• Неодамнешно
онлајн шопинг 24pcs/многу Водоотпорен Подводни Батеријата Напојува Подводни LED Чај Светла Свеќа за Свадба Партија

онлајн шопинг 24pcs/многу Водоотпорен Подводни Батеријата Напојува Подводни LED Чај Светла Свеќа за Свадба Партија

DEN 902.40
Достапно

Количина на стоки


Оригиналниот Подводните Floralyte
11 Бои LED, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED Светло-Водоотпорен LED Свеќа
Ние сме Фабрика Снабдувач !!!
Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други . Изберете ни е најдобриот избор
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.
11 бои за опции. Можете да нарачате ги во мешавина од бои.
Што Се Вклучени ???
24pcs подводните floralyte
Не вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!
Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE,
Карактеристики :
1pc Супер-Светли LED
Големина : 3 CM дијаметар Тркалезна Форма светлина база, 2.5 СМ висок
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран , трае повеќе од 48hours. и заменливи
Водоотпорен Дизајн , Без оглед дали го користите како хартија фенер светлина, или под вазна светлина.. тие се погодни за двете.
Лесен за користење, само треба да пресврт на светлината, тоа ќе активни во една. Мирно на Функцијата.
Доаѓаат со виси кука на дното , кога сакате да го стави на хартија фенери, толку Лесно , Без потреба од други компоненти
Како да се активни на светлата?
Пресврт за да го вклучите светлото.
Слики :
Апликации :
1, Со Стакло Риба Вазна
2, Употреба со цилиндар Вазни
3, за Употреба со Хартија Фенер
Пакет

Карактеристики на понудата

Емитуваат Боја:
Сино, Multicolor Исчезнува, Зелена, Црвена, Бела, Килибар, Топло Бела, Розова, Виолетова, Теал, Портокал
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Глава Број:
1-19 глава
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Должина:
3cm
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Гаранција:
1 година
Напон:
6V
боја:
Бела
Број На Модел На:
KS-SB-001
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Карактеристики:
Подводните
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
Круг
LED Осветлување Боја:
бела,топло бела,црвена,зелена,сина,теал,килибар,портокалова,розова ,виолетова,RGB
LED Сијалица Количина:
1pc супер светло 5MM ЛЕД , Мраз еден
Извор На Енергија:
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран ,минатата 48hours,заменливи
водоотпорен или не:
100% водоотпорни , Потопна во вода
IP Ранг:
IP68
Име на производ:
подводни led floralyte светлина
Производ големина:
3CM дијаметар од 2,5 ЦМ висина
Прилики:
Свадба ,лица,настани,божиќ ,празници
Траење На Батеријата:
Трае повеќе од 8 Часа
Апликации:
вазни, цвет ,градина , smooking shisha декорација

Слични понуди

(10pcs/многу) Батерија Управувана 11Colors Супер-Светли LED Мини Партија Светлина За Балон Фенери Вазна Цвет Осветлување
 • Неодамнешно

(10pcs/многу) Батерија Управувана 11Colors Супер-Светли LED Мини Партија Светлина За Балон Фенери Вазна Цвет Осветлување

DEN 475.20

(10pcs / многу) Батерија Управувана 11 Colors СуперСветли LED Мини Партија Светлина За Балон Фенери Вазна Цвет Осветлување11 Бои LED, 2 парчиња CR2032 Батерија Управувана ,Со Бесење Жица Виси LED Floralyte Floralyte Цветни СветлинаLED FloralyteНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

20pcs*RGB Далечински Контролирани 6inch Круг Шише Под маса централен LED Светло База за свадба партија стаклена вазна декорација
 • Неодамнешно

20pcs*RGB Далечински Контролирани 6inch Круг Шише Под маса централен LED Светло База за свадба партија стаклена вазна декорација

DEN 22291.00 24768.00

6 INCH МУЛТИБОЈА LED СВАДБА НАРГИЛЕ БАЗА(3 AA БАТЕРИИ УПРАВУВАНА ТИП)Сега на располагање во кои се сместени Далечински Управувач / AC Адаптер верзија! 6" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

1.5 V Стабилен на ЕЛ Возачот ЕЛ Инверторот за 5Meters ЕЛ Жица ЕЛ Лента powered by 1-AAA батерија Празник Осветлување Материјали
 • Неодамнешно

1.5 V Стабилен на ЕЛ Возачот ЕЛ Инверторот за 5Meters ЕЛ Жица ЕЛ Лента powered by 1-AAA батерија Празник Осветлување Материјали

DEN 220.00 244.32

1.5 V Стабилен на ЕЛ Возачот ЕЛ Инверторот за 5 Meters ЕЛ Жица ЕЛ Лента powered by 1AAA батерија Празник Осветлување МатеријалиAnswer : ___________________________ Note : Производот е само ЕЛ инверторот,не вклучувајќи ЕЛ жица или ЕЛ ленти...

