• Неодамнешно
10Pcs Multicolor LED свеќа подводни светлина водоотпорен свеќа чај светлина за свадба партија декорација декоративни светилки

10Pcs Multicolor LED свеќа подводни светлина водоотпорен свеќа чај светлина за свадба партија декорација декоративни светилки

DEN 432.00
DEN 480.00
-10 %
Достапно

Количина на стоки

Мали Вода Подводни Led Лебди Чај Светлина Батеријата Мини LED Подводните Цвет Вазна Светлина
Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED Светло-Водоотпорен LED Свеќа
Напомена : Оваа Цена е 10 Компјутери Подводни LED Светло
Ние сме Фабрика Снабдувач !!!
Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други . Изберете ни е најдобриот избор
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.
11 бои за опции. Можете да нарачате ги во мешавина од бои. Pls одбра бои од табелата подолу.
Овој производ вклучува 2 парчиња Заменливи CR2032 Батерии. Супер светло. Се користи за свадби , страните-centerpieces и цвет arrangments.
Овие Подводни LED Светла функција На on/Off Прекинувач и се подготвени да се користи надвор од кутијата. Тие ги користат 2 x CR2032 Батерии кои се вклучени и веќе инсталиран. Овие батерии се заменливи!
Светла Боја Точка Бр. Бела 12610 Топло Бела 12510 Килибар/Жолта 12010 Зелена 12410 Сина 12310 Црвено 12110 Розова 12210 Пурпурна 12710 Теал 12810 Портокал 12000 RGB Бавно Бледнее
12910
Овие обновливи, подводни LED светла, се водоотпорни и безжични и на тој начин совршен за осветлување до вазни, чинии, или каква било вода полнат контејнерите. Тие може да се претвори во еден здодевен сад во убава и возбудлива централен. Овие подводни светилки често се користи за настан дизајн. Тие прават голема партија услуги, како и.
Овие LED светла се достапни во различни голема бои. Тие се за 1.0 Инчи во дијаметар од околу 1.00 Инчен висока, и затоа одговара на стандард Чај Светлина на Сопствениците. Тоа е причината зошто тие често се нарекува Подводните Чај Светла.
На подводни светлина, може да биде вклучено или исклучено со извртување на база на модул.

Карактеристики на понудата

Емитуваат Боја:
Сино, RGB, Зелена, Црвена, Бела, Килибар, Wram Бела, Розова, Виолетова
Wattage:
1
Употреба:
празник
Напон:
3V
Глава Број:
1-19 глава
Должина:
3cm
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS,EMC
Карактеристики:
Led осветлување flameless свеќа светлина
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Бренд Име:
KITOSUN
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
SF-002
База Тип:
E26
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Повод:
Плоштад
Приклучете Го Опашка:
No
Гаранција:
една Година
боја:
ЦРВЕНО/бела/топло бела/црвена/зелена/блу/теал/розова/виолетова/портокал/RGB
Батеријата:
2 парчиња CR2032 батерии вклучени
Големина:
1 tall ,1.125 wide round shape, original design
Пакување:
10pcs/блистер кутија,100pcs/внатрешен кутија,1000pcs/Master Картон
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тежина:
14grams
Траење На Батеријата:
трае повеќе од 48hours
водоотпорен или не:
да, водоотпорен
Апликации:
Свадби,партии,како и другите прилики за centerpieces
Прилики:
цвеќиња, под вазна ,хартија фенер декорација светлина

Слични понуди

Побрзаа Вистинска Торта Topper Батерија Управувана Led Мини Хартија Фенер Светла за Божиќ/ Свадба Партија/ ноќта на Вештерките/ Оркестарот на Вљубените
 • Неодамнешно

Побрзаа Вистинска Торта Topper Батерија Управувана Led Мини Хартија Фенер Светла за Божиќ/ Свадба Партија/ ноќта на Вештерките/ Оркестарот на Вљубените

DEN 230.40

Побрзаа Вистинска Торта Topper Батерија Управувана Led Мини Хартија Фенер Светла За Божиќ / Свадба Партија / Ноќта На Вештерките / Оркестарот На ВљубенитеНие сме Фабрика Снабдувач!!!Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available : Топло Бела , Бела , Теал Сина , Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Килибар , R G B (бојата се Менува).,ПортокалЕдинствена светла боја само На Постојана, Не трепка,RGB боја blingking...

3AAA led батеријата светлина Супер Светло Multicolor RGB SMD5050 LED Водоотпорен Подводните Партија Светлина База со Далечински Управувач
 • Неодамнешно

3AAA led батеријата светлина Супер Светло Multicolor RGB SMD5050 LED Водоотпорен Подводните Партија Светлина База со Далечински Управувач

DEN 16224.00

3 AAA led батеријата светлина Супер Светло Multicolor RGB SMD5050 LED Водоотпорен Подводните Партија Светлина База со Далечински УправувачRGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorШто Се Вклучени ???100pcs светлина база100pcs далечински контролерНе вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!На цртичка не значи десет парчиња стока...

