалната соба самолепливи Кат Mural
 • Неодамнешно

beibehang Обичај Фото Кат Ѕид Хартија 3D Бањата Симпатична Делфин Подводниот Свет Дневна Соба и Спалната соба самолепливи Кат Mural

DEN 893.00 1440.00

Купувачите мора да се прочита : Тротоарите цена : $ / метар квадратен Тоа не е една ролна 1 квадратен метар = 1pcs...

beibehang de papel parede мастило сина ретро ленти Американската држава во Југоисточна Азија голем цвет чиста хартија позадина позадина
 • Неодамнешно

beibehang de papel parede мастило сина ретро ленти Американската држава во Југоисточна Азија голем цвет чиста хартија позадина позадина

DEN 1905.00 2976.00

Големина : 53 см широк * 10m долго и една ролна од 5.3 квадратни метри Материјал : Неплетени ткаенини за Употреба : ТВ поставување на ѕид, спална соба ѕид,задниот земјата,дневна соба,дом, канцеларија,продавница, кафе hoПАРТИA501TYB501Повратни информации имам опишано на проектот, како и што можам...

beibehang de papel parede 3d три-димензионални пејзаж позадина mural позадина троседот во дневната соба во ЖИВО позадина позадина
 • Неодамнешно

beibehang de papel parede 3d три-димензионални пејзаж позадина mural позадина троседот во дневната соба во ЖИВО позадина позадина

DEN 734.00 1440.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

beibehang Модерна едноставен, чист пигмент собираат вертикална шарени позадина дневна соба позадина ѕид во ЖИВО позадина спална соба
 • Неодамнешно

beibehang Модерна едноставен, чист пигмент собираат вертикална шарени позадина дневна соба позадина ѕид во ЖИВО позадина спална соба

DEN 1589.00 2064.00

Големина : 53 см широк * 10m долго и една ролна од 5.3 квадратни метри Материјал : Неплетени ткаенини за Употреба : ТВ поставување на ѕид, спална соба ѕид,задниот земјата,дневна соба,дом, канцеларија,продавница, кафе housНЕ 26001НЕ 26006НЕ 26002НЕ 26007НЕ 26003Повратни информации имам опишано на проектот, како и што можам...

сопствени 3d кат пвц Парк на водата во реката винил позадини ѕид од тули винил тротоарите лепила кујна позадини кат
 • Неодамнешно

сопствени 3d кат пвц Парк на водата во реката винил позадини ѕид од тули винил тротоарите лепила кујна позадини кат

DEN 1420.00 2784.00

Производи : пвц тркалаат кат , 3d кат сликарство 3d подови , винил тротоарите лепила , 3dкатпозадина ,3d кат мурали ,3d кат позадина ,3d кат , 3d подни плочки ,3d тротоарите , 3d тротоарите водоотпорен ѕид, хартија ,кат хартија ,пвц винил тротоарите ,3d кат пвц ,3d кат позадини , кат позадина ,катлепила .3d позадина ѕидови, подови

beibehang de papel parede ѕид хартија модерната мода олеснување подморница Светот Делфин во ЖИВО позадина декоративни сликарство 3d позадина
 • Неодамнешно

beibehang de papel parede ѕид хартија модерната мода олеснување подморница Светот Делфин во ЖИВО позадина декоративни сликарство 3d позадина

DEN 739.00 1344.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...

beibehang Обичен шарени diatom кал позадина 3D стерео парична казна позадина модерна едноставна дневна соба во ЖИВО позадина de papel parede
 • Неодамнешно

beibehang Обичен шарени diatom кал позадина 3D стерео парична казна позадина модерна едноставна дневна соба во ЖИВО позадина de papel parede

DEN 1629.00 1872.00

Место на потекло : КинаWallpaper Големина : 5.3 / ролнаГрадот услуги : Градски продавачот за испоракаМатеријал : не ткаениГолемина : 33ft x 1.74 ft =57.4 квадратни.ft (со нозете), 10m х 0.53 m =5.3 квадратни.m (од метар)Дизајн повторување : Прибл 1.48 нозеУпотреба : Дневна соба, Постелнина соба, Студија, Децата' соба, ТВ ПозадинаAnswer : ___________________________ Note : Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.Боја на ѕвонење може да се разликува поради светлина во собата, слики за на ѕид за повикување само.Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот.Материјал потрошувачка : Ве молиме погледнете го следново лесен начин за како да се пресметување на користење на позадини,со цел да се добие право количина на производ со нарачување.Оваа формула може да се користи за општа calulating но, за какви и да било посебни отпечатоци,или големи печатење повтори големини,ве молиме контактирајте со нас ако не сте сигурни точната количина,ви благодариме~Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор...

Обичај Цртан филм Позадина Симпатична Цртан филм Був Печатење на 3d Фотографии Екстра Дебели Модерна 3d Позадина за Дневна Соба и Спалната соба Ресторан
 • Неодамнешно

Обичај Цртан филм Позадина Симпатична Цртан филм Був Печатење на 3d Фотографии Екстра Дебели Модерна 3d Позадина за Дневна Соба и Спалната соба Ресторан

DEN 2255.52

Обичај Цртан филм Позадина Симпатична Цртан филм Був Печатење на 3d Фотографии Екстра Дебели Модерна 3d Позадина за Дневна Соба и Спалната соба РесторанКупувачот мора да го прочитате : Mural позадина цена : $ / 1 квадратен метар Не ролни Ширина x висина=квадратни метри =цел количество 1m2=1pcs...

Beibehang фото позадина Кинески Седум Самовила Античките Дами Шминка Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина тапети за ѕидови 3D
 • Неодамнешно

Beibehang фото позадина Кинески Седум Самовила Античките Дами Шминка Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина тапети за ѕидови 3D

DEN 739.00 1056.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs...

3d соба позадина обичај mural Гимназија фитнес индустријата за убавина декорација позадина ѕид 3d ѕид мурали тапети за ѕидови
 • Неодамнешно

3d соба позадина обичај mural Гимназија фитнес индустријата за убавина декорација позадина ѕид 3d ѕид мурали тапети за ѕидови

DEN 810.00 1472.64

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен...

beibehang ѕид позадина 3d Anaglyph позадина Фотографија две паун дневна соба и спалната соба хартија mural мурали de papel parede
 • Неодамнешно

beibehang ѕид позадина 3d Anaglyph позадина Фотографија две паун дневна соба и спалната соба хартија mural мурали de papel parede

DEN 734.00 1440.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare метар =2 парчиња...