• Неодамнешно
Љубов Срцето 8 Цевки Ѕвона Отворено Живеење Двор Градина Windchime Дома Декор Правец на Chimes Виси Украси Занает E5M1

Љубов Срцето 8 Цевки Ѕвона Отворено Живеење Двор Градина Windchime Дома Декор Правец на Chimes Виси Украси Занает E5M1

DEN 224.00
DEN 236.16
-5 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики :
Campanula е маскота, симбол на добра среќа
Правец на chimes дува, со одличен звук, и префинета, само-култивирање
Виси правец на chimes, може да го благослови неговото семејство безбедна, здрава и среќна
Nec essary см сите декорација за дома
Дали за лична употреба или за пријател, е добар избор
8 цевки Алуминиум правец на chimes, кога ветре се дува,
Ветрот занишан ѕвона, звуци слатка, шармантна
Значењето пристап до љубовта, безбедна, здрава и см ooth
Поставени постојат посебни пејзаж
Спецификација :
Погоден за домашна декорација, украси, виси на вратата, windows, виси во room You може да висат насекаде
Донесе убавина и музика на вашиот затворен или отворен простор
Вкупна Должина : Околу 55cm/21.4 инчен
Материјал : Борови дрва+ Алуминиумска цевка + Алуминиумски
Боја : Како на сликата
Answer : ___________________________ Note :
Поради светлината и s кри n разликата, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. 1* Windchime 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.

Карактеристики на понудата

Стил:
Модерна
Тема:
Маскота
Бренд Име:
VKTECH
Материјал:
Органски Материјал
боја:
како слик шоу
Тип:
правец на свири
Вкупна Должина:
Материјал:
Борови дрва+ Алуминиумска цевка + Алуминиумски

Слични понуди

Благодатта Длабоко Resonant Звук Релаксирачки Windchime Метални Легури Капела Црковните Ѕвона Правец На Chimes Долго Алуминиумска Цевка Сребро Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Благодатта Длабоко Resonant Звук Релаксирачки Windchime Метални Легури Капела Црковните Ѕвона Правец На Chimes Долго Алуминиумска Цевка Сребро Бесплатен Превозот

DEN 7392.00

Предмет : Метал Правец На ChimesМатеријал : Алуминиум Легура, Алуминиум, СтаклоВиси Должина : 130cmЦевка : дијаметар3.2 см, дебелина0.3 цм1 инч = 2.54 смЦевка е направен од прилагоди на luminum ...

1PC Модел Пастирски Делфин Срцето Windchime Акрилик Двор Градина Отворено Живеење Пластични Правец на Chimes за Надворешна Дневна Соба KN 042
 • Неодамнешно

1PC Модел Пастирски Делфин Срцето Windchime Акрилик Двор Градина Отворено Живеење Пластични Правец на Chimes за Надворешна Дневна Соба KN 042

DEN 335.52

Опис : Член име : Ветрот свириМатеријал : Акрил + МеталБоја : зелена,сина,виолетова,розоваГолемина : 75x150x150mmЕдиница тежина : околу 155g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

2 Парчиња Риба Бел Свири - Метал Леано Железо Правец на Chimes со Мали Риби Бесплатен Превозот 3 Вид на Големи Windchimes Ѕид Виси Уметност
 • Неодамнешно

2 Парчиња Риба Бел Свири - Метал Леано Железо Правец на Chimes со Мали Риби Бесплатен Превозот 3 Вид на Големи Windchimes Ѕид Виси Уметност

DEN 3792.00

Предмет : Риба Правец На СвириМатеријал : ЖелезоТип : 3Ве молиме оставете порака за да каже кој вид ти се допаѓа...