10pcs/пакет Сини Круг Водоотпорен ПРЕДВОДЕНА Подводни Подводни Светлина, Свадба, Роденден, Празник на Партијата ноќта на Вештерките Божиќ Декорации
 • Неодамнешно

10pcs/пакет Сини Круг Водоотпорен ПРЕДВОДЕНА Подводни Подводни Светлина, Свадба, Роденден, Празник на Партијата ноќта на Вештерките Божиќ Декорации

DEN 482.40

10pcs / пакет Сини Круг Водоотпорен ПРЕДВОДЕНА Подводни Подводни Светлина, Свадба, Роденден, Празник на Партијата ноќта на Вештерките Божиќ Декорации11 Бои LED, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

10pcs Чај Светлина Подводните Водоотпорен LED Свеќа Светлина Tealight Светилка Свадба Празници Божиќ Настан Партија HalloweenDecoration
 • Неодамнешно

10pcs Чај Светлина Подводните Водоотпорен LED Свеќа Светлина Tealight Светилка Свадба Празници Божиќ Настан Партија HalloweenDecoration

DEN 482.40

10pcs Чај Светлина Подводните Водоотпорен LED Свеќа Светлина Tealight Светилка Свадба Празници Божиќ Настан Партија Halloween Decoration11 Бои LED, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

10Pcs Мини Трепкачко Балони Светла LED Светилки со Опашката за Партија декорација Сина Светлина Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

10Pcs Мини Трепкачко Балони Светла LED Светилки со Опашката за Партија декорација Сина Светлина Бесплатен превозот

DEN 206.40

10 Pcs Мини Трепкачко Балони Светла LED Светилки со Опашката за Партија декорација Сина Светлина Бесплатен превозот Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводни Светилки~Подводни LED СветлоВодоотпорен LEDНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

10pcs/пакет Сини Круг Водоотпорен ПРЕДВОДЕНА Подводни Подводни Светлина Свадба, Роденден Одмор Партија Декорации
 • Неодамнешно

10pcs/пакет Сини Круг Водоотпорен ПРЕДВОДЕНА Подводни Подводни Светлина Свадба, Роденден Одмор Партија Декорации

DEN 456.00

10pcs / пакет Сини Круг Водоотпорен ПРЕДВОДЕНА Подводни Подводни Светлина Свадба, Роденден Одмор Партија ДекорацииОригиналниот Дин bmersible Floralyte11 Бои LED, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

1PC Далечински Контролирани 10SMD RGB MultiColor Водоотпорен Свадба Партија Вазна Подводните Флорални led База Светлина W/Далечински Контролер
 • Неодамнешно

1PC Далечински Контролирани 10SMD RGB MultiColor Водоотпорен Свадба Партија Вазна Подводните Флорални led База Светлина W/Далечински Контролер

DEN 232.80

1 PC Далечински Контролирани 10 SMD RGB Multi Color Водоотпорен Свадба Партија Вазна подводните Флорални led База Светлина W / Далечински КонтролерRGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorШто Се Вклучени ???1pc светлина база1pc далечински контролерНе вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!На цртичка не значи десет парчиња стока...

Отворено Божиќ Ласерски Проектор Црвено Светло Зелена Ѕвезда Движат Водоотпорен Ласерски Пејзаж Градина LED Светилка Свадба Оркестарот Туш
 • Неодамнешно

Отворено Божиќ Ласерски Проектор Црвено Светло Зелена Ѕвезда Движат Водоотпорен Ласерски Пејзаж Градина LED Светилка Свадба Оркестарот Туш

DEN 895.00 1242.72

Опис : Едноставно место на оваа ласерска светлина насекаде во вашиот двор Екстрадолго удел држи вашиот ласерската светлина безбеден, дури и во снег...