1PC Далечински Контролирани 10SMD RGB MultiColor Водоотпорен Свадба Партија Вазна Подводните Флорални led База Светлина W/Далечински Контролер
 • Неодамнешно

1PC Далечински Контролирани 10SMD RGB MultiColor Водоотпорен Свадба Партија Вазна Подводните Флорални led База Светлина W/Далечински Контролер

DEN 232.80

1 PC Далечински Контролирани 10 SMD RGB Multi Color Водоотпорен Свадба Партија Вазна подводните Флорални led База Светлина W / Далечински КонтролерRGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorШто Се Вклучени ???1pc светлина база1pc далечински контролерНе вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!На цртичка не значи десет парчиња стока...

Најдобар Квалитет година LED Светло бои промена на батерија далечински управувач Сјај Цвет Тенџере
 • Неодамнешно

Најдобар Квалитет година LED Светло бои промена на батерија далечински управувач Сјај Цвет Тенџере

DEN 5760.00

Најдобар Квалитет 2016 година LED Светло бои промена на батерија далечински управувач Сјај Цвет ТенџереLed Батерија Декорација Отворен / Затворен цвет садови / мраз кофиБатерија / Полнење Влезен напон : Ac85265v(секогаш може да го задржи приклучокот во,Полнење и користење во исто време,без штета за светла)Како да се Користи Remot e?Јас т може да остане една боја или светкави AutomaticlyДодатоци : НИ / велика БРИТАНИЈА / AU / ЕУ Приклучоци се Достапни на Полнење : 46 ЧасаРабота : 812 Часа (ние ќе испратиме corresonding приклучоци според испорака Земји )(секогаш може да го задржи приклучокот во,Полнење и користење во исто време,без штета за светла)Производи Детали : Повеќе Вистински Снимки од Клиенти од целиот свет : Повеќе за Нас : Слободен слободни да не Контактирате ако имате било какви прашања : Телефонски Број : +86 13509686664 Whatsapp : +86 13509686664 Skype : jxyindustrial Wechat : +86 13509686664 Неодамна откривме многу купувачи имаат свои Агенти Во Кина,Гуангжу Град или Град Шенжен,Шангај и така натаму,или можеби треба Контејнери превозот Заедно да нивната Земја,Па ние може да ви помогне организира испраќање на нивните Брокери или именуван адреса косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / косилка за трева пат светилка светлина / .

3AA Батерија Управувана Огледало Центар Светлината 6inch LED Вазна Светлина База за Свадба Оркестарот Вазна Lighing Цветни Аранжмани
 • Неодамнешно

3AA Батерија Управувана Огледало Центар Светлината 6inch LED Вазна Светлина База за Свадба Оркестарот Вазна Lighing Цветни Аранжмани

DEN 11424.00

3 AA Батерија Управувана Огледало Центар Светлината 6inch LED Вазна Светлина База за Свадба Оркестарот Вазна Lighing Цветни Аранжмани3 AA Батерија Управувана 6inch LED Вазна Светлина База(3 AA Батерии не се вклучени)Во потрага по начин да светне вашиот централен? Не гледам подалеку! 6" ПРЕДВОДЕНА централен светлина база со 19 мултибои LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!Сега на располагање во кои се сместени Далечински Управувач / AC Адаптер верзија!6" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

220V/110V 3M 20LED колче самовила светла Картичката Слики Фотографии Клипови Светла String Светла Светилка Затворен Дома Партија Фестивал Декорации
 • Неодамнешно

220V/110V 3M 20LED колче самовила светла Картичката Слики Фотографии Клипови Светла String Светла Светилка Затворен Дома Партија Фестивал Декорации

DEN 457.00 508.32

AC220 V 3 M 20 LED колче самовила светла Картичката Слики Фотографии Клипови Светла String Светла Светилка Затворен Дома Партија Фестивал ДекорацииLED количина : 20ledsОсветлување Боја : RGB / Бела / Топло белаВлезен Напон : 220 V / 110 V(ние сме НИ / велика БРИТАНИЈА / AU / ЕУ конверзија приклучокот,а ако треба,ние може да испраќа бесплатно до вашата локација.)Пакет : хартија кутија

1pc RGB Подводни Светлина батерија управувана Водоотпорен базен светла LED подводните за партија езерцето +24keys
 • Неодамнешно

1pc RGB Подводни Светлина батерија управувана Водоотпорен базен светла LED подводните за партија езерцето +24keys