Бесплатен превозот! DIY ,ААА Врвен квалитет, Убаво 14MM Octagon Пластични Гарланд Насоки,Кристално монистра Завеса,Свадба Декорација(10M/многу)
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот! DIY ,ААА Врвен квалитет, Убаво 14MM Octagon Пластични Гарланд Насоки,Кристално монистра Завеса,Свадба Декорација(10M/многу)

DEN 911.52

Детали за производот : Бесплатен превозот! DIY ,ААА Врвен квалитет, Убаво 14 MM Octagon Стакло Гарланд Насоки, Кристално монистра Завеса,Свадба Декорација(10 M / многу) Точка : Кристал гарланд насоки за свадба декорација Материјал : стакло пластика Дизајн : Octagonal Монистра Квалитет : ААА висок квалитет на Боја : Јасно Состојба : Brand New Користи : Тоа може да се широко се користат Свадба &Партија Декорација, дома декорација, Божиќ дрво декорација, кристално лустерот делови...

Чиста природна музика пеперутка ангел сонцето правец на бел ракотворби свадба, роденден подарок дома декорација на отворено живот градина украси
 • Неодамнешно

Чиста природна музика пеперутка ангел сонцето правец на бел ракотворби свадба, роденден подарок дома декорација на отворено живот градина украси

DEN 526.00 553.92

Чиста природна музика пеперутка ангел сонцето правец на бел ракотворби свадба, роденден подарок дома декорација на отворено живот градина украсиИме : CampanulaГолемина : долго за 45см, широк околу 11cmМатеријал : метал + алуминиумска цевка чисто природен звукСуспензија простор : дневна соба, студија, градина, влезотФилијалата маркетинг, ве молиме да не го избришетепревозот1.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 5 работни дена откако вашата исплата е расчисти .2.Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.3.Ако не ја добиете вашата предмети во разумен рок , ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.4.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царини доколку тоа се случи.Ние ќе се прилагоди на начинот на транспорт, според износот на вашето купување , но во време на транспорт ограничувања.5.Ако имате свој фаворит курир, ве молиме контактирајте ме.повратни информации1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.2.ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации,5 ѕвезди е најдобро,ви благодарам.3.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Црна Octagonal Мушка Стакло Синџир Завеса DIY Материјал Лустерот Кристал Призми Делови Свадба Партија Убавина Оркестарот Додатоци
 • Неодамнешно

Црна Octagonal Мушка Стакло Синџир Завеса DIY Материјал Лустерот Кристал Призми Делови Свадба Партија Убавина Оркестарот Додатоци

DEN 367.00 431.52

Име : Црна Octagonal Мушка Стакло Синџир Завеса DIY Материјал Лустерот КристалноПризми Делови Свадба Партија Убавина Оркестарот Додатоци.Големина : 14mm / мушка.N.W...

Гроздобер рачно изработени Индискиот Сон Catcher Нето-со Пердуви Ѕид Автомобил Виси Декорација Украс Бела Мини Dreamcatcher
 • Неодамнешно

Гроздобер рачно изработени Индискиот Сон Catcher Нето-со Пердуви Ѕид Автомобил Виси Декорација Украс Бела Мини Dreamcatcher

DEN 94.00 106.56

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Faux пердуви, Памук конец, Пластични Боја : Бела Ова е за Сон Catcher Автомобил / Ѕидот Виси Украс Сон Catcher Кошмар помине низ дупки и надвор од прозорецот; добри соништа се заробени во web , слајд надолу на пердуви да спиење лице...

Креативни Молив Куки Ѕид Виси Декоративни Закачалка Бела / Gold / Бела Симулација Молив Кука Дневна Соба Бар Хотел Оркестарот
 • Неодамнешно

Креативни Молив Куки Ѕид Виси Декоративни Закачалка Бела / Gold / Бела Симулација Молив Кука Дневна Соба Бар Хотел Оркестарот

DEN 487.00 540.96

превозот 1.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 5 работни дена откако вашата исплата е расчисти ...

