• Неодамнешно
Нови E27 Завртка Безжичниот Далечински Управувач Светлина, Крушка Светилка Носителот Капа Приклучок За Префрлување L15

Нови E27 Завртка Безжичниот Далечински Управувач Светлина, Крушка Светилка Носителот Капа Приклучок За Префрлување L15

DEN 209.00
DEN 227.04
-8 %
Достапно

Количина на стоки


Опис :
Безжичен далечински контрола светилка за E27 сијалица, Лесен за инсталација и лесен за домашна употреба Промените вашата сијалица со оваа светилка носителот може да далечински управувач за вашиот систем за осветлување и До 10 метри далечински управувач дистанца, да се отвори земјата Може да го контролира 2 светла со 1 далечински Интелигентна способност за учење опремени, користат слободно изгубени кога далечинскиот Работен Напон : 180-250 V AC 50/60 Hz Светилки база : E27 Далечинска контрола на далечина : за 10 M Далечински управувач Моќ : 23 A 12 V батерија ( не се вклучени )
Пакување :
далечинска контрола светилка носителот x 1 Далечински Управувач x1

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Број На Модел На:
95147
Далечински Растојание:
D5474
Материјал:
Пластични
Гаранција:
една година
Бренд Име:
YAM
сертификација:
CCC
Карактеристики:
50/60Hz

Слични понуди

AC 110V 10A 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 220V RF Далечински Вклучите Безжична за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Приклучокот За Светлината / Порта
  • Неодамнешно

AC 110V 10A 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 220V RF Далечински Вклучите Безжична за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Приклучокот За Светлината / Порта

DEN 836.00 929.28

AC 110 V 10 A 1 CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 220 V RF Далечински Вклучите Безжична за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Приклучокот За Светлината / ПортаОпис : Спецификација : 1.Предавателот Канал : 2 CH Далечински Управувач Растојание : 0200 M (ве Молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал пречки.) Кодирај : Фиксиран код, лемење 2260 2262 Фреквенција : 315 / 433 Mhz Напојување : 2 X CR2016 батерија (НЕ се Вклучуваат) 2.Примачот Канал : 1 CH Напојување (Оперативен Напон) : AC 110 V / 220 V Реле : 10 A / 250 V AC, 10 A / 125 V AC, 10 A / 30 V DC, 10 A / 28 V DC Чувствителност : 105 d Bm Оперативни Температура : 40'C ~ 80'C Големина на : 5 5*30*18mm Контрола на Владата : за да се Префрлате / АвтоЗаклучување : Прес>On (вклучено); Притиснете повторно>Исклучување Притиснете едно копче за едно време работи / НА .притиснете го истото копче повторно е stop / ИСКЛУЧУВАЊЕ .(1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател)...

5pcs Тајван произведува RK11 potentiometers, моќност засилувач, potentiometer B10K, вратило должина 15MM10, од пакетот топлина
  • Неодамнешно

5pcs Тајван произведува RK11 potentiometers, моќност засилувач, potentiometer B10K, вратило должина 15MM10, од пакетот топлина

DEN 196.00 206.40

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Црвена Зелена AC 250V 6A DPST Еден Печурки Главата Push Копчето Префрлате
  • Неодамнешно

Црвена Зелена AC 250V 6A DPST Еден Печурки Главата Push Копчето Префрлате

DEN 175.20

Име на производ : Push Копчето Прекинувач; Акција Тип : Еден; Контакт Тип : 1 NO(Нормално Отворен) + 1 NC(Нормално Затвори) Номинална Напон : AC 250 V,, 600 V Макс.; Номинална Струја : 6 A;Терминали Количина : 4 Завртка Терминали Име на Производ : Push Копчето Прекинувач;Акција Тип : Еден;Контакт Тип : 1 NO(Нормално Отворен) + 1 NC(Нормално Затвори)Номинална Напон : AC 250 V,, 600 V Макс.;Номинална Струја : 6 A;Терминали Количина : 4 Завртка ТерминалиПанел Исечок Дијаметар : 35mm / 1.38";Одговара Панел Дебелина : Max 5mm / 0.2";Копчето Дијаметар : 38mm / 1.5"Вкупната Големина : 32 x 36 x 76mm / 1.26" x 1.42" x 3"(L*W*H);Материјал : Пластика, Метал;Боја : Зелена, Црвена, ЦрнаТежина : 100g;Пакет Содржина : 2 x Push Копчето ПрефрлатеAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Луксузна Ѕид Светлина Switch слонова коска Бел Краток Уметност Ткаат AC 110-250V Панел Push Копчето 1/2 /3Gang 1 Начин L15
  • Неодамнешно

Луксузна Ѕид Светлина Switch слонова коска Бел Краток Уметност Ткаат AC 110-250V Панел Push Копчето 1/2 /3Gang 1 Начин L15

DEN 117.00 125.76

Карактеристики : Ова е светлината се префрлат на нова генерација Прекинувач со интегриран дизајн е водоотпорен, огноотпорни функција и функција на спречување на електричен шокТоа им овозможува на мокра рака операција...