10pcs/многу Романтични Водоотпорен Подводни LED Чај Светлина Електронски Свеќа Светлина за Свадба Партија Божиќ Декорација на Вљубените
 • Неодамнешно

10pcs/многу Романтични Водоотпорен Подводни LED Чај Светлина Електронски Свеќа Светлина за Свадба Партија Божиќ Декорација на Вљубените

DEN 456.00

10pcs / многу Романтични Водоотпорен Подводни LED Чај Светлина Електронски Свеќа Светлина за Свадба Партија Божиќ Декорација на ВљубенитеОригиналниот Дин bmersible Floralyte11 Бои LED, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

Свадба Дома Партија Декорација на Големо Шарени Далечински Контролирани Подводни Led Светло со 3LEDs
 • Неодамнешно

Свадба Дома Партија Декорација на Големо Шарени Далечински Контролирани Подводни Led Светло со 3LEDs

DEN 6134.40

Свадба Дома Партија Декорација на Големо Шарени Далечински Контролирани Подводни Led Светло со 3 LEDsCR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач!!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

(10pcs/многу) Батерија Управувана 11Colors Супер-Светли LED Мини Партија Светлина За Балон Фенери Вазна Цвет Осветлување
 • Неодамнешно

(10pcs/многу) Батерија Управувана 11Colors Супер-Светли LED Мини Партија Светлина За Балон Фенери Вазна Цвет Осветлување

DEN 475.20

(10pcs / многу) Батерија Управувана 11 Colors СуперСветли LED Мини Партија Светлина За Балон Фенери Вазна Цвет Осветлување11 Бои LED, 2 парчиња CR2032 Батерија Управувана ,Со Бесење Жица Виси LED Floralyte Floralyte Цветни СветлинаLED FloralyteНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

DHL Бесплатен Превозот!!! 60pcs/Многу Батерија 8inch Централен ДОВЕДЕ Под Вазна Светлина База RGBW 4in1 поведе Со Далечински Контролер
 • Неодамнешно

DHL Бесплатен Превозот!!! 60pcs/Многу Батерија 8inch Централен ДОВЕДЕ Под Вазна Светлина База RGBW 4in1 поведе Со Далечински Контролер

DEN 47952.00

8inch МултиБои LED Свадба Centerpieces Светлина База (Батерија)Што Се Вклучени ???60pcs LED Светло Основи.60pcs IRдалечински контролори, инсталиран 1 парче CR2032 батеријата.Секоја Светлина база инсталиран 2600 MAH 3.7 V литиум батерија, и 5 VDC адаптер за полнење.Не вазни, без пушење shisha, не candelabra вклучени.Карактеристики на производот : 8" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

Tanbaby Водоотпорен IP65 6Leds Multicolor Виси Шише Правец на Chimes Соларна LED Светло За Прозорец/ Забава/ Ноќен Градина Декорација
 • Неодамнешно

Tanbaby Водоотпорен IP65 6Leds Multicolor Виси Шише Правец на Chimes Соларна LED Светло За Прозорец/ Забава/ Ноќен Градина Декорација

DEN 670.00 848.16

Tanbaby Водоотпорен IP65 6 Leds Multicolor Виси Шише Правец на Chimes Соларна LED Светло За Прозорец / Забава / Ноќен Градина ДекорацијаМожеби сте заинтересирани во следниве производи : Карактеристики : Прекинувач : вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ (Под panel) време на Полнење : 68 часа во директна сончева светлина средина Работно Време : 68h ако целосно наполнета Материјал : квалификувани и издржлива пластикаЗабелешка : БИДЕТЕ СИГУРНИ дека прекинувачот е правилно во "ON" позиција, проверете со покривање на соларен панел со твоите раце,видете ако светлината се врти автоматски...

1pc RGB Подводни Светлина батерија управувана Водоотпорен базен светла LED подводните за партија езерцето +24keys
 • Неодамнешно

1pc RGB Подводни Светлина батерија управувана Водоотпорен базен светла LED подводните за партија езерцето +24keys

DEN 129.00 143.52

Цвет во облик на 10pcs led диоди подводни led светло10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

6pcs Топла Продажба Адаптер Бакарна Жица String Самовила Елка Свадба Партија Декорација Светилка
 • Неодамнешно

6pcs Топла Продажба Адаптер Бакарна Жица String Самовила Елка Свадба Партија Декорација Светилка

DEN 1802.88

33 Ft 100 LED USB Ѕвездена String Светла со Адаптер За Божиќ Партија Свадба ДекорацијаLed Количина : 100 LEDS Моќност тип на : DC моделот должина : 10m Емитуваат Боја : Бела / Топло Бела / RGB ИП Одделение : Водоотпорен IP65 бојата на жица : Сребро Бакарна Жица Switch контролор : вклучи / исклучи

1 компјутер/Многу 10 LED Шарени Подводните Floralite Светлина за Свадба&Партија&Настан Вазна Декорација
 • Неодамнешно

1 компјутер/Многу 10 LED Шарени Подводните Floralite Светлина за Свадба&Партија&Настан Вазна Декорација

DEN 232.80

1 компјутер / Многу 10 LED Шарени Подводните Floralite Светлина за Свадба&Партија&Настан Вазна ДекорацијаRGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorШто Се Вклучени ???1pc светлина база1pc далечински контролерНе вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!На цртичка не значи десет парчиња стока...