Рачно Изработени Мушка Сон Catcher Правец На Chimes Индискиот Пердув Pendant Црна, Сина, Бела Dreamcatcher Креативни Автомобил Виси Декорација
 • Неодамнешно

Рачно Изработени Мушка Сон Catcher Правец На Chimes Индискиот Пердув Pendant Црна, Сина, Бела Dreamcatcher Креативни Автомобил Виси Декорација

DEN 204.00 239.52

Мода Сон Catcher,Bling, Пердув, со Velveteen Кабелот & Стакло Семе Мониста, повеќе бои за избор, 470mm, кои се Продаваат од Страна на PCПроизводи ДеталиNO : 170913182234Тежина : 30gramГолемина : 470mmПлаќањеМожете да платите користејќи Boleto,Виза, Мастеркард, QIWI,Western Union, Маестро дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер.Повратни информацииАко сте задоволни со нашите производи и услуги, pleaseleave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезда преглед!Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот побрзо,ви благодариме!Контактирајте со насБило какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе одговори на вашата емејл или порака во 24hrs.(ПонеделникСабота).Пораки не ќе бидат одговорени во недела или за празници.

Уметнички dreamcatcher нова мода подарок голема топла пурпурна рачно изработени правец на chimes пердув pendant сон catcher божиќ Подарок
 • Неодамнешно

Уметнички dreamcatcher нова мода подарок голема топла пурпурна рачно изработени правец на chimes пердув pendant сон catcher божиќ Подарок

DEN 178.56

Уметнички dreamcatcher нова мода подарок голема топла пурпурна рачно изработени правец на chimes пердув pendant сон catcher божиќ ПодарокОпис 100% Сосема нов и Висок квалитет...

Отворено Живеење Правец на Chimes Двор Антички Неверојатни Градина Цевки Ѕвона Бакар Двор Windchime Ѕид Виси Дома Декор правец на chimes
 • Неодамнешно

Отворено Живеење Правец на Chimes Двор Антички Неверојатни Градина Цевки Ѕвона Бакар Двор Windchime Ѕид Виси Дома Декор правец на chimes

DEN 270.00 435.36

Ако мислите дека вашиот двор украсување е досадна и обичните, нашите правец на chimes може да ви помогне да направите вашата градина, вили и во други места да стане жив.Карактеристики : Бренд Нови со Мало Пакет Богатство и среќно со ѕвона да ги красат вашата градинаСовршен ги красат вашата градина или двор за да одговара на различни семејство украс стилНие веруваме дека ќе ви се допадне!Карактеристики : Бренд Нови со Мало Пакет Материјал : Алуминиум&бакарДимензии : должина : 67cm / 26.33"4 цевки големина : 15.518.5 cm / 67.27"Кол...

1*2.5 инчен Мрежа Форма Кристално Јасно Призми За Лустерот Pendant Делови Свадба Гроздобер Оркестарот Почетен Прибор за Автомобил Украс
 • Неодамнешно

1*2.5 инчен Мрежа Форма Кристално Јасно Призми За Лустерот Pendant Делови Свадба Гроздобер Оркестарот Почетен Прибор за Автомобил Украс

DEN 163.00 191.52

Име : 1*2.5 инчен Мрежа Форма Кристално Јасно Призми За Лустерот Pendant Делови Свадба Гроздобер ОркестаротПочетен Прибор За Автомобил Украс.Големина на : 1*2.5 инчен / еез.N.W...

Најновите Бела рачно изработени Сон Catcher Правец на Chimes Креативни Автомобил Ѕид Виси Украс од Guineafowl Пердув Pendant Подароци Оркестарот
 • Неодамнешно

Најновите Бела рачно изработени Сон Catcher Правец на Chimes Креативни Автомобил Ѕид Виси Украс од Guineafowl Пердув Pendant Подароци Оркестарот

DEN 97.00 104.16

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Faux пердуви, Памук конец, Пластични Боја : Бела Ова е за Сон Catcher Автомобил / Ѕидот Виси Украс Сон Catcher Кошмар помине низ дупки и надвор од прозорецот; добри соништа се заробени во web ,слајд надолу на пердуви да спиење лице...