DEN 129.00 143.52

Цвет во облик на 10pcs led диоди подводни led светло10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

DHL Бесплатен Превозот!!! 60pcs/Многу Батерија 8inch Централен ДОВЕДЕ Под Вазна Светлина База RGBW 4in1 поведе Со Далечински Контролер
 • Неодамнешно

DHL Бесплатен Превозот!!! 60pcs/Многу Батерија 8inch Централен ДОВЕДЕ Под Вазна Светлина База RGBW 4in1 поведе Со Далечински Контролер

DEN 47952.00

8inch МултиБои LED Свадба Centerpieces Светлина База (Батерија)Што Се Вклучени ???60pcs LED Светло Основи.60pcs IRдалечински контролори, инсталиран 1 парче CR2032 батеријата.Секоја Светлина база инсталиран 2600 MAH 3.7 V литиум батерија, и 5 VDC адаптер за полнење.Не вазни, без пушење shisha, не candelabra вклучени.Карактеристики на производот : 8" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

[2 Поставете] 30 Led диоди Бакарна Жица светла 9.8 Ft/3М string светла АА Батерија Управувана за божиќ светлина фестивал свадба партија или Дома
 • Неодамнешно

[2 Поставете] 30 Led диоди Бакарна Жица светла 9.8 Ft/3М string светла АА Батерија Управувана за божиќ светлина фестивал свадба партија или Дома

DEN 388.00 431.52

Божиќ,Нова година,Куќа,ноќта на Вештерките,Градина,Партија,Патио,Тревник,Ограда,Одмор,свадба и Фестивал Прослава, Можеби сте заинтересирани во следниве производи : Карактеристики На Производот : * Светилка треба да се чува подалеку од влага, дожд или магла* Водоотпорен,безбедност напон.* Заштеда на енергија,лесно да се остри.* Лесно да се инсталира и долг животен век, до 20000 часа* Направен од висок квалитет на бакарна жица и LED материјал, трајни производи за секојдневна употреба* Многу ниска топлина генерирање, покрај заштеда на светлината моќ* Ниска потрошувачка, висока осветленост* Енергијазаштеда на енергија и еколошки.* Овие светла се одлични за украсување насекаде,Романтични декоративни.* Флексибилен бакарна жица може лесно да се изгради форми сакате.* Погоден за лица, квадрат, градина, внатрешна декорација, отворен декорација,итн.!* Стабилен на осветлување режим.* Издржлив и флексибилни бакарна жица може лесно да се изгради било форми ви се допаѓа.* Со ON / OFF прекинувач.answer : ___________________________ note : сите наши компанијата батеријата string светла не се опремени со батерии, becuse батеријата е забранета стока и транспорт на сите корисници треба да се купи 5 батерии со себе , АА суви батерии се многу лесно да се купи на светот насекаде,ви благодарам многуСпецификации : Спецификации(Секој Сет) : LED quanity : 30 парчињаСветлината должина : Околу.3 MСветла Боја : црвена / блу / бела / топло бела / rgb / жолта / виолетова / розова / зеленаРежим : Стабилен наБатерии : 3 x AA батерии (Не се Вклучени)Влезен Напон : 4.5 VПакетот вклучува : а.2 x 3М 30 LED Батерија управувана Ѕвезда LED String Светлина ( Забелешки : НЕ вклучувајќи ја и батеријата )б...

Побрзаа Вистинска Торта Topper Батерија Управувана Led Мини Хартија Фенер Светла за Божиќ/ Свадба Партија/ ноќта на Вештерките/ Оркестарот на Вљубените
 • Неодамнешно

Побрзаа Вистинска Торта Topper Батерија Управувана Led Мини Хартија Фенер Светла за Божиќ/ Свадба Партија/ ноќта на Вештерките/ Оркестарот на Вљубените

DEN 230.40

Побрзаа Вистинска Торта Topper Батерија Управувана Led Мини Хартија Фенер Светла За Божиќ / Свадба Партија / Ноќта На Вештерките / Оркестарот На ВљубенитеНие сме Фабрика Снабдувач!!!Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available : Топло Бела , Бела , Теал Сина , Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Килибар , R G B (бојата се Менува).,ПортокалЕдинствена светла боја само На Постојана, Не трепка,RGB боја blingking...