Вклучете 20Pcs AC 3А 6A 250V На Исклучување се Држат во SPST Круг Брод Рокер Switch Црна/Бела
  • Неодамнешно

Вклучете 20Pcs AC 3А 6A 250V На Исклучување се Држат во SPST Круг Брод Рокер Switch Црна/Бела

DEN 287.00 326.40

Опис на производот : Сосема нов и долг животен век, антикорозија Широко се користи за различни видови на електрични производи, инструменти итн.апарати за домаќинство како возила електронски производ, комуникациски уреди, воени производи, мерни инструменти, гас бојлер, разни мали апарати за домаќинство, светлина декорација итн...

5pcs АЛПИТЕ Алпите EC12E24204A8 кодирани switch 24 позиционирање / пулсот вратило должина 15MM
  • Неодамнешно

5pcs АЛПИТЕ Алпите EC12E24204A8 кодирани switch 24 позиционирање / пулсот вратило должина 15MM

DEN 242.00 254.40

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

100PCS 2Pin НАТОПИ 3X6X4.3ММ Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач Еден
  • Неодамнешно

100PCS 2Pin НАТОПИ 3X6X4.3ММ Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач Еден

DEN 72.00

Пакет се Вклучени 1 * 100 PCS НАТОПИ 2 Pin 3 X6 X4.3ММ Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач ЕденПочитувани купувачотНие сме прекуКина Пост Обичен Мал Пакет Плус4 PX Сингапур Пост НП ПроSun You Економски Воздух MailOMNIVA Економски Воздух Mailследење на број може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земјаСледење на броеви може да се добиени преку оваа вебстраница : www.17track.net / en Почитувани купувачи Кога парцели за долго време не се исполнат, ние ви препорачуваме да одат на локалните поштата прашањето дали тоа ќе пристигне, некои парцели, може да треба да се оди на поштата на примачот и самиот пикап тоа.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас ...

10pcs Тајван НАТОПИ светлина на допир се префрлите DTS-66R-V копчето за вклучување 6*6*13 microswitch 500 илјади живот
  • Неодамнешно

10pcs Тајван НАТОПИ светлина на допир се префрлите DTS-66R-V копчето за вклучување 6*6*13 microswitch 500 илјади живот

DEN 60.00 62.40

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

AC 110V-240V Инфраред ПИР Сензор за Движење Вдлабнати Ѕид Модул Светлина Switch L15
  • Неодамнешно

AC 110V-240V Инфраред ПИР Сензор за Движење Вдлабнати Ѕид Модул Светлина Switch L15

DEN 273.00 293.76

Карактеристики : Инфрацрвен сензор switch заедно со генералкористете ја апликацијата phone switch.За вклучување / Исклучување и ПИР операција settings.Кога прекинувачот е да се претвори "ВО" или "НАДВОР", тоа може да се користи како обичен прекинувач, и кога се сврте кон "ПИР", тоа може да се користи како инфраред сензор switch.Чувствителноста на светло и последно време може да се прилагоди себе.Најчесто се користи за контрола на осветлување и екстракт вентилација.Тие ќе заштедите енергија со обезбедување светла и навивачи не се оставени наСпецификации : Извор на енергија : 110 V240 V ACОткривање Спектар : >140 степенМоќ Фреквенција : 5060 HzРаботна Температура : 20~+40°Амбиентална Светлина : 31000 LUX (Прилагодливи)Работна Влажност : 1 x Сензор за Движење Префрлате2 x Одредување Додатоци1 x Упатство

5 Компјутери Микро Граница Вклучите V-15-1C25 Ролери Лост Snap Акција 250V 16A Безбедност Нови L22
  • Неодамнешно

5 Компјутери Микро Граница Вклучите V-15-1C25 Ролери Лост Snap Акција 250V 16A Безбедност Нови L22

DEN 67.00 76.32

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични+Метал Боја : Црна Напон : 250 V Тековна Оценка : 15 A Микро Прекинувач е широко се користат во апаратот, електронска опрема, автоматска машина, електричен автомобил, итн Snap акција контакти имаат различни патување и ресетирање на поени...