4 Бои Бела Рачно Изработени Чипка Сон Catcher Пердув Мушка Ѕид Виси Декорација Украс За Убавина Дома Декор
 • Неодамнешно

4 Бои Бела Рачно Изработени Чипка Сон Catcher Пердув Мушка Ѕид Виси Декорација Украс За Убавина Дома Декор

DEN 96.00 104.16

Описи : На продажба е за еден сон catcher ѕид висиСонот catcher помага да се ослободи од кошмарСоништа нежно се лизна низ центарот дупка sleeper умотОние кошмари се вградуваат во нето, а потоа исчезнуваат во зоратаТоа е, рече дека двете добри соништа и лоши соништа циркулира во ноќниот воздухКошмар помине низ дупки и надвор од прозорецот; добри соништа се заробени во web ,слајд надолу на пердуви да спиење лицеПрекрасен виси занает за автомобил,домСпецификации : Предмет : Сон CatcherБоја : Како на сликата покажуваМодел : Како слика покажуваПримена : Автомобили / Домаќинство ДекорацијаОбрачот Дијаметар : БР 1 Прибл.15cm / 5.91" ; НЕМА 2 Години.15.5 cm / 6.10" ;БР 3 Години.20cm / 7.87" ;БР 4 Години.15cm / 5.91"Вкупна Должина : БР 1 Прибл.55cm / 21.65" ; НЕМА 2 Години.50cm / 19.69" ;БР 3 Години.70cm / 27.56" ;БР 4 Години.55cm / 21.65"Материјал : Обрачот + Пердув + Terylene String + Мушка1 X Сон Catcher1...

Шарени Круг Сон catcher Виножито Пердув DreamCatcher Правец на Chimes За Дома Спална соба Декорација
 • Неодамнешно

Шарени Круг Сон catcher Виножито Пердув DreamCatcher Правец на Chimes За Дома Спална соба Декорација

DEN 166.00 200.16

1 Buc Нов Стил Сон Catcher со шарени Пердув Мушка Core Dreamcatcher Dreamcatcher за Декорација Автомобил Декорација Ѕидвовед : Сон CatcherКошмар помине низ дупки и надвор од прозорецот, добри соништа се заробени на интернет, лизгајте надолу од пердуви за лицето да спијам.карактеристики : 1...

Мал Сон Catcher Правец На Свири Whosale Пердув Сон Catcher Автомобил Виси Декорација Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Мал Сон Catcher Правец На Свири Whosale Пердув Сон Catcher Автомобил Виси Декорација Бесплатен Превозот

DEN 1551.00 1723.20

Мал Сон Catcher Правец На Свири Whosale Пердув Сон Catcher Автомобил Виси Декорација Бесплатен ПревозотLengends на dreamcatcher : Сон watcher потекнува од северна Америка племиња наречени Ojibwe...

Жолта Вода Капки Pendant Со Sliver Тока Убавина Оркестарот За Фестивал Свадба Партија Лустерот Кристал Призми Дел 10 компјутери
 • Неодамнешно

Жолта Вода Капки Pendant Со Sliver Тока Убавина Оркестарот За Фестивал Свадба Партија Лустерот Кристал Призми Дел 10 компјутери

DEN 652.00 767.52

Име : Жолта Вода Капки Pendant Со Sliver Тока Убавина Оркестарот За ФестивалСвадба Партија Лустерот Кристал Призми Дел 10 компјутери.Големина : 5.3*0.8 инчен / еез.N.W...

2017 Нов Дом Декорација Кристал Ѕвезда Украс Нова Година На Подарок Свадба Сувенири Автомобил Внатрешни Работи Pendant Божиќ Декорација
 • Неодамнешно

2017 Нов Дом Декорација Кристал Ѕвезда Украс Нова Година На Подарок Свадба Сувенири Автомобил Внатрешни Работи Pendant Божиќ Декорација

DEN 526.00 730.56

започнете јас tem Кристал Украси Материјал K9 Кристал Боја Јасно КОЛИЧИНА 1 парче Големина H 7 см L 7cm Дома Декорација Забелешка т тука ќе 2mm толеранција постоеле за објекти, бидејќи тоа е рачно изработени кристал занаетПоради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Американската Животното Елен Главата Виси на Ѕидот Mural Pendant Украси Дома Декорација Додатоци кафе Бар/ хотел Оркестарот
 • Неодамнешно

Американската Животното Елен Главата Виси на Ѕидот Mural Pendant Украси Дома Декорација Додатоци кафе Бар/ хотел Оркестарот

DEN 3752.00 7215.84

Големина како следново : Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Western Union, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...