10pcs*KITOSUN 3AA Батерија Управувана 6inch RGB Боја се Менува Led Централен Светлина База за Високи Стаклени Вазни Декорација
 • Неодамнешно

10pcs*KITOSUN 3AA Батерија Управувана 6inch RGB Боја се Менува Led Централен Светлина База за Високи Стаклени Вазни Декорација

DEN 10800.00 12000.00

6 INCH МУЛТИБОЈА LED СВАДБА НАРГИЛЕ БАЗА(3 AA БАТЕРИИ УПРАВУВАНА ТИП)Сега на располагање во кои се сместени Далечински Управувач / AC Адаптер верзија! 6" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

Отворено Божиќ Ласерски Проектор Црвено Светло Зелена Ѕвезда Движат Водоотпорен Ласерски Пејзаж Градина LED Светилка Свадба Оркестарот Туш
 • Неодамнешно

Отворено Божиќ Ласерски Проектор Црвено Светло Зелена Ѕвезда Движат Водоотпорен Ласерски Пејзаж Градина LED Светилка Свадба Оркестарот Туш

DEN 895.00 1242.72

Опис : Едноставно место на оваа ласерска светлина насекаде во вашиот двор Екстрадолго удел држи вашиот ласерската светлина безбеден, дури и во снег...

Coversage Елка Метеор Туш Дожд Цевка 30CM 50CM 2 парчиња Самовила Декоративни Божиќ Guirlande Отворено Гарланд Самовила Светла
 • Неодамнешно

Coversage Елка Метеор Туш Дожд Цевка 30CM 50CM 2 парчиња Самовила Декоративни Божиќ Guirlande Отворено Гарланд Самовила Светла

DEN 1109.00 1680.00

2 парчиња Божиќ 30 CM 50 CM Светла Отворено Цевки String Светилки Светлина Завеса Градина Светлината Led Завеса 30 CM Внатре во Домашниот Двор Свадба Странични Светла Точка Опис : 1.Materail : ПВЦ 2...

20*Подводните свеќа далечински управувач led мини led трепка свадба партија божиќ декорација вазна Резервоарот светлина
 • Неодамнешно

20*Подводните свеќа далечински управувач led мини led трепка свадба партија божиќ декорација вазна Резервоарот светлина

DEN 946.00 1051.20

20 Pcs / многу Централен Светло Дизајн Водоотпорен LED Светло За Сите Повод Декорација RGB Осветлување9 Colors Да Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

10pcs Чај Светлина Подводните Водоотпорен LED Свеќа Светлина Tealight Светилка Свадба Празници Божиќ Настан Партија HalloweenDecoration
 • Неодамнешно

10pcs Чај Светлина Подводните Водоотпорен LED Свеќа Светлина Tealight Светилка Свадба Празници Божиќ Настан Партија HalloweenDecoration

DEN 482.40

10pcs Чај Светлина Подводните Водоотпорен LED Свеќа Светлина Tealight Светилка Свадба Празници Божиќ Настан Партија Halloween Decoration11 Бои LED, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

Висок Квалитет на Бесплатен превозот (12pieces/многу) Батерија Управувана Мини Led партија Светлина/самовила Бисери/свадба Декорација Година Нова Година
 • Неодамнешно

Висок Квалитет на Бесплатен превозот (12pieces/многу) Батерија Управувана Мини Led партија Светлина/самовила Бисери/свадба Декорација Година Нова Година

DEN 422.40

Висок Квалитет на Бесплатен превозот (12pieces / многу) Батерија Управувана Мини Led партија Светлина / самовила Бисери / свадба Декорација 2016 Година Нова Година Магичен LED Самовила БисериНајдобрите Квалитетни LED Светла Бери12 Бои LED, 2 парчиња CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн (Варијабилна ),Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводни Светилки~Подводни LED СветлоВодоотпорен LEDНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

10pcs/многу Водоотпорни LED Чај Светлина За Свадба Партија Настани Празници Цветни Аранжмани Декорација Подводни LED Светло
 • Неодамнешно

10pcs/многу Водоотпорни LED Чај Светлина За Свадба Партија Настани Празници Цветни Аранжмани Декорација Подводни LED Светло

DEN 456.00

10pcs / многу 100% Водоотпорни LED Чај Светлина За Свадба Партија Настани Празници Цветни Аранжмани Декорација Подводни LED СветлоОригиналниот Дин bmersible Floralyte11 Бои LED, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

3AAA led батеријата светлина Супер Светло Multicolor RGB SMD5050 LED Водоотпорен Подводните Партија Светлина База со Далечински Управувач
 • Неодамнешно

3AAA led батеријата светлина Супер Светло Multicolor RGB SMD5050 LED Водоотпорен Подводните Партија Светлина База со Далечински Управувач

DEN 16224.00

3 AAA led батеријата светлина Супер Светло Multicolor RGB SMD5050 LED Водоотпорен Подводните Партија Светлина База со Далечински УправувачRGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorШто Се Вклучени ???100pcs светлина база100pcs далечински контролерНе вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!На цртичка не значи десет парчиња стока...